Polaganje vozačkog izdvojena tema

poruka: 2.915
|
čitano: 1.222.932
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Gremlin144 kaže...
dado16 kaže...
Gremlin144 kaže...

Ja krećem sljedeći tjedan, lječnički danas obavljen :)

 

Igrat ću se s kvizovima svaki dan, pa kad mi uđe u glavu to odgovaranje pa da rješim to ko od šale

 Sam kvizove riješavaš, al doslovno je lagano, najlakse je iz prometa polozit, prva pomoc je s*ebana jer uzivo odgovaras i sve zavisi od ispitivacice... i ne komplicirat odgovore ciste jednostavne, cim nest dublje govoris pocne zezat tak meni bar bilo haha....

 Hvala, nadam se da bude tako bilo:)
Nego piše se da će past u prvom tromjesečju cijene autoškola, pa se pitam dal da pričekam još mjesec dana ili da idem odma? Ili da riješim propise pa pričekam za auto još mjesec dana?

 Neznam di polazes, al ja bi isao odma, jer jbnih mj dana puno znaci ako hoces sto prije vozacku, ja vozim od 12 mj i jos uvijek nikak da odvozim jer je jbna guzva,a nemrem birat raspored na poslu a tikvani pretezno voze samo ujutro -.-'

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Hvala, ja danas idem 3. Dan u autoskolu. Sve sam zasad zapamtio ove vjezbe njihove rjesavam i sve mi je 100% tocno sto sam ucio kod njih dosad. Nije nista tesko pitanja su lagana, a sto ne znam brzo naucim
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Jel obavezno imati prsluk i/li kutiju prve pomoći na mopedu/skuteru/motociklu? Meni je logično da ne (a i kam ću staviti), a nešto sam random guglao i naišao na različite tvrdnje, pretraživanjem zakona o sigurnosti prometa na cestama nisam uspio pronaći ništa korisnije. 

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2017.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Polaganje vozačkog

meni danas bio 4. put da polažem ispit. ovaj put najbliže bio 105 bodova. prvi put- 95   drugi put-100   treću put- 95   i sad 105     nadam se proć 5. put pošto se koliko sam ja shvatio plaća nakon 5. puta 800 kn i opet na predavanja...

RAMPAGE
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Polaganje vozačkog

Pošto mi djevojka sutra polaže završni ispit (poligon te vožnju po cesti) i nadamo se prolasku ali ipak moram pitati. U slučaju da ne bi prošla koliko košta ponovno polaganje (skupa sa ona 3 obvezna sata vožnje) ili to ima razlike u cijeni ako se ne prođe i poligon kao i cesta? Ako mi netko može tu cijenu podrobnije objasniti?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Pad na poligonu ili na cesti opet ide lonovo 3 sata,a ako prodes poligon i padnes na cesti poligon netrebas drugi put nego odma.na cestu.

E kad padne (;)) mlra uzet ta 3 sata i platit te takoder placa sve kaj ide za ponovni ispit , ispitni sat+ ispit
Potpis
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Foz-matija kaže...
Pad na poligonu ili na cesti opet ide lonovo 3 sata,a ako prodes poligon i padnes na cesti poligon netrebas drugi put nego odma.na cestu.

E kad padne (;)) mlra uzet ta 3 sata i platit te takoder placa sve kaj ide za ponovni ispit , ispitni sat+ ispit

 a kolika je ta cijena

16 godina
online
Polaganje vozačkog

Računaj da je pad oko 900kn.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Foz-matija kaže...
Pad na poligonu ili na cesti opet ide lonovo 3 sata,a ako prodes poligon i padnes na cesti poligon netrebas drugi put nego odma.na cestu.

E kad padne (;)) mlra uzet ta 3 sata i platit te takoder placa sve kaj ide za ponovni ispit , ispitni sat+ ispit

 Koliko je meni receno u Osijeku. Pao na poligonu ili na cesti moras uzeti 3 dodatna sata tako da te to izadje oko 800 kn.Ali opet to je vjerovatno od grada do grada pa cijene variraju.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Diplomirani pješak kaže...

Jel obavezno imati prsluk i/li kutiju prve pomoći na mopedu/skuteru/motociklu? Meni je logično da ne (a i kam ću staviti), a nešto sam random guglao i naišao na različite tvrdnje, pretraživanjem zakona o sigurnosti prometa na cestama nisam uspio pronaći ništa korisnije. 

 

I mene ovo interesira. Anyone?

11 godina
offline
Polaganje vozačkog

Samo da kažem da sam danas iz prve položio vozački. Instruktorica koj usam imao je bila zakon, a ispitivač je bio sasvim solidan, govorio mi je gdje da idem i većinu vremena nešto diskutirao sa instruktoricom, iako sam imao ogromnu tremu, u vožnji me prošla, bitno je opustiti se i pustiti da vas cesta preuzme, misliti i predviđati na vrijeme ali ne pre više razmišljati! 

404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Pitanje..imam b dal mogu odma a2 ili moram a1 prvo
Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Mislim da ti to ovisi o tome koliko godina imas, nisam 100% siguran ali mislim da za 1000 ccm + moras imati 24 godine da bi mogao polagati. Ili ako ides od 16. Godine polagat 1 po 1 A kategoriju se 1000ccm+ moze koju godinu prije...
A ako imas 24 mislim da mozes odmah na 1000ccm +
Ako se ne varam
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Polaganje vozačkog

ja sam na vožnji sada, imam oko 15 sati odvoženih. Al instruktorica više prigovara nego savjetuje. Uglavnom dobro ide..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Pozdrav ekipa,

isprike ako je krivo mjesto ali ludim već lagano tražeći pomoć oko sljedećega.

Tijekomtjedna od ponedjeljka do četvrtka sam van države zbog posla, pa sam u Hrvatskoj samo petak, subota i nedjelja. Namjeravan upisati autoskolu i trazim postoji li igdje na podrucju zagreba autoskola koja propise odrzava vikendom ili je moguce izostati sa predavanja pa samo doci na ispit iz propisa.

Nije mi jasno kako takve usluge nema ili je ne mogu naći.

 

Zna li netko postoji li autoskola koja nudi takve usluge?

 

Lp.

"All those who believe in psychokinesis, raise my hand." - Steven Wright
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Zaustavi pajdu lizalicom kako on nas zaustavlja pa ga pitaj :P
12 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Jel na ispitu vožnje kandidat treba provjeravat vozilo izvana prije vožnje ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Ne
Potpis
6 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Pozdrav ekipa 

 Zanima me jedna informacij

 

Kako bi se treba selit iz Splita u Zg, osta mi je za odvozit jos 15 sati, moze li se prebacit to polaganje u koju autoskolu u Zagrebu i mogu li imat kakvh problema ako nepoznam dobro ulice u Zg.-u?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Polaganje vozačkog

ljudi zna li netko odgovor na sljedeće pitanje...

 

meni ističe vozačka sad kroz 10 dana....nakon 10 godina.. moram li na ljecnicki za produljenje novo?

 

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2017 23:25 (MujagaWudakhi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Polaganje vozačkog

Da li možda netko ima za podijeliti materijale za polaganje ispita. Prije dvije godine sam išao u AŠ Končar i tamo uz teoriju smo dobili hrpu materijala s pitanjima i odgovorima koje smo prolazili bjesomučno. Jednom sam prošao te materijale prije polaganja i bilo je dovoljno.

Brat mi sada ide mislim AŠ As na Kvatriću i nije dobio ništa takvo nego samo knjigu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Gajotres kaže...

Da li možda netko ima za podijeliti materijale za polaganje ispita. Prije dvije godine sam išao u AŠ Končar i tamo uz teoriju smo dobili hrpu materijala s pitanjima i odgovorima koje smo prolazili bjesomučno. Jednom sam prošao te materijale prije polaganja i bilo je dovoljno.

Brat mi sada ide mislim AŠ As na Kvatriću i nije dobio ništa takvo nego samo knjigu.

 Evo od mene sta sam dobio: https://drive.google.com/file/d/0B49qyeKPwK-NWkJmcUdjRHZhYUk/view?usp=drivesdk

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
OriginalEXE kaže...
Gajotres kaže...

Da li možda netko ima za podijeliti materijale za polaganje ispita. Prije dvije godine sam išao u AŠ Končar i tamo uz teoriju smo dobili hrpu materijala s pitanjima i odgovorima koje smo prolazili bjesomučno. Jednom sam prošao te materijale prije polaganja i bilo je dovoljno.

Brat mi sada ide mislim AŠ As na Kvatriću i nije dobio ništa takvo nego samo knjigu.

 Evo od mene sta sam dobio: https://drive.google.com/file/d/0B49qyeKPwK-NWkJmcUdjRHZhYUk/view?usp=drivesdk

 Hvala care točno mi je to trebalo.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Polaganje vozačkog
MujagaWudakhi kaže...

ljudi zna li netko odgovor na sljedeće pitanje...

 

meni ističe vozačka sad kroz 10 dana....nakon 10 godina.. moram li na ljecnicki za produljenje novo?

 

 

Mislim da po novom zakonu moraš - jer si omatorio u tih deset godina 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Polaganje vozačkog
Foz-matija kaže...
Pitanje..imam b dal mogu odma a2 ili moram a1 prvo

 

Može odmah A2 

 

 

Soulfly1995 kaže...
Mislim da ti to ovisi o tome koliko godina imas, nisam 100% siguran ali mislim da za 1000 ccm + moras imati 24 godine da bi mogao polagati. Ili ako ides od 16. Godine polagat 1 po 1 A kategoriju se 1000ccm+ moze koju godinu prije...
A ako imas 24 mislim da mozes odmah na 1000ccm +
Ako se ne varam

 

 

Može imati A s 20 ako s 18 položi za A2. Tj A može polagati nakon dvije godine od polaganja A2. Ili može čekati do 24. godine pa direktno A polagat.

I nemoj gledati po kubikaži, jer ona nema nikakve veze osim u A1 gdje je do 125cc. A2 je do 35kW i 0.2kW/kg, sve iznad toga(bilo po snagi ili omeru snage i mase) je A kategorija.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.9.2017 2:59 (Dex.pwn).
15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
eeee ne moram :).... čisto da svi znaju, ako nisi imao nikakvih zdravstvenih ograničenja koja ti onemogućuju normalnu vožnju od zadnjeg vađenja vozačke, ne mora se na liječnicki - u pravilu, mozes i lagat jer realno možeš biti ćorav dosta i da ti to prođe...

dakle samo biljege 15kn se plate i 151kn za obnovu kroz tri tjedna + fotka ako nemate otprije u sustavu... i da, iako sam dobio i imam mail MUPa da se vozačka može obnavljati u bilo kojoj postaji u Zagrebu jer sam ih to pitao , nije istina - isključivo Heinzelova! Bitno da su bile one vijesti da se može u 3,4 postaje još itd itd...
MuWu
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

koliko otprilike traje cijeli proces polaganja vozačkog? koliko predavanja koliko vožnja ako imate informacije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog

3 miseca(sve sam iz prve rijesio al isntruktor bija tjedan dana na godisnjem) al znaci danas upisa i odradija ljecnicki i prvo predavanje i tocno za tri mjeseca podigao vozacku ..s tim da sam mogao ranije voziti na onaj papiric.

Može
12 godina
odjavljen
offline
Polaganje vozačkog

Ako upišeš brzi tečaj možeš i prije, otprilike 1,5-2 mjeseca

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Imas oko 30 sati predavanja + 9 sati prve pomoci + 35 sati voznje..predavanje i voznju brzo rjesis ali za polaganje prve pomoci i voznje moras cekat duze pogotovo ako padnes..sve zavisi u kojem mjestu polazes..

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice