Xiaomi Mi 8

poruka: 1.163
|
čitano: 354.918
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
zuper kaže...
Nisam siguran jel ta prozirna pozadina legit ili ne? Jer SoC kao 845 mora imati nekakvo hlađenje. Većina top modela SoC imaju pokrivene radi bolje distribucije topline.
A i osobno mi se ne sviđa. Jesam tech osoba, ali kod moba me izgled unutrašnjosti ne zanima.

 Lako moguće.

U današnje vrijeme termovidljive plastike i ostale polimerne tvorevine nisu nikakvo čudo (pa i termopasta na procu ti više nije na bazi metala), i još uz to staklo koje je gore ima nezanemarivu toplinsku vodljivost, pa ako su uspjeli napraviti dobru toplinsku vodljivost između SOC-a i stakla lako je moguće da to šljaka.

 

 

Kruha i igala...
8 godina
online
Xiaomi Mi 8
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Zar nisu i chin mogli maknuti skroz

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
A zasto bi,ovako su iskoristili isti red za hrpu senzora i kamera i jos zadrzali notifikacijsku traku.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
maxy0 kaže...

Zar nisu i chin mogli maknuti skroz

Ne, jer nisu jos uspjeli iskopirati apple u toj tehnologiji da saviju donji dio ekrana, pa da nema china

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8

 Ovo ako se naruči preko DHL-a nema carine i poreza? Ako je tako vjerovatno bi ga uzeo.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Tako je, a koji model razmisljas uzet?
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Tako je, a koji model razmisljas uzet?
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Tako je, a koji model razmisljas uzet?
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Tako je, a koji model razmisljas uzet?
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Tako je, a koji model razmisljas uzet?
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Tako je, a koji model razmisljas uzet?
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Tako je, a koji model razmisljas uzet?
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Tako je, a koji model razmisljas uzet?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Strpi se 20ak dana,po stoti put to govorim...
Prvo i osnovno samo su ga stavili u ponudu i sigurno ga jos nemaju...
Dok im stigne,pojavit ce se i kod drugih trgovaca i autimatski ce cijena pasti....ne zuriti sa novim modelima i kupovati cim izadu
Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Gravityri kaže...
Tako je, a koji model razmisljas uzet?

 Znači ako uzmem s ovim besplatnim shippingom će mi odrapiti carinu+porez?

 

Ja sam zagrizao za Mi8 SE, ako bih uzimao uzeo bih ovu 6gb verziju. 

Prvotno sam mislio uzeti 1+6. no ovo mi se (premao onim cijenama koje su se spominjale) ipak čini puuuno povoljnije. Mana mi je samo kaj nema 3.5mm utor, a MIUI budem nadam se nekak preživel. 64gb memorije mi ne igra toliku ulogu kad sad imam samo 16+32, a imam i 1tb na Onedriveu

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Ja bi sebi uzeo ovaj srednji model, ne treba mi bolje, trenutno imam S8 ali sam rekao da ću jednom preći a Xiaomi a ovaj mi se čini baš po mjeri. Ne koristim slušalice na mobitelu i te "dodatke" tako da mi je svejedno za 3.5mm i te stvari.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2018 16:20 (PlayMaker10).
 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Xiaomi Mi 8

ne kužim zašto je ljudima taj 3.5mm utor još uvijek tako bitna stvar,postoje bt slušalice,postoje slušalice sa type-c konektorom te postoji type-c na 3.5mm adapter,sve tri solucije funckioniraju.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Lako moguce, ali pricekaj jos malo ;)
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
dtdtdt kaže...

ne kužim zašto je ljudima taj 3.5mm utor još uvijek tako bitna stvar,postoje bt slušalice,postoje slušalice sa type-c konektorom te postoji type-c na 3.5mm adapter,sve tri solucije funckioniraju.

Jer mi je najjednostavnije uštekati jedne slušalice koje imam u sve uređaje/mobitele koje koristim, bez da se zezam s nekakavim adapterima ili imam posebne slušalice za jedno, a posebno za drugo.

A i na xda postoji app za fm radio koji bi trebao funkcionirati na večini uređaja (i oni koji nemaju po defaultu fm radio), a tamo se kabel od slušalice korisiti kao antena. Osim toga, i doma na pojačalo mobitel onda spojim bez problema.

Ako uzmem ovaj mob (ili bilo koji bez 3.5mm) uzet ću vjerojatno i neke BT sluške, ali velim, najzgodnije mi je 3.5mm i tjt. Najviše zato jer u tom slučaju za fm radio ne moram trošiti internet i bateriju (radio preko slušalica kao antene minimalno troši bateriju)

15 godina
online
Xiaomi Mi 8

meni je jos najmanji problem sa slusalicama koje bas nosim za mobitel, ali problem mi je kad zelim kao sto kolega kaze spojit mob doma ili negdje na pojacalo, ili bilokoji zvucnik koji ima 3.5mm, ovako bi moro uvijek sa sobom nosit taj adapter ili cak taj adapter stalno na slusalicama ali ne nosim slusalice bas svugdje gdje idem. ono moze se prezivjet i s tim nedostatkom ali nije da je 3.5mm nepotreban.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
dtdtdt kaže...

ne kužim zašto je ljudima taj 3.5mm utor još uvijek tako bitna stvar,postoje bt slušalice,postoje slušalice sa type-c konektorom te postoji type-c na 3.5mm adapter,sve tri solucije funckioniraju.

 

 

Zato šta će 3.5mm(te pripadajuće slušalice) i kvalitetan DAC & wiring unutar telefona dati takvu razliku da će je i gluhi čuti. DAC-evi koji su u dongleovima,Type-C slušalicama i bt slušalicama su smiješni. 

 

Ovo je primjer kako većina no-3.5mm telefona riješava problem DAC-a....u dongleu.

12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Vrhunski mobitel

Amoled napokon,to sam cekao i zbog toga preskocio mi mix2s

Trenutno imam Mi Max 2 pa bi presao lagano na neki flagship napokon :)

 

Isplati li se dati 100-200$ vise za ovaj Explorer Edition Mi8 ili uzeti standard Mi 8?

Sto mislite?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
nixa2210 kaže...

Isplati li se dati 100-200$ vise za ovaj Explorer Edition Mi8 ili uzeti standard Mi 8?

Sto mislite?

Po mom mišljenju ne. Ovaj čitač otiska prsta ispod ekrana je onaj optički koji je Vivo ugradio malo ranije tokom godine, a oni su ipak još mrvicu sporiji od ovih FP readera van ekrana.

Radije daj više love za 256gb verziju klasičnog Mi8

13 godina
offline
Xiaomi Mi 8
Pa malo je sporiji, ali ne toliko da bi mu se to jako zamjerilo. Ali ima taj wow efekt. + što EE verzija ima puno bolji i sigurniji face unlock kao iPhone X.
Malo je Xiaomi pretjerao stavljanjem naprednog face unlocka i under display FPR u jedan model jer rijetko tko će koristiti oba pa jedna super stvar ostane zanemarena.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
zuper kaže...
Pa malo je sporiji, ali ne toliko da bi mu se to jako zamjerilo. Ali ima taj wow efekt. + što EE verzija ima puno bolji i sigurniji face unlock kao iPhone X.
Malo je Xiaomi pretjerao stavljanjem naprednog face unlocka i under display FPR u jedan model jer rijetko tko će koristiti oba pa jedna super stvar ostane zanemarena.

Pa i klasičan Mi8 ima IR face unlock

Jedino SE verzija ima "normalan" face unlock, kao Oneplus npr (koristi samo prednju kameru, bez IR)

13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

sd 710 u mi8 SE spada pod one stedljive procesore jel? valjda bude mogao bar 6h sota s tom baterijom imat

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Tako je, stedljiv je kao sd 835
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Negdje sam procitao da Mi 8 EE koristi 3D face scan koji je navodno bolji od Infra red scana..

Dvoumim se,ne znam isplati li se bas dati toliko vise love za EE,jos ima i manju bateriju..ali opet tu je taj wow efekt i mob izgleda vrhunski,vidjet cemo kako ce se dati nabaviti

 

Ako se uzima odmah preko aliexpressa,oni dolaze s kineskim rom-om? Jel problem staviti global(tko zna kad ce doci uopce)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Deutsch kaže...
Tako je, stedljiv je kao sd 835

 Nešto si pobrkao, sd835 nije baš štedljiv, sd660 je puno štedljiviji, a sd710 je navodno 30-40% bolji po tom pitanju

@speedy Mislim da nije optički čitač ko u vivu, pa bi trebao biti brži

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.6.2018 14:59 (maks0806).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice