Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers

poruka: 29
|
čitano: 6.857
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers

Mislio sam pokrenuti jednu takvu stranicu pa me zanima kakva je potražnja kod nas a i opčenito te biste li koristili takvu stranicu da vam je sada dostupna.

 

Dakle radi se o stranici na kojoj možete prebacivati novac između računa na PayPal - AlertPay - MoneyBookers

20 Koristio bih
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers

Možete još samo molim vas navesti koliko vam puta zatraba takva usluga, hvala.

2 Jednom mjesečno
7 Dva puta mjesečno
3 Više puta mjesečno
8 Nešto četvrto
 
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers

Evo kad si vec to otvorio meni bi trebalo ovo sto prije {#}

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers

Otvori svakako..

R.I.P. EnlightenedPh oenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers

Stranica je u procesu izrade. Očekujem potpunu funkcionalnost već sutra!

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers
Da te pitam...uzimas kakvu korist od toga i koliko treba da se prebaci?
Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
12 godina
offline
Re: Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers
FiCoO kaže...
Da te pitam...uzimas kakvu korist od toga i koliko treba da se prebaci?

Naravno, provizija postoji. Za stalne korisnike koji prenesu određenu sumu provizija će se smanjivati, sve je već razrađeno. Isplate traju ovisni o količini novca, ali obično već drugi dan bude izvršeno, ako ne i isti!

13 godina
neaktivan
offline
Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers

Kolika bi bila provizija na prebacivanje 1000kn?

R.I.P. EnlightenedPh oenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers
nick54312 kaže...

Kolika bi bila provizija na prebacivanje 1000kn?

Sneak peak :)

13 godina
neaktivan
offline
Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers

Odlicna ideja svaka ti dala

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers

Mi kao Bugovci imamo 50% pousta? :)

R.I.P. EnlightenedPh oenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers
nick54312 kaže...

Mi kao Bugovci imamo 50% pousta? :)

Nisam sam u tome pa ne mogu isposlovati tako nešto.

16 godina
offline
Re: Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers
OriginalEXE kaže...
nick54312 kaže...

Kolika bi bila provizija na prebacivanje 1000kn?

Sneak peak :)

 

Super ideja, samo naprijed,

 

ali ipak mislim, ako ce te ostaviti ovakvu proviziju, da nitko to nece raditi. Provizija je preprevelika, pa niste banka.

primjer. na 1000kn, ti korisniku uzmes 100kn.

 

ako je slika bila samo primjer onda ok.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers
cRazY dWarF kaže...

Super ideja, samo naprijed,

 

ali ipak mislim, ako ce te ostaviti ovakvu proviziju, da nitko to nece raditi. Provizija je preprevelika, pa niste banka.

primjer. na 1000kn, ti korisniku uzmes 100kn.

 

ako je slika bila samo primjer onda ok.

Zar nije preko 500kn proviija 5%? To bi onda bilo 50kn na 1000kn što i nije tako puno.. ali 100kn na 1000kn je pre više..

R.I.P. EnlightenedPh oenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Re: Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers
nick54312 kaže...

Zar nije preko 500kn proviija 5%? To bi onda bilo 50kn na 1000kn što i nije tako puno.. ali 100kn na 1000kn je pre više..

 

 

Ma malo sam krivo procitao, preko 100 Dolara je provizija 7%, a preko 500dolara je 5%.

Ne znam, meni se to cini puno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers
cRazY dWarF kaže...
nick54312 kaže...

Zar nije preko 500kn proviija 5%? To bi onda bilo 50kn na 1000kn što i nije tako puno.. ali 100kn na 1000kn je pre više..

 

 

Ma malo sam krivo procitao, preko 100 Dolara je provizija 7%, a preko 500dolara je 5%.

Ne znam, meni se to cini puno.

OMG to su dolari?? onda nisam zainteresiran..

 

Lakše mi je onda prebacit s Alertpay-a na karticu pa s kartice na paypal nego platit 10% provizije..

R.I.P. EnlightenedPh oenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers

Gledajte na to ovako - Netko prebacuje $20, ja mu uzmem 10%, to je $2, a samo podizanje novaca sa paypala mene košta $5. Kužite? Mislim da ću uvesti manje provizije na svote iznad 500 kuna tj $100. Što vi mislite, kolika bi provizija bila ok?

 

EDIT: Evo dodano pravilo, ako je transfer veći od $150, cijena je 5%.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.8.2011 12:28 (OriginalEXE).
 
1 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers

Tako je OK i stavi ako je preko 500$ provizija neka bude 3$..

R.I.P. EnlightenedPh oenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers
nick54312 kaže...

Tako je OK i stavi ako je preko 500$ provizija neka bude 3$..

 

Ma najbolje da stavi $1 ma ne najbolje besplatno. Aj malo prouci provizije ovih servisa prije nego opet pocnes pricat gluposti. Ako na PayPal primas vise od $2000 misecno onda ces morat otvorit biznis account (i ne nemas izbora) i za svaku uplatu koju primis oni ti uzmu 3% pa mi sad molinte objasni po kojoj logici ti mislis da on to odradi za $3.

 

Provizije koje je navea u prvom postu 10, 7, 5 su sasvim ok dapace ja bi uvea jos vece 10% do $250, 7% do $1500 i 5% za $1500+

 

Ionako ce 90% ljudi koji budu koristili ovo (ako budu) prebacivat novce koje su zaradili online od xy servisa a i nekako sumnjan da ce te transakcije ikad bit vece $100 jer za sve preko toga (pogotovo ako ti to treba vise puta mjesecno) je lakse linkat karticu kod njih.

 

 

12 godina
offline
Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers

Mislim da ću ipak odustati od ovoga. Treba imati previše love da bi to bilo moguće a ja to jednostavno nemam. 

 

Žao mi je.

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers

Bas neki dan mi je to trebalo da prebacim novac s AltertPay-a na PayPal, probao sam preko jednog site-a 1 $ prebaciti al ispostavilo se da je stranica fake. Prije su bila 2-3 site-a koja su prebacivala novac al nazalost, nema ih vise, bas sam mislio otvoriti temu o ovome ovih dana kad ono naletim na ovu temu....

 

Bilo bi od velike koristi, sto se tice ovih popusta/pogodnosti sto je netko spomenuo, mislim da mu se u pocetku nece bas isplatiti tako da ne ne treba ocekivati nekakve pogodnosti/popuste i sl. nebi imalo smisla to ocekivati odmah u startu. Jedino mozda da se nas vise dogovorimo da mu doniramo nes novaca da moze poceti normalno, ipak treba imati nesto love i da u pocetku prebacujes max do 5 dolara

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2011 1:21 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers
Evo ako autor odustaje od ove ideje ja sam smislio jedan jednostavan sistem samo da jos sve provjerim i pregledam,napravim tu neku racunicu i mislim da bih mogao to napraviti umjesto autora...
Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
12 godina
offline
Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers

Nije stvar u profitu, stvar je u tome da treba imati početni kapital, i to dosta veliki. Npr. dođe netko i želi prebaciti 500 kuna, ja primim njegovih 500 kuna na paypal, pošaljem mu ih na alertpay, znači ja sam ostao bez 500 kuna a ovih 500 na paypalu moram čekat...

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers

Evo samo da javim da ću ipak imati tu uslugu ali na lokalnoj razini i sa limitom od 20 dolara mjesečno po korisniku.

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers
OriginalEXE kaže...

Evo samo da javim da ću ipak imati tu uslugu ali na lokalnoj razini i sa limitom od 20 dolara mjesečno po korisniku.

Provizija?

R.I.P. EnlightenedPh oenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers

Provizija je 2 dolara po prijenosu bez obzira na svotu. Ako netko baš treba može i do 40 dolara ići (onda je provizija 3 dolara).

13 godina
neaktivan
offline
Re: Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers
OriginalEXE kaže...

Provizija je 2 dolara po prijenosu bez obzira na svotu. Ako netko baš treba može i do 40 dolara ići (onda je provizija 3 dolara).

To je sad samo tvoje?

R.I.P. EnlightenedPh oenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers
nick54312 kaže...
OriginalEXE kaže...

Provizija je 2 dolara po prijenosu bez obzira na svotu. Ako netko baš treba može i do 40 dolara ići (onda je provizija 3 dolara).

To je sad samo tvoje?

Da. Sa prijenosom možemo početi za 3 dana kada mi sjednu novci sa elance.

12 godina
offline
Konverzija PayPal - AlertPay - MoneyBookers

Ja sam spreman, slobodno mi se obratite tu u temi kada vam zatreba usluga pa se dogovorimo ;)

 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice