Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.710.064
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kruvat kaže...

Umcharted 4 ima isti gameplay kao prvi dio, igra je potpuno zaostala sto se tog djela tiče, samo dobro izgleda. Ja sam se fakat forsirao da ju predjem. 

Uncharted 4 mi je dobra, ali ima previše video scena, tako da pola igre gledaš, a pola igraš.

 

TLOU je super iskustvo, isto ima dosta filmskih scena, ali ima i bolju priču pa mi tamo to uopće nije smetalo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.5.2021 22:30 (mzopg).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
nije grafika sve...evo prije par dana završio po prvi put Uncharted 4... grafika je odlična i priča...ja zapisujem na papir broj smrti...i još neke stvari kod igara i ova igra me ubila u pojam kod mehanike napucavanja i zaklona...i još stavio na normal...TOO MANY CHEAP DEATHS 5.5/10

Da nebi ispalo...s druge strane po prvi put prije dva mjeseca završio TLOU1 9/10...jedno od najboljih gamerskih iskustava koje sam imao...mehanika napucavanja i zaklona neusporedivo bolje nego Uncharted 4

FAKE DIFFICULT mi je jedna od najgorih mana u igrama...to odmah znači 3 ocjene manje ako ne valja

 Nije, ali PS4 igre ce onda prestat izlazit. Sve ce ic samo na PS5 i XSX.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
tictactoe kaže...

Imam pitanje. Vidim na bankingu da je kupljena igrica, nisam ju ja kupio, nisam ni palio sony. Dobio sam mail da mi je promjenjen ID. Ocito mi je neko provalio na profil, pa imam pitanje. Jel postoji neka opcija izlogiravanja na svim uredjajima ili tako nesto i ima li smisla zalit se sonyu da mi vrate novac?  Zahvaljujem :)

 

Pa za početak odmah zovi u banku i blokiraj karticu jer će kupiti još. Iako ne znam kako kupuje kad nema CVV broj s kartice. Izlogiravanje na svim uređajima mislim da ne postoji, a sretno sa Sonyjem u utjerivanju novca, nisu baš responzivni u ophođenju s kupcima.

 

I ljudi, po milijunti put, namjestite si two-factor authentication svuda, na sve račune koje imate i koji su vam bitni, a posebno na one gdje imate povezano neko sredstvo plaćanja. Svi uvijek misle "neće mene", nemojte bit neodgovorni prema sebi. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
tictactoe kaže...

Imam pitanje. Vidim na bankingu da je kupljena igrica, nisam ju ja kupio, nisam ni palio sony. Dobio sam mail da mi je promjenjen ID. Ocito mi je neko provalio na profil, pa imam pitanje. Jel postoji neka opcija izlogiravanja na svim uredjajima ili tako nesto i ima li smisla zalit se sonyu da mi vrate novac?  Zahvaljujem :)

 

Pa za početak odmah zovi u banku i blokiraj karticu jer će kupiti još. Iako ne znam kako kupuje kad nema CVV broj s kartice. Izlogiravanje na svim uređajima mislim da ne postoji, a sretno sa Sonyjem u utjerivanju novca, nisu baš responzivni u ophođenju s kupcima.

 

I ljudi, po milijunti put, namjestite si two-factor authentication svuda, na sve račune koje imate i koji su vam bitni, a posebno na one gdje imate povezano neko sredstvo plaćanja. Svi uvijek misle "neće mene", nemojte bit neodgovorni prema sebi. 

 Postoji mogućnost izlogiravanja na svim uređajima. Pitaj google kako se to radi i dobiti ćeš popis koraka koje moraš provesti.

 

Meni su nedavno ukrali account ali sam ga vratio u roku od par sati i onda sam se izlogirao iz svih uređaja. Nakon toga sam uključio two-factor authentication. To je stvarno dobra zaštita unatoč maloj gnjavaži. 

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Izašao Subnautica PS5 free upgrade. PS5 verzija zauzima samo oko 4GB dok je PS4 verzija zauzimala 14 GB. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
@tictactoe, odi na security postavke psn accounta. Tamo je opcija da se izlogiras sa svih racuna. Kako ti je predlozeno, ukljuci i 2 factor auth opciju. Vazno je zastititi bitne accounte.

Da li ces vratiti pare nisam siguran. Koliko sam cuo Sony nije fan povrata za digitalne kupnje ali ako vide da ti je account koristen izvan lokacije gdje ti je IP adresa stalno mozda ti i vrate. Vrijedi probati.

I tu karticu podhitno blokiraj i trazi banku da ti izdaju novu.

Inace za povrat mozes probati traziti i banku. Objasni situaciju, pretpostavljam da mogu vidjeti lokaciju s koje je lokacije (opet preko IP adrese) kupnja napravljena. Ako je tipa Kina i sl. sasvim je jasno da to nisi bio ti.
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel se to meni čini ili konzola više ne vrti disk iz čista mira?

Neki dan igrao 3h, prekjučer sat, danas evo sat, i kolko sam primijetio, razlika je ogromna naspram prije. Maloprije sam samo primijetio ko da konzola nešt radi, ali to je zanemarivo
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
foofajter kaže...
Jel se to meni čini ili konzola više ne vrti disk iz čista mira?

Neki dan igrao 3h, prekjučer sat, danas evo sat, i kolko sam primijetio, razlika je ogromna naspram prije. Maloprije sam samo primijetio ko da konzola nešt radi, ali to je zanemarivo

 Meni nije ni prije vrtila ili sam nagluh 😅

PSN: user432b2b
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
foofajter kaže...
Jel se to meni čini ili konzola više ne vrti disk iz čista mira?

Neki dan igrao 3h, prekjučer sat, danas evo sat, i kolko sam primijetio, razlika je ogromna naspram prije. Maloprije sam samo primijetio ko da konzola nešt radi, ali to je zanemarivo

 Mislim da su to čitanje diska svakih sat vremena riješili u zadnjem updateu(onom velikom). Negdje sam čitao da su uklonili to da se disk sam od sebe zavrti svakih sat ili 2.

Roll it up and smoke it up
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pošto imam Plejku od launch day-a, dns sam je očistio 

sa kompresorom. Skinuo bijele plastike i maži. 

 

Bome je bilo podosta prašine. Inače, konzola je na stolu pored monitora.

 

Btw, gledao sam da izbušim rupe u bočnim plastikama i dodam još 2x140mm ventilatore.

Al to kad mi istekne garancija. 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.5.2021 17:24 (Sandro HR Zagorje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Sandro HR Zagorje kaže...

Pošto imam Plejku od launch day-a, dns sam je očistio 

sa kompresorom. Skinuo bijele plastike i maži. 

 

Bome je bilo podosta prašine. Inače, konzola je na stolu pored monitora.

 

Btw, gledao sam da izbušim rupe u bočnim plastikama i dodam još 2x140mm ventilatore.

Al to kad mi istekne garancija. 

 

 

Ak već dodaješ 2, dodaj još 2 pa da budu 4.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Sandro HR Zagorje kaže...

Pošto imam Plejku od launch day-a, dns sam je očistio 

sa kompresorom. Skinuo bijele plastike i maži. 

 

Bome je bilo podosta prašine. Inače, konzola je na stolu pored monitora.

 

Btw, gledao sam da izbušim rupe u bočnim plastikama i dodam još 2x140mm ventilatore.

Al to kad mi istekne garancija. 

 

 

Ak već dodaješ 2, dodaj još 2 pa da budu 4.

 Daj Bitanga nemoj čovjeku davati krive savijete najbolje da ugradi vodeno hlađenje jedan radijator bi taman stao.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Ak već dodaješ 2, dodaj još 2 pa da budu 4.

 necemo pretjerivat....

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
kako bi bilo uzeti ovu bez BR čitača i onda je uvaliti u kantu sa uljem radi hlađenja
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Izašao Subnautica PS5 free upgrade. PS5 verzija zauzima samo oko 4GB dok je PS4 verzija zauzimala 14 GB. 

 Na xsx je 8.3GB.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
GTA 5 dolazi na PS5 11.Studenog.
Ponudit ce bolje performanse, ljepse vizuale i bit ce tehnicki dotjeraniji.
Bez sumnje ce biti u vrhu top listi najprodavanijih igara slijedeće godine.
Moj PC  
2 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
GTA 5 dolazi na PS5 11.Studenog.
Ponudit ce bolje performanse, ljepse vizuale i bit ce tehnicki dotjeraniji.
Bez sumnje ce biti u vrhu top listi najprodavanijih igara slijedeće godine.

 Ne znam kako si dosao do tih informacija jer je ovo sve sto pise na blogu:

"The expanded and enhanced versions of Grand Theft Auto V and Grand Theft Auto Online are arriving on PlayStation 5 and Xbox Series X|S with new features and more, on November 11th, 2021"

Details on New Updates to GTA Online and Red Dead Online - Rockstar Games

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2021 15:44 (gamex1423).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
"The new generation versions of GTAV will feature a range of technical improvements, visual upgrades and performance enhancements to take full advantage of the latest hardware, making the game more beautiful and more responsive than ever," Rockstar said. - Gamespot.com
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
GTA 5 dolazi na PS5 11.Studenog.
Ponudit ce bolje performanse, ljepse vizuale i bit ce tehnicki dotjeraniji.
Bez sumnje ce biti u vrhu top listi najprodavanijih igara slijedeće godine.

 Jel se zna hoce li biti besplatna nadogradnja za nas sto imamo ps4 verziju?

PSN J_Keziah
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nezna se jos. Sudeci po tome koliko Rockstar muze GTA 5 nebi me cudilo da zatraže punu cijenu.
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

 Plus, in honor of the upcoming 20th anniversary of the genre defining Grand Theft Auto III, we’ll have even more fun surprises to share— including some specifically for GTA Online players.

 

Ovaj dio mi see sviđa

LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
LordSnow kaže...
Gogy7 kaže...
GTA 5 dolazi na PS5 11.Studenog.
Ponudit ce bolje performanse, ljepse vizuale i bit ce tehnicki dotjeraniji.
Bez sumnje ce biti u vrhu top listi najprodavanijih igara slijedeće godine.

 Jel se zna hoce li biti besplatna nadogradnja za nas sto imamo ps4 verziju?

 Ne vjerujem. Jedino free sto ce biti je to da ce PS5 korisnici moci 3 mjeseca besplatno koristiti tu novu GTA Online standalone verziju. Gladni rockstar, ko da bi izbacili neki update da ne vide zaradu u tome.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ljeto je sve blize sto znaci da bi trebao bit i fw update za Ps5 koji ce donjet podrsku za nvme ssd i VRR....

Iako sam primjetio da trziste bas i nije pretrpano novim 4.0 ssdovima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Ljeto je sve blize sto znaci da bi trebao bit i fw update za Ps5 koji ce donjet podrsku za nvme ssd i VRR....

Iako sam primjetio da trziste bas i nije pretrpano novim 4.0 ssdovima.

 VRR nisu ni obecali na ljeto. Nesto ne vjerujem da ce ga jos dodati jer ni Sony XH90 ga jos nema a obecali su kada je TV tek izasao u prodaju.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
GTA 5 dolazi na PS5 11.Studenog.
Ponudit ce bolje performanse, ljepse vizuale i bit ce tehnicki dotjeraniji.
Bez sumnje ce biti u vrhu top listi najprodavanijih igara slijedeće godine.

 Očekujem kroz koji dan official trailer sa direkt grafičkom usporedbom PS4/PS5.Nešto slično kada je izašao kao poboljšana verzija za PS4-ako se ne varam sami Playstation kanal na youtubeu je to objavio. I to je automatski nekoliko milijuna pregleda na youtubeu, hype-bez obzira na prastaru igricu i naravno, novu cijenu.

Kaj je-je, frajeri znaju zgrnuti lovu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Očekujem kroz koji dan official trailer sa direkt grafičkom usporedbom PS4/PS5.Nešto slično kada je izašao kao poboljšana verzija za PS4-ako se ne varam sami Playstation kanal na youtubeu je to objavio. I to je automatski nekoliko milijuna pregleda na youtubeu, hype-bez obzira na prastaru igricu i naravno, novu cijenu.

Kaj je-je, frajeri znaju zgrnuti lovu.

 Izmuzli su taj Gta, ali čini mi se da će još. Ne bi me čudilo da se pojavi i na next gen verziji konzola kao neka ''remaster'' verzija ili ultimate...

https://card.psnprofiles.com/2/MaliGremlin69.png
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Izasla je nadogradnja za ps5 ta The last of us 2.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Yamacha kaže...

Izasla je nadogradnja za ps5 ta The last of us 2.

 Zapravo je samo 60 fps patch i sve je drugo ostalo isto, još uvijek piše PS4 verzija igre. Ali igra ionako izgleda brutalno već na PS4.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.5.2021 17:46 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Yamacha kaže...

Izasla je nadogradnja za ps5 ta The last of us 2.

 Zapravo je samo 60 fps patch i sve je drugo ostalo isto, još uvijek piše PS4 verzija igre. Ali igra ionako izgleda brutalno već na PS4.

 Iga je izgledala odlično. Ovo sad može samo napravit da bude još bolja. Odigrat kako god još jednom.

https://card.psnprofiles.com/2/MaliGremlin69.png
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Evo i analize DF-a

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.5.2021 18:04 (GabrielBacak1994).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice