PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.742
|
čitano: 6.910.339
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Zna se točno što je Black Friday i kad pada, al ekipa počinje svake godine sve ranije i ranije, pogotovo online, jer ljudi mahnito kupuju :-)

 Prije bih rekao da se znalo što to je. Sad je to postao jedan veliki sale tokom studenog. Evo i jedan Amazon ima BF sale ovaj vikend, a Cyber monday cijeli tjedan nakon toga . Nije da se bunim, ali postaje čudno kad ljudi vele datum kad će to biti, a to više nema veze s tim.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Bitanga kaže...

 

Zna se točno što je Black Friday i kad pada, al ekipa počinje svake godine sve ranije i ranije, pogotovo online, jer ljudi mahnito kupuju :-)

 Prije bih rekao da se znalo što to je. Sad je to postao jedan veliki sale tokom studenog. Evo i jedan Amazon ima BF sale ovaj vikend, a Cyber monday cijeli tjedan nakon toga . Nije da se bunim, ali postaje čudno kad ljudi vele datum kad će to biti, a to više nema veze s tim.

 

Da, istina, na webu je to postalo čudno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kome je do nogometa ima PES 2018 LITE free na US store. Vjerovatno ima i na HR.
https://store.playstation.com/en-sg/product/HP0101-CUSA10054_00-PES2018F2P000000
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
online
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

Sancta domenica je do 31.3.2018 stavila popust na neke igre. Ako postoji jos itko osin mene da nije odigra tlou i bloodborne (goty), cijena je 149 kn. http://promocije.sancta-domenica.hr/promocije/ps4-naslovi-na-velikom-popustu/

 Ovo je hebeno, ugrabio sam bloodborn goty, the last guardian i wipeout collection za 402kn :D

 

Može se iskoristiti i onih 10% kupon ako si kao novi kupac.

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
Tututuru kaže...

Sancta domenica je do 31.3.2018 stavila popust na neke igre. Ako postoji jos itko osin mene da nije odigra tlou i bloodborne (goty), cijena je 149 kn. http://promocije.sancta-domenica.hr/promocije/ps4-naslovi-na-velikom-popustu/

 Ovo je hebeno, ugrabio sam bloodborn goty, the last guardian i wipeout collection za 402kn :D

 

Može se iskoristiti i onih 10% kupon ako si kao novi kupac.

 Ja cu pricekat ponediljak da izbace listu za black friday pa ako budu neke wireless slusalice spojit to sa bloodborne i tlou, i jos sa tih 10% popusta. Ima li itko kakvu preporuku? Ne trazin nesto preskupo, cisto da mogu gledat tv i igrat ps dok cura spava.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
amd freak kaže...

 Ja cu pricekat ponediljak da izbace listu za black friday pa ako budu neke wireless slusalice spojit to sa bloodborne i tlou, i jos sa tih 10% popusta. Ima li itko kakvu preporuku? Ne trazin nesto preskupo, cisto da mogu gledat tv i igrat ps dok cura spava.

 Jeftinije je curi kupiti čepiće za uši.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Tututuru kaže...
amd freak kaže...

 Ja cu pricekat ponediljak da izbace listu za black friday pa ako budu neke wireless slusalice spojit to sa bloodborne i tlou, i jos sa tih 10% popusta. Ima li itko kakvu preporuku? Ne trazin nesto preskupo, cisto da mogu gledat tv i igrat ps dok cura spava.

 Jeftinije je curi kupiti čepiće za uši.

 

Ili prekinut :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Prodao ghost recon windlands cd kopiju pa čekam da uzmem horizon preko US store. Nije to za mene:) Kupit ću taj ghost recon digitalno kad bude na nekom popustu. Riješio se svih cd igri i sad samo digitalac:) Nadam se da ostane save od igre pa da nastavim widlands gdje sam stao.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 15:08 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Čovjek pita za savjet za slušalice. Mi se našalimo damo si prstić gore i svi sretni, a preporuke nigdje. Ja im sony bežične koje spojim u tv pa tako navečer gledam tv, igram...
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

 

 

EDIT: Rani pristup za PS Plus

PS Plus članovi dobivaju ekskluzivan pristup dva dana ranije Black Friday ponudama u trgovini PlayStation Store.*

22. – 23. studenoga

 

 

Imamo privilegiju uc na raspordaju dva dana ranije da se slucajno ne bi zaliha digitalnih igara rasprodala 

MadeInCroatia
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 14:09 (Ghost777).
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...

 

 

EDIT: Rani pristup za PS Plus

PS Plus članovi dobivaju ekskluzivan pristup dva dana ranije Black Friday ponudama u trgovini PlayStation Store.*

22. – 23. studenoga

 

 

Imamo privilegiju uc na raspordaju dva dana ranije da se slucajno ne bi zaliha digitalnih igara rasprodala 

Misliš 21. i 22. studenog, jer 23. - 27. studenog kreće za sve. 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...

Imamo privilegiju uc na raspordaju dva dana ranije da se slucajno ne bi zaliha digitalnih igara rasprodala 

Nije to za zajebanciju, znalo se dogoditi. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
offline
PlayStation 4
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4

 

Fini popust.

Ja sam i dalje skeptičan prema tom VRu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: PlayStation 4

 Prijavi se na njihov newsletter i imas jos 10% ako priko webshopa uzmes.

11 godina
offline
PlayStation 4

Jesam hvala sto si mi rekao.  Znaci ovo je sad jebeno dobra prilika jer za 2250kn dobis stvarno puno.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Jel ima netko da je upario ovo čudo s PS4 Pro: https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-sony-bravia-kd-55xe8505-4k.aspx

 

Ako ima, kakve su impresije? Slika, smoothing, HDR...

 

Je li ova XE serija zapravo nasljednik XD serije od prošle godine? Razmišljam ako bude sad na nekom dobrom Black Friday popustu, da se uzme na neke rate... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: PlayStation 4

Mislim da je to zvijer od telkača, ali ako ti je bitan smoothing tj. Motionflow, radije uzmi seriju 80, jer ima znatno manji input lag.

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...

Jel ima netko da je upario ovo čudo s PS4 Pro: https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-sony-bravia-kd-55xe8505-4k.aspx

 

Ako ima, kakve su impresije? Slika, smoothing, HDR...

 

Je li ova XE serija zapravo nasljednik XD serije od prošle godine? Razmišljam ako bude sad na nekom dobrom Black Friday popustu, da se uzme na neke rate... 

 

Da, XE je nasljednik XD. Ja sam nedavno uzeo 43XE8005, ono što sam gore pričao za PC i PS4 Pro umjesto monitora.

Imam i još jedan 49XD8005. Vrhunski TVi za playku.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Mislim da je to zvijer od telkača, ali ako ti je bitan smoothing tj. Motionflow, radije uzmi seriju 80, jer ima znatno manji input lag.

 

 

Tnx. Zapravo mi input lag nije toliko bitna stavka jer na konzoli online igram samo Fifu, sve ostalo je single play. Shootere i slične igre za koje je bitan input lag igram uvijek na PC-ju.

 

Bitanga kaže...

 

Da, XE je nasljednik XD. Ja sam nedavno uzeo 43XE8005, ono što sam gore pričao za PC i PS4 Pro umjesto monitora.

Imam i još jedan 49XD8005. Vrhunski TVi za playku.

 

Hvala! Tako sam nekako i mislio, ali vrijedi provjeriti.  Ako kupim, javim se s utiscima.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
DeniZg kaže...

Mislim da je to zvijer od telkača, ali ako ti je bitan smoothing tj. Motionflow, radije uzmi seriju 80, jer ima znatno manji input lag.

 

 

Tnx. Zapravo mi input lag nije toliko bitna stavka jer na konzoli online igram samo Fifu, sve ostalo je single play. Shootere i slične igre za koje je bitan input lag igram uvijek na PC-ju.

 

Bitanga kaže...

 

Da, XE je nasljednik XD. Ja sam nedavno uzeo 43XE8005, ono što sam gore pričao za PC i PS4 Pro umjesto monitora.

Imam i još jedan 49XD8005. Vrhunski TVi za playku.

 

Hvala! Tako sam nekako i mislio, ali vrijedi provjeriti.  Ako kupim, javim se s utiscima.

 

Uzmi slobodno ovu XE80 seriju, sa XE85 vjerojatno ništa bitno nećeš dobiti, skuplja je, a i ima veći input lag kao što DeniZg veli.

XE80 je vrhunska 4k telka sa pravim HDRom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Uzmi slobodno ovu XE80 seriju, sa XE85 vjerojatno ništa bitno nećeš dobiti, skuplja je, a i ima veći input lag kao što DeniZg veli.

XE80 je vrhunska 4k telka sa pravim HDRom.

 

Hm, pa po ovim linkovima koje je DeniZg poslao XE80 je u svim kategorijama dobio lošije ocjene. Što znači s pravim HDR-om, zar XE85 nema pravi HDR?  

16 godina
online
PlayStation 4

Imam zadnji slim model, i naravno 65 incha 4k hdr sony tv, sto kazete bi mi se isplatilo uzet pro model uz doplatu od 1000kn???

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
Bitanga kaže...

 

Uzmi slobodno ovu XE80 seriju, sa XE85 vjerojatno ništa bitno nećeš dobiti, skuplja je, a i ima veći input lag kao što DeniZg veli.

XE80 je vrhunska 4k telka sa pravim HDRom.

 

Hm, pa po ovim linkovima koje je DeniZg poslao XE80 je u svim kategorijama dobio lošije ocjene. Što znači s pravim HDR-om, zar XE85 nema pravi HDR?  

 

Pa naravno da je overall bolji. Ali je i 20% skuplji, a nije 20% bolji i nećeš vidjeti bitnu razliku.

Ali ok, pa naravno da ak imaš para onda je bolje kupit XE85.

Oba imaju 10bitni HDR, al nijedan nema local dimming.

 

Što se tiče scorea za input lag, treba obratiti pažnju na detalje.

Za playku je dosta korisno koristiti motion smoothing jer 30 FPS igru pretvori vrlo lako u 60 FPS igru (uz samo extra 16ms input laga na XE80).

Ne moram pričati da je to full korisno baš na playki jer je većina igara u "4k" i HDRu zakucana na 30FPSa. GTA V, Witcher 3, Ratchet & Clank, HZD - sve izgledaju puno bolje sa motion smoothingom.

No u tom slučaju ga nećeš koristiti u game modu, što ti odmah udvostručuje input lag na XE85 u odnosu na XE80.

 

XE80:

4k @ 60Hz : 35.1 ms
4k @ 60Hz Outside Game Mode : 51.6 ms

 

XE85:

4k @ 60Hz : 34.1 ms
4k @ 60Hz Outside Game Mode : 110.8 ms

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2017 0:11 (Bitanga).
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Trebam pomoć, jel itko ikad imao ovakav problem (pogledati sliku dolje), da mu se error report zaglavi na 60-65% nakon što se neka igra sruši ?

I prije mi se igra znala tu i tamo srušit nakon par sati igranja, al bi ju onda samo ponovno pokrenuo.

Od ovog novog system update-a 5.0 ne mogu ugasit igru nakon crasha, ništa, mogu sam restartat ili ugasit plejku preko quick menua (Pro konzolu imam, i nije mi neki pro :P) .

 

https://s1.postimg.org/53bdwtvl2n/IMAG0158.jpg

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2017 0:04 (AngryBird).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
AngryBird kaže...

Trebam pomoć, jel itko ikad imao ovakav problem (pogledati sliku dolje), da mu se error report zaglavi na 60-65% nakon što se neka igra sruši ?

I prije mi se igra znala tu i tamo srušit nakon par sati igranja, al bi ju onda samo ponovno pokrenuo. Od ovog novog system update-a 5.0 ne mogu ugasit igru nakon crasha, ništa, mogu sam restartat ili ugasit plejku preko quick menua (Pro konzolu imam, i nije mi neki pro :P) .

 

https://s1.postimg.org/53bdwtvl2n/IMAG0158.jpg

 

Meni se do sad nijedna igra nije srušila osim GT Sport bete, pa ne bih znao.

I nisam imao ovakvu situaciju kao ti na slici.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Što se tiče scorea za input lag, treba obratiti pažnju na detalje.

Za playku je dosta korisno koristiti motion smoothing jer 30 FPS igru pretvori vrlo lako u 60 FPS igru (uz samo extra 16ms input laga na XE80).

Ne moram pričati da je to full korisno baš na playki jer je većina igara u "4k" i HDRu zakucana na 30FPSa. GTA V, Witcher 3, Ratchet & Clank, HZD - sve izgledaju puno bolje sa motion smoothingom.

No u tom slučaju ga nećeš koristiti u game modu, što ti odmah udvostručuje input lag na XE85 u odnosu na XE80.

 

XE80:

4k @ 60Hz : 35.1 ms
4k @ 60Hz Outside Game Mode : 51.6 ms

 

XE85:

4k @ 60Hz : 34.1 ms
4k @ 60Hz Outside Game Mode : 110.8 ms

 

Znam, imam Motionflow i na sadašnjem, starom Sonyju i koristim ga stalno. Jedino ne znam, kao što sam rekao, koliko mi je uopće bitan input lag u single play igrama. Ovo po brojkama izgleda stvarno dosta velika razlika, ali recimo XE80 kako vidim ima očajnu crnu i probijanje svjetla na rubovima. Jbg, IPS vs VA... negdje dobiješ, negdje izgubiš, pa sad budi pametan. 

15 godina
online
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
 

Znam, imam Motionflow i na sadašnjem, starom Sonyju i koristim ga stalno. Jedino ne znam, kao što sam rekao, koliko mi je uopće bitan input lag u single play igrama. Ovo po brojkama izgleda stvarno dosta velika razlika, ali recimo XE80 kako vidim ima očajnu crnu i probijanje svjetla na rubovima. Jbg, IPS vs VA... negdje dobiješ, negdje izgubiš, pa sad budi pametan. 

 

Input lag po meni nije uopće bitan u single player igrama sve dok ne postane vidljivo izražen, e sad, jel 100ms dovoljno da počne smetati, ne znam. 

 

Da, IPS ima bolji kut gledanja pa je bolji kao PC monitor, a vjerojatno i za gaming.

VA ima bolji kontrast i bolji je za gledanje filmova u mrklom mraku.

Uzmi u obzir da ti i HDR nafrlji brightness odmah na 100%, pa ti ni crna neće biti full crna.

 

Backlight bleeding primjećujem jedino u mrklom mraku na oba TVa, inače dok je neko svjetlo upaljeno više me smeta što je dosta refleksivan pa je to puno iritantnije od malo bleedinga.

 

Al da, puno parametara za odlučit se što ti je bitnije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2017 1:44 (Bitanga).
11 godina
online
Re: PlayStation 4

Q-Tip 

Možda da još malo pričekaš s kupovinom telke. Uskoro će krenuti najava novih modela za 2018., a u prvoj polovici 2018. ćeš imati hrpu popusta na 2017. modele.

 

Znam da smo offtopic, ali tema na BUG forumu za odabir televizora je katastrofa. 

 

Vezano uz HDR, super je što nove PS4 igre imaju postavke za jačinu HDR osvjetljenja i prilagođavaju se telki koju imate (AC Origins, Battlefront 2).

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Q-Tip 

Možda da još malo pričekaš s kupovinom telke. Uskoro će krenuti najava novih modela za 2018., a u prvoj polovici 2018. ćeš imati hrpu popusta na 2017. modele.

 

Znam da smo offtopic, ali tema na BUG forumu za odabir televizora je katastrofa. 

 

Vezano uz HDR, super je što nove PS4 igre imaju postavke za jačinu HDR osvjetljenja i prilagođavaju se telki koju imate (AC Origins, Battlefront 2).

 

Znam da plešemo na granici offtopica, iako je i izbor kombinacije TV-a i konzole danas donekle ontopic s obzirom na 4K, HDR i slične điđe koje dolaze s konzolama, kao što kod PC gaminga monitori igraju veliku ulogu. Ispričavam se ako nekome smeta ovih nekoliko postova.

 

Što se tiče čekanja, ne znaš ti mene, ako me nešto zasvrbi, onda mi ne izlazi iz glave, pa ako bude neka dobra ponuda na Black Fridayju bit će teško boriti se s glasovima u mojoj glavi. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice