PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.542
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Lovac kaže...
DeniZg kaže...

 Super izbor igara.  Kreni s bilo kojom (osim Uncharted 4).

I računaj da ako se navučeš na Bloodborne, nećeš ništa drugo igrati narednih par mjeseci. Pogotovo ako kreneš rješavati ostale Souls igre. Njega zato ostavi za kasnije. 

 @4mal fizičke kopije su

Deni, onda Last of Us ide prvi ^^

 mislim da sam vec jednom napisao u ovoj temi, da mi je bar jos jednom moc odigrat po prvi puta the last of us  

 uzivaj stari, neces pozalit 

10 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Ja sam The Last of Us presao u jednome dahu. Jedan od najboljih igara opcenito.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
IvanDado kaže...

Ja sam The Last of Us presao u jednome dahu. Jedan od najboljih igara opcenito.

 A da tek vidiš kako je dobra s tipkovnicom i mišem 

PSN: RayzCRO
14 godina
offline
PlayStation 4

Kakav tv se gleda za PS Pro, ima li uopće išta do 5,6 tisuća kuna da valja

PSN ID : Eraserhead_981
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
EraserHead kaže...

Kakav tv se gleda za PS Pro, ima li uopće išta do 5,6 tisuća kuna da valja

 Nazalost koliko sam ja skuzio ne bas. 

16 godina
offline
PlayStation 4

Stigao danas, ali se veći dio popodneva patim s internetom; prvo mi je system update od 320mb skidalo sat i pol (na 50mbps vezi), pa stavim yt aplikaciju od 150mb i još se skida.

Probao sam DNS staviti na google-ov, igrati se s MTU etc., ali nemam sreće. Uglavnom užasno mi je spori DL, da li je netko imao sl. situaciju, ja sam već polako ljut? 

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Preko kojega operatera imas internet? Pretpostavljam da je b.net jer imamo istu brzinu...Provjeri si brzinu interneta jer sam imao isti problem jucer i danas...Naime,stavio nesto skidati od par sto mb i vidim da se jako muci te da mi sporo otvara stranice prilikom surfanja. Ne bude lijen,preko moba pokrenem speedtest i vidim da mi je brzina cca 2mbps...Restart routera i uredno ide na 49-50 mpbs...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

T-com, preko 50 dobivam stabilno već mjesecima, na PC-u ide uvijek preko 6 mb po sekundi, wifi radi ultra brzo na mobu i lapu čak i kad jedva imaju signal, jedino taj ps4...

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Jesi na kabelu ili wireless? Ako si wireless, probaj preko kabela pa vidi dal je u tome stvar.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Budem probao jer sam čitao da Sony ugrađuje socijalne wifi kartice, moram nabaviti dulji kabel, trenutno mi je wifi jedina opcija. Mada računao sam na wifi, mislim da nije normalno da je brzina "čak" do 300kbps, baš let-down.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Lovac kaže...

Budem probao jer sam čitao da Sony ugrađuje socijalne wifi kartice, moram nabaviti dulji kabel, trenutno mi je wifi jedina opcija. Mada računao sam na wifi, mislim da nije normalno da je brzina "čak" do 300kbps, baš let-down.

 Meni wifi vuče svih 10mbita koje imam..

šumski put je bio ravan.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Lovac kaže...

Budem probao jer sam čitao da Sony ugrađuje socijalne wifi kartice, moram nabaviti dulji kabel, trenutno mi je wifi jedina opcija. Mada računao sam na wifi, mislim da nije normalno da je brzina "čak" do 300kbps, baš let-down.

Gle, kartica socijalna ili kapitalistička kroz nju bi morala prolaziti deklarirana brzina, naravno ovisna o tvojoj internet vezi i onome što tvoja linija može isporučiti. Ja nemam nikakvih problema. Skida mi u skladu brzine neta koju imam.

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
U ruteru kod wifi channel, stavi na 6 i trebalo bi rjesiti problem!
14 godina
offline
PlayStation 4

Probaj skidat dok je konzola u rest modu. Nekima taj trik upali.

 

PSN ID : Eraserhead_981
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ne. WiFi ne funkcionira tako. Što je WiFi čip bolji moći će imati bolji prijem signala, samim time i brzine (naravno pod uvjetom da nije bas neki mali paket od 4 ili 10mbps). Također je problem u anteni koja je jako loše pozicionirana i dizajnirana. Kartica koja je u PS4 teško da može postići vise od nekih 40-ak Mbps i to u idelnim uvjetima. 

AKo živiš u zgradi gdje ima puno WiFi mreža, teško da ima pomoći jer PS4 ne podržava 5GHz koji znatno rastereti kanale. Probaj WiFi analyzer i nadi koji je kanal najmanje zagušen, to možda pomogne. Ali kabel je najbolja opcija.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2016 22:09 (JozoBozo121).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...

Ne. WiFi ne funkcionira tako. Što je WiFi čip bolji moći će imati bolji prijem signala, samim time i brzine (naravno pod uvjetom da nije bas neki mali paket od 4 ili 10mbps). Također je problem u anteni koja je jako loše pozicionirana i dizajnirana. Kartica koja je u PS4 teško da može postići vise od nekih 40-ak Mbps i to u idelnim uvjetima. 

AKo živiš u zgradi gdje ima puno WiFi mreža, teško da ima pomoći jer PS4 ne podržava 5GHz koji znatno rastereti kanale. Probaj WiFi analyzer i nadi koji je kanal najmanje zagušen, to možda pomogne. Ali kabel je najbolja opcija.

 Navodno slim i PS4 pro će podržavati od 5Ghz WiFi???

13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav svima,planiram duze vrijeme da uzmem ps4 ali problem je jer nema tv nego telefon.Znam da se moze stream-at na bilo koji android telefon ali putem wifi mreze.Dali postoji mogucnost da se streama putem bluetootha ili bilo koji drugi nacin da netreba internet. Ili se moze uzet neki router koji moze da radi ali da netreba biti spojen na internet tojest da preko njega telefon i ps4 komuniciraju.Molim vas ne nekom konkretnom odgovoru

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Pro i Slim će podržavati 5GHz.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2016 1:43 (JozoBozo121).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Lecram kaže...

Pozdrav svima,planiram duze vrijeme da uzmem ps4 ali problem je jer nema tv nego telefon.Znam da se moze stream-at na bilo koji android telefon ali putem wifi mreze.Dali postoji mogucnost da se streama putem bluetootha ili bilo koji drugi nacin da netreba internet. Ili se moze uzet neki router koji moze da radi ali da netreba biti spojen na internet tojest da preko njega telefon i ps4 komuniciraju.Molim vas ne nekom konkretnom odgovoru

 Ček malo, ti planiraš igrati PS4 igre samo na smartphoneu? Zbog čega bi se tako mučio? Pa bolje ušparaj još malo za barem nekakav TV.

 

Pa ti možeš napraviti WIFI mrežu bez da imaš pristup Internetu. U teoriji bi to trebalo raditi, osim ako PS4 baš ne traži Internet konekciju iz nekog razloga.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Nije toliki problem novac,nego je problem da nisam kuci nego u inozemstvu i neisplati mi se kupovat tv.Igram se sa psp emulatorom na 6" telefonu i uopce nije lose za trenutnu situaciju.A i smatram da ce se sad dat dosta jeftino nac ps 4 fat kad pro i slim (vec se prodaje) dodu u prodaju.

 

Jel moze tko tu teoriju sa routerom potvrdit u praksi?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2016 9:05 (Lecram).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Lecram kaže...

Nije toliki problem novac,nego je problem da nisam kuci nego u inozemstvu i neisplati mi se kupovat tv.Igram se sa psp emulatorom na 6" telefonu i uopce nije lose za trenutnu situaciju.A i smatram da ce se sad dat dosta jeftino nac ps 4 fat kad pro i slim (vec se prodaje) dodu u prodaju.

 

Jel moze tko tu teoriju sa routerom potvrdit u praksi?

 

Ne mogu potvrditi da li remote play radi bez interneta, možda u početku napravi nekakvu provjeru, spajanje na psn account... a možda i ne

Ali koliko znam, postoji opcija direktnog spajanja mobitela/tableta na ps4.

Što se tiče remote playa općenito, igrivo je ali ja bih si u slučaju nedostatka tv-a radije uzeo najjeftiniji monitor i spojio ga na ps4.

Potpis!
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Lecram kaže...

Nije toliki problem novac,nego je problem da nisam kuci nego u inozemstvu i neisplati mi se kupovat tv.Igram se sa psp emulatorom na 6" telefonu i uopce nije lose za trenutnu situaciju.A i smatram da ce se sad dat dosta jeftino nac ps 4 fat kad pro i slim (vec se prodaje) dodu u prodaju.

 

Jel moze tko tu teoriju sa routerom potvrdit u praksi?

 

 pa daj si radije uzmi neki 21-22" monitor, neznam koji je najmanji moguci a da ima 1080p rezu i da ima HDMI ulaz, ova tvoja ideja zvuci ko mazohizam majkemi NHF 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2016 9:32 (Spike1983).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...
Lecram kaže...

Nije toliki problem novac,nego je problem da nisam kuci nego u inozemstvu i neisplati mi se kupovat tv.Igram se sa psp emulatorom na 6" telefonu i uopce nije lose za trenutnu situaciju.A i smatram da ce se sad dat dosta jeftino nac ps 4 fat kad pro i slim (vec se prodaje) dodu u prodaju.

 

Jel moze tko tu teoriju sa routerom potvrdit u praksi?

 

Ne mogu potvrditi da li remote play radi bez interneta, možda u početku napravi nekakvu provjeru, spajanje na psn account... a možda i ne

 Ja sam isprobao i remote play ne radi bez interneta. Ruter mora biti spojen na net, barem inicijalno dok se identificira remote play uređaj.

Također, da bi PS4 prepoznao remote play uređaj kod prvog postavljanja, moraš imati televizor, jer ti PS4 izbaci šifru za prepoznavanje, koju ukucaš u mobitel/tablet.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Ezio kaže...
Lecram kaže...

Nije toliki problem novac,nego je problem da nisam kuci nego u inozemstvu i neisplati mi se kupovat tv.Igram se sa psp emulatorom na 6" telefonu i uopce nije lose za trenutnu situaciju.A i smatram da ce se sad dat dosta jeftino nac ps 4 fat kad pro i slim (vec se prodaje) dodu u prodaju.

 

Jel moze tko tu teoriju sa routerom potvrdit u praksi?

 

Ne mogu potvrditi da li remote play radi bez interneta, možda u početku napravi nekakvu provjeru, spajanje na psn account... a možda i ne

 Ja sam isprobao i remote play ne radi bez interneta. Ruter mora biti spojen na net, barem inicijalno dok se identificira remote play uređaj.

Također, da bi PS4 prepoznao remote play uređaj kod prvog postavljanja, moraš imati televizor, jer ti PS4 izbaci šifru za prepoznavanje, koju ukucaš u mobitel/tablet.

 Još jedna mana ps4. Bitanga na pc-u igra kompetetivni WoW bez monitora i tv-a

Potpis!
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Imas za 5700 55incha HDR pro samsung u SD-u ;-) 

Jace ti netreba 

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...
DeniZg kaže...

 Ja sam isprobao i remote play ne radi bez interneta. Ruter mora biti spojen na net, barem inicijalno dok se identificira remote play uređaj.

Također, da bi PS4 prepoznao remote play uređaj kod prvog postavljanja, moraš imati televizor, jer ti PS4 izbaci šifru za prepoznavanje, koju ukucaš u mobitel/tablet.

 Još jedna mana ps4. Bitanga na pc-u igra kompetetivni WoW bez monitora i tv-a

Nemoj ga zazivat... 

 

4mal kaže...

Imas za 5700 55incha HDR pro samsung u SD-u ;-) 

Jace ti netreba 

HDR Pro ti nije pravi HDR support. "Pro" samo znači da prihvaća HDR input, ali ga ne reproducira.

 

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...

 Još jedna mana ps4. Bitanga na pc-u igra kompetetivni WoW bez monitora i tv-a

 

A ti sigurno s plejke tipkaš po forumu :-P

13 godina
offline
PlayStation 4

Sad će ljudi masovno pokupovat smećaste TV-ove samo zato jer negdje u specsima piše HDR. Tko želi pravi 4K HDR TV zna da mora računati oko 10k kuna. Za ove cifre 5-7k je i dalje najpametnije kupiti vrhunski Full HD TV nego 4k srednje klase.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Ja znam da i dalje ostajem na svom FHD-u, s kojim sam izrazito zadovoljan.

Sa 4k sigurno još pričekam neko vrijeme.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2016 11:38 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Znaci moglo bi to sve skupa radit,za taj prvi puta mogo bi se neki tv spojit samo da se upare uredaji jer kasnije netreba.

Da bi to sve sljakalo trebalo bi provjeriti brzinu interneta sad je trenutno 4,28Mb download, 1,2Mb upload i 31 ping.Ali za tjedan dana se selim u novi stan,tj. pansion pa cu tamo provjerit brzinu i pokrivenost interneta i signala.hvala svima na odgovorima

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice