Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.195.189
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Minneyar kaže...
toxic kaže...

Moram priznat da imam ucestale crasheve...taman mislim da sam rijesio problem i onda se desi neki flatline error...

 Jel ti undervoltana graficka?

 malo...budem probo i bez no medutim bug gdje ja nemogu izvuc oruzje van vec se moram sa sakama.... uzas

Bnet: mNik987#2148
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
toxic kaže...
Minneyar kaže...
toxic kaže...

Moram priznat da imam ucestale crasheve...taman mislim da sam rijesio problem i onda se desi neki flatline error...

 Jel ti undervoltana graficka?

 malo...budem probo i bez no medutim bug gdje ja nemogu izvuc oruzje van vec se moram sa sakama.... uzas

 Moj je bio 100% stabilan na 850 mV, prolazio i Port Royale i sve ostale igre, al eto u CP crashevi. Sad sam stavio na 862 mV (2 koraka gore) i zasad je ok, al nisam jos 100% siguran.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nakon 3 sata igre moram priznati da sam razocaran. Tehnicka izvedba nikakva i na mojem i7 2500k, 2080 Super igra radi lose. Ako to usporedimo sa AC: Vallhala, Ubi je rasturio CD Red barem sto se optimizacije tice. Po meni, igra je teska beta. Prica je super za sad i igra ima potencijala, ali treba pricekati jos koji mjesec i ne pokvariti si iskustvo igranja. Steta za sav taj hype..

Moj PC  
6 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

To ti je zato sto si presao sa ryzena 2600 na i7 10gen.Sa r5 2600 ne bi crashalo.

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Minneyar kaže...
toxic kaže...
Minneyar kaže...
toxic kaže...

Moram priznat da imam ucestale crasheve...taman mislim da sam rijesio problem i onda se desi neki flatline error...

 Jel ti undervoltana graficka?

 malo...budem probo i bez no medutim bug gdje ja nemogu izvuc oruzje van vec se moram sa sakama.... uzas

 Moj je bio 100% stabilan na 850 mV, prolazio i Port Royale i sve ostale igre, al eto u CP crashevi. Sad sam stavio na 862 mV (2 koraka gore) i zasad je ok, al nisam jos 100% siguran.

 nije do toga sada se kresalo na loadingu iako sam sav napon stavio na default... neki glupi flatline error.. kada dobis ona dxcgi error on je do undervolta...

dakle u ovih 3h gameplaya vise ne igram nego igram... iskreno gubim strpljenje...

 

 

Bnet: mNik987#2148
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Predator003 kaže...

Neispolirana, nedoradjena, zbrzana, lazna obecanja, izostanak odredjenih mehanika, iznimna neoptimiziranost kombinirana sa osrednjom grafikom pojacanom RTom koji je takodjer uzasno lose optimiziran, linearan gameplay, beskrajni dijalozi koji u sustini ne vode nicemu, standardne rak rane RPGa (iako koliko vidim CDPR sada kaze da to ipak nije RPG!?) kao skupljanje bespotrebnog smeca i vjecna prevlast kvantiteta nad kvalitetom, svijet istovremeno pun ali i prazan sadrzaja..... sve to je bilo ocekivano s obzirom na hype i marketing i da smo iste stvari vidjeli na AC Unity, No Mans Sky, GTA IV i bezbroj drugih primjera. Ali da ce najvise nastradati konzolasi i da ce CDPR voditi ovako zestoku kampanju i opcu cenzuru na internetu, e to vec nisam ocekivao.

Da je samo srezati nepotrebni dijalog i zamjeniti Keanu Reevesa sa doslovno bilo kim drugim i na to spiskani novac i resurse uloziti u ako nista drugo uklanjanje bar polovine bugova i malo bolju optimizaciju, ova bi igrica imala jeva prosjecnu ocjenu samo i iskljucivo zbog koncepta. Ovako je to samo jos jedan spomenik neiskoristenom potencijalu i jos jedan u nizu primjera koji potvrdjuje Harvey Dentovu izre

you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villai 

Da je ovakvu sramotu napravio Ubisoft ili ne daj boze EA, uz danasnju cancel kulturu sumnjam da bi te kompanije uopce prezivjele.

Ovo skupljanje ne kužim, idem i s poda sabirem smeća od pepeljara do nekih kartica wtf.

dijalozi ako ne odabereš pravi ionako te vrati na početne odabire dok ne pogodiš onaj koji igri paše.

Kažu svijet pun, izgleda, ali svi ti npc-evi samo šeću i zabijaju se jedni u druge realno.

 

U suštini slažem se sa napisanim, što više igram, više to uviđam malo po malo.

Drago mi je da dosta ljudi ipak uživa u igri, meni je mlak osjećaj a takvog su dojma još poneki frendovi...ono dobro to je, ali što dulje igraš...nezzz

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

mislim da cu prickat koji dan da izade neki patch a sada su mi trenutno misli na refund opciji preko steama...

idem igrat wolcen..

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ajme meni dosade ove braindance sheme...pitanje dal se sve tri uloge corpo, nomad i street spajaju s vremenom u jendu priču ili irgu treba igrat 3 puta?

pari mi da idem s početka na nomada djeluje kao da je zabavnije nego ovo

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...
Nikako se ne bih složio sa 90% ovoga što si naveo...  da tvrde da nije RPG?!?!  WTF?   

 Yep. 

 

If you look at the marketing materials from the past couple months you might notice that the word “RPG” was almost flat out removed from the messaging despite them referring to the game as such up until a couple of months ago. On CP2077’s own launch trailer on YouTube, Twitter bio, etc. you can see that they're now calling Cyberpunk 2077 as an "Open world action-adventure game".

10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Cyber mi je dosao tj izasao u idealno vrijeme,zbog corone mi je radno mjesto zatvoreno i nakon godina i godina posla,obaveza i alarma mogu no lifati igru kao da sam klinac,kavica i laganini 

 

 

 
7 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kill Frenzy kaže...
Uzeo bi odma danas za ps5 ali ne mogu ciljat na gamepadu i to pogotovo iz prvog lica. Nije to taj osjecaj

 sve igre igraš sa mišom i tipkovnicom na PS5 nativno bez poroblema. 

 

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...
Kill Frenzy kaže...
Uzeo bi odma danas za ps5 ali ne mogu ciljat na gamepadu i to pogotovo iz prvog lica. Nije to taj osjecaj

 sve igre igraš sa mišom i tipkovnicom na PS5 nativno bez poroblema. 

 

 Ne igraš ako developer ne omogući...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja sam samo sitno nestro igrao i meni se igra cini ok..

Al ja se uopce nisam nahajpo u ovih zadnjih par mjeseci tako da me nije imalo ni sta razocarat..

od sranja jedino mi zvuk poceo stekat

R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...
Dado_ZG78 kaže...
Nikako se ne bih složio sa 90% ovoga što si naveo...  da tvrde da nije RPG?!?!  WTF?   

 Yep. 

 

If you look at the marketing materials from the past couple months you might notice that the word “RPG” was almost flat out removed from the messaging despite them referring to the game as such up until a couple of months ago. On CP2077’s own launch trailer on YouTube, Twitter bio, etc. you can see that they're now calling Cyberpunk 2077 as an "Open world action-adventure game".

 igra je rpg isto kolko i witcher 3

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...
Kill Frenzy kaže...
Uzeo bi odma danas za ps5 ali ne mogu ciljat na gamepadu i to pogotovo iz prvog lica. Nije to taj osjecaj

 sve igre igraš sa mišom i tipkovnicom na PS5 nativno bez poroblema. 

 

 mis i tipkovnica ne rade na CP2077 na PS5 potvrdio sam sebi

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jel netko drugi malo razocaran pricom? Nema nikakve motivacije samo sibaj zadatke pogotovo ovaj pocetak s Dexom gdje je pola toga nejasno

 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Cyberpunk 2077
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Mitch kaže...

Jel netko drugi malo razocaran pricom? Nema nikakve motivacije samo sibaj zadatke pogotovo ovaj pocetak s Dexom gdje je pola toga nejasno

 meni se cini ko da je taj dio prolog neki

tek nakon toga bi trebala ic prava stvar

 

valjda... ttek sam zavrsio taj dio

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Mitch kaže...

Jel netko drugi malo razocaran pricom? Nema nikakve motivacije samo sibaj zadatke pogotovo ovaj pocetak s Dexom gdje je pola toga nejasno

 +1

 

pola dijaloga sam počeo skipat, prilično dosadno, dio sa braindanceom me natjerao da ugasim igru i udarim trening bencha pa ću kasnije kad budem imao volje.

nadam se da će kasnije bti bolje..

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Igra je odlicna - 10 sati a nisam prosao ni uvodne misije, ali sam istrazivao sve i svasta

i uspio naci mjesto gdje se respawna hrpa para, i sad imam beskonacno puno para,

al pitanje je koliko ce mi trebati da potrosim, jer navodno vozila kostaju milijune!

 

 

I naravno CDPR majice, GoG majice i Witcher majice i jaknice!

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
4 0 hvala 3
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pazite ovo, ne postoji AI koji vozi auta, vec auta samo prate liniju/path. 

 

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kb2jgj/i_just_realized_that_there_is_no_ai_for_driving/

Darko
 
7 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Mitch kaže...

Jel netko drugi malo razocaran pricom? Nema nikakve motivacije samo sibaj zadatke pogotovo ovaj pocetak s Dexom gdje je pola toga nejasno

 baš to, odmah od početka kao da te ubaci u sred svega, kao sve likove tvoj karakter poznaje, ali ti ne. Svakih par minuta ta iskoči nova osoba, novo ime. Baš te bombardira novim likovima. Tvoj lik razgovara s njima kao da se poznaju, a ti pojma nemaš šta oni rade ili tko su.

 

Za sad prvih par sati ko na tračnicama samo jedan zadatak za drugim, bez nekog obješnjenog motiva što tjera nas i našeg lika.

 

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DarkoKwon kaže...

Pazite ovo, ne postoji AI koji vozi auta, vec auta samo prate liniju/path. 

 

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kb2jgj/i_just_realized_that_there_is_no_ai_for_driving/

 Ma NPC i AI - teški očaj

Ovo je Early Acces,

živo me zanima kak je ovo sve izgledalo u 4 mjesecu ( prvotni release )

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DarkoKwon kaže...

Pazite ovo, ne postoji AI koji vozi auta, vec auta samo prate liniju/path. 

 

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kb2jgj/i_just_realized_that_there_is_no_ai_for_driving/

 a lol

netko tu piše da je super kako je grad pun ljudi i to uspoređuje sa SAint Dennisom iz rdr2

tamo su ljudi živi, nešto rade, nečim se bave, možeš s nekim uć u spike ili sheme itd.

 

ovdje kao nadrogirani šeću okolo po zamišljenim linijama...jako inovativno i dodaje imerziji jako.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
disibio kaže...
DarkoKwon kaže...

Pazite ovo, ne postoji AI koji vozi auta, vec auta samo prate liniju/path. 

 

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kb2jgj/i_just_realized_that_there_is_no_ai_for_driving/

 Ma NPC i AI - teški očaj

Ovo je Early Acces,

živo me zanima kak je ovo sve izgledalo u 4 mjesecu ( prvotni release )

 loše, par puta mi se desilo da NPC zapne na zebri i ne želi dalje, pa napravi cijeli zastoj. Jer NPC ne zaobilazi zapreke. A pješaci su prolazili kroz aute haha


I to probao odmah. Upucao nekog NPCa, 3 policajca se spawnaju 3 metra iza mene haha

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 18:56 (Jack Sparrow).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
DarkoKwon kaže...

Pazite ovo, ne postoji AI koji vozi auta, vec auta samo prate liniju/path. 

 

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kb2jgj/i_just_realized_that_there_is_no_ai_for_driving/

 Uzas. Pa to je imao cak GTA IV prije 15 godina.... Pitam se samo gdje ode silna procesorska moc koju igrica pojede, kad vec ni najjednostavniji AI ne postoji.

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
disibio kaže...
DarkoKwon kaže...

Pazite ovo, ne postoji AI koji vozi auta, vec auta samo prate liniju/path. 

 

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kb2jgj/i_just_realized_that_there_is_no_ai_for_driving/

 Ma NPC i AI - teški očaj

Ovo je Early Acces,

živo me zanima kak je ovo sve izgledalo u 4 mjesecu ( prvotni release )

 Znaci bukvalno kucaj na youtube "How to make car controller in Unity" i napravices isto sto su i oni napravili. Ja bih volio sam znati kakav je kod njih proces zaposljavanja bio, ako imas zelenu kosu, gledao si 30 dokumentaraca steve jobsa i volis avangerse odmah si zaposljen. Sve vise o igri sto otkrivam sve me veci cringe hvata. Ne vjerujem kakvi amateri u tom studiju rade, vjerujem da im je cijela igra napisana u if, else petljama ili kako mi to developeri kazemo "sphagetti code". :D :D 

Darko
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jack Sparrow kaže...
disibio kaže...
DarkoKwon kaže...

Pazite ovo, ne postoji AI koji vozi auta, vec auta samo prate liniju/path. 

 

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kb2jgj/i_just_realized_that_there_is_no_ai_for_driving/

 Ma NPC i AI - teški očaj

Ovo je Early Acces,

živo me zanima kak je ovo sve izgledalo u 4 mjesecu ( prvotni release )

 loše, par puta mi se desilo da NPC zapne na zebri i ne želi dalje, pa napravi cijeli zastoj. Jer NPC ne zaobilazi zapreke. A pješaci su prolazili kroz aute haha


I to probao odmah. Upucao nekog NPCa, 3 policajca se spawnaju 3 metra iza mene haha

 ili kad se vozis gradom i najedanput se spawna auto ispred tebe i zaletis se u njega... ili sta se i meni desilo da pozovem svoj auto i on dodje, kad stane "odleti" cca par cm od zemlje i postavne nevidljiv i moram ga lupit sakom da se "vrati"

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Hahahah kad ovo zadnjih par postova čitaš pa to je beta na najjače.
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nezz di su utihnuli ovi šta su igru platili 500'+ kn pa im je sve super, ispolirana, radi, nema bugova i predobra je, korak naprijed u svemu dosad viđenom,

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
4 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice