PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 959.083
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...
m4st4 kaže...
Jedva čekam ponedjeljak, 1. veljače, da kažem 'ovaj mjesec nam napokon dolazi PS5!'

...i da se rastuće frustriram kako budu prolazili dani i rasla spoznaja da je veljača sam način da nas maknu s grbače, na kratko.

Nadam se da će ipak namiriti potrebite.

 ovo si citirao ko iz biblije, pa ko da hranu ocekujemo

 

 

 On topic kao da je problem nazvat sophos lab

 pa da se nastavno na poziv i netko od nas samo ušeta i pokupi ps5.

 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...
m4st4 kaže...
Jedva čekam ponedjeljak, 1. veljače, da kažem 'ovaj mjesec nam napokon dolazi PS5!'

...i da se rastuće frustriram kako budu prolazili dani i rasla spoznaja da je veljača sam način da nas maknu s grbače, na kratko.

Nadam se da će ipak namiriti potrebite.

 ovo si citirao ko iz biblije, pa ko da hranu ocekujemo

 

Lol, skužio čim sam postao da je ta spika.  Pa skoro pa i jest više! 

 

Ali, kul ste ekipa, drago mi je da sam pronašao ovaj forum. U istom smo košu i barem kapne koja informacija. 

3 godine
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Znaci staaaaa hahah ne mogu vjerovat, najljepše budenje ikad. Prednaruceno u 11. mjesecu playstation 5 disk verzija u sophoslabu

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2021 11:00 (kalacini).
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam zvao A1 radi svoje i lik kaže da ih imaju u Velikoj Gorici puno skladište za ugovore.

Da mi šalju u utorak.

 

Očito se nešto pokrenulo nakon javnog pisanja i prijava.

Reko sve države dobile samo HR nema.

Ima ima samo su bile po oglasu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2021 11:11 (Strelok).
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Čestitam na plejki!

SD ima da već početkom veljače krenu slati dobre vijesti! Najgori preorder u povijesti. A stvarno ne mislim da sam neki zahtjevan kupac općenito, samo ovo još nisam doživio, ovakav fijasko komunikacije, malverzacije i iščekivanja.
 
3 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Dosta me ljudi na facebooku isto pitalo pa reko da ovdje kazem isto, znaci prednarucio sam u sophoslabu, znam da ih jos par imaju u ducanu, elipso ih isto ima vidio sam kutije.

6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
kalacini kaže...

Znaci staaaaa hahah ne mogu vjerovat, najljepše budenje ikad. Prednaruceno u 11. mjesecu playstation 5 disk verzija u sophoslabu

 

Čestitam!

 

Da ne kvarim veselje, po slici nisam siguran je li smještena na pod. Ako smijem dati dobronamjeran savjet svima koji drže konzolu na podu. Nemojte, nađite mjesta na stolu, komodi, polici, bilo gdje da nije na podu. Naravno držati se svih preporuka da ima dovoljno prostora sa svih strana za hlađenje, da nije zatvorena. Što se tiče poda, konzola kao i računala zbog sustava hlađenja i ispuha radi kao spori usisavač. Na podu i blizu poda su uvijek značajno veće količine prašine u odnos na prostor iznad. Hladnjak i konzola će se puno prije napuniti prašinom. To  rezultira smanjenjem efikasnosti hlađenja. Pregrijavanje je neprijatelj elektronike i utječe na životni vijek. Značajno. 

 

Još jednom čestitke :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2021 12:49 (Maat).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
kalacini kaže...

Znaci staaaaa hahah ne mogu vjerovat, najljepše budenje ikad. Prednaruceno u 11. mjesecu playstation 5 disk verzija u sophoslabu

 Ček ozbiljno ili? Ja sam kod njih prednaručio 18.09.2020. Blue ray verziju i kada sam ih zvao rekli su mi tek na ljeto. Wtf

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Dobro su te otpilili haha mozda te neko hejta tamo xD

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Neocide021 kaže...

Dobro su te otpilili haha mozda te neko hejta tamo xD

 Upravo sam zvao SL. Doslovno mi čovjek rekao kako je nemoguće da je dobio konzolu te da je sigurno ,,neki troll" u pitanju. Rekao mi je kako nisu ništa dobili konzola jedino u prvom ,,valu", a ostalo kada će imati kaže tek na proljeće. Vidim ova ,,tema" i forum je prerastao u debile koji dezinformiraju i šire svjesnu demagogiju. Glupi ste ,,ko" tri kurca i totalno neorginalni.

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
A mislim lik je ostavio i slike i poruku iz ducana tako da ne znam bas laze li
 
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
A mislim lik je ostavio i slike i poruku iz ducana tako da ne znam bas laze li
 
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
KobeHOF- kaže...
Neocide021 kaže...

Dobro su te otpilili haha mozda te neko hejta tamo xD

 Upravo sam zvao SL. Doslovno mi čovjek rekao kako je nemoguće da je dobio konzolu te da je sigurno ,,neki troll" u pitanju. Rekao mi je kako nisu ništa dobili konzola jedino u prvom ,,valu", a ostalo kada će imati kaže tek na proljeće. Vidim ova ,,tema" i forum je prerastao u debile koji dezinformiraju i šire svjesnu demagogiju. Glupi ste ,,ko" tri kurca i totalno neorginalni.

 Lik je stavio screen maila, iako se i to da editirati, ali neko tu def mulja ili je netko neinformiran

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
KobeHOF- kaže...
Neocide021 kaže...

Dobro su te otpilili haha mozda te neko hejta tamo xD

 Upravo sam zvao SL. Doslovno mi čovjek rekao kako je nemoguće da je dobio konzolu te da je sigurno ,,neki troll" u pitanju. Rekao mi je kako nisu ništa dobili konzola jedino u prvom ,,valu", a ostalo kada će imati kaže tek na proljeće. Vidim ova ,,tema" i forum je prerastao u debile koji dezinformiraju i šire svjesnu demagogiju. Glupi ste ,,ko" tri kurca i totalno neorginalni.

 Namjerne lažove i takve sta namjerno daju dezinformacije

 bi trebalo bannat odma bez razmisljanja.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...
KobeHOF- kaže...
Neocide021 kaže...

Dobro su te otpilili haha mozda te neko hejta tamo xD

 Upravo sam zvao SL. Doslovno mi čovjek rekao kako je nemoguće da je dobio konzolu te da je sigurno ,,neki troll" u pitanju. Rekao mi je kako nisu ništa dobili konzola jedino u prvom ,,valu", a ostalo kada će imati kaže tek na proljeće. Vidim ova ,,tema" i forum je prerastao u debile koji dezinformiraju i šire svjesnu demagogiju. Glupi ste ,,ko" tri kurca i totalno neorginalni.

 Namjerne lažove i takve sta namjerno daju dezinformacije

 bi trebalo bannat odma bez razmisljanja.

 Ma sta sam ja izmislio je sam vam pokazo konzolu i email, sta ocete od mene, i ovaj sta je kao zvao sophoslab laze jer je moj frend danas narucio i preko telefona i vec mu u ponedjeljak stize. Al briga me ja imam konzolu vi ne hejtajte i dalje bmk

14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
kalacini kaže...

Dosta me ljudi na facebooku isto pitalo pa reko da ovdje kazem isto, znaci prednarucio sam u sophoslabu, znam da ih jos par imaju u ducanu, elipso ih isto ima vidio sam kutije.

Ja necu reci u kojem sam elipsu bio danas,ali poznam jednoga prodavatelja i rekao mi je da su ovaj tjedan dobili oko 20 konzola i sve se odmah rasprodalo,na policama.

Na webshop ne stavljaju tako dugo dok nebudu imali dostatne zalihe.

3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Eto kao sta sam reko ima na policama samo treba pitat

3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zenoc22 kaže...
bloodborne kaže...
KobeHOF- kaže...
Neocide021 kaže...

Dobro su te otpilili haha mozda te neko hejta tamo xD

 Upravo sam zvao SL. Doslovno mi čovjek rekao kako je nemoguće da je dobio konzolu te da je sigurno ,,neki troll" u pitanju. Rekao mi je kako nisu ništa dobili konzola jedino u prvom ,,valu", a ostalo kada će imati kaže tek na proljeće. Vidim ova ,,tema" i forum je prerastao u debile koji dezinformiraju i šire svjesnu demagogiju. Glupi ste ,,ko" tri kurca i totalno neorginalni.

 Namjerne lažove i takve sta namjerno daju dezinformacije

 bi trebalo bannat odma bez razmisljanja.

 Ma sta sam ja izmislio je sam vam pokazo konzolu i email, sta ocete od mene, i ovaj sta je kao zvao sophoslab laze jer je moj frend danas narucio i preko telefona i vec mu u ponedjeljak stize. Al briga me ja imam konzolu vi ne hejtajte i dalje bmk

 Aj ne seri, sad zvao, potvrdio covjek da nemaju nit su imali konzola za narudzbu.

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zenoc22 kaže...
bloodborne kaže...
KobeHOF- kaže...
Neocide021 kaže...

Dobro su te otpilili haha mozda te neko hejta tamo xD

 Upravo sam zvao SL. Doslovno mi čovjek rekao kako je nemoguće da je dobio konzolu te da je sigurno ,,neki troll" u pitanju. Rekao mi je kako nisu ništa dobili konzola jedino u prvom ,,valu", a ostalo kada će imati kaže tek na proljeće. Vidim ova ,,tema" i forum je prerastao u debile koji dezinformiraju i šire svjesnu demagogiju. Glupi ste ,,ko" tri kurca i totalno neorginalni.

 Namjerne lažove i takve sta namjerno daju dezinformacije

 bi trebalo bannat odma bez razmisljanja.

 Ma sta sam ja izmislio je sam vam pokazo konzolu i email, sta ocete od mene, i ovaj sta je kao zvao sophoslab laze jer je moj frend danas narucio i preko telefona i vec mu u ponedjeljak stize. Al briga me ja imam konzolu vi ne hejtajte i dalje bmk

 Ja sam samo vidio da si ti napisao da si se usetao u sophos i pokupio

 plejku nigdje ja nisam vidio mail, racun ili samu konzolu.

 

 Da ne pricam o tome da mi prica s mailom uopce nije jasna

 jer koliko sam ja procitao ti si se usetao random u sophos lab

 i random pitao za ps5 tad ti je frajer reko da ju imaju i ti si kupio.

 tak da jos jednom ne razumijem kako se mail nasao u toj prici koja ti ne  drzi vodu.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2021 17:15 (bloodborne).
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Predlažem svima da ignoriraraju trolove. Oni koji dobiju konzolu preko veze i preko reda neće se doći ovdje hvaliti već će šutjeti i zabavljati će se s PS5 ili će ju prodati. 

 

Ostali nas samo dolaze prcati jer ih to zabavlja...ignorirajte ih i čekajte veljaču koja je pred vratima😊

 
2 1 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Uz dužno poštovanje, ali ova tema je postala za ,,psihijatriju'' naravno čast iznimkama koji su normalni i ,,bivaju'' ovdje kako bi podijelili autentične informacije ili prikupili iste od drugih koji žele konstruktivno i legitimno obavijestiti druge. Bolje šutit, ignorirat i biti strpljen jer konzole će biti uskoro isporučene. Sretno svima tho ali ,,brate mili'' više 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
 
6 0 hvala 2
6 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sophos lab danas prodao frendu PS5. Bez prednarudžbe.

 
1 5 hvala 0
6 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Zašto TD? Nazovite SOPHOS pa vidite..

 
0 3 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

ko uhvati njegova dva frenda uzeli vec

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Malo je nevjerojatno da bi pustili konzole u slobodnu prodaju a nisu namirili prednarudžbe.

 

Prvo bi Sancta Domenica otvorila nove valjda.

 
3 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Strelok kaže...

Malo je nevjerojatno da bi pustili konzole u slobodnu prodaju a nisu namirili prednarudžbe.

 

Prvo bi Sancta Domenica otvorila nove valjda.

 To sam i ja mislio jer mi nije jasno..

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Zvao sam Elipso i jebeni Sophos lab.

Nitko iz odjela informatike pojma nema u Elipsu.

Ni kod nas u Varaždinu.

 

Sophos Lab također nemaju pojma.

Tu netko mulja ili trgovci lažu.

Nema smisla.

 

 
2 1 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Strelok kaže...

Zvao sam Elipso i jebeni Sophos lab.

Nitko iz odjela informatike pojma nema u Elipsu.

Ni kod nas u Varaždinu.

 

Sophos Lab također nemaju pojma.

Tu netko mulja ili trgovci lažu.

Nema smisla.

 

 Hahahaha kako lažu strašno odi tamo i zaleti se u skladiste

3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

evo skladiste u sophoslabu slikao frend

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice