PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.898
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Filip720 kaže...
Santana kaže...

tak se lose prodaje da nije dostupna vise u SD...

 Kako misliš? Dostupno je još uvijek po skoro svakom centru.

Pozdrav

 kliknuo sam na link od kolege gore i pise nedostupno

 

aha vidim sad da su nesto drkali tak da ima i dostupno je.

Hvala

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2021 16:12 (Santana).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
Filip720 kaže...
Santana kaže...

tak se lose prodaje da nije dostupna vise u SD...

 Kako misliš? Dostupno je još uvijek po skoro svakom centru.

Pozdrav

 kliknuo sam na link od kolege gore i pise nedostupno

 

aha vidim sad da su nesto drkali tak da ima i dostupno je.

Hvala

 Da, mislim da se to radi o onoj plus verziji s cover artom, a ova standardna verzija je dostupna. Ja sam prvo bio naručio tu plus verziju jer me zanimao taj cover art i mislio sam da ću dobit onu sa hrv jezikom, ali nažalost se u transportu oštetila pa sam zamijenio za standard. Kako god bar ću je odigrat :)

 

Pozdrav

14 godina
offline
PlayStation 4

Dijelim igre sa burazom , znači on je meni primarni i ja njemu. E sad, znam da postoje i ghost računi za koje pretpostavljam da su jednokratni.

Kako da trečoj osobi sa kojom ne želim dijeliti račun, klinac, mogu dati sa si skine neku igru i odigra je?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nikako. Ne postoje ghost računi. Mozes igrati sve dok je taj accaunt primaran. Mozes koristiti share play ali to je vec nesto drugo.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da, to s bolnicom je ekstra ma cijeli dio s Abby je ekstra. Dio s Elly je naporan možda zato što sam roditelj ali zato je i na kraju dobila što je tražila.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Nikako. Ne postoje ghost računi. Mozes igrati sve dok je taj accaunt primaran. Mozes koristiti share play ali to je vec nesto drugo.

 

Gogy, ne zbunjuj ljude s primarnim accountima :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Nikako. Ne postoje ghost računi. Mozes igrati sve dok je taj accaunt primaran. Mozes koristiti share play ali to je vec nesto drugo.

 Gogy7

Ma ima i neka opcija da treći igra netko je tu objasnio samo sam zaboravio kako.

10 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav. Ne znan di da ovo pitan, ali vezano je za prodaju PS4 i skroz san zbunjen. Naime, prodajem PS4 preko njuskala i javia mi se prvo neki tip da bi ga on uzea za svoju obitelj u SAD, ali mi se cinia sumnjiv po odgovorima pa san reka da ne zelin slat bez uplate na racun na koju je on pristao, ali sam i dalje bia protiv. Nakon tog prvog, javlja mi se sad neki drugi koji mi nudi 330€(inace je 1700kn cijena) ako ga posaljem u UK(njegovom rodjaku) i isto pristaje na uplatu na racun. Sad mi nije jasno di je ovde caka, kako me mogu scammat ako iko zna? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Opće je poznato da u SADu i UK, zemljama trećeg svijeta, nema tržišta rabljenih konzola pa ih moraju tražiti na razvijenom istoku i plaćati skupe dostave.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2021 14:11 (user2206).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bartaul kaže...

Pozdrav. Ne znan di da ovo pitan, ali vezano je za prodaju PS4 i skroz san zbunjen. Naime, prodajem PS4 preko njuskala i javia mi se prvo neki tip da bi ga on uzea za svoju obitelj u SAD, ali mi se cinia sumnjiv po odgovorima pa san reka da ne zelin slat bez uplate na racun na koju je on pristao, ali sam i dalje bia protiv. Nakon tog prvog, javlja mi se sad neki drugi koji mi nudi 330€(inace je 1700kn cijena) ako ga posaljem u UK(njegovom rodjaku) i isto pristaje na uplatu na racun. Sad mi nije jasno di je ovde caka, kako me mogu scammat ako iko zna? Hvala

 ovo ti je ozbiljan kupac, kao sta je i ingrid anticevic vrsna govornica engleskog.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bartaul kaže...

Pozdrav. Ne znan di da ovo pitan, ali vezano je za prodaju PS4 i skroz san zbunjen. Naime, prodajem PS4 preko njuskala i javia mi se prvo neki tip da bi ga on uzea za svoju obitelj u SAD, ali mi se cinia sumnjiv po odgovorima pa san reka da ne zelin slat bez uplate na racun na koju je on pristao, ali sam i dalje bia protiv. Nakon tog prvog, javlja mi se sad neki drugi koji mi nudi 330€(inace je 1700kn cijena) ako ga posaljem u UK(njegovom rodjaku) i isto pristaje na uplatu na racun. Sad mi nije jasno di je ovde caka, kako me mogu scammat ako iko zna? Hvala

 

Sa tim podacima ti ne mogu ništa napraviti direktno. Ali bi ti mogli podvaliti neki fejk mail od PayPala ili nekog drugog, da te nešto nažicaju ili zajebu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bartaul kaže...

Pozdrav. Ne znan di da ovo pitan, ali vezano je za prodaju PS4 i skroz san zbunjen. Naime, prodajem PS4 preko njuskala i javia mi se prvo neki tip da bi ga on uzea za svoju obitelj u SAD, ali mi se cinia sumnjiv po odgovorima pa san reka da ne zelin slat bez uplate na racun na koju je on pristao, ali sam i dalje bia protiv. Nakon tog prvog, javlja mi se sad neki drugi koji mi nudi 330€(inace je 1700kn cijena) ako ga posaljem u UK(njegovom rodjaku) i isto pristaje na uplatu na racun. Sad mi nije jasno di je ovde caka, kako me mogu scammat ako iko zna? Hvala

 Klasična prijevara i meni takvi ulete svako malo, uvijek ista priča kupuju za sina u Afganistanu ili rođaka u Africi... uglavnom u nekom od sljedećih koraka te traži da ti uplatiš nekakve poštanske troškove, a on će ti to kao kasnije refundirati... druga varijanta je da ti mazne tvoje podatke.

 

Jedna od "najjačih" fora koju sam vidio po njuskalu i index oglasima je iznajmljivanje stanova. Ekipa stavi fejk stan sa super cijenom i onda ide fora da je to kao preko airbnb-a i traže te uplatu za stan unaprijed, a sve kao ide preko agencije i airbnba... Stan izgleda bomba, cijena upola od realne. Kad poskeniraš fotke nađeš ih na stock portalima ili na stranim oglasnicima gdje je taj pravi stan, samo kriva država. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2021 16:11 (mzopg).
8 godina
offline
PlayStation 4

ma ja ak mi i malo smrdi idem dalje. Prodavao sam graficku i javio mi se neki iz Zadra. Muljao mi je nesto sa imenon (da bi na tatu ovo ono) i nisam mu htio prodat. Brzo se javio drugi i sve sredili bez problema

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Fora ide ovako: kažeš može uplata na račun -onda se uglavnom dogode jedna od dviju stvari: pošalju ti scan uplate sa neke banke ( izgleda ko prava uplata ali nije), te banka potvrđuje da je primila uplatu, ali tek će ti proslijediti kada pošalješ dokaz da si poslao plejku. Tu pušiš to što si poslao. Druga fora je da su kao platili lovu posredniku, kojem moraš uplatiti nešto love da vidi da ti nisi neki fejk prodavač, tu možeš popušiti i lovu i plejku. To recimo rade s autima. Fore stare sto godina, ali nevjerojatno kako ljudi nasjednu. Ja sam prodavao dječja kolica, osobno preuzimanje jer mi se nije dalo zezati sa slanjem, kad se preko WAppa jave iz Nigerije da bi ih kupili

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da.dobijes obavijest od "banke" da je uplata spremna ali da prvo posaljes dokaz da si poslao paket, nakom toga ti prebacuju novce na racun.....

Mos misliti.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

U sklopu nove Play At Home promocije od 1.3. Ratchet & Clank besplatan za download. I navodno neće biti jedina igra.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Damir22 kaže...
Da.dobijes obavijest od "banke" da je uplata spremna ali da prvo posaljes dokaz da si poslao paket, nakom toga ti prebacuju novce na racun.....

Mos misliti.....

 

Onaj tko to popuši nije ni zaslužio da ga se žali. Vjerojatno mu je problem i disati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bartaul kaže...

Pozdrav. Ne znan di da ovo pitan, ali vezano je za prodaju PS4 i skroz san zbunjen. Naime, prodajem PS4 preko njuskala i javia mi se prvo neki tip da bi ga on uzea za svoju obitelj u SAD, ali mi se cinia sumnjiv po odgovorima pa san reka da ne zelin slat bez uplate na racun na koju je on pristao, ali sam i dalje bia protiv. Nakon tog prvog, javlja mi se sad neki drugi koji mi nudi 330€(inace je 1700kn cijena) ako ga posaljem u UK(njegovom rodjaku) i isto pristaje na uplatu na racun. Sad mi nije jasno di je ovde caka, kako me mogu scammat ako iko zna? Hvala

 Prijevara funkcionira tocno kako ti je dole kolega @stiffler13 napisao, bar je u mom slucaju bilo tako. Postao sam to u par grupa na facebooku da se ljudi ne opeku, ali ga vise nemam pa ti ne mogu pokazat tocan primjer.

Uglavnom zenska je navaljivala da posaljem u Veliku Britaniju konzolu da ce ona prva platit, konzolu, postarinu...

Dolazi mail da je ona uplatila banci i da ce meni novci sist na racun cin toj banci posaljem dokaz o slanju. Prilozila je sliku legitimne banke na dnu maila sa imenom i mailom direktora banke, ali podatci "banke" koja je mene kasnije kontaktirala razlikuju se u 1 slovu.

Da bi stvar bila zanimljivija ta osoba je koristila google translate, tako da je od drugog poslanog maila bila sumnjiva 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Ma na takve stvari ti je dovoljno otvoriti njuskalo nase

i vidjeti par tisuca oglasa za ps4. 

 

I onda si promisliti zasto bi netko tko zivi u americi

u kojoj su uz njihove vjerujem oglasnike dostupniji 

amazon i ebay narucivao iz jedne male hrvatske.

 

Tam se sakom i kapom prodaje ps4. 😄

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bartaul kaže...

Pozdrav. Ne znan di da ovo pitan, ali vezano je za prodaju PS4 i skroz san zbunjen. Naime, prodajem PS4 preko njuskala i javia mi se prvo neki tip da bi ga on uzea za svoju obitelj u SAD, ali mi se cinia sumnjiv po odgovorima pa san reka da ne zelin slat bez uplate na racun na koju je on pristao, ali sam i dalje bia protiv. Nakon tog prvog, javlja mi se sad neki drugi koji mi nudi 330€(inace je 1700kn cijena) ako ga posaljem u UK(njegovom rodjaku) i isto pristaje na uplatu na racun. Sad mi nije jasno di je ovde caka, kako me mogu scammat ako iko zna? Hvala

Imaš pod njuškalo prevare, opisao sam cijelu svoju korespondenciju. Drugog sam pokušao scamnut barem da mi unapred pošalje novce za shiping zato što sam siromašan ali nije nasjeo. Taman je bio Borat aktualan pa mi je sve bilo Very nice great success. 

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
tictactoe kaže...

Jasno mi je da ocito ne radi nesto dobro 😄 ali reko mozda je nesto sto je neko imao pa ima iskustva kako brzinski rijesit (kao ovaj primjer kolege da drzim dugo tipku za paljenje). Iskopcao sam kabel za napajanje i kad ga vratim bude neki zvuk iz ps4 ( ne znam sto bi to trebalo znacit).  Probao sam dugo drzat tipku da udjem u safe mode al on opet samo se zaplavi tipka i krene palit i ugasi za sekundu. Odnijet cu na popravak pa vidit

 Pozdrav.

Zanima me jel si možda riješio problem sa Ps4 jer imam slični.

Pa ak se može saznat.

Hvala

11 godina
offline
PlayStation 4

Od mene je htio Joseph kupiti plejku svojoj obitelji u Americi. Posebno mu se moj svidio ps4 jer je očito poseban, drugačiji od ostalih plejki u svijetu hahah :D Rekao sam mu da moja plejka ne voli tako daleko putovati :D 

 

Joseph Henry:

Koliko plus poštarina za Sjedinjene američke države? Molim vas, javite mi se s trenutnim fotografijama radi pravilnog pregleda.


Koliko dugo ga posjedujete?

Čekam vaš odgovor što je prije moguće.

Želim ga kupiti svojoj obitelji na poklon. Nisam dostupan zbog prirode svog posla. Radim s Flagship Marineom i trenutno smo u inozemstvu. Trenutno nemamo pristup telefonima. Želim kupiti predmet na poklon. Provjerite cijenu pošiljke putem lokalne pošte i javite mi se s ukupnim troškom.

Hvala vam."
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ok, pa dali je netko takvima pokusao odgovoriti nesto u stilu

Da, prodajem, cijena je 300usd, na to dodatno placate jos 188usd troskova pakiranja, i 4345usd postarine......

Mislim, ipak ako si iz amerika i nasao si ovaj supak svijeta i bas iz njega zelis naruciti konzolu....

E to kosta,brale....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Meni su u zadnje vrijeme znali dolaziti i SMSovi sa 0191011.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Meni su u zadnje vrijeme znali dolaziti i SMSovi sa 0191011.

 

 To je ta sta se meni javila, neral ivana 

16 godina
offline
PlayStation 4

meni isto dva puta dosla poruka s tog broja preko njuske

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4

Bok. Pitanje u svezi ps4 dualshock controller v2 :

Nemam ps4, nego taj controller koristim na android uređajima ( i fino radi ), i kako nemam baš playstation iskustva zanima me da li taj kontroler ima ugrađenu neku zaštitu od prepunjavanja ?

Naime, ja ga punim običnim punjačem od moba, micro usb priključak, 5V, i vidim da se mijenja boja svjetla iznad usb konektora , pa neznam da li boja svjetla ima veze sa napunjenosti i da li se automatski prestane dalje puniti kada je baterija puna ili ja moram paziti na taj detalj..

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Svaki punjivi uredaj se puni samo kad je to potrebno. Moze on biti cjeli dan na punjaču i nece se puniti sve dok se baterija ne počne prazniti. Nemas brige.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Svaki punjivi uredaj se puni samo kad je to potrebno. Moze on biti cjeli dan na punjaču i nece se puniti sve dok se baterija ne počne prazniti. Nemas brige.

 i da se nadovezem na kolegu gogy-a za vrijeme punjenja pulsira ti svijetlo kada se napuni do kraja
 svijetlo se ugasi.

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zahvaljujem na odgovorima.

Nevidim na njemu on/off dugme pa nemam pojma da li i kako ugasiti kontroler...

Kada je Bluetooth vezom povezan sa android uređajem onda mu stalno ( ne blinka nego kontinuirano svjetli istim intenzitetom ) svijetli ono prednje svjetlo a kada na android uređaju ugasim Bluetooth onda se na kontroleru ugasi to prednje svjetlo, pa pretpostavljam da to tako i treba biti i da je tada u nekakvom režimu standbay kada najmanje energije troši...

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice