STEAM-prijevara?

poruka: 21
|
čitano: 2.524
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
STEAM-prijevara?

uglavnom, idem na mail i vidim (slika), nista ne kuzim, ali sto posto neka prijevara, jer mi mail nije dosao na onaj na kojem je moj steam acc, pa odkud bi znali ovaj drugi ?!

Prijevara?! Prijevara?!
BC2 nick: herro Ray
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
STEAM-prijevara?

Ako ti STEAM trenutačno radi bez problema i ukoliko nisi dao ovu mail adresu (na koju ti je stigao ovaj mail) onda ga odmah izbriši i zaboravi - sigurno neki scam Namigiva

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
STEAM-prijevara?

A - zakaj ti je mail na francuskom?

B - pod pošiljateljem zabilježen je legitiman mail (support@steampowered.com) dakle nebi trebala biti prijevara.

C - baš jučer sam morao potvrditi svoju email adresu na steamu pa je možda vezano uz to.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 10:13 (Danny_HR).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: STEAM-prijevara?

Ja sam isto morao potvrditi adresu neki dan. Ovdje je jedino cudno sto je na francuskom. Evo kako je meni to izgledalo. Dakle ne potpuno isto ko tebi ali vidiš da je email adresa ista.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 10:17 (mislav_01).
15 godina
odjavljen
offline
STEAM-prijevara?

takoder trazilo mail provjeru

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
STEAM-prijevara?

to mi je bilo cudno kaj je bilo na francuskom, ono wtf :)

BC2 nick: herro Ray
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
STEAM-prijevara?

Ali kako su ti poslali mail na adresu koju im (navodno) nisi dao ?!?

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
STEAM-prijevara?

a nis, lijepo ih pitaj: "dobar dan barba steam, od kud vama ovaj moj mail?"

ne mozes nis izgubiti.

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
STEAM-prijevara?

Hm, meni ništa nije došlo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: STEAM-prijevara?
Vash kaže...

Hm, meni ništa nije došlo.

mislim da dode mail ako nesto ides kupiti sa steama

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
14 godina
offline
STEAM-prijevara?

Pazite na ovo kao neki turski site daje besplatno Left for Dead 2.

 

Traži ( "samo") tvoje steam podatke da ne bi ostali bez steam accounta bolje da pripazite.

 

Site je :http://nvidia-shop.tk/

 

Sada tamo nema više ništa, a prije je bio lažni Steam, izgledao je kao pravi i mogao si add cart LFD 2 i dobiješ besplatno (fake).

 

Možda opet to naprave pa pripazite na tu adresu i te sheme jer bi mogli ostat bez accounta.

BE HAPPY xD : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
STEAM-prijevara?

postao sam od jucer korisnik steama.

 

odlican servis.  za sada samo mail za potvrdu mail adrese.  sada cu vidjeti kako ce dolaziti poruke prilikom

kupnje.

ako bude kakvih cudnih ispada na francuskom ili kineskom,javim se.

molim moderatore da me ne nazivaju po forumu BUDALOM, kao Danny_HR .. ja nikog ne nazivam nikakvim imenima. http://j.imagehost.org/0453/BUG.jpg
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
STEAM-prijevara?

Sigurno je prijevara,jer postoji program koji putem te obavijesti salje trojana te krade acount.Odma brišite takve poruke!

Ovce moje mirujte u toru eto mene stižem na motoru
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: STEAM-prijevara?
Danny_HR kaže...

A - zakaj ti je mail na francuskom?

B - pod pošiljateljem zabilježen je legitiman mail (support@steampowered.com) dakle nebi trebala biti prijevara.

C - baš jučer sam morao potvrditi svoju email adresu na steamu pa je možda vezano uz to.

Nisi cuo za mail spoof? Osmijeh

 

LINK

 

Edit:

nadam se da niste požurili raditi što već ste radili. :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 14:46 (PureEntity).
16 godina
offline
RE: STEAM-prijevara?
PureEntity kaže...

Nisi cuo za mail spoof? Osmijeh

 

LINK

 

Edit:

nadam se da niste požurili raditi što već ste radili. :)

Jep, ali spoof ne može lažirati domenu sa koje je slan mail, sve ostalo može. U ovom slučaju domena pošiljatelja je steampowered.com koji je legitiman.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
15 godina
neaktivan
offline
RE: STEAM-prijevara?
Danny_HR kaže...

Jep, ali spoof ne može lažirati domenu sa koje je slan mail, sve ostalo može. U ovom slučaju domena pošiljatelja je steampowered.com koji je legitiman.

Khm...

 

Since email programs can use any text in the "MAIL FROM" part of an SMTP email, it is very easy to forge the "from" address on a given email.

15 godina
neaktivan
offline
RE: STEAM-prijevara?
PureEntity kaže...
Danny_HR kaže...

Jep, ali spoof ne može lažirati domenu sa koje je slan mail, sve ostalo može. U ovom slučaju domena pošiljatelja je steampowered.com koji je legitiman.

Khm...

 

Since email programs can use any text in the "MAIL FROM" part of an SMTP email, it is very easy to forge the "from" address on a given email.

na većini e-mail klijenata možeš pogledati i cijeli e-mail header. to fino otvoriš i pogledaš tko je pravi pošiljalac e-maila.

 

btw. meni steam ništa ne šalje na e-mail.. niti želim da mi šalje.

Google is your friend
15 godina
neaktivan
offline
STEAM-prijevara?

Ja sam isto dobio taj mail kad sam kupovao na ovom sniženju neki dan. Kod checkouta mi je rekao da mora verificirati mail, nakon toga mi je stigao mail, i odmah nakon klika na link Steam client je skužio da sam verificirao i nastavio je dalje.

Tako da mislim da je ovo legitimno, jedino je čudno što je na francuskom. Ja sam dobio normalno mail na engleskom.

 

 

Mail od Steama Mail od Steama
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
STEAM-prijevara?

ako priliko klikanja u kupovini to dodje unutar jedne minute, zdrav razum nalaze da je sve regularno,pa makar pisalo na francuskom.

 

nije valjda da netko negdje cuci i ceka moj klik kupovine pa salje phishing link Cool

molim moderatore da me ne nazivaju po forumu BUDALOM, kao Danny_HR .. ja nikog ne nazivam nikakvim imenima. http://j.imagehost.org/0453/BUG.jpg
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
STEAM-prijevara?

ja nisam nista kupovao, nema se kartice, a ni paraCool

BC2 nick: herro Ray
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
STEAM-prijevara?

nebih se ni ja registrirao jucer, da decki sa foruma nisu imali dobar topic o nacinu rada servisa.

 

svak ima novaca za kupiti igru od 2€.  mene je fasciniralo brdo igrica od 2,3 ili 4 €Smijeh

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice