Advanced Technology Day 6

poruka: 3
|
čitano: 786
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Advanced Technology Day 6

Microsoft Hrvatska organizira jednodnevni tehnološki skup "ATD - Advanced Technology Day", šesti po redu.

 

Naglasak će biti na Azure Cloud servisima, Windows Phoneu 7 i drugim lementima razvojne platforme nove generacije.

Također bit će predstavljena nova mobilna platforma kroz izradu Silverlight aplikacije i kreiranje uzbudljivih korisničkih iskustava za Windows Phone 7.

 

Skup će se održati 25.11.2010. sa početkom u 9h u prostorima Hotela Aristos, Cebini 33, u Zagrebu (u poslovnom centru Buzin).

 

Cijena kotizacije iznosi 550 Kn + PDV.

 

Više detalja i sam raspored možete pronaći na linku:

 

http://www.microsoft.hr/atd6/index.html

 

 

Ako imate bilo kakvih dodatnih pitanja slobodno ih ostavite ovdje ili mi pošaljite poruku/mail.

SilvioS, MSP Lead, Windows Desktop Experience MVP
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Advanced Technology Day 6
SilvioS kaže...

Microsoft Hrvatska organizira jednodnevni tehnološki skup "ATD - Advanced Technology Day", šesti po redu.

 

Naglasak će biti na Azure Cloud servisima, Windows Phoneu 7 i drugim lementima razvojne platforme nove generacije.

Također bit će predstavljena nova mobilna platforma kroz izradu Silverlight aplikacije i kreiranje uzbudljivih korisničkih iskustava za Windows Phone 7.

 

Skup će se održati 25.11.2010. sa početkom u 9h u prostorima Hotela Aristos, Cebini 33, u Zagrebu (u poslovnom centru Buzin).

 

Cijena kotizacije iznosi 550 Kn + PDV.

 

Više detalja i sam raspored možete pronaći na linku:

 

http://www.microsoft.hr/atd6/index.html

 

 

Ako imate bilo kakvih dodatnih pitanja slobodno ih ostavite ovdje ili mi pošaljite poruku/mail.

Mogao si ovo deckima iz Buga poslat. Mislim da bi drage volje stavili ovo kao vijest.

Biljezim se sa stovanjem...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Advanced Technology Day 6

To će ići preko Microsoftovog PRa ;)

SilvioS, MSP Lead, Windows Desktop Experience MVP
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice