Fotoaparat misli za vas

poruka: 5
|
čitano: 1.115
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Fotoaparat misli za vas

Za sada je rijec o prototipu fotoaparata kodnog imena "Nadia", razvijena je od strane njemackog dizajnera Andrew-a Kupresanin-a. Fotoaparat u sebi sadrzi mehanizam koji procjenjuje kvalitetu umjetničkog potencijala fotografije.

Umjesto prikaza slike, zaslon na pozadini fotoaparata prikazuje postotak vrijednosti koji upućuje na to koliko je dobra fotografija koju namjeravate slikati. Kada promijenite položaj i kut snimanja, broj se mijenja, a ideal kojem se približavate je 100%.

 

Nadia.............

 

Izvor: net.hr.............

The quieter you become, the more you are able to hear / where there is a shell , there is a way...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fotoaparat misli za vas
Nije da prigovaram ali izvor ti je malo bolji...

I malo mi je glupo koristiti neki algoritam (lol) koji ce ti reci koliko vrijedi a koliko ne...
In Control
14 godina
offline
RE: Fotoaparat misli za vas
Ivan 992 kaže...

Za sada je rijec o prototipu fotoaparata kodnog imena "Nadia", razvijena je od strane njemackog dizajnera Andrew-a Kupresanin-a. Fotoaparat u sebi sadrzi mehanizam koji procjenjuje kvalitetu umjetničkog potencijala fotografije.

Umjesto prikaza slike, zaslon na pozadini fotoaparata prikazuje postotak vrijednosti koji upućuje na to koliko je dobra fotografija koju namjeravate slikati. Kada promijenite položaj i kut snimanja, broj se mijenja, a ideal kojem se približavate je 100%.

 

Nadia.............

 

Izvor: net.hr.............

Još jedna u nizu težih dizajnerskih sranja..

∂αмαgєнιgн // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec).
15 godina
neaktivan
offline
Fotoaparat misli za vas

Glupost. Fotografiranje je umjetnost koja zavisi od osobe do osobe. Glupo je da neki algoritam govori koliko je tvoja slika dobra. Svaka osoba ima drugaćije mišljenje o nekoj slici.

Life's a wheel of fortune and it's my chance to spin it. 2pac
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Fotoaparat misli za vas

Glupost. Ne možeš tako gledati fotografiju putem nekog algoritma.

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice