PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.660
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
bunker kaže...
Zahvaljujem na odgovorima.

Nevidim na njemu on/off dugme pa nemam pojma da li i kako ugasiti kontroler...

Kada je Bluetooth vezom povezan sa android uređajem onda mu stalno ( ne blinka nego kontinuirano svjetli istim intenzitetom ) svijetli ono prednje svjetlo a kada na android uređaju ugasim Bluetooth onda se na kontroleru ugasi to prednje svjetlo, pa pretpostavljam da to tako i treba biti i da je tada u nekakvom režimu standbay kada najmanje energije troši...

 pretpostavljam da putem telefona kada se prekine bt veza izmedu dualshocka i prije navedenog onda

 dolazi do automatskog gasenja. recimo na konzoli mozes namjestiti timer nakon koliko hoces da se ugasi
 po defaultu je 10min.
 
 dok je spojen i radi mijenja boje i svijetli, kada se ugasi gasi se i svijetlo.
 a kazem pulsiranje ti je tokom punjenja kad baterija dosegne 100% svijetlo se gasi.
 odnosno daje ti do znanja da se u potpunosti napunio.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2021 11:17 (bloodborne).
7 godina
offline
Re: PlayStation 4

Bloodborne i Gogy7 , zahvaljujem.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dualshock 4 se može ugasiti držanjem PS tipke 10 sekundi.
7 godina
offline
Re: PlayStation 4

Robogo , hvala.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Prije par dana mi je stigla igra na review, Sir Lovelot... Mislim si, nema sanse da igram nesto takvo. Danas sam joj dao šansu i odusevio se.
Igra je super za indie igru. Tko god je igrao Celeste neka da sansu ovoj igri.
Lijepa, šašava, brza, ima dosta toga za otkriti u njoj. Iako se radi o maloj indie igri, posjeduje nekoliko zanimljivih mehanika i animacija. Kontrole su jako tocne i responzivne.
Sve pohvale developerima. Igra izlazi 3. Ožujka, nemojte da vam ovaj mali biser prođe ispod radara. Od mene 8/10, sto je za indie igru super.
Gameplay na PS5
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ne mogu reći da mi na osnovu viđenog izgleda posebno primamljivo. Glazba je fora, ali sam gameplay izgleda generičko. Ne vidim poveznicu sa Celeste. Više ko loša kopija Super Meat Boya. Probam kad dođe na gamepass.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mozda jer ne djeluje kao nesto posebno, ali kontrole su tako precizne i brze da ju je uzitak igrati, igrao sam dosta 2d platformera i nekad kontrole znaju biti strasno krute i neprecizne. Ovo je bas fluidno. To mi se sviđa.
13 godina
offline
PlayStation 4

jel Ratchet & Clank danas đabe pod onom play at home akcijom? i dalje je 20$

 

edit:

 

From March to June, PlayStation fans on PS4 and PS5 can look forward to four months of free games and other offers. Things are getting started on March 1 at 8pm PST, which is when PlayStation fans can claim their free copy of the 2016 Ratchet & Clank remake.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2021 11:38 (Spike1983).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nije danas... 8PST je sutra u 5 ujutro 😄
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2021 12:59 (Gogy7).
9 godina
offline
PlayStation 4

A ratcheta će moć redeemat svi ili samo oni sa ps plusom? Taman sam ga prešao 2 puta morat ću još toliko da više platiniram, igrica ubija volju sa tim nekim achievmentima... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

svi ga mogu preuzet

Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Vi koji ste igrali odyssey šogi hoce spartan starter pack i

secrets of greece medutim ja to na storu nigdje ne pronalazim.

 

Jel to mozda u sklopu kojeg od ovih DLC-eva sta

je pokupovao ?

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Vi koji ste igrali odyssey šogi hoce spartan starter pack i

secrets of greece medutim ja to na storu nigdje ne pronalazim.

 

Jel to mozda u sklopu kojeg od ovih DLC-eva sta

je pokupovao ?

 Reci mu da su birtije opet otvorene. Ne treba više bacati pare na gluposti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ps now igre za ožujak:
Ace Combat 7
Infamous Second Son
World War Z
SuperHot
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
bloodborne kaže...

Vi koji ste igrali odyssey šogi hoce spartan starter pack i

secrets of greece medutim ja to na storu nigdje ne pronalazim.

 

Jel to mozda u sklopu kojeg od ovih DLC-eva sta

je pokupovao ?

 Reci mu da su birtije opet otvorene. Ne treba više bacati pare na gluposti.

 A cuj sogy ne pije, ne pusi i ne hoda bas po kafanama. 😀

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ekipa jel malo za 1800kn prodavat PS4 PRO+2 joysticka i 3 igre-Last of Us 2,COD Modern Warfare i pes 2019?

 

Vidim cijene po njuškalu i po 2000kn+

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam u listopadu jedva prodao ps4 pro s dva gamepada za 1500kn.
Ljudi zvali i nudili 1000-1200 i jedva ga prodao. Stavi 1800 pa vidi kako ide, bit ce ti problem ako kasnije spustis na 1500 s igrama, onda ce te ljudi zvat i nudit 1000 kn bez igara.
5 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam pred par dana kupio za 1100 kn bez igara, samo sa jednim joystickom... (ne pro, ps4)

po meni pro vrijedi barem 400 kn vise

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2021 20:44 (aloevera13).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
aloevera13 kaže...

Ja sam pred par dana kupio za 1100 kn bez igara, samo sa jednim joystickom... (ne pro, ps4)

po meni pro vrijedi barem 400 kn vise

1100 + 400kn za pro + 250kn za dodatni DS4 + 210kn igre (70kn po igri) = 1960kn 

e sad je još pitanje ima li garanciju ili nema, ako ima to je još +nešto kuna.

3 godine
offline
Re: PlayStation 4

Vjerujem da možeš prodat, samo ćete ekipa na fejs grupama popljuvat jer im je cijena "visoka". Pro i treba biti skuplji od ps4 slima npr, a ako oni drže cijenu oko 1400 mislim da je sasvim opravdano prodat s par igrica i 2 joya za 400kn više...

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Ekipa jel malo za 1800kn prodavat PS4 PRO+2 joysticka i 3 igre-Last of Us 2,COD Modern Warfare i pes 2019?

 

Vidim cijene po njuškalu i po 2000kn+

 Kolega ti si jos jeftin trebas vidjet black friday akcije po fejs grupama.

 Ekipa prodaje ps4 pro sa po 3 igre za 2500, last of us 2 u ducanu 150

 ovaj za rabljenu trazi 300, ne znam jos jedan primjer specijalca

 koji je trazio 500kn za god of war dok je igra na nabavi isla za 200kn.

 Tam se nacitas cijena i nebuloza da ti pamet stane.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Ekipa jel malo za 1800kn prodavat PS4 PRO+2 joysticka i 3 igre-Last of Us 2,COD Modern Warfare i pes 2019?

 

Vidim cijene po njuškalu i po 2000kn+

Ja osobno bi to stavio za 2000/2200 kn. Prodat će se. Nek nađe netko obični ps4 sa 2 kontrolera i 3 igre za te novce.  2349 je slim 500Gb u Sancti danas na akciji: https://www.sancta-domenica.hr/gaming/igrace-konzole/playstation-4-500gb-f-chassis-black.html

Ja kad nešto prodajem preko oglasnika ovima koji mi nude debelo ispod istaknute cijene napišem da nek oni meni ponude to isto po cijeni koju nude i da ću rado kupit... odma se stiltaju i takvima nebi prodao ni po višoj cijeni. Oni koji nude bezobrazno niske cijene ne kupuju za sebe nego za preprodaju.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.3.2021 9:03 (Han).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Han kaže...
lukaXXkralj kaže...

Ekipa jel malo za 1800kn prodavat PS4 PRO+2 joysticka i 3 igre-Last of Us 2,COD Modern Warfare i pes 2019?

 

Vidim cijene po njuškalu i po 2000kn+

Ja osobno bi to stavio za 2000/2200 kn. Prodat će se. Nek nađe netko obični ps4 sa 2 kontrolera i 3 igre za te novce.  2349 je slim 500Gb u Sancti danas na akciji: https://www.sancta-domenica.hr/gaming/igrace-konzole/playstation-4-500gb-f-chassis-black.html

Ja kad nešto prodajem preko oglasnika ovima koji mi nude debelo ispod istaknute cijene napišem da nek oni meni ponude to isto po cijeni koju nude i da ću rado kupit... odma se stiltaju i takvima nebi prodao ni po višoj cijeni. Oni koji nude bezobrazno niske cijene ne kupuju za sebe nego za preprodaju.

 

 

 nemrem vjerovat da tolko kosta slim 500GB kao da rudare na njemu

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
Han kaže...
lukaXXkralj kaže...

Ekipa jel malo za 1800kn prodavat PS4 PRO+2 joysticka i 3 igre-Last of Us 2,COD Modern Warfare i pes 2019?

 

Vidim cijene po njuškalu i po 2000kn+

Ja osobno bi to stavio za 2000/2200 kn. Prodat će se. Nek nađe netko obični ps4 sa 2 kontrolera i 3 igre za te novce.  2349 je slim 500Gb u Sancti danas na akciji: https://www.sancta-domenica.hr/gaming/igrace-konzole/playstation-4-500gb-f-chassis-black.html

Ja kad nešto prodajem preko oglasnika ovima koji mi nude debelo ispod istaknute cijene napišem da nek oni meni ponude to isto po cijeni koju nude i da ću rado kupit... odma se stiltaju i takvima nebi prodao ni po višoj cijeni. Oni koji nude bezobrazno niske cijene ne kupuju za sebe nego za preprodaju.

 

 

 nemrem vjerovat da tolko kosta slim 500GB kao da rudare na njemu

 Niti ja.. ali nema PS5-ice  i neće je bit neko vrijeme pa je PS4 i dalje dobar odabir onome tko ne želi čekat....6+ mjeseci.... a cijene samo idu gore....

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.3.2021 12:03 (Han).
6 godina
offline
PlayStation 4

Ma ja svoju ps pro necu ni prodavati. Dati cu ga na radio pa koji klinac do 11 god prvi dodje njegova je. Jebo vas 1800 kn cu valjda propast

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
CROatVU kaže...

Ma ja svoju ps pro necu ni prodavati. Dati cu ga na radio pa koji klinac do 11 god prvi dodje njegova je. Jebo vas 1800 kn cu valjda propast

 

Je, klinci do 11 godina obično idu nepoznatim likovima po playku :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Prodan PS4 Pro na kraju za 1800kn,čovik se javia iz mog grada,bolje nego se jebavat sa poštom ovo ono....1800kn sad lagano ulazi za PS5 koji mi dolazi u travnju :) Neću previše osjetit na financijama sad kad je prodana červorka,500kn pologa u Sancti+1800 od ps4 i dodam 1550kn još i eto next gen igranjaaa! 

 

Još moran dok ne dođe petica naručit onu cool Playstation Buttons lampu u infomarka da setup bude kompletan :))

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2021 5:09 (lukaXXkralj).
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
CROatVU kaže...

Ma ja svoju ps pro necu ni prodavati. Dati cu ga na radio pa koji klinac do 11 god prvi dodje njegova je. Jebo vas 1800 kn cu valjda propast

 

Je, klinci do 11 godina obično idu nepoznatim likovima po playku :-)

 Nek dođe sa čačom i materom, a može i babu i didu povest što se mene tiče, nemam nastranih sklonosti nego noaca i dobru volju

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
NBA 2k21 150kn na Ps Store.
Death Stranding 180kn
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2021 10:09 (Gogy7).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel itko od vas skinuo Final Fantasy VII remake, koji je sad besplatan na PS+?
Ja sam skinuo i sad po prvi put vidio nešto što dosad nije bilo ni sa jednom mjesečnom besplatnom igrom u PS+, ili ja to nisam vidio - naime, piše da je igra dostupna 78 dana.

Šta je to? Kao, je ona besplatna, ali samo određeni period i ako u tom periodu nisi preigro, mauna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice