Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.618
|
čitano: 4.738.647
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...

Prvi Unboxing u Hrvatskoj REBOOT magazin ima PS5

 

Uglavnom simpaticno kako je odrastao muskarac uzbuden prilikom drzanja novog gamepada.
Kao da sebe gledam 

Gogy7 kaže...
Brzina loadinga igre na PS5
https://imgur.com/ojMm3pa

Sick

Gogy7 kaže...
Trebam pomoc, u ovom prostoru dolje imam ovoliko mjesta
45X35X17
A dimenzije PS5 su ove
39x26X11

Iako se cini da ima mjesta, nekako mi djeluje na knap. Znaci polegnut bi imao samo 3cm lijevo i desno, od iza oko 9cm ali treba mjesta za kablove, na vrhu bi imao samo oko 4cm na vrhu ako ubrojimo stalak.

To je premalo mjesta zar ne? Vec razmisljam o malom ormariću sa strane 😄

Ja bih ga stavio okomito iza telke. Tako ce i moj stajati, ako ne bude interferencije s gamepadom i slikom.

antimadridista kaže...

Jedan od reviewera je opisao korištenje DualSensea:

"You can have your eyes closed and you can tell that you're walking on water, stepping on sand, walking on wood or glass, or metal. It all feels different."

 

Jedva čekam to isprobati, baš super zvuči.

Nisi jedini 

 

Uglavnom hype je na max.

Svaki dan se odgovaram da ne uzmem "preskupe" DayOne igre (kao pravi gaming junkie).

Bitanga kaže...

Ne kuzim kako osjet u rukama može dočarati hodanje po pijesku. Ono ok, bit ce neka fora spikica, al potpuno nepotrebno za hodanje.

Da su bilo što drugo rekli imalo bi više smisla od hodanja, pucanje, voznja auta, skijanje, plivanje, anything.

Ne kuzim ni ja, ali jedva cekam.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2020 15:44 (Chaky).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pricekaj samo da izađe konzola, onda ces vidjeti. Vecina ce to ugasiti zbog stednje baterije. Sony je izjavio da se može ugasiti i da radi samo na ps5 igrama. Na Ps4 igrama ostaje vibracija. Hoce li raditi na pc? Ovisi o driveru za Windows ali vjerojatno ne.
Iskreno mislim da trosi dosta vise energije i da cim prode embargo da ce ljudi to poceti spominjati. Biraj uzivanje u igri i inmerzivnost ili duža baterija.
Bitanga, po pjesku vibracijom osjetiš zrnca na gamepadu, u vodi osjetis otpor i valove.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Iza je zatvoreno, ima samo rupa za kablove u sredini. Nema sanse da ga stavim gore, usko je i tezak je oko 5kg. Nemam povjerenja u tu policu za moze drzati toliko.

 ti napravi da bude otvoreno... tak bi ja
malo unakazis namjestaj, al to ionak nitko ne vidi od iza :D

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...

Jedan od reviewera je opisao korištenje DualSensea:

"You can have your eyes closed and you can tell that you're walking on water, stepping on sand, walking on wood or glass, or metal. It all feels different."

 

Jedva čekam to isprobati, baš super zvuči.

 
Ne kuzim kako osjet u rukama može dočarati hodanje po pijesku. Ono ok, bit ce neka fora spikica, al potpuno nepotrebno za hodanje.

Da su bilo što drugo rekli imalo bi više smisla od hodanja, pucanje, voznja auta, skijanje, plivanje, anything.

 Već je rečeno da će to biti i u utrkama, da ćeš osjetiti kad voziš po pijesku u odnosu na asfalt itd. Ovi revierweri su svi probali onaj Astro's Playroom pa govore samo na temelju te igre. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...

Jedan od reviewera je opisao korištenje DualSensea:

"You can have your eyes closed and you can tell that you're walking on water, stepping on sand, walking on wood or glass, or metal. It all feels different."

 

Jedva čekam to isprobati, baš super zvuči.

 
Ne kuzim kako osjet u rukama može dočarati hodanje po pijesku. Ono ok, bit ce neka fora spikica, al potpuno nepotrebno za hodanje.

Da su bilo što drugo rekli imalo bi više smisla od hodanja, pucanje, voznja auta, skijanje, plivanje, anything.

 Već je rečeno da će to biti i u utrkama, da ćeš osjetiti kad voziš po pijesku u odnosu na asfalt itd. Ovi revierweri su svi probali onaj Astro's Playroom pa govore samo na temelju te igre. 

 Demon's souls dev je rekao da ces se na to naviknut i neces vise tolko primjecivat u odnosu na prvi put kad probas, ali ako iskljucis te funkcije odma ces skuzit i falit ce ti

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 Već je rečeno da će to biti i u utrkama, da ćeš osjetiti kad voziš po pijesku u odnosu na asfalt itd. Ovi revierweri su svi probali onaj Astro's Playroom pa govore samo na temelju te igre. 

 

Pa tamo znamo da će biti, i tamo ima smisla. No, ok, mislim da malo previše očekujete od kontroler vibracija.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne znam, zasad su skoro svi revieweri rekli da su prvo mislili da će to biti još jedan gimmick i nista značajno, ali kad su probali svi kažu da je nešto potpuno neočekivano.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Ne znam, zasad su skoro svi revieweri rekli da su prvo mislili da će to biti još jedan gimmick i nista značajno, ali kad su probali svi kažu da je nešto potpuno neočekivano.

 

Vidjet ćemo, ja kao M+KB player ionako nemam nikakva očekivanja ni potrebe za takvim stvarima, tako da je definitivno gimmick.

Sve što ti ne pomaže u igranju, nego je neutralno ili odmaže, je gimmick. E sad, u kojoj mjeri će ovo pomagati tek ostaje za vidjeti.

 

Niti u vožnji auta ne zanima me jel vozim po travi, zemlji, pijesku. Zanima me jedino jel imam grip ili nemam.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...

Ne znam, zasad su skoro svi revieweri rekli da su prvo mislili da će to biti još jedan gimmick i nista značajno, ali kad su probali svi kažu da je nešto potpuno neočekivano.

 

Vidjet ćemo, ja kao M+KB player ionako nemam nikakva očekivanja ni potrebe za takvim stvarima, tako da je definitivno gimmick.

Sve što ti ne pomaže u igranju, nego je neutralno ili odmaže, je gimmick. E sad, u kojoj mjeri će ovo pomagati tek ostaje za vidjeti.

 

Niti u vožnji auta ne zanima me jel vozim po travi, zemlji, pijesku. Zanima me jedino jel imam grip ili nemam.

 Ako nešto pomaže boljoj imerziji onda je sigurno uvijek pozitivna stvar. Ne mora nužno pomagati da postaneš bolji zbog toga da bi bilo pozitivno. Ovo je definitivno nešto što donosi bolju imerziju i donosi ti osjećaj da si stvarno "tamo", da osjetiš tu stazu u utrkama recimo. To je super stvar. Čak i obična vibracija recimo kad prolaziš preko šljunka je nešto što je dobro, a ovo bi trebalo biti i puno bolje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
da, samo to će jako trošiti bateriju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
forumaš kaže...
da, samo to će jako trošiti bateriju.

 Koga briga, dva gamepad-a i udri. Ako bude baš tako kako govore, isplativo definitivno kupit drugi gamepad.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 Ako nešto pomaže boljoj imerziji onda je sigurno uvijek pozitivna stvar. Ne mora nužno pomagati da postaneš bolji zbog toga da bi bilo pozitivno. Ovo je definitivno nešto što donosi bolju imerziju i donosi ti osjećaj da si stvarno "tamo", da osjetiš tu stazu u utrkama recimo. To je super stvar. Čak i obična vibracija recimo kad prolaziš preko šljunka je nešto što je dobro, a ovo bi trebalo biti i puno bolje.

 

I VR ultimativno pomaže imerziji, pa ne vidim da je zaživio previše.

No, ok, kažem, budemo vidjeli. Stvarno ne vidim kako osjet hodanja po pijesku na rukama pomaže imerziji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
forumaš kaže...
da, samo to će jako trošiti bateriju.

 Možda, ali mislim da je rečeno da ovaj novi kontroler ima bateriju duplo većeg kapaciteta od Dualshock 4. 

 

Mada meni osobno to nikad nije bio problem. Ionako igram pred ekranom/konzolom cijelo vrijeme i kabel mi je odmah nadomak ruke. Ni ne osjetim razliku kad igram dok se puni u odnosu na bežično.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ovo za duplo jaču bateriju je navodno istina. Čitao sam na redditu nekog tipa koji je igrao ps5, kaže da bi s obzirom na to kako se kontroler ponaša očekivao kraće trajanje baterije, ali ga je bome iznenadilo da ima primjetno duže trajanje od ps4 kontrolera. Kaže da nije mjerio ništa točno ali se itekako kuži
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
forumaš kaže...
da, samo to će jako trošiti bateriju.

Igraš u sahari ili u svojoj sobi? Ne mogu igrati toliko u komadu da potrošim bateriju a znao sam igrati fifu dnevno po 10+ sati. Znači, baterija je zadnja stvar na koju sam ikad pomislio.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
forumaš kaže...
da, samo to će jako trošiti bateriju.

Igraš u sahari ili u svojoj sobi? Ne mogu igrati toliko u komadu da potrošim bateriju a znao sam igrati fifu dnevno po 10+ sati. Znači, baterija je zadnja stvar na koju sam ikad pomislio.

 u sahari.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
forumaš kaže...

 u sahari.

 Pa nabavi solarni punjač.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zaboravljate na prirodnu degradaciju u kapacitetu baterija kroz vrijeme.

DS4 v2 kojeg imam je s 8+ sati igranja bez punjenja u 2 godine pao na cca 4 sata (s vibracijom i osvjetljenjem na minimumu).

DualSense bi svakako trebao trajati dulje, ali vidjet ćemo.

Ne znam kako vi, ali ja sam PS5 odgodio za 2021. i idem uloviti 4K TV.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja ne znam kolko vi to igrate. Ja imam jedan joystick, dnevno odigram mozda 1-2h. Kad ne igram stavim ga na dock za punjenje ( prije bi ga ukljucio u plejku ). Da bi pocuclal bateriju trebas mazat 5-6h u komadu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
forumaš kaže...
da, samo to će jako trošiti bateriju.

Igraš u sahari ili u svojoj sobi? Ne mogu igrati toliko u komadu da potrošim bateriju a znao sam igrati fifu dnevno po 10+ sati. Znači, baterija je zadnja stvar na koju sam ikad pomislio.

 

Ja imam 3 DS4 kontrolera i gotovo uvijek su prazni jer klinci zaborave staviti na punjenje :-)

Sa Xbox controllerom nemam tih problema :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 11:45 (Bitanga).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
forumaš kaže...

 u sahari.

 Pa nabavi solarni punjač.

 jesam i puni novu jaku bateriju pre dugo.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
movie kaže...
forumaš kaže...
da, samo to će jako trošiti bateriju.

Igraš u sahari ili u svojoj sobi? Ne mogu igrati toliko u komadu da potrošim bateriju a znao sam igrati fifu dnevno po 10+ sati. Znači, baterija je zadnja stvar na koju sam ikad pomislio.

 

Ja imam 3 DS4 kontrolera i gotovo uvijek su prazni jer klinci zaborave staviti na punjenje :-)

Sa Xbox controllerom nemam tih problema :-)

 USB kabel sa tri glave, nikad prazni.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...

 USB kabel sa tri glave, nikad prazni.

 

Nemam ja problem sa kabelima, nego s djecom :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
x18x05x kaže...

 USB kabel sa tri glave, nikad prazni.

 

Nemam ja problem sa kabelima, nego s djecom :-)

 Što si posijao, to si požnjeo 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...

Ne znam, zasad su skoro svi revieweri rekli da su prvo mislili da će to biti još jedan gimmick i nista značajno, ali kad su probali svi kažu da je nešto potpuno neočekivano.

 

Vidjet ćemo, ja kao M+KB player ionako nemam nikakva očekivanja ni potrebe za takvim stvarima, tako da je definitivno gimmick.

Sve što ti ne pomaže u igranju, nego je neutralno ili odmaže, je gimmick. E sad, u kojoj mjeri će ovo pomagati tek ostaje za vidjeti.

 

Niti u vožnji auta ne zanima me jel vozim po travi, zemlji, pijesku. Zanima me jedino jel imam grip ili nemam.

 Ako nešto pomaže boljoj imerziji onda je sigurno uvijek pozitivna stvar. Ne mora nužno pomagati da postaneš bolji zbog toga da bi bilo pozitivno. Ovo je definitivno nešto što donosi bolju imerziju i donosi ti osjećaj da si stvarno "tamo", da osjetiš tu stazu u utrkama recimo. To je super stvar. Čak i obična vibracija recimo kad prolaziš preko šljunka je nešto što je dobro, a ovo bi trebalo biti i puno bolje.

 Tako je. Iskljuci si obicnu vibraciju na kontroleru pa ces vidjet. Ja bez nje ne mogu igrat.

Kaj se tice baterije... to ne mora bit da ce vise trosit jer sad radi na drugacijem sistemu, vise se ne koristi elektromotor sa utezima.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 13:56 (Santana).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Na DS4 su lošije baterije nego na DS3. Na DS3 ga danima nisam punio. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

Na DS4 su lošije baterije nego na DS3. Na DS3 ga danima nisam punio. 

 Istina.

Nako igranja PS4 je iso u rest mode, a kontroler na zicu i nisam imao problema.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sony ce uraniti ili odgoditi isporuku konzole u Europi zbog Covida. Vise racunajte na ovo odgoditi nego uraniti. Bilo bi super da ju dobijemo na dan kad i ameri ali sumnjam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sony ce uraniti ili odgoditi isporuku konzole u Europi zbog Covida. Vise racunajte na ovo odgoditi nego uraniti. Bilo bi super da ju dobijemo na dan kad i ameri ali sumnjam.

 Otkuda ti ta informacija? Nisam nigdje naišao na takav članak kod "relevantnijih" portala...

 

EDIT: našao na psu.com

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 11:38 (Purger155).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice