Firestick 4k kontrola zvuka

poruka: 8
|
čitano: 5.365
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Firestick 4k kontrola zvuka

Imam firestick 4k i redmi soundbar 30w.

Problem je sto moj soundbar nema svoj daljinski niti bilo kakav nacin kontrole zvuka. Dok sam imao stari android box pojacavao sam i smanjivao preko daljinskog od android boxa.
Kod firesticka ne postoji kontrola zvuka vec je zamisljeno da + i - sluze za pojacati zvuk televizora nakon sto nades pravi kod za ir kontrole tv-a.. Znaci da bi pojacao zvuk moram ustati i rucno stisnuti + na soundbaru sto je retardirano.
Jel moguce da firestick nema svoju kontrolu zvuka kao pravi android boxovi ili sam ja nesto krivo namjestio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Firestick 4k kontrola zvuka
mislim da tu nešto debelo ne štima, morao bi, tj trebao bi. Imam fs spojen na vanjski sustav kućnog kina i imam sasvim normalnu kontrolu zvuka njegovim daljincem, nevazno s kojeg izvora dolazi . Pogledaj u opcijama pod 'equipment' jel ima šta za 'uparivanje' soundbara i jel nudi kakve opcije .







Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2022 13:24 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Firestick 4k kontrola zvuka

A nemaš mogućnost spojiti soundbar na TV? Taj soundbar ima samo bluetooth ili što? Uglavnom, trebalo bi spojiti soundbar na TV i onda firestick kontrolira glasnoću na TV-u odnosno soundbaru koji je spojen na njega.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2022 13:57 (steve90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Firestick 4k kontrola zvuka
steve90 kaže...

A nemaš mogućnost spojiti soundbar na TV? Taj soundbar ima samo bluetooth ili što? Uglavnom, trebalo bi spojiti soundbar na TV i onda firestick kontrolira glasnoću na TV-u odnosno soundbaru koji je spojen na njega.

 Spojio sam soundbar na tv spdif kablom.. Kad je spojeno zvucnici od tv su iskljuceni i zvuk daje samo soundbar no kontrole pojacavanja i smanjivanja preko daljinskog od tv ne funkcioniraju

 

Firestick daljinski ne podrzava moj vivax tv.. Od 8 profila ir kodova koje imaju za vivax nijedan ne radi na tv-u.. Inace tv je socijalni vivax 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2022 14:27 (domac5).
10 godina
online
Re: Firestick 4k kontrola zvuka
Firestick 4K daljinski radi priko BTa, jedini nacin za kontrolirat tv je priko HDMi-CECa.
13 godina
offline
Re: Firestick 4k kontrola zvuka
om-prat kaže...
Firestick 4K daljinski radi priko BTa, jedini nacin za kontrolirat tv je priko HDMi-CECa.

 Trebalo bi ali nece..

Oni su si valjda zamislili da ce taj njihov daljinski podrzavat svaki tv ali kad imas socijalni tv vivax onda se desi ovakvo sranje.. Glupi tv jednostavno ne moze kontrolirat zvuk soundbara iako je spojeno spdif kablom.

Znaci da spojim slusalice nebi ni njihovu glasnocu mogo kontrolirat preko daljinskog od tv

14 godina
offline
Firestick 4k kontrola zvuka

Dali se amazon fire tv stick 4k ,može spajati n 5G WIFI ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Firestick 4k kontrola zvuka
Moze
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice