Kako podesiti programe na dvb-t prijemniku?

poruka: 12
|
čitano: 8.763
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Problem sa daljinskim

prepostavljam da to svako zna ali ja ne -.- uglavnom uzela sam si digitalni resiver i vecinom je daljenski svima slicni i sad mi je resiver nadao programe medutim neznam kako da npr. RTL koji je na 7 da stavim na 1. hitno mi je..help

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa daljinskim

Odi u menu, nadji nesto tipa postavke tv programa, programi, ili tako nesto i trebala bi dobit listu programa i mogucnost dodavanja u favorite, reorganizaciju, preimenovanje, brisanje i sl.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Problem sa daljinskim

pokusat cu to ujutro i hvala :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa daljinskim

Nema problema :)

 

Lupi hvala ako sam pomogao {#}

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa daljinskim
Miki_16 kaže...

prepostavljam da to svako zna ali ja ne -.- uglavnom uzela sam si digitalni resiver i vecinom je daljenski svima slicni i sad mi je resiver nadao programe medutim neznam kako da npr. RTL koji je na 7 da stavim na 1. hitno mi je..help

o zašto bi to bilo toliko hitno???!!!  {#} 

ako mi želite zahvaliti - kliknite HVALA
12 godina
offline
Problem sa daljinskim

zato sto me ovako zivciraju programi, masla sam to ali idalje nekuzim kako da se pomaknu -.-

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Problem sa daljinskim

pa inače ljudi pročitaju upute...ali očito ti ne...

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem sa daljinskim

Na nekim prijemnicima treba prvo isključiti LCN (Logical Channel Numbering), da bi se moglo premještati programe. Vjerojatno se to isto nalazi u izborniku za uređivanje rasporeda programa, ili u općenitim postavkama.

KaeR
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2012 12:30 (KaeR).
12 godina
protjeran
offline
Problem sa daljinskim

ali mi još uvijek ne znamo model tog zločestog DVBT uređaja {#}  (ja se kladim da je Vivaks u pitanju)

ako mi želite zahvaliti - kliknite HVALA
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2012 12:37 (smirnoff).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako podesiti programe na dvb-t prijemniku?

morat cu te razocarat ali procitala sam cijele upute ali nepise jer su upute samo na jednom papiru i to ono najbitnije ;)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kako podesiti programe na dvb-t prijemniku?

Ma na svima je isto, stisnes onaj sredisnji OK gumb te imas pomicanjem lijevo desno opcije, među njima i premjesti

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako podesiti programe na dvb-t prijemniku?

pokusat cu kasnije jer mi sad nije u blizini ako neuspijem omda sam definitivno glupa po tom pitanju :D

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice