DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

poruka: 1.697
|
čitano: 411.038
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Slušalice naručene 10. prosinca stigle 16. siječnja. Vidili bumo kak se pokažu haha :)

I'm not crazy, my mother had me tested!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Zadnji dan sam otvorio case da što duže produžim vrijeme čekanja. Zadnji dan sam pokrenuo escalate case. I evo, zadnji dan roka prije paypalovog uključivanja u slučaj i razješavanja situacije, paket je stigao. Oni su naznačili da je poslan 4.11., tak da, evo, sretno je stigao :D

Valjda je obišao svijet 3 puta, pa onda došao do mene, ali ok, sretan sam što je stiglo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2014 20:53 (denix).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Poslane 3 male stvari  28.11 i sada su stigle, a to je samo pola paketa, znaći još trebam čekati 4 ipo.

13 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ja valjda obaram rekord, od 30. 11. 2013. na čekanju. Već sam i zaboravio da sam naručio nešto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Prokleta kutijica za mobitel nije dosla od 23.11.
Mislim, koji vrag.

Nije me briga za 4 dolara, ali do sad su bili uredni s tom dostavom.

Potpis
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Pretpostavljam da je to problem od kada poćeli štrajkovi na Plesu prije su paketi dolazili unutar mjesec dana. A poslje tih sranja dešava se to da paketi stižu i preko dva mjeseca trenutno imam dva paketa narućena 01.11.2013 koja još uvjek nisu stigla imam traking i sve jedino šta je uspjelo doći je dio tog paketa šta je bio bez tracking broja jer je bio bez vrijednosti. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Pozdrav,

 

mi smo također naručili neke stvari koje ne dolaze evo već 40. dan...prije cca tjedan dana smo ih kontaktirali, ali nismo dobili nikakav odgovor pa me zanima dal ste ih i vi kontaktirali i jeste li dobili kakav odgovor, a ako jeste kaj su vam rekli?

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
chigas kaže...

Pozdrav,

 

mi smo također naručili neke stvari koje ne dolaze evo već 40. dan...prije cca tjedan dana smo ih kontaktirali, ali nismo dobili nikakav odgovor pa me zanima dal ste ih i vi kontaktirali i jeste li dobili kakav odgovor, a ako jeste kaj su vam rekli?

Kontaktirao sam ih preko one njihove forme i u mjesec dana nije stigao nikakav odgovor (moj slučaj je opisan par poruka iznad, ako vas zanima :D)

10 godina
protjeran
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

U 52 dana:

 

5 paketa poslana

1 paket u potpunosti primljen

1 paket samo polovica stvari primljena

3 ipo paketa još očekujem, a prije sat vremena sam napravio ticket i rekao sam da sam pričao sa supportom prije i da mi je lik rekao da će doći za 2 tjedna, da je božić pa se oduljilo, evo sada šaljem nakon 3 tjedna pa da vidim zbog cega nije još došlo.

11 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

danas došla pošiljka naručena 8.11.2013

 

prvi put da sam kupovao preko DX-a ali bome i zadnji

četri tisuče četristo četrdeset i četri četnika čekaju četvrtog četnika u čakovcu čekičajući čavlima po čeki čačkajući čizmom po čmaru i čurlićući čudno i čedno četvrtkom a čavka čuči na čamovom čamcu
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
Mi smo vec narucivali od njih i prije ovog bi ih svakome preporucili, ali nakon ovog nisam vise sigurna da cemo ikad vise ista kupiti od njih. Do sad stvarno nismo imali problema ni sa njima ni sa tinydeal-om, a sad su me malo poljuljali. Ne znam dal je problem u nama ( Hrvatskoj ) ili su se oni pokvarili? :/
12 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Pitanje: narucio sam odredeni proizvod sa DX-a 22.11.2013 medutim taj paket do danas nije jos stigao, kontaktirao sam ih putem obrazaca medutim nisam dobio nikakav odgovor, a blizi se vec 45 dan o kupovine koje su opcije jos preostale?

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

na ticket 5 dana mi nitko ne odgovara, a na live chatu ih nema.

14 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

ja sam naručio 30.9.2013 mobitel, naravno nista nije stiglo. Žalio se preko paypala i tek sam danas dobio povrat novca. tracking number koji sam dobio je stalno pokazivao isto stanje, odnosno da je u Kini.

Što se tiče "Live chata", morate gađati i stalno ga otvarati dok se neko pojavi jer nisu stalno aktivni. Ja sam ih maltretirao na dnvenoj bazi kad sam vidio da nema  paketa, ali nisu mi nesto bas previse pomogli. uglavnom su mi poslali isti tracking number ili provjerili di je paket sto sam i ja sam redovno radio. Prvi i zadnji put da sam kupovao preko njih!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Kolega slažem se s tobom, u zadnje vrijeme su se jako pogoršali. Radije prijeđite na focalprice jeftinji su a i daleko brže pošiljka stigne, stigne za manje od 2 tjedna.

Posao oslobađa.
10 godina
protjeran
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

pa daj url

11 godina
neaktivan
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
GTXGamer kaže...

pa daj url

Eh komocijo, GTXGamer ti je ime ....

 

 

 

http://www.focalprice.com

 

12 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

isto tako naručio 27.11 i nema sve do danas.......platio sam karticom.....međutim kontaktira sam ih i normalno odgovor je da zbog blagdana crnog petka roba je u zastoju i da će doć narednih par tjedana......ovaj tracking number je najveće shranje...stalno pokaziva na isto mjesto....dealextreme ovo je bila moja prva narudžba kod vas ali sad je i zadnja :* 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Na ticket nisu odgovorili 9 dana, pokušavam ih uvijek navečer uhvatiti na live chatu po "njihovom vremenu" 00:00+, ali ih nikada nema. Čudno da mi nije stigao jedan paket dok drugi paket koji sam naručio 1 dan prije nije stigao, isto tako prvi put kad sam ih kontaktirao rekli su mi da su svi paketi poslani. Mislim da nikada više neću uzimati kod njih. Prije se čekalo 35-50 dana, a ovo je postalo previše.

15 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Sad je kineska Nova godina pa ne rade.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

ja sam naručio 6.12.2013 i još uvijek mi paket nije stigao

na stranici za pračenje mi pokazuje uvijek isto, stoji u kini iako mi nije jasno zašto mi piše več peti put Dispatching i to več peti put, zvao sam hrvatsku poštu i vele da je paket na carini u kini i da kontaktiram prodavača

 

ticket na dx-u sam otvorio 6.1.2014 i još dan danas nema odgovora samo piše WaitForStaff otvorio sam i case na paypalu i kad su se konačno nakon tjedan dana od kontaktiranja paypala ovi sa dx-a odlučili odgovoriti u odgovoru je samo bio tracking number

inače pošiljka je vrijedna 308kn i ovo je prvi i zadnji put da naručujem sa dx-a

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Stigao drugi dio paketa http://dx.com/p/1800-vintage-pistol-style-butane-lighter-3100#.UvIrJ7SSETQ

 

Fali mi još 2 paketa i 1 stvar iz 3 paketa. Sve naručeno 27-30.11

12 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Došlo je danas, naruceno 23.11.


Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Trebao mi je jučer stići drugi paket (računao sam po zadnjem koji je došao tj on je bio poslan 2 dana prije ovoga kojeg još čekam), međutim ništa nije došlo.

10 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Drugarici mi je rođendan 17.3. Mislite li na osnovu svojeg iskustva da će stići na vrijeme nešto što sutra-prekosutra naručim?

Windows? B**ch my Arch can do anything.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
r3bl kaže...

Drugarici mi je rođendan 17.3. Mislite li na osnovu svojeg iskustva da će stići na vrijeme nešto što sutra-prekosutra naručim?

Nemam iskustva s time, ali ako uzmeš neki način dostave koji se plaća, možda. Bolje nek napiše netko tko je naručivao s tim vrstama dostave koja su mu iskustva.

10 godina
neaktivan
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
Ako naručuješ sa DX-a vjerovatno neće stić, ali sa e-buya je meni većina paketa dolazila već za dva tjedna. Često me i iznenadila brzina kojom je nešto stiglo, a ti imaš više od mjesec dana.
10 godina
protjeran
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Live support opet radi, veselje je kratko trajalo jer kad sam poceo govoriti da cekam 70 dana (tocnije 70-72 jer se radi o više paketa) kaže da se čeka 2-6 tjedana (radnih), a ide tako sporo jer sam odabrao supersaver. Onda je ja opet napao da je to 70 freaking days onda kaže da napravim ticket što jesam i naravno pitao sam je kad ce mi odgovoriti jer prosli ticket stoji preko 2 tjedna ne odgovoren i kaze da ce me na mail obavijestiti u roku 24 sata pa cemo viditi sto ce reci.

 

 

edit: odgovoren 1 ticket da se paket možda zagubio i pitaju me hoče li ga opet poslati ja kazem da i onda mi jos nude 2 opcije, platiti 1.7$ za tracking code ili jos nesto kupiti da bude preko 15$ da dobijem free tracking number, ja kazem cekam preko 70 dana i sad ce te ga opet poslati i od prvoga datuma bit ce 4 mjeseca dok taj novi item dode i da ja nemogu dobiti free tracking code.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2014 12:07 (TheThing).
10 godina
neaktivan
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
Božićni poklon se pretvorio u poklon za valentinovo, al nema veze glavno da je stigao pa makar i za sljedeći Božić 😉!! Uglavnom, ljudi, ima nade. Paket naručen 05.12. je evo stigao nakon dva mjeseca. Još smo dobro i prošli s obzirom na ostala iskustva!! Svima koji još čekaju, sretno!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice