Redizajn Grooveshark-a

poruka: 5
|
čitano: 1.652
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Redizajn Grooveshark-a

Izvrstan alat za slušanje glazbe, Grooveshark, je postao još bolji - doživio je redizajn sučelja te dobio par nadogradnji. Između ostalog, sada je tu i logiranje s Google ili Facebook account-om te brže učitavanje. Ako već niste, definitivno ga isprobajte na listen.grooveshark.com.


Ispričavam se ukoliko kasnim s viješću, ali ja sam tek sada primijetio..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2010 20:12 (DamageHigh).
 
7 0 hvala 6
15 godina
neaktivan
offline
Redizajn Grooveshark-a

Nije kasno, znam da sam bio prije par dana pa je javljao error, očito su ga tada mijenjali...

malo sam isprobvao i za sada sve izgleda ok...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Redizajn Grooveshark-a

Ovaj novi dizajn mi nekako ljepše izgleda nego onaj stari, u svakom slučaju lijepo je što su ga redizajnirali i osvježili. Sada dosta brže učitava, što je pohvalno jer mi je prije znalo dosta sporo učitavati. Moram naglasiti da sam primjetio i par bugova, npr pri skrolanju playlista se počme lagano gubiti i na kraju svake pjesme se čuje neki šum što prije nisam zamjećivao, ali ništa strašno. Live long Grooveshark!

logic sense of no sense.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Redizajn Grooveshark-a

I jos uvijek ne podrzava Operu kako treba...

LoL nick: Alkser (EU)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Redizajn Grooveshark-a

Od redesigna nemogu downloadat mp3-ce s internet download managerom... Jel ima netko alternativno rješenje...? :)

Nikad ne učini danas ako možeš ostaviti za sutra.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice