Xbox 360 - pitanja i odgovori

poruka: 7.690
|
čitano: 2.234.702
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

koja marka i model je monitor?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
greathander kaže...

koja marka i model je monitor?

Samsung 2032BW

"Ses"
11 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

http://s745.photobucket.com/user/samchow6/media/SAMSUNG%202032BW/IMG_8013.jpg.html

 

ako ti je komp spojen s dvi kablom (lijevi ili ti bijeli ulaz), onda moras kupit vga to hdmi, samo pazi da ti je na kablu koji kupis ili adapteru vga muski i onda spajas s vga ulazom na monitoru (plavi) s hdmi na xboxu.

http://www.compufull.com/extranet/imagenes/CABLE%20HDMI%20A%20VGA.gif

 

ali ja bih ti preporucio da si komp spojis s vga kablom, naravno ako na grafickoj imas vga izlaz i spojis xbox sa dvi to hdmi adapterom ili kabelom (bijeli ulaz na monitoru) sa hdmi na xboxu.

http://www.smssat.biz/images/dreambox%20dvi%20to%20hdmi.jpg

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
greathander kaže...

http://s745.photobucket.com/user/samchow6/media/SAMSUNG%202032BW/IMG_8013.jpg.html

 

ako ti je komp spojen s dvi kablom (lijevi ili ti bijeli ulaz), onda moras kupit vga to hdmi, samo pazi da ti je na kablu koji kupis ili adapteru vga muski i onda spajas s vga ulazom na monitoru (plavi) s hdmi na xboxu.

http://www.compufull.com/extranet/imagenes/CABLE%20HDMI%20A%20VGA.gif

 

ali ja bih ti preporucio da si komp spojis s vga kablom, naravno ako na grafickoj imas vga izlaz i spojis xbox sa dvi to hdmi adapterom ili kabelom (bijeli ulaz na monitoru) sa hdmi na xboxu.

http://www.smssat.biz/images/dreambox%20dvi%20to%20hdmi.jpg

e hvala e da te pitam kad mijenjam sad ocu npr na pc ic pa mi ga dost i ocu sad xbox igrat el moram ustekvat stalno monitor ili ima nesto..

"Ses"
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav, kupujem polovni xbox 360 i nasao sam neki elite 120gb koji na sebi ima stariju modifikaciju, ja sam je mislio obnovit znaci +120kn..dali bi ja sad s tom modifikacijom mogao igrati igre preko hdd-a ili moram platit jos 550 kn za RGH modifikaciju da bi mogao igrat s hdd-a?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Zanima me kakav je model Vallhalla sto se modificiranja tice?
Na netu nisam nasao bas nista konkretnije.

 

Na konzoli od ispod pise 12V ,10.83A ,na netu sam nasao da se navodno moze glitchati.

Ima netko da posjeduje Vallhalla model te da je radio modifikaciju?

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.11.2014 8:44 (Mikygs).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
Trebao bi pomoc. Imam doma Xbox360 arcade, i gore je samo 23 mb. Stavio sam usb od 16 gb da se ponasa kao "dodatna memorija". Zelim instalirati xexmenu na taj usb pomocu drugoga, i ne dozvoljava mi. Moze li itko ikako pomoc kaj se toga tice?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
justaguy kaže...
Trebao bi pomoc. Imam doma Xbox360 arcade, i gore je samo 23 mb. Stavio sam usb od 16 gb da se ponasa kao "dodatna memorija". Zelim instalirati xexmenu na taj usb pomocu drugoga, i ne dozvoljava mi. Moze li itko ikako pomoc kaj se toga tice?

Da pitam, jel imaš RGH napravljen, ako imaš uđeš lijepo u FSD i odatle pokreneš xexmenu, no xexmenu je u konačnici samo file browser koji već postoji i u samom FSDu.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Gledao sam na netu da vidim jel imam rgh ili jtag, uspostavilo se da nemam rgh :/
15 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
justaguy kaže...
Gledao sam na netu da vidim jel imam rgh ili jtag, uspostavilo se da nemam rgh :/

RGH i JTAG su jedna te ista modifikacija, jedino što JTAG se može raditi na starijim konzolama koje nisu vidjele updatea. A ak nemaš RGH nema ni xexmenua.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

sada sam stavio novi update gore. Dali ikako mogu namjestit da igram gta5?{#} Ako mogu, dali mi netko moze korak po korak objasniti to?

15 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
justaguy kaže...

sada sam stavio novi update gore. Dali ikako mogu namjestit da igram gta5?{#} Ako mogu, dali mi netko moze korak po korak objasniti to?

Ako ti konzola nije modificirana koraci su sljedeći:

1. Kupiti igru.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
druge igre, koje nisu original igram bez problema
15 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
justaguy kaže...
druge igre, koje nisu original igram bez problema

Vjerojatno imaš onda modificiran dvd drive?

 

U tom slučaju evo ti ovaj tutorial, trebo bi ti poslužiti, no pošto moj X360 ima RGH ja nisam koristio svoj dvd drive niti pržio išta već dosta, vjerojatno ima i paučine u dvd driveu. Tako da nisam siguran jel taj tutorial paše za najnovije igre.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.11.2014 15:26 (St0ka).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Hvala. Ja gta5 imam vec na cdu, i stvar je u tome sta ne mogu staviti gore xexmenu, kako bi mogao onda gta 5 instalirati na usb koji je spojen na xbox. Mislim da pokusavam nesto ne moguce hahahaha
15 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
justaguy kaže...
Hvala. Ja gta5 imam vec na cdu, i stvar je u tome sta ne mogu staviti gore xexmenu, kako bi mogao onda gta 5 instalirati na usb koji je spojen na xbox. Mislim da pokusavam nesto ne moguce hahahaha

Za xexmenu i pokretanje igara sa externih usba trebaš imati RGH modifikaciju, modificiran dvd drive samo znači da možeš pokretati neoriginalne dvde ali ništa više od toga.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
shvatio sam, prije pola sata sam dosao do zakljucka. Svejedno hvala :)
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Moze jos samo jedno pitanje? Ako kupim originalnu igricu tipa gta5, sve ce normalno radit? Instalirat dvd1 na hdd, a s dvd2 igrati?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
justaguy kaže...

Moze jos samo jedno pitanje? Ako kupim originalnu igricu tipa gta5, sve ce normalno radit? Instalirat dvd1 na hdd, a s dvd2 igrati?

Mora, pod uvjetom da imaš prostora na hdd za instalaciju dvd1.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Imam 60 gb to ce bit dosta. Jos samo jedno pitanje hahahaha dali je moguce instalirati gta 5 sa originalnim dvdom i igrati ga sa neorginalnim dvd2?

15 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
justaguy kaže...

Imam 60 gb to ce bit dosta. Jos samo jedno pitanje hahahaha dali je moguce instalirati gta 5 sa originalnim dvdom i igrati ga sa neorginalnim dvd2?

Teoretski da, jer ti dvdi su identični osim provjere zaštite. Niš te ne košta da probaš.

12 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Gdje bi mogo modat xbox? RGH modifikacija posto infomark radi samo Ixtreme :\

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
funky boy kaže...

Gdje bi mogo modat xbox? RGH modifikacija posto infomark radi samo Ixtreme :\

 

odkad to? zar nisu oni radili i RGH?

 

odakle si? znam da po ZG na njuški se nađe par trgovina

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Koliko mi je poznato Infomark nikad nije radio RGH in-house nego je to za njih odradjivao netko vanjski na honoraru. Ako sad vise ne nude RGH onda je to partnerstvo ocito zavrsilo. Uostalom, suludo je da su ljudi i dalje pristajali na cijenu od 890 kn koliko je trazio Infomark kad se vec odavno na Njuskalu ljudi nude mod za 550 kn.

9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

jedna pomoć

gdje se pogleda brzina usb od 16gb i gdje pogledati koliko ima gb na xbox360

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Jedno pitanje....imam moddan xbox360 na lt+3.0,planiram se spojiti na xbox live,pa me zanima pošto nemam zadnju verziju dashboarda,hoće li se samo update-ati kad se spojim na live ili ga moram ručno preko usb flash-ice?

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

čitao sam da je izasao LiNK za korisnike rgh modigikacija da se i oni mogu igrat online pa me zanima ima li netko iskustva igranja igri online preko LiNK-a i koje igre se sve mogu igrati te koliko igrača ima na serverima? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Ako bi netko prodao Xbox 360 sa RGH modifikacijom neka mi se javi u PM :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
greathander kaže...

čitao sam da je izasao LiNK za korisnike rgh modigikacija da se i oni mogu igrat online pa me zanima ima li netko iskustva igranja igri online preko LiNK-a i koje igre se sve mogu igrati te koliko igrača ima na serverima? Hvala

LiNK je davno izašao, popis podržanih igara ima na netu, ali nije baš popularno, nema puno igrača online.

11 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

a jel instalacija komplicirana i jel ima kakve zahtjeve, npr. noviji fsd ili tako nesto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice