Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zemlju

poruka: 751
|
čitano: 105.692
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zemlju

aj ljudi dosta više, pravite skandal oko ničega.Ako stvarno bude najavit će nam i gotovo.I da, ispričavam se ljudi na mojim "lekcijama", krivo sam shvatio glavnu stvar, nisam znao da je riječ o olujama, o tome neznam puno tako da ništ.Sve u svemu ako te oluje ne prave mag. polje onda kako su kolege rekli, samo van iz štekera i mir.

 

A sada dosta, idite van i živite, zgrabite koju pivu i nazdravite što ste uopće stvoreni, nema potrebe za panikom oko ovakvih sranja Smijeh

Dont bug me!
 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zemlju

ma nista, ako do toga dođe, nabaviti vizu i put u Njemačku :DDD heeheh

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml
I Am Alive kaže...
Štae lega štae?
Budi šta hoćeš ali on je samo rekao svoje mišljenje. Ovi TDovi moraju bit tvoji dupli accovi..

  lol, lik samo se ti tješi...

mobitel nije mobitel bez wifi-a :D
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml
Mikovic_xD kaže...
I Am Alive kaže...
Štae lega štae?
Budi šta hoćeš ali on je samo rekao svoje mišljenje. Ovi TDovi moraju bit tvoji dupli accovi..

  lol, lik samo se ti tješi...

ma ja vam kazem da ce snimit film o tome 2013!! dramatican naziv!! jaoooo poginut cemo svii!! glavni lik obama ide postavit TNT na sunce da ga raznese..!! ili neeeE!!!...ma neko ce poginut...zaletit ce se kamikaze da budu 15 sec prije sunceve oluje u avionima iznad new yorkaaa...bit ceee srranjaa!!

nothing is true, everything is permitted
15 godina
online
RE: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml
decko1987 kaže...
Mikovic_xD kaže...
I Am Alive kaže...
Štae lega štae?
Budi šta hoćeš ali on je samo rekao svoje mišljenje. Ovi TDovi moraju bit tvoji dupli accovi..

  lol, lik samo se ti tješi...

ma ja vam kazem da ce snimit film o tome 2013!! dramatican naziv!! jaoooo poginut cemo svii!! glavni lik obama ide postavit TNT na sunce da ga raznese..!! ili neeeE!!!...ma neko ce poginut...zaletit ce se kamikaze da budu 15 sec prije sunceve oluje u avionima iznad new yorkaaa...bit ceee srranjaa!!

WTF ?????

Umjesto Thumbup-a klikčite mi HVALA ! :)
16 godina
offline
RE: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml
decko1987 kaže...
ma ja vam kazem da ce snimit film o tome 2013!! dramatican naziv!! jaoooo poginut cemo svii!! glavni lik obama ide postavit TNT na sunce da ga raznese..!! ili neeeE!!!...ma neko ce poginut...zaletit ce se kamikaze da budu 15 sec prije sunceve oluje u avionima iznad new yorkaaa...bit ceee srranjaa!!

Hahahahaha... strgao sam se od ovoga... Nadajmo se samo da nece probat busit sunce sa nekom uber-cool letjelicom koja moze podnjet 10000000°C. (hint: The Core (2003))

 

Think locally, act globally...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml
Mitch kaže...
decko1987 kaže...
Mikovic_xD kaže...
I Am Alive kaže...
Štae lega štae?
Budi šta hoćeš ali on je samo rekao svoje mišljenje. Ovi TDovi moraju bit tvoji dupli accovi..

  lol, lik samo se ti tješi...

ma ja vam kazem da ce snimit film o tome 2013!! dramatican naziv!! jaoooo poginut cemo svii!! glavni lik obama ide postavit TNT na sunce da ga raznese..!! ili neeeE!!!...ma neko ce poginut...zaletit ce se kamikaze da budu 15 sec prije sunceve oluje u avionima iznad new yorkaaa...bit ceee srranjaa!!

WTF ?????

  brijem da je mislio na ovako nešto

:P

gledaj od 2:04

mobitel nije mobitel bez wifi-a :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 9:01 (Mikovic_xD).
14 godina
neaktivan
offline
Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zemlju

haha ma daa...ono je bio sarkazam za one koji ne kuze..hh ma ima tih filmova na bacanje..

nothing is true, everything is permitted
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml
decko1987 kaže...

ma ja vam kazem da ce snimit film o tome 2013!! dramatican naziv!! jaoooo poginut cemo svii!! glavni lik obama ide postavit TNT na sunce da ga raznese..!! ili neeeE!!!...ma neko ce poginut...zaletit ce se kamikaze da budu 15 sec prije sunceve oluje u avionima iznad new yorkaaa...bit ceee srranjaa!!

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml
decko1987 kaže...

ma ja vam kazem da ce snimit film o tome 2013!! dramatican naziv!! jaoooo poginut cemo svii!! glavni lik obama ide postavit TNT na sunce da ga raznese..!! ili neeeE!!!...ma neko ce poginut...zaletit ce se kamikaze da budu 15 sec prije sunceve oluje u avionima iznad new yorkaaa...bit ceee srranjaa!!

 

Avatar!...Ready!!.......Clear a path!!................IN GAME: IWEK91
14 godina
offline
RE: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml

zašto 2013-te zašto ne sutra?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml
Memphis kaže...

zašto 2013-te zašto ne sutra?

puštaju nas da odigramo black ops.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml
djdomi kaže...
Memphis kaže...

zašto 2013-te zašto ne sutra?

puštaju nas da odigramo black ops.

istina je...dogodit će se oluja..al to se netiče našeg planeta jer je na  njemu 2012 kataklizma i prestanak životaa!! smak Svijetaa!

nothing is true, everything is permitted
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml
decko1987 kaže...
djdomi kaže...
Memphis kaže...

zašto 2013-te zašto ne sutra?

puštaju nas da odigramo black ops.

istina je...dogodit će se oluja..al to se netiče našeg planeta jer je na  njemu 2012 kataklizma i prestanak životaa!! smak Svijetaa!

 

Gid moaning!...Will you please stop bonging the bill...I will go out the bock pissage................IN GAME: IWEK91
13 godina
neaktivan
offline
Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zemlju

baš me zanima što če se dogoditi 21.12 2012-možda se napokon zaposlimSramim se

Kakav pastir,takvo stado.
 
20 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml
arijearius kaže...

baš me zanima što če se dogoditi 21.12 2012-možda se napokon zaposlimSramim se

...all I want for christmas, is... job! sretno :D

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.10.2010 12:29 (Matatata krele od zanata).
13 godina
protjeran
offline
RE: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml
nidjo123 kaže...

Eto kako javlja NASA 2013. bi nas trebala "pogoditi" velika Sunčeva oluja. Kažu da bi mogla paralizirati cijeli svijet odnosno "unišiti" sve elektrane i komunikacijske satelite, srušiti internet... Takva oluja se već dogodila 1859 te je srušila telegrafsku mrežu u Europi i SAD-u, ali tada svijet nije toliko ovisio o električnoj energiji. Sada se pozivaju znanstvenici da smisle način kako da taj događaj što bezbolnije prođe.

 

Što vi mislite o tome?

 

Dnevnik.hr

 

NASA

 

 

A recent report by the National Academy of Sciences found that if a similar storm occurred today, it could cause $1 to 2 trillion in damages to society's high-tech infrastructure and require four to ten years for complete recovery. For comparison, Hurricane Katrina caused "only" $80 to 125 billion in damage.

The latest forecast revises an earlier prediction issued in 2007. At that time, a sharply divided panel believed solar minimum would come in March 2008 followed by either a strong solar maximum in 2011 or a weak solar maximum in 2012. Competing models gave different answers, and researchers were eager for the sun to reveal which was correct.

In recent months, however, the sun has begun to show timorous signs of life. Small sunspots and "proto-sunspots" are popping up with increasing frequency. Enormous currents of plasma on the sun’s surface ("zonal flows") are gaining strength and slowly drifting toward the sun’s equator. Radio astronomers have detected a tiny but significant uptick in solar radio emissions. All these things are precursors of an awakening Solar Cycle 24 and form the basis for the panel's new, almost unanimous forecast.

Low solar activity has a profound effect on Earth’s atmosphere, allowing it to cool and contract. Space junk accumulates in Earth orbit because there is less aerodynamic drag. The becalmed solar wind whips up fewer magnetic storms around Earth's poles. Cosmic rays that are normally pushed back by solar wind instead intrude on the near-Earth environment. There are other side-effects, too, that can be studied only so long as the sun remains quiet.

"Go ahead and mark your calendar for May 2013," says Pesnell. "But use a pencil."

Obična sranja,privuku pozornost ljudi kako bi zaradili

Chuck Norris je uspio hakirati 4chan
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml

6990 ;)

12 godina
neaktivan
offline
Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zemlju

Ima li kakvih novosti i detalja jer vidim da se opet počelo pričati o ovome?

Zna li se kad bi to trebalo biti, tj. u kojem mjesecu 2013?

Stručnjak za paranormalne pojave
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml

Ko da je važno, znam pecati, znam gdje je izvor sa dobrom i pitkom vodom,

imam drva dovoljno, te također peć na drva za kuhanje ako zatreba.

 

Usput i šuma je blizu, a pušku i metke nije problem nabaviti.

 

Živjet će se dobro :))

From all the things I lost, I miss my mind the most...
14 godina
offline
Re: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml
Don Kihoty kaže...

Ko da je važno, znam pecati, znam gdje je izvor sa dobrom i pitkom vodom,

imam drva dovoljno, te također peć na drva za kuhanje ako zatreba.

 

Usput i šuma je blizu, a pušku i metke nije problem nabaviti.

 

Živjet će se dobro :))

a ako sve to zapravo bude problem,pravac njemačka :D

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml
Don Kihoty kaže...

Ko da je važno, znam pecati, znam gdje je izvor sa dobrom i pitkom vodom,

imam drva dovoljno, te također peć na drva za kuhanje ako zatreba.

 

Usput i šuma je blizu, a pušku i metke nije problem nabaviti.

 

Živjet će se dobro :))

Ja živim u gradu, moram nabaviti protuprovalna vrata inače će biti belaj.

Stručnjak za paranormalne pojave
11 godina
neaktivan
offline
Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zemlju

Ako je ovo istina,moglo bi biti zanimljivo,premda sam ja uvijek priželjkivao postapokalipstičan scenarij tipa Fallout.

Btw.,negdje sam pročitao da će se to dogoditi početkom iduće godine,ali neki izvori pak kažu da je solarna oluja najavljena za kraj godine.

Kome vjerovati?

Društvo ne može mijenjati čovjeka.Čovjek može mijenjati društvo.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2012 18:00 (Cave Johnson).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml
Cave Johnson kaže...

Ako je ovo istina,moglo bi biti zanimljivo,premda sam ja uvijek priželjkivao postapokalipstičan scenarij tipa Fallout.

Btw.,negdje sam pročitao da će se to dogoditi početkom iduće godine,ali neki izvori pak kažu da je solarna oluja najavljena za kraj godine.

Kome vjerovati?

NASA kaže...

 

"Go ahead and mark your calendar for May 2013," says Pesnell. "But use a pencil."

 

 

Stručnjak za paranormalne pojave
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml
Unix kaže...

Zastarjeli podatci (vijest je iz 2009), osim toga imao si već jednu oluju u drugom mjesecu ove godine...

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml
rustweaver kaže...
Unix kaže...

Zastarjeli podatci (vijest je iz 2009), osim toga imao si već jednu oluju u drugom mjesecu ove godine...

Znam, a vrhunac se predviđa u proljeće 2013, negdje sam našao graf o tome.

Stručnjak za paranormalne pojave
15 godina
offline
Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zemlju

Hoće onda to biti u 2012-oj?

Mislim, planirao sam si kupiti novi komp, pa da ne trošim lovu na to, ako će se spržiti {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zemlju
POSJETITE: http://www.speedtest.net/wave/d2d7601cbc23a8a8
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2012 18:51 (tomek.75).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zemlju

Jel vam svejedno kada ionako svi umiremo 21.12.2012.?!?

 

Evo za pametnjakoviće. {#}

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2012 19:09 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sunčeva oluja 2013. bi mogla paralizirati Zeml
PLASMAorLCD kaže...

Jel vam svejedno kada ionako umiremo 21.12?!?

Netko od nas će čak i umrijeti tog datuma, samo ne znamo koje godine.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice