Pitanje u svezi sa vista system recovery discovima

poruka: 3
|
čitano: 1.219
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Pitanje u svezi sa vista system recovery discovima

Uz laptop sam odmah na pocetku prije negdje 3 godine napravio system recovery discove, a nisam  ih koristio do sada pa mi se laptop nakupio nepotrebnim stvarima i usporio se opcenito rad windowsa.

Sada bih ja zelio pregaziti sve na laptopu sa tim recovery discovima pa me zanima hoce li se pobrisati podaci samo sa c: particije ili i sa 2 dodatne particije d: i e: ?

Molio bih odgovor jer mi je vrlo vazno posto imam oko 600 gb podataka na te dvije dodatne particije.

 

Hvala

 

FUS RO DAH!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pitanje u svezi sa vista system recovery disco
neutron0707 kaže...

Uz laptop sam odmah na pocetku prije negdje 3 godine napravio system recovery discove, a nisam  ih koristio do sada pa mi se laptop nakupio nepotrebnim stvarima i usporio se opcenito rad windowsa.

Sada bih ja zelio pregaziti sve na laptopu sa tim recovery discovima pa me zanima hoce li se pobrisati podaci samo sa c: particije ili i sa 2 dodatne particije d: i e: ?

Molio bih odgovor jer mi je vrlo vazno posto imam oko 600 gb podataka na te dvije dodatne particije.

 

Hvala

 

Mislim da radi nanovo particije, zajedno sa recovery particijama - no nećeš znati dok ne probaš... :) niš, napravi backup i udri, pa javi da znamo.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
13 godina
neaktivan
offline
Pitanje u svezi sa vista system recovery discovima

nista onda, najvaznije na externi pa koud puklo da puklo :D

javim rezultate :)

FUS RO DAH!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice