PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 958.363
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Kad čujem ekipu koja je naručila u hgšrotu,fakat mi je neugodno kaj se ja živciram.
Moj PC  
8 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Taj Hg je sramota
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Dali su krenule isporuke SD?

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Cncrokaj kaže...
Kad čujem ekipu koja je naručila u hgšrotu,fakat mi je neugodno kaj se ja živciram.

 #prayforhgšrot & sanctasramotika

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
donzega kaže...

Dali su krenule isporuke SD?

 Dvojica su prijavila da su dobili obavijest da je došla digitalna ps5. Standardne još nema. Netko je objavio mail prije 5-6 dana od SD-a u kojem kažu da će nas razveseliti pozivom kroz 7-10 dana, pa još niš.....

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja se nekako nadam da danas ili sutra to bude. Al tak se već nadam mjesec dana tako da...
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Cncrokaj kaže...
Kad čujem ekipu koja je naručila u hgšrotu,fakat mi je neugodno kaj se ja živciram.

 Meni cura tamo uzela kao poklon u ožujku... Stvarno sramota da još ni prosinac nisu rjesili.

 

Ali dobro, strpljen spašen.

Koristite blage riječi i jake argumente
13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
LesGod23 kaže...
Ja se nekako nadam da danas ili sutra to bude. Al tak se već nadam mjesec dana tako da...

 Problem svih njih je što su pokupili milion ''prednarudžbi'' koje ne mogu ispoštovat. Umjesto da su narudžbe za konzole uzmali do šta ja znam veljače i rekli, e čuj ekipa nema više kapacitet je popunjen, mislim da se nitko ne bi bunio jer bi ljudi znali da jednostavno nema. Ovako su ljudi kaparirali konzole i očekuju ih, a konzola nema.

https://card.psnprofiles.com/2/MaliGremlin69.png
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
... al konzola nema do danas ili sutra!! 😁😎
Imam dobar filing. Il je to samo velka nada.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dodinho kaže...
Cncrokaj kaže...
Kad čujem ekipu koja je naručila u hgšrotu,fakat mi je neugodno kaj se ja živciram.

 Meni cura tamo uzela kao poklon u ožujku... Stvarno sramota da još ni prosinac nisu rjesili.

 

Ali dobro, strpljen spašen.

 dok ti dođe konzola već ćeš prekinut sa curom, pa opet ništa XD (don't be serious, šala )

 

BTW, ja zovem A1 svaki dan da produljim ugovor uz plejku, jer naravno ne uzimaju prednarudžbe...a taman mi ističe ugovor.

reko možda mi se posere da taman dobiju na lager pa uzmem odmah.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Imam osjećaj da bumo ovaj razgovor vodili i sljedeći tjedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo i po Engleskoj isto se mora uzimati ovako nema ciste konzole znaci da je stvarno do Sony-a...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak32 kaže...

Evo i po Engleskoj isto se mora uzimati ovako nema ciste konzole znaci da je stvarno do Sony-a...

 Ne vjerujem da je Sony kriv, mislim da svaki distributer određuje o paketima koje će stavit u prodaju.

https://card.psnprofiles.com/2/MaliGremlin69.png
12 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
atiHD kaže...
Nadimak32 kaže...

Evo i po Engleskoj isto se mora uzimati ovako nema ciste konzole znaci da je stvarno do Sony-a...

 Ne vjerujem da je Sony kriv, mislim da svaki distributer određuje o paketima koje će stavit u prodaju.

 Jednostavno potražnja je prevelika i distributeri znaju da mogu guziti ljude na ovaj način. Sumnjam da im Sony išta uvjetuje.

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jedino kaj se u SDu moze uzet bez bundlea je digitalna edicija konzole. 3500kn za keš i dodatni kontroler. Po meni puno bolja ponuda od ovih igara koje na njuskalu kostaju po 200kn.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Veleprodaja u austriji jucer dobila 40 komada...pazi veleprodaja koja prodaje za cijeli eu 40 komada....nabavna s pdvom 6500kn xD Naravno prodano u roju sat vremena.

 

To Vam dovoljno govori koliko je kolicinski ovo u banani.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Kako da otkazem narudzbu, refund i ostalo? Narucio sam 14.3. lik u poslovnici je rekao da ce sve stici do kraja svibnja, a ocigledno nista od toga. Dao sam i poprilican polog...
PeTak
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jučer su jednom kolegi odgovorili iz Sancte da će narudžbe do 12.3 bit isporučene kroz idući tjedan,a njemu neće u ovoj turi(14.3 ili 15.3 naručio)

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2021 12:01 (lukaXXkralj).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
IvanDado kaže...
Kako da otkazem narudzbu, refund i ostalo? Narucio sam 14.3. lik u poslovnici je rekao da ce sve stici do kraja svibnja, a ocigledno nista od toga. Dao sam i poprilican polog...

 Odeš u poslovnicu i tražiš svoj novac nazad vrlo jednostavno. Kažeš da odustaješ od narudžbe i to je to.

https://card.psnprofiles.com/2/MaliGremlin69.png
14 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam naručio 14.3, i baš se ponadao da bi moglo biti, ali ipak ne. Danas sam im poslao upit i maloprije dobio odgovor. Kako je već prije spomenuto, ako je Austrija dobila ukupno 40 komada, pitam se koliko je onda došlo u RH ... možda bolje da ne znam. Kako sve ide, do Božića bude 😭 (samo ne znam koje godine)

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Znači PR usrane SD-e je toliko očajan i loš da bi se vlasnik firme kao i HR trebali zapitait tko im radi u firmi i malo pozvati na razgovor voditelje poslovnica. Znači da se oni ne mogu međusobno dogovoriti i kao profesionalci na razini kompletne firme postaviti jedan odgovor za sve ili 2-3 odgovora vezano po terminima naruđbe da se ljudima šalje a ne da imaš 25 različitih upita od 25 različitih osoba i da svih 25 ljudi dobije drugačiji odgovor, mislim pa to ne da je neprihvatljivo već žalosno.

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo zadnja info od SD Supporta:

''Hvala na upitu i čekanju, za vašu narudžbu 26.2. za PS5 dolazak konzole očekuje se slijedeći tjedan na naše skladište kako imamo zadnju informaciju.
Unaprijed hvala na razumjevanju jer je općenito velika nestašica PS5 konzola u svijetu.''

 
2 0 hvala 3
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lovropg kaže...

Evo zadnja info od SD Supporta:

''Hvala na upitu i čekanju, za vašu narudžbu 26.2. za PS5 dolazak konzole očekuje se slijedeći tjedan na naše skladište kako imamo zadnju informaciju.
Unaprijed hvala na razumjevanju jer je općenito velika nestašica PS5 konzola u svijetu.''

 Super! Jebeno, "tijekom svibnja" je zapravo zadnji dan u mjesecu po novom 😆

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Imam osjećaj da sljedeći četvrtak kreću pozivi od SD, kako nemaju dovoljno konzola i da li smo spremni čekati još jedan mjesec.

Mislim ako uspiju pokriti narudžbe do 12.03. bilo su super, ali nekak sumnjam s onzirom na ove nestašice.
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lovropg kaže...

Evo zadnja info od SD Supporta:

''Hvala na upitu i čekanju, za vašu narudžbu 26.2. za PS5 dolazak konzole očekuje se slijedeći tjedan na naše skladište kako imamo zadnju informaciju.
Unaprijed hvala na razumjevanju jer je općenito velika nestašica PS5 konzola u svijetu.''

 Fak jea! I ja sam 26.2. Thx bro!

 

 

5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kad čitam sve ovo čini se da sam i ja s datumom 22.2 upitan za isporuku u nadolazećim danima.Komunikacija na razini firme i poslovnica je katastrofalna ali to je tako kad se sve svede na jednog ex distributera koji ima ovoliko vremena za manipuliranje netočnim informacijama...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Goc27 kaže...

Ja sam naručio 14.3, i baš se ponadao da bi moglo biti, ali ipak ne. Danas sam im poslao upit i maloprije dobio odgovor. Kako je već prije spomenuto, ako je Austrija dobila ukupno 40 komada, pitam se koliko je onda došlo u RH ... možda bolje da ne znam. Kako sve ide, do Božića bude 😭 (samo ne znam koje godine)

 ako je moguća zamjena imena prednarudžbe...ja bih se javio na tvoje ime...naravno pokusuramo se kaj si već njima dao....aaaaali brijem da nije moguće XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Blackcastle kaže...

Kad čitam sve ovo čini se da sam i ja s datumom 22.2 upitan za isporuku u nadolazećim danima.Komunikacija na razini firme i poslovnica je katastrofalna ali to je tako kad se sve svede na jednog ex distributera koji ima ovoliko vremena za manipuliranje netočnim informacijama...

Po onome što su mi danas poslali nisi

 

hvala na upitu i čekanju, za vašu narudžbu od 23.2. za PS5 dolazak konzole očekuje se slijedeći tjedan u trgovinu kako imamo zadnju informaciju.
Unaprijed hvala još jednom na razumjevanju jer je općenito velika nestašica PS5 konzola u svijetu .

5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ljudi neće vas iz SD-a nitko zvati da su stigle konzole, mi koji smo naručili u desetom mjesecu i dobili konzole u drugom, a i svi prije nas su večinom dobivali u zadnjem tjednu tog mjeseca, valjda sony tak šalje konzole... no uglavnom, prije bilo kakve obavijesti od strane SD-a dobit ćete poruku od GLS da je pripremljen paket za vas i to poruka na mob i mail, na taj način ćete znat da u roku dva dana možete očekivat isporuku, a tek vam nakon toga mail šalje SD, tak da računajte na to

 
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

To nije tocno,

plaća se razlika u dućanu

100% je tako jer mi je rekao poznanik koji radi u SD dućanu

 

ja sam samo dao kaparu 500 kn

ostalo cu na rate

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2021 19:48 (Navigator one).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice