Piše pun disk, a nije

poruka: 8
|
čitano: 5.294
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Piše pun disk, a nije

piše mi da je pun disk D:, ali nema toliko na njemu podataka, skenirao sam sa antivirusnim i nasao je par virusa i uklonio, ali jos uvijek pise da je pun i nis ne mogu inst na njega

If you have NOS, you are the BOSS... dude don't slow down drift that shit !!! =)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Piše pun disk, a nije
Genoxxx kaže...

piše mi da je pun disk D:, ali nema toliko na njemu podataka, skenirao sam sa antivirusnim i nasao je par virusa i uklonio, ali jos uvijek pise da je pun i nis ne mogu inst na njega

pa mozda si nesto radio mozda backups pa ti oslo na taj, uglavnom pogledaj po disku da nema nesto sto prije nije bilo ili da ti nije formatiran u fat32 mozda

Gamers Don't Die, They Respawn¤¤xf:carlibas¤¤pocetnik u LoL
13 godina
offline
Re: Piše pun disk, a nije
Genoxxx kaže...

piše mi da je pun disk D:, ali nema toliko na njemu podataka, skenirao sam sa antivirusnim i nasao je par virusa i uklonio, ali jos uvijek pise da je pun i nis ne mogu inst na njega

Probaj isprazniti Recycle Bin

http://www.njuskalo.hr/korisnik/LivCRO1892
13 godina
offline
Piše pun disk, a nije

ako nemas nista bitno udri format...ako imas skini bitno i onda udri format diska pa vrati podatke...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Piše pun disk, a nije

Desilo mi se jednom prije 5 ili 6 godina, virus je bio u pitanju.

It's so deep how can you be so shallow
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Piše pun disk, a nije
FiCoO kaže...
Genoxxx kaže...

piše mi da je pun disk D:, ali nema toliko na njemu podataka, skenirao sam sa antivirusnim i nasao je par virusa i uklonio, ali jos uvijek pise da je pun i nis ne mogu inst na njega

pa mozda si nesto radio mozda backups pa ti oslo na taj, uglavnom pogledaj po disku da nema nesto sto prije nije bilo ili da ti nije formatiran u fat32 mozda

backovi mi idu na C: disk... mislim da je ntfs 

Liverpool1892 kaže...
Genoxxx kaže...

piše mi da je pun disk D:, ali nema toliko na njemu podataka, skenirao sam sa antivirusnim i nasao je par virusa i uklonio, ali jos uvijek pise da je pun i nis ne mogu inst na njega

Probaj isprazniti Recycle Bin

nope, nije to

If you have NOS, you are the BOSS... dude don't slow down drift that shit !!! =)
14 godina
offline
Re: Piše pun disk, a nije
dejson kaže...

Desilo mi se jednom prije 5 ili 6 godina, virus je bio u pitanju.

i kako si ga se riješio ?

If you have NOS, you are the BOSS... dude don't slow down drift that shit !!! =)
14 godina
offline
Piše pun disk, a nije

nije virus... nisam vidio da je jedan backup ostao i on mi je zauzimao sav prostor na hardu.... hvala dečki na pomoći {#}

If you have NOS, you are the BOSS... dude don't slow down drift that shit !!! =)
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice