Zanima me kolika će biti potrošnja X11L u hdr-u obzirom da ima 20000 dimming zona.
Na službenoj stranici još nije otkriven podatak ali gemini je smislio da bi moglo biti oko 650-800w. Moglo bi štimati, lol.
Zanima me kolika će biti potrošnja X11L u hdr-u obzirom da ima 20000 dimming zona.
Na službenoj stranici još nije otkriven podatak ali gemini je smislio da bi moglo biti oko 650-800w. Moglo bi štimati, lol.
Zanima me kolika će biti potrošnja X11L u hdr-u obzirom da ima 20000 dimming zona.
Na službenoj stranici još nije otkriven podatak ali gemini je smislio da bi moglo biti oko 650-800w. Moglo bi štimati, lol.
*****a, ima njih 98" i na qledu koji mogu povuci preko 800 W (ovisno o postavkama) 
Fora je kako su se svi napalili na RGB i evo ovih sa još jače :D