Skype 5.0 ugledao svjetlo dana

poruka: 21
|
čitano: 5.882
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Skype 5.0 ugledao svjetlo dana

Najpopularniji voip program (sa podrškom za IM) dostupan je u svojoj novoj verziji 5.0!

Od sada uključuje i podršku za društvenu mrežu Facebook te još neke zanimljivosti.

Potpunu listu značajki možete pogledati na službenim stranicama Skypea.

Novu verziju možete preuzeti ovdje.

World Championships: 7, GP started: 266, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,423
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2010 21:32 (F1-IVO).
 
10 0 hvala 11
14 godina
protjeran
offline
Skype 5.0 ugledao svjetlo dana

vec ga imam ljepo izgleda

xDDD
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2010 21:36 (danfa123).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Skype 5.0 ugledao svjetlo dana
danfa123 kaže...

vec ga imam ljepo izgleda

Ja čim sam vidio Facebook odustao sam. Ostajem na dobroj staroj 4.2 verziji:)

World Championships: 7, GP started: 266, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,423
14 godina
offline
RE: Skype 5.0 ugledao svjetlo dana

Zasto si tako protiv facebook-a? sta fali da su dvije drustvene mreze postale kompatibilne? ne vidim tu neki prevelik razlog da ostanem na starijoj verziji! osobno sam imao facebook, vise ne..al bas da me to odbije da koristim novu verziju neodoljivog skype-a.!? :)

EDIT: evo sad sam ga i instalirao, taj facebook se ni ne primjeti na prvu ruku..a i nemora bit aktiviran! ;) bitno da je skype ostao SKYPE!

...jednostavnim klikom! ...jednostavnim klikom!
TiONiO
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2010 21:48 (Tionio).
14 godina
protjeran
offline
RE: Skype 5.0 ugledao svjetlo dana
F1-IVO kaže...
danfa123 kaže...

vec ga imam ljepo izgleda

Ja čim sam vidio Facebook odustao sam. Ostajem na dobroj staroj 4.2 verziji:)

 ma meni je svejedno, uglavnom da iam pozive

xDDD
14 godina
neaktivan
offline
RE: Skype 5.0 ugledao svjetlo dana
F1-IVO kaže...
danfa123 kaže...

Ja čim sam vidio Facebook odustao sam. Ostajem na dobroj staroj 4.2 verziji:)

Ma taj facebook mi vec ide na ***** skoro na svakom web (Podijeli ovo sa svojim prijateljima ma epic) onda sad poceli to g*vn* stavljati i u programe.

U sta se taj Facebook pretvorio Izlanuo se

13 godina
neaktivan
offline
Skype 5.0 ugledao svjetlo dana

ne znam di da postavim ovo pitanje pa ću ovdje.

di ima i KOJI je najbolji DECT skype telefon za kupit u hrvatskoj.

 

naime, vidija sam da za 4,99 ojra misečno se ima do 10.000 minuta razgovora prema fiksnim mrežama u hrvatskoj, a kako moji doma nisu vični računalu a jako vole pričat uzea bi im ov pa ne bi ni skužili razliku.

 

jel ko koristi ovo i je li to stvarno 5 ojra ili ima nekih dodatnih troškova??

 

e da ,ako je onda bi i uzeo ovo internacionalne pozive za 7 eura.

 

hvala!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Skype 5.0 ugledao svjetlo dana
svi koji još niste updateovali najnoviju verziju ostanite na staroj. meni je žao što sam uvijek redovito updateao skype i sad sam naletio naminu: s vremena na vrijeme tokom razgovora zna ispuštati zvuk koji para uši iako mi je smanjen ton na oko 25% jačine.
vidio sam da na skype forumu drugi korisnici imaju taj problem još unazad dvije godine, no meni se zalomio tek s novom verzijom. kakav peh jer skype koristim svakodnevno po par sati video konverzacije.
vi koji ga niste updateali ostanite na staroj verziji, a to sa FB nema nikakve veze, to se i ne primjeti. inače nemam FB account.
May justice be done though the heavens fall
13 godina
neaktivan
offline
RE: Skype 5.0 ugledao svjetlo dana

Ma fakat mi je pao u očima kada sam vidio FB...rekoh zar i oni? kud ovaj svijet ide... no za razliku od ostalih postoji checkbox da se makne u potpunosti. 

14 godina
neaktivan
offline
Skype 5.0 ugledao svjetlo dana

Postoji opcija da se ukloni Facebook sa Skype-a ko ne želi. (jedan od tih sam i ja)

http://redfoxyhead.blogspot.com
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Skype 5.0 ugledao svjetlo dana
karakteran kaže...
svi koji još niste updateovali najnoviju verziju ostanite na staroj. meni je žao što sam uvijek redovito updateao skype i sad sam naletio naminu: s vremena na vrijeme tokom razgovora zna ispuštati zvuk koji para uši iako mi je smanjen ton na oko 25% jačine.
vidio sam da na skype forumu drugi korisnici imaju taj problem još unazad dvije godine, no meni se zalomio tek s novom verzijom. kakav peh jer skype koristim svakodnevno po par sati video konverzacije.
vi koji ga niste updateali ostanite na staroj verziji, a to sa FB nema nikakve veze, to se i ne primjeti. inače nemam FB account.

Meni se isto događa na staroj verziji da usred razgovora ko neki čudni bas udari 3-4 puta, jako iritantan i jako glasan. Zna netko gdje je problem?

(Ako svijetli da sam online, ne znači da sam tu)Two beer or not two beer--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
14 godina
protjeran
offline
RE: Skype 5.0 ugledao svjetlo dana
kod mene (i sugovornika istovremeno) se javlja zvuk istovjetan brzom vlaku koji nagazi na kočnice. para uši. rješenja nema.
May justice be done though the heavens fall
14 godina
neaktivan
offline
Skype 5.0 ugledao svjetlo dana

Plač E, pitanje vezano za Skype, kako se može imati u isto vrijeme više razgovora. Na primjer da imam 3 osobe na liniji i da me sve 3 čuju i da ja sve 3 čujem.

Hvala.

(Ako svijetli da sam online, ne znači da sam tu)Two beer or not two beer--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Skype 5.0 ugledao svjetlo dana

da, naravno da možeš,

 

da previše ne filozofiram:

skype link

15 godina
protjeran
offline
Skype 5.0 ugledao svjetlo dana

ja jos imam dobru staru 3.2 verziju koja izgleda ko normalan messenger i radi vise nego odlicno

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Skype 5.0 ugledao svjetlo dana
Dali i kako se moze ostvariti video konferencija izmedju tri osobe? Uspijevam samo ton dobiti ali sliku ne. Hvala
13 godina
neaktivan
offline
RE: Skype 5.0 ugledao svjetlo dana

Molim da preciziraš verziju / operativni sistem

14 godina
offline
RE: Skype 5.0 ugledao svjetlo dana
Windows7 skype 5.0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Skype 5.0 ugledao svjetlo dana
strahec.luka kaže...

ne znam di da postavim ovo pitanje pa ću ovdje.

di ima i KOJI je najbolji DECT skype telefon za kupit u hrvatskoj.

 

naime, vidija sam da za 4,99 ojra misečno se ima do 10.000 minuta razgovora prema fiksnim mrežama u hrvatskoj, a kako moji doma nisu vični računalu a jako vole pričat uzea bi im ov pa ne bi ni skužili razliku.

 

jel ko koristi ovo i je li to stvarno 5 ojra ili ima nekih dodatnih troškova??

 

e da ,ako je onda bi i uzeo ovo internacionalne pozive za 7 eura.

 

hvala!!

Aha,radi kao vurica.

 

Ja imam subskripšn "Unlimited Europe", svaka 3 mjeseca mi skine sa kartice cca 15 € i zovem do mile volje na fixne linije.

 

S obzirom da ga imam i na iPhoneu - vrlo korisno i jeftino. (jedino mi šteka na 3G mreži)

 

Inaće, na svom accountu na skype stranicama vidiš i ispis brojeva koje si zvao, a možeš složiti svoj broj mobitela kao prikaz broja kada zoveš nekoga.

 

Isto tako možeš preusmjeriti skype poziva (dolazne) na svoj broj telefona iz fixne mreže - besplatno!

 

Stvarno jeftino i funkcionalno.

 

Za dect neznam - google is your friend! Namigiva

Zdravac
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2010 19:42 (Zdravac).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Skype 5.0 ugledao svjetlo dana

gle.. nije da sam lijen, nego jednostavno ne bih bolje mogao objasniti 

 

http://www.skype.in/intl/en-us/features/allfeatures/group-video-calls/#

(pogledat video "How it works")

 

- video group call je u beta fazi

 

[recommended]

- 1024 kbit/s download or more

- Core2Duo 2 GHz processor

 

 

@zdravac, i ja također imam unlimited europe, vrlo zadovoljan cijenom a zovem u hr, swic, ger...

 

EDIT:

nikad nisam imao problema sam tonom...

jedino što mi nedostaje je skype fiksni broj, tj da ljudi sa mobitela me mogu nazvati na skype... što je podržano u 30tak zemalja, hr naravno nije u tom popisu

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2010 20:00 (enloz).
15 godina
neaktivan
offline
Skype 5.0 ugledao svjetlo dana

hehe, video call mi je zakon kad se vidiš s nekim koje u nekoj zemlji i to jako udaljenoj. ja sam s australijom bio.

samo mi je jadan procesor.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice