Kingdom Come: Deliverance II

poruka: 9
|
čitano: 3.017
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 mjeseci
offline
Kingdom Come: Deliverance II

Najavljen je nastavak, meni osobno jedne od najdražih i naposebijih RPGova koje sam ikad igrao. Igra je izravan nastavak na prvi dio (koji ionako završi sa blagim cliffhangerom) i izlazi već ove godine.

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
Moj PC  
5 0 hvala 0
3 mjeseca
offline
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Kingdom Come: Deliverance II

Za mene isto posebna igra. Pricekat cemo samo nek bude u boljem stanju nego prvi dio na izlasku :D

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 mjeseca
offline
Kingdom Come: Deliverance II

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kingdom Come: Deliverance II

Malo razocaravajuce meni zasad. Izgleda savrseno graficki, ali igrivost mi izgleda kao 100% jedinica, ne vidim da su ista unaprijedili ili popravili iz jedinice. Combat ce i dalje biti naporan protiv grupa, questovi i dalje izgledaju lose... Ne znam, ne mislim da svaki nastavak mora ponovo izumljivati kotac, ali mogli su bar neka unaprijeđenja uvesti...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kingdom Come: Deliverance II

Nista, valja slagati PC opet.

 
0 0 hvala 0
6 mjeseci
offline
Re: Kingdom Come: Deliverance II
Minneyar kaže...

Malo razocaravajuce meni zasad. Izgleda savrseno graficki, ali igrivost mi izgleda kao 100% jedinica, ne vidim da su ista unaprijedili ili popravili iz jedinice. Combat ce i dalje biti naporan protiv grupa, questovi i dalje izgledaju lose... Ne znam, ne mislim da svaki nastavak mora ponovo izumljivati kotac, ali mogli su bar neka unaprijeđenja uvesti...

 Slažem se za combat protiv grupa ali questovi ponovno izgledaju loše?? Pa KDC ima genijalne questove, ako ponove jedinicu to je to za mene.

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
13 godina
offline
Re: Kingdom Come: Deliverance II
Kido Butai kaže...
Minneyar kaže...

Malo razocaravajuce meni zasad. Izgleda savrseno graficki, ali igrivost mi izgleda kao 100% jedinica, ne vidim da su ista unaprijedili ili popravili iz jedinice. Combat ce i dalje biti naporan protiv grupa, questovi i dalje izgledaju lose... Ne znam, ne mislim da svaki nastavak mora ponovo izumljivati kotac, ali mogli su bar neka unaprijeđenja uvesti...

 Slažem se za combat protiv grupa ali questovi ponovno izgledaju loše?? Pa KDC ima genijalne questove, ako ponove jedinicu to je to za mene.

 Bilo ih je ok, al bilo je bome i puno genericnih fetch questova. Na kraju nisam ni dovrsio igru jer mi je nakon 80ak sati dopizdilo opet dobiti quest za ubiti 471. kamp bandita i uloviti 278. vepra. Ima hrpa quest chainova koji se ponavljaju u svakom gradu/ naselju.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
9 godina
offline
Re: Kingdom Come: Deliverance II
Minneyar kaže...
Kido Butai kaže...
Minneyar kaže...

Malo razocaravajuce meni zasad. Izgleda savrseno graficki, ali igrivost mi izgleda kao 100% jedinica, ne vidim da su ista unaprijedili ili popravili iz jedinice. Combat ce i dalje biti naporan protiv grupa, questovi i dalje izgledaju lose... Ne znam, ne mislim da svaki nastavak mora ponovo izumljivati kotac, ali mogli su bar neka unaprijeđenja uvesti...

 Slažem se za combat protiv grupa ali questovi ponovno izgledaju loše?? Pa KDC ima genijalne questove, ako ponove jedinicu to je to za mene.

 Bilo ih je ok, al bilo je bome i puno genericnih fetch questova. Na kraju nisam ni dovrsio igru jer mi je nakon 80ak sati dopizdilo opet dobiti quest za ubiti 471. kamp bandita i uloviti 278. vepra. Ima hrpa quest chainova koji se ponavljaju u svakom gradu/ naselju.

 Pa za dovrsit igru ne moras radit takve questove. Ja ih nit nisam.



Lik igrao igru veli da je broba bolja neg prije.
Meni je borba bila dobra. Drugacija nego ostale igre kaj ima smisla s obzirom da hoce napravit donekle realno iskustvo brobe iz tog doba.
Naravno da je sa grupama bilo tesko kaj je i logicno. Nisi betmen da sredis njih 10 odjednom. Ali kad malo skuzis moze se sredit ta end game banda koja se tuce u Skalitz-u

Da su borbu stavili kao iz souls-a, skyrima ili neceg takvog nebi to vise bilo to IMO

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.8.2024 10:58 (Santana).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice