Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.197.944
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
DarkoKwon kaže...

 Znaci bukvalno kucaj na youtube "How to make car controller in Unity" i napravices isto sto su i oni napravili. Ja bih volio sam znati kakav je kod njih proces zaposljavanja bio, ako imas zelenu kosu, gledao si 30 dokumentaraca steve jobsa i volis avangerse odmah si zaposljen. Sve vise o igri sto otkrivam sve me veci cringe hvata. Ne vjerujem kakvi amateri u tom studiju rade, vjerujem da im je cijela igra napisana u if, else petljama ili kako mi to developeri kazemo "sphagetti code". :D :D 

 

Možda neke poput tebe?

uteče Medžedža!
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
hahhaajaads kaže...

 ili kad se vozis gradom i najedanput se spawna auto ispred tebe i zaletis se u njega... ili sta se i meni desilo da pozovem svoj auto i on dodje, kad stane "odleti" cca par cm od zemlje i postavne nevidljiv i moram ga lupit sakom da se "vrati"

 Da nisi rekao, možda se nebi dogodilo, tj što manje znam, to bolje

 

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ljudi kupovali nove konfe i konzole samo radi ove igre , kolektorska izdanja i ko zna sta i onda razocaranje godine xD Ocito ova 2020 jos pokazuje zube, as iz rukava.. strašno.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

   

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
SimeKZ kaže...

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kb39b3/yes_cd_projekt_red_did_promise_the_game_would/

 

Cisto da zacepe gubac ovi sa ''console peasent'' i ostalim homo erectus sranjima.

 Neovisno o cyberpunku takvi bi trebali začepiti gubice. Tko voli igre voli ih neovisno o platformi i jednako će se zabaviti s Xbox One verzijom na 720p30 i PC verzijom na 4K60.

 

Ovi koji se nabrijavaju na PCMR i slične gluposti su brojači piksela s kompleksom inferiornosti koji nadoknađuju omalovažavanjem ljudi koji igraju igru na drugačiji način.

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

To ti je zajeb ljudi kupovali Ampere hvala Bogu pa nije grafa samo za igranje Cyberpunka 2077 nego ima i drugih igara ali evo ima lik na drugom forumu i5 4460 i 1070 kaze da mu se fino vrti cak se i iznenadio.

edit:Nije cyberpunk jedina igra sa losim texturama.Hardver ne moze progurat i tu ti je ende.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 20:39 (MGloc).
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
MGloc kaže...

To ti je zajeb ljudi kupovali Ampere hvala Bogu pa nije grafa samo za igranje Cyberpunka 2077 nego ima i drugih igara ali evo ima lik na drugom forumu i5 4460 i 1070 kaze da mu se fino vrti cak se i iznenadio.

 

Vec sam napisao prije par stranica, cim mi stignu ventilatori za laptop, budem isprobao - laptop pod My PC.

Instalirao vec jesam, ali ventilatori po treci put krepali, dvaput mjenjani u jamstvu (od MSI-a),

i sad nakon isteka jamstva cu ih promjeniti o svom trosku.

https://www.aliexpress.com/item/4000091256241.html

 

Problem je sto su tako tanki a teski, tako da je lezaj u sredini jednostavno preslab,

nakon otprilike 1500 sati rada prozuje (dakle 250 dana po 6 sati dnevno).

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

Ti si tek usao u gaming?

Ovakva situacija na zalasku konzolaske generacije je doslovno desetljecima ista.

Igre koje dolaze pri kraju su pocesto prezahtijevne i idu u 20fps isl.

 Ok nema frke.Samo budi gazda pa nemoj onda prodat 3 mil komada na toj jadnoj usranoj konzoli koja je do neki dan bio current gen.

Ali ne.Kajmak ces pokupit a proizvod isporucit neces.

Ako jedan rdr2 radi na istoj konzoli i izgleda bogovski onda moze i ova igra koja nema bog zna kakvu grafiku.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 20:43 (Kill Frenzy).
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kill Frenzy kaže...
MEGATAMA kaže...

Ti si tek usao u gaming?

Ovakva situacija na zalasku konzolaske generacije je doslovno desetljecima ista.

Igre koje dolaze pri kraju su pocesto prezahtijevne i idu u 20fps isl.

 Ok nema frke.Samo budi gazda pa nemoj onda prodat 3 mil komada na toj jadnoj usranoj konzoli koja je do neki dan bio current gen.

Ali ne.Kajmak ces pokupit a proizvod isporucit neces.

Ako jedan rdr2 radi na istoj konzoli i izgleda bogovski onda moze i ova igra koja nema bog zna kakvu grafiku.

Ma da, pa da prodaju samo 50k primjeraka za  nex gen konzole, pošto ih nema...Ovako su zajebali/prodali 3.2 milja ljudi/kopija. 

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

I to je pojedinicima na ovom forumu ok

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kill Frenzy kaže...

I to je pojedinicima na ovom forumu ok

Znaš kaj? Kad malo bolje razmislim i meni je...Koji kurac ljudi rade preordere? Kaj nebude više kopija igre? Sad kad je 90% digitalna kupovina? Koji kurac? Kaj se dobije preorderom? 

8 godina
offline
Cyberpunk 2077

Neznam dali je tko vec spomenuo, no, imate li problem s kontrolama u igri?

 

Znaci, stiskam F do besvjesti (interakcija s necime), stiskam C dok tipka ne iskoci, no, lik to uredno ignorira sve dok neki npc ili onaj lik s kojim ides na pocetku nesto govori....

 

kretati se mogu, naprijed nazad lijevo desno, no, nikakvu akciju poduzeti ne mogu, sve dok on ne zavsi s pricom. Posebno iritantno je u onom dijelu gdje su tutoriali o borbi i stealthu, zenska ti vice "hide now", a ti lupas po C da cucnes, lik stoji ukopan sve dok ona ne izbrblja sve sto ve brblja, naravno do tada te ovi vec skuze, i idemo ispocetka....

 

Isto se desava, neki random npc sjedi nesto na klupi i melje, ja ne mogu pritisnuti fast travel sve dok ona frflja neke random gluposti.... wtf? kao da je igra skriptirana da moras stajati i cekati,  i sve to slusati...

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Čitatelj imaš koliko 40+ godina prestar si da toliko drkaš na jedan studio kao što to radiš na CDPR. Budi malo realan, kao prvo i osnovno dobili su 3.5 milijuna preordera od konzolaša što je 210 milijuna eura, naravno nije to čisti profit ali to je orgomna lova, namjerno nisu recenzentima dali ps4 igru jer su znali u kakoj je igra banani tamo, no dobro star hardver je star je ali uzet ćemo TLO2, Ghost Of Thusima, igre koje izgledaju 3 puta bolje od cyberpunka i gle vrte se normalno na konzolama i izgledaju normalno i lijepo, ovo se vrti kao zadnje govno a izgleda još gore. Onda prekrasne igre kao što su HZD,GOW,Uncharted 4, Spiderman, sve redom lijepe grafičke igre koje rade NORMALNO. To je sa konzolaškog aspekta, a ima tona članaka gdje su se kleli kako će igra na ps4 biti tip top. Laž za laži. Ajmo dalje pc system requirements još jedna notorna laž, 1060 kao preporuka se vodila kolege su morale igru staviti na low i stavljati dynamic resolution kako bi imali nešto više od 30 fpsa znači dodatno si narušavati izgled igre. 

 

Ajmo dalje, moj pc košta cca 10 tisuća kuna sklopio sam ga unazad 2 godine + monitor oko 3000kn i periferija oko 2000, i dao sam im za igru cca 460kn, SVE I JEDAN naslov današnjice moj pc vrti 1440p high/ultra detalji iznad 60 fpsa. Ponavljam igra nije ni u top 5 najljepših igara RDR2 briše pod sa njom u sve i jednom grafičkom aspektu, izgleda dobro ali ništa spektakularno vrijedno ovolikog lošeg frejmrejta, znači ja igru ni na medium ne mogu zavritit na stablnih 60 fpsa a kamoli da pomislim na nešto više od toga, jučer nakon akcije gdje je bilo dosta pucnjave fps na 45 nakon toga sam im zaljepio takav refund onako sa guštom iako me boli kita za 450kn, iako sam u igri proveo 4 sata a ne smiješ provesti više od 2 da bi zatražio refund, napisao sam steamu takvu poruku da su mi odobrili refund za 40 minuta e pa neće mene niko jebat pa ni oni. Indie igre na kojima rade 5 developera rade bolje od Cyberpunka, najneoptimiziranije smeće koje sam ikad vidio. Znači lagali su gdje god su stigli, sve to fino zamaskirali, i pustili van igru u beta fazi, moje povjerenje su izgubili i više od toga ne fer prema igračima sa konzola i itekako ne fer prema ostalima jer ne vrijedi ovdje spominjati samo konzole i na PC je to teško smeće da nemate DLSS i upalite igru na native shvatili bi o čemu pričam ovako vas donekle DLSS izvlači ali samo donekle i to nije izgovor za ovakvo kriminalno lošu optimizaciju, ajde nećemo se truditi da sredimo igru ekipa će upalit dlss pa će im raditi donekle dobro, i nabijem ih na kurac sve odreda isti su kao i svi drugi sere se po ubisoftu,ea gamesu, sve je to isto smeće gladno para, jer para vrti gdje burgija neće zašto bi oni bili drugačiji. No neka nema veze ovime su samo pokazali sliku o sebi a to je ona najgora slika da su obični nesposobnjakovići. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 21:02 (BeLLicus).
Moj PC  
21 0 hvala 3
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Kod mene radi, nisam imao problema ni sa F ni sa C, a ni double-tap dodgeom.

Jedino sam sad stavio modani config file, da mi je F bindan na E.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Bas sam tako nekako i ocekivao da ce sve proci. Od hype-a do pljuvanja. Ljudi su imali nerealna ocekivanja, a ovi su podbacili sa stilom. Mislim sto reci kada je vec onaj dio tutoriala za stealth zbagiran. Morao sam loadirati poziciju od ranije i preskociti, jer jednostavno nije htjelo raditi. I da ne nabrajam dalje bugove, ali ok. Meni je igra za sada zabavna. Bas uzivam. Valjda zato sto nisam bio u tom "hajpu", a i koliko sam je "platio", nemam se pravo ni buniti.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Kod mene radi, nisam imao problema ni sa F ni sa C, a ni double-tap dodgeom.

Jedino sam sad stavio modani config file, da mi je F bindan na E.

 Ti si dobio ovu bolju verziju jer si utuko 2k € 

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kill Frenzy kaže...
MEGATAMA kaže...

Ti si tek usao u gaming?

Ovakva situacija na zalasku konzolaske generacije je doslovno desetljecima ista.

Igre koje dolaze pri kraju su pocesto prezahtijevne i idu u 20fps isl.

 Ok nema frke.Samo budi gazda pa nemoj onda prodat 3 mil komada na toj jadnoj usranoj konzoli koja je do neki dan bio current gen.

Ali ne.Kajmak ces pokupit a proizvod isporucit neces.

Ako jedan rdr2 radi na istoj konzoli i izgleda bogovski onda moze i ova igra koja nema bog zna kakvu grafiku.

To ti trebaju regulirat platform holderi,Sony,Ms,Nintendo....

Sjecas se onog seal of quality koji je Nintendo furao u doba NES,SNES,N64 koji je kao garantirao da je igra kvalitetno odradjena za njihovu konzolu jer u suprotnom ne bi odobrili....kao.

 

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Vise necu ni citati ovu temu - odoh lijepo igrati - sve sto sam do sada je pomoci, pa makar nitko

prijedloge da bas ubace SSD u prastaru konzolu nije poslusao.

 

Moj zakljucak, i nakon toga vise nit citam nit pisem u ovu temu:

1. Igra je prodana JEDNOM za PS4, besplatni upgrade na PS5 (vrijedi i za XB) -> Dakle dvije igre po cijeni jedne

2. PS4 Pro lijepo vrti igru, makar je iz 2016. i makar nema SSD-a, dakle sa SSD-om ce raditi jos bolje, a vjerovatno ce i PS4/Slim raditi OK. SSD je MUST HAVE

3. Kome igra nije dobra na konzoli, moze refundati - i prestati plakati i otici u temu za COD i igrati COD

4. Nedam da mi pokvarite uzitak, ja gustam, meni je igra dobra - otvorite si novu temu Cyberpunk 2077 PS4/XBOX i tu se fino zalite jedni drugima. Ovaj topic se nalazi u podforumu PC IGRE

5. Drago mi je da je grafika downgradeana na konzolama, a ne obratno, kao sto je to bilo a W3. Nece se mjeriti po HW-u iz 2012. nego iz 2020. Amen

 

Ne saljite mi PM-ove u vezi CP-a, ne zanima me vise. Ako nekom nije jasno, evo mu link na podforum gdje da si otvori novu temu:

https://forum.bug.hr/forum/board/igre-konzole-prijenosne-konzole/62.aspx?sort=act

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 21:07 (Čitatelj).
8 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nemam pojma, mozda je neki bug, ali znam da odvalim tipke od stiskanja, a moj lik stoji kao tele i slusa neke baljezgarije koje nemaju veze s vezom...

 

Nego, ovaj, moze jedno neupuceno pitanje?

 

Koje veze Keanu Reves ima s ovom igrom?

 

P.S.

 

Mozda za konzole da, no, meni je instalirana na obicno vulgaris 1tb disku, ucitava jako brzo, probao sam je instalirati i na ssd, i nikakve razlike nisam primjetio.... No, mozda je savjet iskljucivo za konzole vrijedan.

 

P.S.S.

 

Sad je malo jasnija odluka da igra bude drm free..... 

Nije zbog dobrog srca...

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 21:08 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Vidim i cyber policajci refundaju igru...znači generalni dojam, fuckup godine koji se kuhao 8 god.

 

ne bi im bio u koži sad.

 

 

prehvaljeni najbolji studio cdpr ajme ajme. Zalijepi na ovo ea i netko će prijetit bombaškim napadom.

Ali da, složit će igru, pa morali su požurit nakon 8 god ipak...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Vise necu ni citati ovu temu - odoh lijepo igrati - sve sto sam do sada je pomoci, pa makar nitko

prijedloge da bas ubace SSD u prastaru konzolu nije poslusao.

 

Moj zakljucak, i nakon toga vise nit citam nit pisem u ovu temu:

1. Igra je prodana JEDNOM za PS4, besplatni upgrade na PS5 (vrijedi i za XB) -> Dakle dvije igre po cijeni jedne

2. PS4 Pro lijepo vrti igru, makar je iz 2016. i makar nema SSD-a, dakle sa SSD-om ce raditi jos bolje, a vjerovatno ce i PS4/Slim raditi OK. SSD je MUST HAVE

3. Kome igra nije dobra na konzoli, moze refundati - i prestati plakati i otici u temu za COD i igrati COD

4. Nedam da mi pokvarite uzitak, ja gustam, meni je igra dobra - otvorite si novu temu Cyberpunk 2077 PS4/XBOX i tu se fino zalite jedni drugima. Ovaj topic se nalazi u podforumu PC IGRE

5. Drago mi je da je grafika downgradeana na konzolama, a ne obratno, kao sto je to bilo a W3. Nece se mjeriti po HW-u iz 2012. nego iz 2020. Amen

 

Ne saljite mi PM-ove u vezi CP-a, ne zanima me vise. Ako nekom nije jasno, evo mu link na podforum gdje da si otvori novu temu:

https://forum.bug.hr/forum/board/igre-konzole-prijenosne-konzole/62.aspx?sort=act

 Ne znam za PS4, no meni na kompu radi na HDDu bez problema. Iskreno ocekivao sam da cu imat problema sa loadanjem tekstura (tipa nesto slicno kao sad kod PS4) no nema problema.

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja sam odrastao na Pongu, Pacmanu i crno bijelom televizoru... Oduvijek volim rpg-ove i na čemu sam sve i kako igrao, ovo je prekenjavanje. Meni je igra dobra, znam po tome što jedva čekam da dođem kući s posla, ili da moji odu spavati da mogu igrati. Baš me vuče. Sad jel auto krivo spawnan ili mi ćuna viri iz hlača, baš me briga. Jedino mi sitna slova u inventoriju, ili je zbog velikog televizora ili već slabo vidim

 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Predivna tema.

Isti ponavljaju jedno te isto deset stranica.

 

Svi odjednom dušebriznici i stalo im do drugih ljudi...

 

Hahahaha

 

 

Moj PC  
9 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Cyberpunk 2077
Promster kaže...
Kill Frenzy kaže...

I to je pojedinicima na ovom forumu ok

Znaš kaj? Kad malo bolje razmislim i meni je...Koji kurac ljudi rade preordere? Kaj nebude više kopija igre? Sad kad je 90% digitalna kupovina? Koji kurac? Kaj se dobije preorderom? 

Meni se cini da gaming publika svakih godinu dana dobije nekakvu kolektivnu amneziju te mi je fascinantno da se netko ne moze strpiti doslovno 24 do 48 sati da odluci hoce li kupiti ili ne jer ja stvarno ne znam tko je nakon konzolaskog launcha Witchera 3 jos """davne""" 2015. mislio da ce ovo biti funkcionalno na last genu, a jos mi je manje jasno tko je ovdje mislio da CDPR nakon svega ima nekakvu nenadjebivu reputaciju sto se tice launcha svojih igara, koje su im rocky jos od dana Witchera 2. Jos su se alarmi poceli paliti cim se jedino o PC verziji pricalo zadnjih 6 mjeseci i to uvijek u pricu upakirano zajedno s RTX i DLSSom te sto su svi veci recenzenti upravo ovo igrali na najnovijim Ampere karticama.

 

U meduvremenu CDPR samo od preordera (znaci to nisu ni launch day prodaje) otplatio cijeli development i marketing cost igre, a sad se jos neki cude kao pura dreku zasto developere i publishere nije briga u kakvom ce stanju(sranju) izbaciti proizvod.

 

Pricekajte recenzije i onda kupujte.

 

 

 

6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
disibio kaže...

Čekaj da otvore User review-ove na Metacriticu ( čini mi se da ide salva bombinga )

Wake up the f... up Samurai, we got a city to render !

 Krenuli su. Već se sve crveni. 

 

Situacija kod mene. PS4, rekoh idem probati pa možda bi i bude ok pošto mi grafika nikada nije bila presudna u igri. Napravim lika, cca 20 minuta mi je trebalo, nisam išao u detalje, idem dalje, nakon kreiranja lika igra se zamrzne, izbaci me i pojavi se "an error occurred". Jbg, više sreće drugi puta. Još jednom ću probati, ako ne bude išlo ide na policu i čekam PS5. 

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ma joj MSI...Imam MSI RTX 2060s cim pokrenem nesto zahtjevnije za gpu odmah Coil whine.Imao gaming laptop MSI GP602qf Leopard PRO i7 4720hq i gtx 950m poceli stekucat zvucnici znaci mozes ga koristit samo sa slusalicama...Ne znam sta ce me puknut u glavu da opet nesto od MSI kupim.

 

Izasao je benchmark i za laptope , naravno radeno je otprilike jer nema in game benchmark.

 

 

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MGloc kaže...

To ti je zajeb ljudi kupovali Ampere hvala Bogu pa nije grafa samo za igranje Cyberpunka 2077 nego ima i drugih igara ali evo ima lik na drugom forumu i5 4460 i 1070 kaze da mu se fino vrti cak se i iznenadio.

edit:Nije cyberpunk jedina igra sa losim texturama.Hardver ne moze progurat i tu ti je ende.

 Ja sam taj hehe. Pa gle, nije da leti, ali kažem ide na medium 35-45 fps, bliže 40. 1440p. 

8 godina
offline
Cyberpunk 2077

I evo ga...

 

Cim se malo zaigram....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Jesi da bila je Jetstream.

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Damir22 kaže...

I evo ga...

 

Cim se malo zaigram....

 

Veli ti a uzmes Flatline i pogodis pravo u Cybperpunk 2077 ikonicu na dekstopu.

edit:Necu vise spamat odoh u piudu materinu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 21:39 (MGloc).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice