Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.201.657
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

jebiga, ja se isto povlačim s teme, sve mi funkcionira, uživam u igri, ovdje više nemam šta čitati. Kužim ljutnju mnogih, istina je da CDPR nije ispao korektan, a imali su ovakav preorder zbog svoje reputacije koju su teško stekli. Šteta, velika šteta što je sve ispalo ovako. Ne vjerujem ja da su oni ciljano išli izvesti nekakvu prevaru, nego su jednostavno stalno donosili nekakve poluodluke, odnosno previše kompromisa. Ili su trebali čvrsto odlučiti da neće na stare konzole, ili su trebali čvrsto odlučiti da će igra izaći dosta kasnije nego što je prvotno trebala.

 

vi koji igrate uživajte, a vi koji imate problema sretno jebiga

 

p.s. naravno da se ne povlačim trajno, nego privremeno dok se sve ne smiri

Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Za svaki PS4 refund Citatelj uzme jos 3 kopije za PC i 2 jakne, ne brinite se vi za dionice CDPR-a 

 

Zasad glavni gameplay minusi:

- definitivno vožnja, osjećaj kad ja vozim

- "AI" ljudi i vozača

- milion stvari za pokupit od kojih je 60% doslovno smeće (ne mislim smeće kao smeće oružje, neg doslovno smeće)

- dosta često se zna dogoditi da se triggera neželjena akcija, npr. dodge u stranu ili naprijed (za koji kur** je "dodge" unaprijed uopće stvar koja postoji, kad bi to iko iskoristio?)

 

 

Od bugova, glavno što sam primjetio

- ako disableaš kamere, quick saveaš nakon toga, kod loada ne samo da kamere više nisu disableane, nego ne moš ništa hackati više, tak da mislim da ću stealth playthrough odhebat za sad...

- ljudi prolaze jedni kroz druge

- zadaci u misijama se ne checkaju kao obavljeni makar jesu, pa onda pizdiš i reloadaš, pa skužiš da je samo vizualni bug to, moš progressati svejedno...

 

Tek završio prolog, sad krećem u ozbiljnije istraživanje grada, mada se zbog nepostojećeg AI-a prometa tome ne veselim previše

 

 

-
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
online
Cyberpunk 2077

i7 8750
16 gb ram
gtx 1060 6 gb

 

1080p, sve na low(doslovno low preset, tako da je sve zivo na low). neigrivo, steka svako malo, fps ne znam koji je posto mi fraps uopce ne zeli radit u ovoj igri iz nekog razloga. 

jos bi bio zadovoljan ako moram sve na low, al da bar nema ovih fps dropova, neigrivo je s tim. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ajde pogodite koje oruzje koristim

 

hahaha igra je zakon

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Skida neki apdejt od 585MB-a, mozda ce nekima performanse se poboljsati

-
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Imate vi nekakav update od 585 mb na Gog-u?

 

Btw, kad smo već kod blesavog AI-a: idem do nekog igrališta a tamo misija da se pokose oni kriminalci kaj se fajtaju sa policijom, ubijem ja njih jer stealth ne radi i onda namjerno ubijem civila koji tamo usred svega toga sjedi. Naravno, odma prijava policiji i doslovce se stvori nova murja i robot koji napadaju staru murju i jedni druge ubijaju a ja samo stojim tamo i umirem od smijeha

 

Ovo sa pop up policijom me neodoljivo podsjeća na ME Andromedu.

 

 

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077
It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 22:18 (mrsmith).
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ekipa sa AMD kartama, vredi isprobati Radeon Anti-Lag, čini mi se da pomaže. Nisam super-osetljiv na input lag, ali u ovoj igri počinjem da osećam na oko 40fps da kamera zaostaje za mišem. Razmišljao sam šta da radim i pokušao, i rekao bih da se oseti i da taman smanji input lag na neki nivo koji ne osećam, barem ne značajno.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mar123 kaže...

i7 8750
16 gb ram
gtx 1060 6 gb

 

1080p, sve na low(doslovno low preset, tako da je sve zivo na low). neigrivo, steka svako malo, fps ne znam koji je posto mi fraps uopce ne zeli radit u ovoj igri iz nekog razloga. 

jos bi bio zadovoljan ako moram sve na low, al da bar nema ovih fps dropova, neigrivo je s tim. 

 Jel' ti igra na SSD-u ? Pa ja sam stavio klincima na 4/8 ryzen prve generacije, 8 single ram i 1060/3 na medium kako je sama igra postavila i radi bez nekih cestih dropova. Doduse, 1050p, mada ovo tvoje bi trebalo terati na medium na 1080p - nisam se salio da idem po stari monitor na tavan.

 

15 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
SamoPitam3 kaže...
mar123 kaže...

i7 8750
16 gb ram
gtx 1060 6 gb

 

1080p, sve na low(doslovno low preset, tako da je sve zivo na low). neigrivo, steka svako malo, fps ne znam koji je posto mi fraps uopce ne zeli radit u ovoj igri iz nekog razloga. 

jos bi bio zadovoljan ako moram sve na low, al da bar nema ovih fps dropova, neigrivo je s tim. 

 Jel' ti igra na SSD-u ? Pa ja sam stavio klincima na 4/8 ryzen prve generacije, 8 single ram i 1060/3 na medium kako je sama igra postavila i radi bez nekih cestih dropova. Doduse, 1050p, mada ovo tvoje bi trebalo terati na medium na 1080p - nisam se salio da idem po stari monitor na tavan.

 

nije na ssdu, na hddu je. no to nebi trebalo radit razliku, bar ne takvu. 

 

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Našlo se par eksperata tu pa će na kraju ispasti da su CDPR sami amateri i da igra u biti i nije igra nego nabrzinu sklepani koncept (kao i Star Citizen, jel..). Glavno da tu imamo eksperte koji kuže kako treba napraviti THE open world igru i oni bi to vjerojatno u bakinom potkrovlju bolje napravili u tih 8 godina. 

Bljuuuuv... 

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
4 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
1BIT kaže...

Ajde pogodite koje oruzje koristim

 

hahaha igra je zakon

 Nek' si ti nalakirao nokte. :)

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Samo smireno, i witcher im je tek treci dio masterpiece, tako da i cynerpunk bude, sjetite se ovog komentara u 2034 kada izađe. 

Dirty dosen
Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Koji napredak u vizualima...

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
doktor1 kaže...

Koji napredak u vizualima...

 

 Sto je najgore vise mi se svidja na "demo". Bas je onako nekako sivo kakva nam buducnost i dolazi.

3 godine
offline
Re: Cyberpunk 2077
Pislje kaže...

Samo smireno, i witcher im je tek treci dio masterpiece, tako da i cynerpunk bude, sjetite se ovog komentara u 2034 kada izađe. 

 Ej, Witcher 1 je vrhunac eurojank igara uz STALKER i nitko me ne moze razuvjeriti u to

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Naravno, da je obrnuto, bilo bi "ajme koji downgrade" 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Brzi su, već izašao hotfix 1.04: https://www.cyberpunk.net/en/news/37043/hotfix-1-04

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...

Brzi su, već izašao hotfix 1.04: https://www.cyberpunk.net/en/news/37043/hotfix-1-04

 Tek sam na 2% igre, vjv neću ni znatibza sve te bugove.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
The Unforgiven kaže...

Za svaki PS4 refund Citatelj uzme jos 3 kopije za PC i 2 jakne, ne brinite se vi za dionice CDPR-a 

 

Zasad glavni gameplay minusi:

- definitivno vožnja, osjećaj kad ja vozim

- "AI" ljudi i vozača

- milion stvari za pokupit od kojih je 60% doslovno smeće (ne mislim smeće kao smeće oružje, neg doslovno smeće)

- dosta često se zna dogoditi da se triggera neželjena akcija, npr. dodge u stranu ili naprijed (za koji kur** je "dodge" unaprijed uopće stvar koja postoji, kad bi to iko iskoristio?)

 

 

Od bugova, glavno što sam primjetio

- ako disableaš kamere, quick saveaš nakon toga, kod loada ne samo da kamere više nisu disableane, nego ne moš ništa hackati više, tak da mislim da ću stealth playthrough odhebat za sad...

- ljudi prolaze jedni kroz druge

- zadaci u misijama se ne checkaju kao obavljeni makar jesu, pa onda pizdiš i reloadaš, pa skužiš da je samo vizualni bug to, moš progressati svejedno...

 

Tek završio prolog, sad krećem u ozbiljnije istraživanje grada, mada se zbog nepostojećeg AI-a prometa tome ne veselim previše

 

 

 https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kb3fv3/cd_projekt_red_stock_has_dropped_by_29/

 

Nemas frke... keš ide. 30% dolje, al keš ide. 

Ovi šupci na PS Store nedaju refund. Nadam se da bude situacija ko sa No Man's sky... pa se to rijesi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Pa meni je w1 ee, jako dobra igra, ima ono nešto, ne znam.

 

Isto je bila jadna kad je izasla, ulazis u poljski wc 3min loading.

 

Upalio sam malo tricu kad se c77 skidao, skoro ostao u whajt orchirdu opet😁

Dirty dosen
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Evo jednog kratkog izvještaja za sve koji "jašu" na starim ragama (i5 3470 i gtx960 4GB, 16GB ram, ssd).
Prva scena u baru (street kid) na low pegla na 21-24 fps hahah. Izgleda dosta dobro, stavio na 4k telku (u 1080p). Podsjetilo me na vrijeme kad sam mislio da imam ok pc dok nije izašao Doom3, isto se dogodilo kasnije sa Crysisom. Slični su i komentari bili (loša optimizacija itd.), barem od strane svih koji su očekivali da će ju ok vrtiti (neki više, neki manje realno).

Je li to generacijski skok, nemam pojma, al ovo je prva igra u zadnjih nemam pojma koliko godina koju jednostavno ne mogu igrati, čak ni na low :D. Je, mašina je stara, al do sada je sve vrtila na 1080p, makar i na medium sa 30-40 fps, dalo se. Nisam razočaran, veselim se obnovi kante, ne veselim se jedino cijenama grafičkih hah. Ne čudim se da ima ljudi s puno jačim konfama koji su očekivali bolje performanse, al kad-tad izađe ta jedna igra koja postavi pravi novi benchmark. Čini mi se da bi ova igra mogla biti upravo to.

Najviše me brinu komentari vezani uz AI i općenito imerzivnost svijeta - ako je to tako kako se priča, ne znam koliko se to uopće može patchirati (nek me dežurni devovi isprave).

U svakom slučaju, ekipa sa kantama usporedivim s mojom, ne nadajte se previše :). Ja se selim na teme hardverske prirode za sad hah.
Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pustili su user reviewe na metacriticu, odoh kokice peci :D

 

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/cyberpunk-2077

Darko
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...

 

Vandit kaže...

Brzi su, već izašao hotfix 1.04: https://www.cyberpunk.net/en/news/37043/hotfix-1-04

Optimizacija ništa.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

Sad kad sam vidio kako se kod mene vrti, potpuno mi je jasno zašto izgleda kako izgleda na ps4 običnjaku. Imam i ps4 klasični, igrao sam rdr2 na njemu, i da, dosta su solidno zamaskirali nemoć konzole i iznenađujuće dobro izgleda obzirom na hardver (rdr2 jel), al mi nije palo na pamet da bi uzimao cyberpunk za ps4 vulgaris. Slažem se da su trebali jednostavno reći da ljudi sa ps4 ne uzimaju, osim za pro, no malo tko bi to učinio. Pokopat će ih na metacriticu.

Tread softly because you tread on my dreams.
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DarkoKwon kaže...

Pustili su user reviewe na metacriticu, odoh kokice peci :D

 

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/cyberpunk-2077

 Konzolasi podivljali . Jedino se na bug forumu buni "master race"

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Izašao 1.04 patch za jogurt verziju :)

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ne znam što su se ti kmetovi sa konzolama uopće ponadali. Nikad neće naučiti 

Dirty dosen
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Pislje kaže...

Ne znam što su se ti kmetovi sa konzolama uopće ponadali. Nikad neće naučiti 

Ali zato je uzivanje igrati na 35 fps-a sa 1080TI na 1080p rezoluciji 

Darko
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice