Indijski "iPad"

poruka: 22
|
čitano: 6.836
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Indijski "iPad"

Indija je predstavila tablet za 35$. Pogoni ga linux, ima mogućnost surfanja te opcionalno punjenje preko solarnih ćelija.

Traže investitora..

 

Više na linku. (nemojte me razapet zbog debilnog izvora  Smijeh)

-----------------------------------------------------------------------------

 

 

cijena dobra, na papiru sve zvuči dobro.. da mu cijena i 200% poraste, još uvijek će zvučati dobro.. možda i predobro da bi bilo istinito  Izlanuo se

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.7.2010 20:22 (nixass).
Moj PC  
12 0 hvala 5
15 godina
odjavljen
offline
Indijski "iPad"

Baš me zanima kako će se to pokazati za doma. Ukoliko pruža dovoljno za surfat i gledat film na kauču, ja bih bio spreman pružit 35 dolara (odnosno eura).

 

Što se izvora tiće, to je za zločestu. Ne možeš tablet zvati laptopom!

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Indijski "iPad"

mislim da su na jutarnjem samo uspoređivali "100$ laptop" sa ovim čudom..  Nevinašce

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Indijski "iPad"
LoL... ovo super izgleda...
In Control
14 godina
offline
Indijski "iPad"

Ako bi bila takva cijena,ja bi kupio odma dva komada sa solarnim punjenjm samo za gledanje filmova,pogotovo bi bilo pogodno ljeti na plaži ili sada na ovim vrućinama ispod drveta gledat filmove...mada mi ovo zvući ko kopia Ipad-a,samo što u ovom slućaju nije kineskaNevinašce

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.7.2010 21:32 (1BIT).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Indijski "iPad"
nixass kaže...

mislim da su na jutarnjem samo uspoređivali "100$ laptop" sa ovim čudom..  Nevinašce

Noup: "Indija je predstavila svoj prototip iPada, koji će stajati nevjerojatnih 35 dolara, a namijenjen je ponajprije studentima. Riječ je o dosad najjeftinijem laptopu.", a ima i poslje u tekstu.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
14 godina
neaktivan
offline
RE: Indijski "iPad"
1BIT kaže...

mada mi ovo zvući ko kopia Ipad-a,samo što u ovom slućaju nije kineskaNevinašce

I sto onda ako je kopija? Ah da, nema jabuku...

Za ovu cijenu, bez problema bih ga kupio kad(ako) se pojavi na nasem trzistu.

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
14 godina
offline
RE: Indijski "iPad"
rustweaver kaže...
1BIT kaže...

mada mi ovo zvući ko kopia Ipad-a,samo što u ovom slućaju nije kineskaNevinašce

I sto onda ako je kopija? Ah da, nema jabuku...

Za ovu cijenu, bez problema bih ga kupio kad(ako) se pojavi na nasem trzistu.

A pa neznam,možda nije stvar u jabuci i kopia iphona je izgledala odlićno,priznajem da sam ju i ja htio kupit zbog niže cijene,sve dok nisam ćuo kako ima vga kameru,malu rezu na display-u i ostalo.Al ako misle konkurirati apple-u,onda nebi smjeli stavljati lošije djelove...

14 godina
offline
Indijski "iPad"

Ajme ljudi nije ovo nikakva kopija iPad-a.

Sučelje i dizajn su drugačiji..pa po čemu je onda kopija?

Jedino po tome što naši idiotski novinari nikada nisu čuli za pojam "tablet" pa im je svako tablet računalo iPad..-.-"

∂αмαgєнιgн // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec).
 
14 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Indijski "iPad"
1BIT kaže...

A pa neznam,možda nije stvar u jabuci i kopia iphona je izgledala odlićno,priznajem da sam ju i ja htio kupit zbog niže cijene,sve dok nisam ćuo kako ima vga kameru,malu rezu na display-u i ostalo.Al ako misle konkurirati apple-u,onda nebi smjeli stavljati lošije djelove...

Ha! Za cijenu od 35 dolara moze mi i stakor okretanjem onog bubnja stvarati struju sto se mene tice (karikiram). Kol'ko para tol'ko muzike, dragi moj...

 

Ovo ja ne gledam kao konkurenciju appleu jer apple fanatici ionako ne kupuju ako nema jabuku na sebi. Ovo je vise prodor normalnijih kompanija na trziste tableta. Imas krivi koncept o tim stvarima, postoji nesto sto se zove "ciljano trziste".

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
16 godina
neaktivan
offline
Indijski "iPad"

ok...

nije to nikakva kopija. niti se icim moze usporedit sa iPadom...

to je samo dobar marketinski potez, usporedivat nesto s necim sta je vec opralo mozgove milijunima ljudi... iako moram rec da je apple pogodit sa iPadom, jer je to sve ono sta ti treba a nije poslovno vezano za neki program ili igricu

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Indijski "iPad"

Kupujem ćim bude dostupan u HRV.

ako neznate zašto sam tako zaheban eto zašto BOSANAC SAM!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Indijski "iPad"
Svjetleci Ventilator kaže...

Kupujem ćim bude dostupan u HRV.

Bolje idi do Indije prije nego cijena poraste tj. čim oni shvate kakvu su glupost napravili sa $35 Smijeh

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Indijski "iPad"

Cijena nece porasti zato sto to i jest poanta svega toga, btw. indijski studenti ce za to cudo iskesirati samo 20$ jer ce im vlada pokriti dio cijene...

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Indijski "iPad"
rustweaver kaže...

Cijena nece porasti zato sto to i jest poanta svega toga, btw. indijski studenti ce za to cudo iskesirati samo 20$ jer ce im vlada pokriti dio cijene...

U koliko da hoće?

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Indijski "iPad"

Ako cijena poraste znacajno, onda sâm projekt gubi smisao i tesko da moze prezivjeti, to ti je valjda jasno. Ali to je ipak Indija, zemlja u razvoju, sa ogromnom bazom open source korisnika i mladih strucnjaka, cini mi se da tu obican potrosacki kapitalizam ne prolazi...

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.7.2010 14:16 (rustweaver).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Indijski "iPad"
rustweaver kaže...

Ako cijena poraste znacajno onda sam projekt gubi smisao i tesko da moze prezivjeti, to ti je valjda jasno. Ali to je ipak Indija, zemlja u razvoju, sa ogromnom bazom open source korisnika i mladih strucnjaka, cini mi se da tu obican potrosacki kapitalizam ne prolazi...

Mislim da baš zato što je Indija, sama po sebi siromašna zemlja, treba novac, tako da će sigurno dići cijenu na evropskom i američkom tržištu, dok će u Aziji cijena biti možda malo viša, oko $40-50.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Indijski "iPad"

Polako, ovo je prvenstveno napravljeno da bi trenutno imali najjeftiniji tablet na svijetu i time potukli MIT ako se ne varam, i namjenjeno je Indijskim studentima, jos nije sigurno niti hoce li se uopce izvoziti...

Ali ti slobodno navijaj za vise cijene...

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Indijski "iPad"
rustweaver kaže...

Polako, ovo je prvenstveno napravljeno da bi trenutno imali najjeftiniji tablet na svijetu i time potukli MIT ako se ne varam, i namjenjeno je Indijskim studentima, jos nije sigurno niti hoce li se uopce izvoziti...

Ali ti slobodno navijaj za vise cijene...

Pa čekaj, ne namjeravam ga uzimati, pa mi je zato svejedno za cijenu, uopće ne navijam za više cijene... Samo, ako se cijena digne u aziji za recimo 10 dolara, da li je još uvijek najjeftiniji tablet u svijetu? Ako se u Europi cijena digne na recimo 100 eura, da li je on još uvijek najjeftiniji?

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Indijski "iPad"

Jao potpuno si promasio smisao ovoga...

 

citaj i vidi

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
14 godina
neaktivan
offline
Indijski "iPad"

mislim da će studentima dobro doći jer mislim.....dati 500$ za iPad a već imaš opciju za isti drek dati 35$.pa ono, ako ti treba, imaš jeftinije.A i realno gledano, ko da češ ikada koristi kameru a i da koristiš sigurno je nečeš koristiti za umjetničke fotografije -.-

Da meni treba tablet, iako mi netreba, laptop je meni dosta, ja bih prije uzeo ovaj.Mislim, volim ja apple, imam 2 serije iPod-ova, no činjenica je, u cijeni a opet, apple je apple, drže tržište u estetici.A nema neke razlike koliko ja vidim, osim što naravno imaš x broj appova za iPad koje et....koristiš za ništa doslovno, mislim neznam, nemam iPad, samo svoje mišljenje iznosim.Kolko vidim na netu kako ljudi u koje svrhe koriste.

e sad, ko ima ko nema, ima se može se.Ko je voljan dati 10 puta više, nek da......

Edit: Pardon ljudi, ne 500$, u HR će biti ne ispod 4500.Pa to je onak, mega odlično. http://www.net.hr/tehnoklik/page/2010/07/02/0668006.html

Dont bug me!
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.7.2010 14:31 (pbandov).
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Indijski "iPad"
MrBlc kaže...
nixass kaže...

mislim da su na jutarnjem samo uspoređivali "100$ laptop" sa ovim čudom..  Nevinašce

Noup: "Indija je predstavila svoj prototip iPada, koji će stajati nevjerojatnih 35 dolara, a namijenjen je ponajprije studentima. Riječ je o dosad najjeftinijem laptopu.", a ima i poslje u tekstu.

  Pa? I u

(0:09) uz vijest s BOL-a isto tako piše da je to laptop. Dakle nisu samo 'naši' novinari zaebali, nego i ovi s TV-a. A možda uopće nisu zaebali?

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice