PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.322
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ja naručio 13.03. naravno, najgore je što su svi ljudi koje poznajem naručili iz drugih shopova u isto vrijeme kad i ja i dobili još prije 2 tjedna.

SD najgora odluka.

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SimeKZ kaže...
zelenapaprika kaže...
SimeKZ kaže...
zelenapaprika kaže...
SimeKZ kaže...

Jedino kaj se u SDu moze uzet bez bundlea je digitalna edicija konzole. 3500kn za keš i dodatni kontroler. Po meni puno bolja ponuda od ovih igara koje na njuskalu kostaju po 200kn.

 Ne može se. Da se može, ja bih naručio tu varijantu, a kasnije kupovao igre. Ovako imam vezanu trgovinu i cijena je otišla preko 4000 kuna.

 Naravno da se moze, 18.05. sam narucio upravo tu verziju. 500kn platio kapare. Javio se preko maila u poslovnicu i dogovorio. Poslan mi je racun na koji sam platio 500kn, te sam dogovorio placanje u kesu kada konzola stigne. Sve dogovoreno u 4-5 maila. 

 Onda su nas ostale prevarili. Prvo su se nudile dvije varijante, bez (3000 kuna) i sa BR-om (3800 kuna), a onda se to više nije moglo, pa su u igru ušli paketi s igrama koji su dignuli cijenu. Ti ćeš platiti 500 kuna više u odnosu na početnu cijenu, a ja jedno 700 kuna više za verziju s BR-om, ako bundle ikada stigne.

 

Sutra ih zove da čujem njihovu stranu ove tvoje priče.

Poslao sam mail sa upitom da nemam vremena doci do poslovnici, da li mogu rezevirati PS5 preko maila. Na to sam dobio ovaj odgovor ( slika ). 

Nisam nista preplatio jer mi dolazi dodatni kontroler, sve zajedno 3500kn.

 

 

 

 

 Ovo zadnje s te slike što si ti uzeo, nije bilo u ponudi za Uskrs kod SD-a. Da je, uzeo bih to jer su mi to isto nudili 14.3.2021. u Svijetu medija, ali tada još nisam donio odluku da ću naručiti PS5.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.5.2021 16:40 (zelenapaprika).
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
donzega kaže...
SimeKZ kaže...
Hexfire kaže...
Tehnički gledano nisi, ali su te "prisilli" da uzmeš dodatni kontroler po punoj cijeni imao ti potrebu za njim ili ne.

 Svejedno bi ga uzeo, kak god da pogledam jos jedan moram. 

 Kako god pogledaš bolje i dodatni kontroler kojeg možeš prodati za 70% tržišne cijene bez problema nego glupi bundle-ovi sa igrama koje realno za mjesec dana neće 150kn vrijedit.

 

Inače petak je dali je netko dobio poziv od SD?

 

Evo kaj veli od frenda stric "Isporuka i dalje ide prema redosljedu narudžbi. Svaki put kada stigne nova PS5 pošiljka, namiri se jedan dio prijavljenih i uplaćenih konzola. Dolaze jako male količine i nitko ne može garantirati kada će dobiti. Neki kupci su odustali ali kada su shvatili da nigje nema konzola za nabaviti, stali su ponovno u red za čekanje. S današnjim danom (20.05.) ako je platiš po zadnjim informacijama vrlo vjerojatno neće stići prije kolovoza isporuka a i to je upitno. Ove godine konzole neće moći kupit u dućanu već će i dalje ići preorder na način da platiš i čekaš).

 

Pa za sve koji misle odustati evo info da bolje čekaju.

 

 Ja ću možda odustati, pa opet stati u red, jer mi se ne kupuje bundle, a na to su me prisilili svojom ponudom. Sadašnjom narudžbom platit ću 1000 kuna više u odnosu na ovoga koji plaća 3500 s dodatnim kontrolerom. Kako su napravili magarca od mene...

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
. Vidim da je već odgovoreno.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.5.2021 16:40 (zelenapaprika).
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.5.2021 16:39 (zelenapaprika).
13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zelenapaprika kaže...
reticent_dude kaže...

Pozdrav ljudi, sigurno je pitanje postavljeno prije mene al zanima me dal mogu narucit ps5 bundle preko maila nekako ili se mora ic osobno u trgovinu? U Istri sam a najbliza SD trgovina je u Rijeci ako se ne varam, imam HGspot u Puli pa mogu ic tamo provjerit al vidim da vecina nije zadovoljna HG-om.

SimeKZ piše da može. I možda prođeš jeftinije od mene magarca koji je pristao na kupovinu paketa s igricama.

 I koliko si platio sveukupno?

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SimeKZ kaže...


 

SD, tako je. Racun mi stoji 3890 za Digitalnu + Kontroler.

 To je bila cijena koju je meni nudila firma Svijet medija sredinom ožujka jednog vikenda kada su imali prednarudžbe PS5.


Ovo je njihov odgovor 14.3.2021:

5199 kn (birate igre koje vam najviše odgovaraju, ne prodaje se bez igara!) PlayStation 5 + Demon's Souls PS5  + Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5 PlayStation 5 + Demon's Souls PS5  + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 PlayStation 5 + Demon's Souls PS5 + The Nioh Collection PS5 PlayStation 5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5  + The Nioh Collection PS5 PlayStation 5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5  + The Nioh Collection PS5 PlayStation 5 + Sackboy A Big Adventure! PS5  + Demon's Souls PS5 PlayStation 5 + Sackboy A Big Adventure! PS5  + Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5 PlayStation 5 + Sackboy A Big Adventure! PS5  + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 PlayStation 5 + Sackboy A Big Adventure! PS5  + The Nioh Collection PS5

 

 

3899 kn (digitalni - bez igara)

PlayStation 5 Digital Edition + PS5 Dualsense Wireless Controller

 

 

Znači, zadnja varijanta je ovo što si ti naručio. Tada još nisam odlučio stati u red. Sada je upitno što je tada bilo bolje napraviti. Uzeti kod Svijeta medija ili u SD.

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
atiHD kaže...
zelenapaprika kaže...
reticent_dude kaže...

Pozdrav ljudi, sigurno je pitanje postavljeno prije mene al zanima me dal mogu narucit ps5 bundle preko maila nekako ili se mora ic osobno u trgovinu? U Istri sam a najbliza SD trgovina je u Rijeci ako se ne varam, imam HGspot u Puli pa mogu ic tamo provjerit al vidim da vecina nije zadovoljna HG-om.

SimeKZ piše da može. I možda prođeš jeftinije od mene magarca koji je pristao na kupovinu paketa s igricama.

 I koliko si platio sveukupno?

 4500 kuna. S tim da sam SD-u dao kaparu od 500 kuna, ostatak ću morati platiti kada PS5 jednog dana stigne.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.5.2021 16:44 (zelenapaprika).
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SimeKZ kaže...

Nisam nista preplatio jer mi dolazi dodatni kontroler, sve zajedno 3500kn.

SD, tako je. Racun mi stoji 3890 za Digitalnu + Kontroler.

 Što je sada točno, 3500 ili 3890 kuna?

9 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...

Na to dobiješ popust 10% za gotovinsko plaćanje.

Kažu iz korisničke podrške da je 10% popust za jednokratno plaćanje, bilo kartica ili gotovina.

 

4600-4700 za nekakav bundle recimo da je prihvatljiva cijena. Jeftinije izađu igre na njuškalu ali jbg ili ovo ili čekaj godinu dana. Digitalna je vjerojatno najbolja ponuda, ali sigurno će imati dulje vrijeme čekanja nego bundleovi jer je trenutno skroz malo digitalnih ak je suditi po oglasnicima.

6 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam dobio PS5 uz Miles Morales Ultimate i Demon Souls za 4200 i dao 500 kuna kaparu. Ne znam otkud vam te cifre od 4700. Naručeno 15.03.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Javus0234 kaže...

Ja naručio 13.03. naravno, najgore je što su svi ljudi koje poznajem naručili iz drugih shopova u isto vrijeme kad i ja i dobili još prije 2 tjedna.

SD najgora odluka.

 Koji su to drugi shopovi? Pošto je SD ovlašteni zastupnik, zar ne bi trebalo sve ići preko njih? 🤔

11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Goc27 kaže...
Javus0234 kaže...

Ja naručio 13.03. naravno, najgore je što su svi ljudi koje poznajem naručili iz drugih shopova u isto vrijeme kad i ja i dobili još prije 2 tjedna.

SD najgora odluka.

 Koji su to drugi shopovi? Pošto je SD ovlašteni zastupnik, zar ne bi trebalo sve ići preko njih? 🤔

 HG Spot, Links, Svijet Medija, Mikronis to su neki za koje znam da su imali isto preorder :) sad dali su ovi ADM, Protis i ta ekipa ne znam.

14 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Mogu zamisliti kada cu ja dobiti iz Abrakadabre.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Javus0234 kaže...

Ja naručio 13.03. naravno, najgore je što su svi ljudi koje poznajem naručili iz drugih shopova u isto vrijeme kad i ja i dobili još prije 2 tjedna.

SD najgora odluka.

Ja bih volio vidjeti toga koji je naručio u bilo kojem dućanu 13.03. i da je dobio konzolu prije dva tjedna. Teleoperatere ne računamo. Neki još uvijek duguju 12 mjesec prošle godine tako da ove spike dobili prije dva tjedna zvuče kao loše trolanje bez konkretnog dokaza da je to stvarno tako.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Pa kazem ti da su samo iz pocetka ovog foruma stavljali slike da je doslo,ovo zadnje samo pisu a slike nigdje isto tako mogu i ja napisat da je doslo i trolat bezvez,inace naruceno 1.12 i obavezno slikam narubu i olejkac kad stigne

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Meni je frend od frendovog frenda rekel da je prošli tjedan kupil dve konzole u Konzumu i još dobil prašak gratis, časna pionirska, sto posto.😇
Moj PC  
4 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zelenapaprika kaže...
SimeKZ kaže...

Nisam nista preplatio jer mi dolazi dodatni kontroler, sve zajedno 3500kn.

SD, tako je. Racun mi stoji 3890 za Digitalnu + Kontroler.

 Što je sada točno, 3500 ili 3890 kuna?

 Na racunu stoji 3890kn. No, ako se odlucim na placanje kešom, onda je konzola 3500 - 500kn kapare. Cijena raste kako se broj rata povecava. Uostalom, sve stoji na onom SSu kaj sam stavil.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ponuda u privitku.



Isporuka je otprilike 4-5 mjesec.



Prema navedenoj ponudi uplatite 500kn, pri zaključivanju računa kada dođu konzole na lager prilagodit ćemo popust prema načinu plaćanja.

Hvala

Lijepi Pozdrav

Na 3890 ide popust 10% ako plaćaš u kešu
Znači 3890kn-10%-500kn kapare
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Prayer kaže...

Ja sam dobio PS5 uz Miles Morales Ultimate i Demon Souls za 4200 i dao 500 kuna kaparu. Ne znam otkud vam te cifre od 4700. Naručeno 15.03.

 Gdje si uzeo?

 

Ja naručio 13.3. u SD, 500kn kapare i još čekam... 

Sljedeći tjedan je ključan...da jave da se očekuju u lipnju .

 

4580kn za BR, Spider Man igru i extra kontroler

13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nick_Diamond kaže...
Prayer kaže...

Ja sam dobio PS5 uz Miles Morales Ultimate i Demon Souls za 4200 i dao 500 kuna kaparu. Ne znam otkud vam te cifre od 4700. Naručeno 15.03.

 Gdje si uzeo?

 

Ja naručio 13.3. u SD, 500kn kapare i još čekam... 

Sljedeći tjedan je ključan...da jave da se očekuju u lipnju .

 

4580kn za BR, Spider Man igru i extra kontroler

 Ne vjerujem da će ti konzola stići prije 6. mjeseca možda i 7. S ozbirom da nisu ljudima još isporučili koji su naručili konzole u drugom mjesecu.

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
PS5 (br verzija) + dodatni kontroler + Miles Morals igra naručeno 14.03. u SD i još ništa od isporuke. 4835 kn na 12 rata
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
atiHD kaže...
Nick_Diamond kaže...
Prayer kaže...

Ja sam dobio PS5 uz Miles Morales Ultimate i Demon Souls za 4200 i dao 500 kuna kaparu. Ne znam otkud vam te cifre od 4700. Naručeno 15.03.

 Gdje si uzeo?

 

Ja naručio 13.3. u SD, 500kn kapare i još čekam... 

Sljedeći tjedan je ključan...da jave da se očekuju u lipnju .

 

4580kn za BR, Spider Man igru i extra kontroler

 Ne vjerujem da će ti konzola stići prije 6. mjeseca možda i 7. S ozbirom da nisu ljudima još isporučili koji su naručili konzole u drugom mjesecu.

 

Ma neće, ja računam tamo 7 ili kraj 7 mjeseca da će doči. Nije mi uopće žurba, ali ovo muljanje od strane Sancte je iskreno dno.

 

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Prayer kaže...
atiHD kaže...
Nick_Diamond kaže...
Prayer kaže...

Ja sam dobio PS5 uz Miles Morales Ultimate i Demon Souls za 4200 i dao 500 kuna kaparu. Ne znam otkud vam te cifre od 4700. Naručeno 15.03.

 Gdje si uzeo?

 

Ja naručio 13.3. u SD, 500kn kapare i još čekam... 

Sljedeći tjedan je ključan...da jave da se očekuju u lipnju .

 

4580kn za BR, Spider Man igru i extra kontroler

 Ne vjerujem da će ti konzola stići prije 6. mjeseca možda i 7. S ozbirom da nisu ljudima još isporučili koji su naručili konzole u drugom mjesecu.

 

Ma neće, ja računam tamo 7 ili kraj 7 mjeseca da će doči. Nije mi uopće žurba, ali ovo muljanje od strane Sancte je iskreno dno.

 

 Ma i ja sam se totalno ohladio. Bila je špica za Božić, ionako me zanima samo Battlefield koji dolazi u 10. Mj....

Do onda će doć 100%. Mene su zvali prošli mjesec da očekujem u svibnju ili početkom lipnja...

13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Prayer kaže...

 

Ma neće, ja računam tamo 7 ili kraj 7 mjeseca da će doči. Nije mi uopće žurba, ali ovo muljanje od strane Sancte je iskreno dno.

 

 Ma kaos su i oni i svi drugi, ali eno ima članak od FFA na fbu i baš u samom članku govore kako same poslovnice preprodaju konzole. Tako da nije ni čudo da nema konzola kad neki Jozo koji radi u dućanu je tvoju konzolu prodao svom frendu Amti za manju cijenu i onda je Amte odlučio stavit cijenu od milju eura na njuškalu i prošlo mu je jer su ljudi glupi.

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.5.2021 12:35 (atiHD).
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
Javus0234 kaže...

Ja naručio 13.03. naravno, najgore je što su svi ljudi koje poznajem naručili iz drugih shopova u isto vrijeme kad i ja i dobili još prije 2 tjedna.

SD najgora odluka.

Ja bih volio vidjeti toga koji je naručio u bilo kojem dućanu 13.03. i da je dobio konzolu prije dva tjedna. Teleoperatere ne računamo. Neki još uvijek duguju 12 mjesec prošle godine tako da ove spike dobili prije dva tjedna zvuče kao loše trolanje bez konkretnog dokaza da je to stvarno tako.

 

 

EKupi, Harvey Norman

 

Na žalost ako je trolanje je trolanje mene jer i ja čekam.

Ali vjerujem da nisu skidali slike plejke prikopčane na tv s interneta

 

Vjerujem da su jedinice rasporedili na neki način po prodavacima, s time da je vjerojatno čep SD u tome što je najviše narudžbi tamo, i zato najdulje čekamo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.5.2021 13:09 (Javus0234).
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
atiHD kaže...
Prayer kaže...

 

Ma neće, ja računam tamo 7 ili kraj 7 mjeseca da će doči. Nije mi uopće žurba, ali ovo muljanje od strane Sancte je iskreno dno.

 

 Ma kaos su i oni i svi drugi, ali eno ima članak od FFA na fbu i baš u samom članku govore kako same poslovnice preprodaju konzole. Tako da nije ni čudo da nema konzola kad neki Jozo koji radi u dućanu je tvoju konzolu prodao svom frendu Amti za manju cijenu i onda je Amte odlučio stavit cijenu od milju eura na njuškalu i prošlo mu je jer su ljudi glupi.

Fora mi je u tom clanku kako je opce prihvatljivo ako je netko u losoj situaciji da zajebe postene kupce i zaradi... jer eto, zena trudna, bozic je. Od srama bi se pokrio po usima i sutio, a ne jos javljao u redakciju da isprica svoju tesku pricu. Tu se cudimo kako nema konzola a majstori rokaju na crno kolko ide. Makar, blesaviji je onaj koji da 8000kn za konzolu, nego ovaj koji prodaje.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SimeKZ kaže...

Fora mi je u tom clanku kako je opce prihvatljivo ako je netko u losoj situaciji da zajebe postene kupce i zaradi... jer eto, zena trudna, bozic je. Od srama bi se pokrio po usima i sutio, a ne jos javljao u redakciju da isprica svoju tesku pricu. Tu se cudimo kako nema konzola a majstori rokaju na crno kolko ide. Makar, blesaviji je onaj koji da 8000kn za konzolu, nego ovaj koji prodaje.

 Pa to i ja kažem, ne bi dao soma eura za konzolu da je zadnja na svijetu. Al ne zalazim u inteligenciju drugih ljudi. Mislim super ak imaš toliko para da ti pljunut milju eura za komad plastike koji će za par godina koštat 200 eura nije ništa...

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Javus0234 kaže...

 

EKupi, Harvey Norman

 

Na žalost ako je trolanje je trolanje mene jer i ja čekam.

Ali vjerujem da nisu skidali slike plejke prikopčane na tv s interneta

 

Vjerujem da su jedinice rasporedili na neki način po prodavacima, s time da je vjerojatno čep SD u tome što je najviše narudžbi tamo, i zato najdulje čekamo.

SD je generalni zastupnik PS za Hrvatsku. Prema tome ne može nitko isporučiti niti jednu konzolu dok konzola ne dođu na skladište SD. Nema nikakvog čepa u SD već normalan slijed stvari. Kada sam radio narudžbu u startu su mi rekli da konzolu očekujem do kraja 5 mjeseca. S druge strane bez ikakve logike i pokrića hg šrot je primao cijelo vrijeme narudžbe pa i onda kada ih nitko nije primao u cijeloj Hrvatskoj. S obzirom na repove ako se može pričati o čepu onda je on isključivo u hg šrotu pošto još nisu isporučili sve konzole iz prošle godine. No za to su si sami krivi. Stoga je neutemeljeno pričati da se na konzole najduže čeka u SD jer to jednostavno nije istina. Inače, prošle godine Harvey Norman je imao problema s isporukama konzola te je bilo dosta pritužbi. Pogotovo od ljudi koji su konzolu prednaručili odmah u startu.

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
atiHD kaže...

 

 Ma kaos su i oni i svi drugi, ali eno ima članak od FFA na fbu i baš u samom članku govore kako same poslovnice preprodaju konzole. Tako da nije ni čudo da nema konzola kad neki Jozo koji radi u dućanu je tvoju konzolu prodao svom frendu Amti za manju cijenu i onda je Amte odlučio stavit cijenu od milju eura na njuškalu i prošlo mu je jer su ljudi glupi.

Ja sam jučer na fbu pročitao da tomašević i možemo komadaju malu djecu. Svašta se može na fbu pročitati a stvar inteligencije je u što ćeš povjerovati. Zar stvarno vjeruješ da neki prodavač ante u SD može uzeti tvoju konzolu i prodati je frendu peri u situaciji kada konzole dolaze na kapaljku i kada se svaka bilježi? Neću reći o kojem se prodajnom lancu tehničke robe radi ali do prije desetak godina bio je među najjačim u Hrvatskoj. Direktor te firme dobio je 5 konzola od SD. Trebalo mu je više no nije mogao dobiti niti jedan komad više a jako je dobar s direktorom SD. Ne mogu ti ljudi dati nešto čega nema. Znam lika koji radi u SD u upravi i nije si na vrijeme uspio osigurati primjerak konzole i nije ju dobio cijelu prošlu godinu. Lako je nešto dijeliti po poznanstvima kada robe ima na skladištu a malo je to teže kada robe nema.

 

Ne mislim da netko u nekom privatnom dućanu ne da konzolu preko reda ali sam poprilično siguran da se tako nešto u SD može jako teško dogoditi. Prevelik je to sistem da bi se sramotio oko jedne konzole. Kad sam kupovao PS4 u SD, došao sam po konzolu a prodavač je imao popis ljudi koji mogu preuzeti konzolu. Najprije me je našao na popisu, prekrižio te unio podatke u računalo i onda naplatio. Kako da sada taj prodavač moju konzolu koja je osigurana na moje ime proda svom frendu? Dobio je 20 konzola s 20 imena i samo križa imena s popisa. Radi ono što mu je šef rekao da radi.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice