Kako napraviti prog koji sadrzi moje insl progame?

poruka: 11
|
čitano: 3.872
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti prog koji sadrzi moje insl progame?

htio bih napraviti program (znam da postoje neki sitni programcici za to ali neznam ni kako se zovu ni nista) kao na slici ali da ja tu svoje  programe stavitm i onda kad kliknem na gumb onda mi on pokrene tu instalaciju i krene instalirati ....hvala puno decki

 

 

nema gaaa...
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2009 10:00 (Comfort).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako napraviti prog koji sadrzi moje insl prog
Comfort kaže...

htio bih napraviti program (znam da postoje neki sitni programcici za to ali neznam ni kako se zovu ni nista) kao na slici ali da ja tu svoje  programe stavitm i onda kad kliknem na gumb onda mi on pokrene tu instalaciju i krene instalirati ....hvala puno decki

 

 

 Imas program autoplay menu studio iako mu je namjena kreiranje menu-a za dvd-ove i cd-ove, moze se napravit i ovo sto si pokazo na slici.
16 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti prog koji sadrzi moje insl progame?

Napišeš  u google Autoplay Menu i dobil buš listu od najmanje 1000 programa,za početnike i one napredne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti prog koji sadrzi moje insl progame?

ali on moze raditi i exe jer mi netreba za dvd vec samo ovako da ga se pokrene i GAS ???... hvala jos jednom na brzini i strucnosti pozzz

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako napraviti prog koji sadrzi moje insl prog
Comfort kaže...

ali on moze raditi i exe jer mi netreba za dvd vec samo ovako da ga se pokrene i GAS ???... hvala jos jednom na brzini i strucnosti pozzz

 Da on kreira exe s tim da putanju tj. programe bi bilo najbolje imat u direktoriju di je exe.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti prog koji sadrzi moje insl prog

Da da to stima ...ajde probam pa javim ako zapnem !!!

nema gaaa...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti prog koji sadrzi moje insl prog

2 Been27: e skinuo sam i poceo aditi u AutoPlay Media Studio 7.0 ali nakon sto sam postavio tipke i rekoa sto da pokrene javi mi neke error-e error 9999 and then An error occurred- Unknown ERROR sta trebam napraviit da mi se to ne javlja tj sto sam zaboravio ukljuciti... i reci mi kako spremim to sve u EXE datoteku ? hvalaaa

nema gaaa...
15 godina
offline
RE: Kako napraviti prog koji sadrzi moje insl prog
Comfort kaže...

2 Been27: e skinuo sam i poceo aditi u AutoPlay Media Studio 7.0 ali nakon sto sam postavio tipke i rekoa sto da pokrene javi mi neke error-e error 9999 and then An error occurred- Unknown ERROR sta trebam napraviit da mi se to ne javlja tj sto sam zaboravio ukljuciti... i reci mi kako spremim to sve u EXE datoteku ? hvalaaa

 E ovako ja sam u tom programu radio prije vise od 3 godine kada je bila verzija 4 tak da ti nebi znao nista rec oko errora, na sluzbenoj stranici sam gledo screenshotove i kolko vidim da bi dobio exe moras napravit publish tog tvog projekta (kolko vidim gumb za publish ti se nalazi u istom redu di i file,edit i slicni).
15 godina
offline
RE: Kako napraviti prog koji sadrzi moje insl prog
a da bi uopće mogao pokrenuti bilo koji program na taj način, on mora bit portabilni
15 godina
offline
RE: Kako napraviti prog koji sadrzi moje insl prog
jurluk kaže...
a da bi uopće mogao pokrenuti bilo koji program na taj način, on mora bit portabilni
 Mislim da nisi upravu, ja sam napravio svoj cd sa Autorun Maestro - ne baš nešto profesionalno ali uglavnom sam sve završio u nekoliko koraka - nakon što sam u poseban folder izabrao programe koje hoću na cd..
Svako ima pravo na moje mišljenje Hrabrost je kada dodeš kući usred noći dobro pijan, žena te čeka sa metlom u ruci, a ti je upitaš: "Čistiš ili se spremaš nekud odletiti?" I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti prog koji sadrzi moje insl prog

Ovako dečki u AMS-u sam radio davno na verziji 6 ali i 7.5 je skoro pa ista.

Ti znaš da postaviš tipke na stranicu.

E sad dodaješ akciju za svaku od tih buttona.

Dvostruki klik na Button te na karticu Script

Dole u lijevom uglu stoji ADD Action.

Sada u Comboboxu pronađi File.

Obilježi file te se u listi ispod nalaze sve akcije za File.

Koliko se ja sjećam tamo stoji File.Run

Izaberi nju te u novo otvorenom dijalogu promijeni file name ili dir nesjećam se tačno uglavnom se otvara dijalog da se izabere željeni program.

To u radi za sve tipke.

Naravno sve programe postavi u Folder Autoplay/Data

Ako se  budem imao vremena napravi ću ti predložak pa poslati.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice