Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.204.523
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni možda najveće razočaranje su ona 3 backstorya. Na kraju radiš sve potpuno isto kod sva 3. A ja se nadao da ću 3 puta prelaziti igru.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Skullscar1989 kaže...

idete mi svi više na kurac. hvalila se igra kao da bude najbolja ikada. ajde sad realno, jeste stvarno očekivali da će biti 0 bugova, 0 tehničkih problema i sve 100% kako su najavljivali? pa tko normalan vjeruje ijednom game developeru? ................

 kad vidim ovakve izjave riga mi se odma jer je 90% hatea usmjereno na developere koji nemaju veze s tim kaj je igra isporučena u takvom stanju, a nemate blage veze kako razvojni proces igre ili softwarea funkcionira u stvarnom svijetu, bitno da se pravite pametni i živite u bal00nu, pravi internet ratnici....

malo istraži po internet kako funkcionira to prije nego pokušaš ispast faca na forumu...

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...

Meni možda najveće razočaranje su ona 3 backstorya. Na kraju radiš sve potpuno isto kod sva 3. A ja se nadao da ću 3 puta prelaziti igru.

 Mislim da nikad nije ni bilo rečeno da će gameplay biti različiti nego samo neke opcije kod nekih misija, razgovora i tako to...  To bi bile 3 igre u jednoj onda i igrali bi je 2077 da svaki lik tj background story ima svoj questline.... To je jedna od posljedica overhypanja igre

Sve Vas Volim
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Pislje kaže...

Samo sam navratio da vam kažem da sam postao legenda u NC. LEGENDA loše vožnje. ako ynate neko vozilo kojem hume nisu od vazelina i maslaca zavalio bi vam se na preporuci.

 Jedna od najrealnijih prikaza voznje motora i auta od svih igara. iRacing i ostale igre se mogu sakrit. Bas ima tezinu kazu neki strucnjaci ovdje... najvjerovatnije bez vozacke. /s

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

poza "Like One of your French girls"  :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
antimadridista kaže...

Meni možda najveće razočaranje su ona 3 backstorya. Na kraju radiš sve potpuno isto kod sva 3. A ja se nadao da ću 3 puta prelaziti igru.

 Mislim da nikad nije ni bilo rečeno da će gameplay biti različiti nego samo neke opcije kod nekih misija, razgovora i tako to...  To bi bile 3 igre u jednoj onda i igrali bi je 2077 da svaki lik tj background story ima svoj questline.... To je jedna od posljedica overhypanja igre

 Dobro nisam mislio kompletno druga igra ali koliko su to nahajpali, mislio sam da će imati veću ulogu. Kad ono možda pola sata-sat različitih misija.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...

 Dobro nisam mislio kompletno druga igra ali koliko su to nahajpali, mislio sam da će imati veću ulogu. Kad ono možda pola sata-sat različitih misija.

 Ljudi su overhypali, jutuberi, influenceri itd a konzumeristi gutali i nadali se svemu... Nije igra flop jer šit nego je igra flop jer su ljudi očekivali "sve"

Sve Vas Volim
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
antimadridista kaže...

 Dobro nisam mislio kompletno druga igra ali koliko su to nahajpali, mislio sam da će imati veću ulogu. Kad ono možda pola sata-sat različitih misija.

 Ljudi su overhypali, jutuberi, influenceri itd a konzumeristi gutali i nadali se svemu... Nije igra flop jer šit nego je igra flop jer su ljudi očekivali "sve"

 Nisu igrači krivi što su iz CDPR-a godinama trabunjali kako je igra punokrvni RPG da bi par mjeseci prije izlaska kompletno makli "RPG" iz svih opisa igre. I to nije jedina stvar, pričali su o jako detaljnom sustavu wanted levela (koji naravno ne postoji), o naprednim NPCevima (koji su naravno u igri glupi ko k*rac), o performansama na starim konzolama koje su vrhunske (720p i 20 fps). Bolje da dalje ne nabrajam.

 

Poanta je da ljudi nisu bili nahajpani bez razloga nego su im bile rečene sve stvari koje su zvučale savršeno na papiru a dobili smo k*rac od ovce. Mislim da je vrijeme da se prestane kriviti igrače, kriviti stare konzole, mega kompanije koje su ih tjerale da izbace igru na tržiste i kriviti ne znam koga sve ne, samo nedaj Bože okriviti CDPR.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

jednostavno je ovo bio preveliki zalogaj za njih, i nisu "veliki" studio kako su mislili. ne cini te kolicina love velikim developerom, vec kreativnost i vizija, lako za tehnicke probleme, to se sve da popravit, ali gameplay nemres popravit

 

sta mi znaci RTX ON, vizualni i zvucno odlicna igra, kad je gamplay banana

 

mozda za 3 godine online mode bude bio nesto sto je trebala biti ova izvedba

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 15:29 (3dfx).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Na gogu i dalje stoji role playing... Igra je RPG samo malo drugačiji RPG ali sve bitne stavke RPGa igra ima... Ne znam što joj po tebi treba još da bi se zvala RPG? U bugove ne ulazim, to je je trebalo biti rješeno već odkad, i to za konzole - tu sam se već izjasnio... 

Cyberpunk 2077 on GOG.com

Sve Vas Volim
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Najzesce je upalit onaj 48 minutni gameplay od prije 2 godine i citat komentare od tada i sada...

Najjaci su mi "This looks nuts" i " my jaw dropped off". Ne znam sta bi ti ljudi rekli za pc verziju danas.

Igra nije dovrsena i neke stvari koje nisu klapale su izbacene iz igre.Kao u onoj misiji kada idete po Flathead robota.U demo verziji robot ide sa vama kroz misiju no oni su taj dio odlucili izbrisat iz nekog razloga i napravit kao da robota morate ponjet sa sobom pritom su zaboravili napravit animaciju kako ga rukama uzimas i stavljas u torbu.

 

Developeru su investitori vjerovatno radili pritisak da plasiraju vise taj proizvod, vise se nije moglo odgadat i eto.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Rocinante2112 kaže...

 motori su mi full cudni al s autom nikakvog problema skrenut,bit precizan itd...Jako brzo se naviko i vjerujem da nebi na novi sistem (sto se auta tice)

 Jesi li vozio koji od bržih auta u igri? Ni meni nije problem voziti shitboxe koji jedva potegnu 120 ali kad dođeš do bržih auta koji pate od oversteera i još gore totalno nerealnog lift-off oversteera vožnja postane muka.

 

Lift-off ovresteer je komičan, kao da su ga developerima opisivali preko telefona.

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...

Meni možda najveće razočaranje su ona 3 backstorya. Na kraju radiš sve potpuno isto kod sva 3. A ja se nadao da ću 3 puta prelaziti igru.

 neviđeno razočaranje, imam dojam da su tu htjeli više napraviti, ali nije bilo vremena pa su odrezali čisto da se nađe

3 godine
offline
Cyberpunk 2077

Igram na relativno staroj i lošoj konfiguraciji i igra se vrti sasvim ok (uz snižene postavke naravno, ali više od toga ne ide ni u drugim novijim igrama). Meni je iskreno razočarenje malo gameplay, priča se čini super. Ono što ljudi govore da je AI loš, stvarno je loš, vožnja mi se isto ne sviđa, sad je li to možda jer sam navikao na GTA franšizu ili ovdje ne valja je isto upitno. Definitvno najgore od svega mi je obična tuča kad mlatiš po nekom liku (posebno u "free roamu"), a on ili stoji kao letva, ili hoda/trči bez da je doživio ikakvu vrstu interakcije, nema animacije udarca, nema uzvraćanja udarca, jako nezanimljivo. U biti dokle god se držiš samo glavne priče igra je super, šteta što ju je hype pojeo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

HCL dao 80/100, i kao plus su naveli 'solidne mehanike napucavanja'...Napucavanje je mekano i nezadovoljavajuće, znam znam nije ovo FPS, već RPG (navodno, iako kaže HCL prosječni RPG elementi).

 

Voice acting je fantastičan, tu se slažem...Meni je ovo veoma bitan dio igre, jer kad čujem recimo AC likove, zvuče ko da su malo prije progovorili. Narušava imerziju.

 

Ali slažem se sa ocjenom, ne može ovo biti 90+.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Zavrsio 2 endinga eto...necu spoilat al zanima me tko je odradio secret ending.

 

 

Tuzno je da je taj secret ending kojeg je prakticki nemoguce otkrit bez da guglas (mislim tko bi se sjetio napravit ono...) jedini dobar ending....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Zar nitko nije sreo policiju da vozi i puca iz vozila?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Recenzent iz HCL-a:

 

"Idiotizam je kad u Cyberpunku 2077 na side questu ubijaš lika kojega si već ubio u sklopu main questa. A to igri čak nisam ni zamjerio."

 

"Drugo je kad igra zaboravi kojeg si lika ubio pa ga na kasnijem questu oživi. Da budem konkretniji, lik je Boss u main questu i koliko sam shvatio možeš ga obraditi tako da ne dođe do borbe. Ali, igra je meni zaboravila da me lik napao i da sam ga sasjekao katanom. Dobrih desetak sati kasnije dobivam zadatak da istog tog lika idem ubiti na drugom questu."

 

Ovo je sad već žalosno...Ako se ovako nastavi, neću ju igrati ni kad/ako tehnikalije dovedu u red.

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Promster kaže...

Recenzent iz HCL-a:

 

"Idiotizam je kad u Cyberpunku 2077 na side questu ubijaš lika kojega si već ubio u sklopu main questa. A to igri čak nisam ni zamjerio."

 

"Drugo je kad igra zaboravi kojeg si lika ubio pa ga na kasnijem questu oživi. Da budem konkretniji, lik je Boss u main questu i koliko sam shvatio možeš ga obraditi tako da ne dođe do borbe. Ali, igra je meni zaboravila da me lik napao i da sam ga sasjekao katanom. Dobrih desetak sati kasnije dobivam zadatak da istog tog lika idem ubiti na drugom questu."

 

Ovo je sad već žalosno...Ako se ovako nastavi, neću ju igrati ni kad/ako tehnikalije dovedu u red.

 

 

 

 

Kaj onda treba zamjerit?

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Promster kaže...

Recenzent iz HCL-a:

 

"Idiotizam je kad u Cyberpunku 2077 na side questu ubijaš lika kojega si već ubio u sklopu main questa. A to igri čak nisam ni zamjerio."

 

"Drugo je kad igra zaboravi kojeg si lika ubio pa ga na kasnijem questu oživi. Da budem konkretniji, lik je Boss u main questu i koliko sam shvatio možeš ga obraditi tako da ne dođe do borbe. Ali, igra je meni zaboravila da me lik napao i da sam ga sasjekao katanom. Dobrih desetak sati kasnije dobivam zadatak da istog tog lika idem ubiti na drugom questu."

 

Ovo je sad već žalosno...Ako se ovako nastavi, neću ju igrati ni kad/ako tehnikalije dovedu u red.

 

 

 

 

 

Da su CDPR prevaranti ulozili na debugging i rjesavaje rupa u radnji po 1% resursa koji su otisli na prosjecnog meme glumca, marketing, kupovinu recenzenata (cak i malih regionalnih poput HCLa) te cenzuriranje i dos attack onih koji se nisu prodali, mozda se takve stvari i ne bi dogodile

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Promster kaže...

HCL dao 80/100, i kao plus su naveli 'solidne mehanike napucavanja'...Napucavanje je mekano i nezadovoljavajuće, znam znam nije ovo FPS, već RPG (navodno, iako kaže HCL prosječni RPG elementi).

 

 

Meni je pucnjava super, očekivao sam puno gore.

11 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Znaci na HCL.hr nikad vise bez adblocka. Neka ih financira CDPR, sta ce im oglasi

 
1 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Predator003 kaže...

Znaci na HCL.hr nikad vise bez adblocka. Neka ih financira CDPR, sta ce im oglasi

 Kako da se financiraju? Zrakom?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pola ljudi u ovoj temi koji nisu ni upalili igru

 

 

-
Moj PC  
13 1 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Da, imam neke koristi od laganja da uzivam u igri, skoro ko i ovi koji kenjaju istu stvar već 30 stranica 

-
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Cyberpunk 2077

ja je nakon citanja i citanja nisam ni probao, nego sam je upravo prodao. kupit cemo nesto normalno a cyberpunk kad bude 100kn

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Moze netko pojasnit ovo? Main story,side questovi i?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
dani20 kaže...

Moze netko pojasnit ovo? Main story,side questovi i?

 Kad stavis mis gore dobis opis

-
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Predator003 kaže...

A meni nije stigla zadnja uplata od CDPR za pre-release shillanje na redditu, pa sad iz inata pricam da ne valja

 ti seres jer ti se sere... prilika je pa ju ne propustas

 

nisi nist kak spada napisao u cijeloj temi nego samo kopiras stvari koje ti odgovaraju sa neta, ono sto ti ne odgovara nije istina...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
5 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice