Sve o nogometu izdvojena tema

poruka: 4.290
|
čitano: 752.842
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Sve o nogometu

Nije kriv on što je promašio koliko onaj koji mu je dao da puca odlučujući penal. Neka bude sretan ako ga ne prodaju na ljeto i nikakva sreća nema veze s tim, precjenjen igrač i vječni kiksaroš.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
Hyperion kaže...
Hexfire kaže...

E jbg Lovren. Nema lik sreće.

Ili je jednostavno loš?


Ne vjerujem da će mu navijači i klub tako nešto oprostit i vjerovatno leti van na kraju sezone...

 Nisam gledao tekmu, ali sada nakon ovoga baš sam postao radoznao pa sam malo obišao forume da vidim što navijači misle i izgleda da mu ne zamjeravaju toliko, naprotiv odigrao je solidno. Puno veći je problem tko je dopustio Lovrenu da puca penal s obzirom u kakvim se govnima nalazi.....

 

Edit:  A i to što kažeš, nije loš Lovren koliki je kikser.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2015 22:05 (vgetik).
12 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Čujte, on gdje god se okrene samo čita kako je najgori transfer godine, kako ga klub nikako nije trebao ni dovodit, kako ne vrijedi ni blizu toliko koliko su ga platili, i onda mu netko da da puca tako važan penal. 

Došao mu je do glave sav taj pritisak, i kao i obično, kiksao je.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
13 godina
offline
Sve o nogometu

Ma dok ga ne vidim u prvih 11 u reprezentaciji srce mi na mjestu. Onaj Vida je za njega Alessandro Nesta.

13 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Hyperion kaže...

Ili je jednostavno loš?

 

 Ma mislim baš sad na ovu situaciju. Odigrao je dvije tekme u komadu, možda se malo smirila sva ta fama oko njegove "precijenjenosti" i onda ima sreću da mora pucati penal koji odlučuje o prolasku dalje. Pa se sad opet našao na udaru, a brat bratu ni kriv ni dužan. Svi uvijek po onome koji je promašio, a oni koji nisu imali hrabrosti uopće pucati dobiju free pass. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Sve o nogometu

Nije on morao, on je htio. Meni se čini da je namjerno ali i hrabro uzeo zadnju seriju pa ako bi njegov penal odlučivao o prolasku Liverpoola bio bi heroj da je pogodio i svi repovi ove sezone iza njega bi bili praktički zaboravljeni. Ovako je ispao samo još veći tragičar i baksuz.

16 godina
offline
Re: Sve o nogometu
vrinho kaže...

Nije on morao, on je htio. Meni se čini da je namjerno ali i hrabro uzeo zadnju seriju pa ako bi njegov penal odlučivao o prolasku Liverpoola bio bi heroj da je pogodio i svi repovi ove sezone iza njega bi bili praktički zaboravljeni. Ovako je ispao samo još veći tragičar i baksuz.

Da je i pogodio to i dalje nije bila garancija da će liverpool proći i dalje bi se pucali penali.

 

Začudio sam se kako ima komentara nekih navijača Liverpoola koji ga čak i brane, mislio sam da će bit apsolutno čisto pljuvanje s obzirom kakvu je reputaciju imao, a ovo je još bila točka na i...

Fortune favours the brave
13 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Hyperion kaže...

Da je i pogodio to i dalje nije bila garancija da će liverpool proći i dalje bi se pucali penali.

 

Začudio sam se kako ima komentara nekih navijača Liverpoola koji ga čak i brane, mislio sam da će bit apsolutno čisto pljuvanje s obzirom kakvu je reputaciju imao, a ovo je još bila točka na i...

 Ma mislio sam na mogućnost da je jedan Turčin fuljao prije pa da njegov odlučuje. To se zna često događati u raspucavanju. Nešto slično kako si je Ronaldo na prošlom Euru složio da puca petog protiv Španjolaca ali nije ni došao na red.

13 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Ma dobro, sad ko je stavio Lovrena da puca odlucujuci penal ne znamo, ali tko god da je nije bas pri zdravoj pameti.... Obrambeni igrac, pod tolikim pritiskom da ide izvodit ono najbitnije 

Danas opet odigrao solidnu partiju, bilo bi mi drago da uspije i stekne samopouzdanje cim prije jer je Hrvatskoj potreban 100% jer je inace veliki kikser.... Prikladna slika Liverpoolovih navijaca koji mu usprkos svemu pruzaju potporu i to je odlicno 

 

B.Dortmund se vraca na stare staze, eno ih vec su 9., mogli bi izborit Europsku ligu pa cak mozda i Ligu Prvaka !?

Takoder jedna prikladna 

 

 

11 godina
offline
Sve o nogometu

moze li se preko proxya odgledati danasnja utakmica? tipa prikacit se na BBC iplayer (ili neki ITV livestream)?

14 godina
offline
Sve o nogometu

Volio bih da me netko ispravi al ja informaciju da je Pašalić u 11 najboljih prošlog kola Španjolske lige nisam pročitao na ni jednom domaćem portalu.

 

Zdravi i veseli bili :)
13 godina
offline
Sve o nogometu

I opet moramo spaštati zbog nekolicine debila i sabotera sa tribina i mlakog HNS-a. Šuker neki dan dogovori sljedeće dvije kvalifikacijske tekme u Splitu da se smanje tenzije a nakon 2 dana stiže kazna UEFE da se protiv Italije igra pred praznim tribinama. Slučajno? Teško mi je vjerovati da bi netko bio tako pokvaren pa da je znao kakva nam kazna slijedi pa da je povukao takav potez pa da radi još veći razdor sjever-jug. Istina, namjera ili ne ako ćemo igrati na Poljudu protiv Bugara praktički sam siguran da bude većih sranja. Već ih i najavljuju... Možda nas i izbace iz kvalifikacija, ali ako se treba nešto promjeniti i ako je to lijek, NEKA.

---Life is ours, we live it our way---
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
9 godina
offline
Sve o nogometu

Nogometašice njemačkog FFC Frankfurta pobjednice su Lige prvakinja nakon što su u finalnom susretu u Berlinu pobijedile Paris Saint-Germain s 2:1. A u ekipi novih prvakinja nalazi se i jedna Hrvatica...

Za Frankfurt je do 66. minute igrala hrvatska nogometašica Ana-Marija Crnogorčević (21).

'Najljepša nogometašica u Bundesligi', kako su je prozvali njemački mediji, rođena je u Švicarskoj, no njezini roditelji su Hrvati. Rodom su iz Rume u Vojvodini, kamo se njezin djed doselio iz Drniša.Golove za FFC Frankfurt zabile su Celia Šašić (32) i Mandy Islacker (90), dok je gol za francuski sastav postigla Marie-Laure Delie (40). Ekipi Frankfurta to je rekordni četvrti naslov nogometnih prvakinja Europe.

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
offline
Sve o nogometu

Niti jedna naša televizija nije osigurala prijenos reprezentacije danas protiv Gibraltara. Slabi je protivnik i nebitna je tekma ali sramota da po prvi puta nećemo moći gledati reprezentaciju uživo. To se odnosi pretežito na HRT (važniji je ženski rukomet ) za koji samo nebo zna zašto oni imaju 4 hebena programa. Jedino gdje će se moći gledati je prek Youtube-a, barem nešto.....

 

 

 

 

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2015 16:45 (vrinho).
11 godina
protjeran
offline
Sve o nogometu

... jel samo meni smetaju previjanja nogometasa po terenu cak i kod malo grubljeg pogleda? Nejmar i Suarez u finalu ko dve pic..ce. A kad je zensko jace od muskog i trpi vise.... ajme majko....

9 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Tallahassee kaže...

... jel samo meni smetaju previjanja nogometasa po terenu cak i kod malo grubljeg pogleda? Nejmar i Suarez u finalu ko dve pic..ce. A kad je zensko jace od muskog i trpi vise.... ajme majko....

 onda Ronalda zovu penaldo...

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
12 godina
offline
Sve o nogometu

Odlicno za nasmijati iako ocita namjestaljka:

14 godina
offline
Sve o nogometu

More neki kvalitetan link za finale Copa Americe ?

15 godina
offline
Re: Sve o nogometu

Tijek događaja u HNS-u

Točno to Točno to
14 godina
offline
Sve o nogometu

Eto Čačić jučer potvrdio da će danas biti izabran za novog izbornika. Ovo je za mene kap koja je prelila čašu, iako i nakon onog poraza od Norveške nisam bio niti živčan ni bilo što i tad sam shvatio da me za ovu privatnu prčiju uopće više ne vežu nikakvi osjećaji.

Svaka čast, uspjeli su od nečega što je prije bilo svetinja za sve Hrvate doći do toga da ljude više uopće nije ni briga. Napravili su od reprezentacije nečiji privatan biznis preko kojeg se pere lova.

 

A najjači su mi komentari poput "pa što nisu doveli nekog provjerenog stranca za izbornika?" Pa ljudi kao da žive na Marsu u zadnjih par godina pa ne vide neke stvari što se tiče nogometa kod nas. Normalno da Mamić neće dovoditi provjerenog kvalitetnog stranca za izbornika kad njemu nebi mogao naređivati tko može igrati, a tko ne. Nama su izbornici samo lutke na koncu koje uopće nemaju nikakvu ulogu u reprezentaciji. Igrače poput Modrića, Rakitića, Kovačića treniraju Štimac, Kovač i sad najveća sprdačina, Čačić koji imaju veze sa svime osim sa trenerskim poslom. Dno dna.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2015 9:48 (antimadridista).
13 godina
offline
Sve o nogometu

Iskreno sam mislio da je bila nečija dobra za*ebancija kad su počeli spominjati njega i Vulića. Ajd još ovaj drugi nekako. Ali teško me više išta može iznenaditi. Bugarsku i Maltu će valjda dobiti i otići na prvenstvo, a dalje šta bude.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Ma daj Boze da ni ne odu, vec sam prije rekao da ce se tamo vise osramotit nego Dinamo u skupini LP sto se ocito i obistinilo jer ne vjerujem da cemo nekom uzet puni plijen.... 

 

Od moguce najtalentiranije momcadi Europe su napravili ruglo, prciju... Modrica, Rakitica, Kovacica, Mandzukica, Subasica, Kramarica i sl. treniraju kreteni poput Stimca, Cacica, Kovaca, ma boze me oslobodi... Stvarno mi je zao ovih igraca i niceg drugog, za reprezentaciju me boli dupe, vise je necu ni gledat na telki.... 

Velika sramota!

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
fakEEE kaže...

Ma daj Boze da ni ne odu, vec sam prije rekao da ce se tamo vise osramotit nego Dinamo u skupini LP sto se ocito i obistinilo jer ne vjerujem da cemo nekom uzet puni plijen.... 

 

Od moguce najtalentiranije momcadi Europe su napravili ruglo, prciju... Modrica, Rakitica, Kovacica, Mandzukica, Subasica, Kramarica i sl. treniraju kreteni poput Stimca, Cacica, Kovaca, ma boze me oslobodi... Stvarno mi je zao ovih igraca i niceg drugog, za reprezentaciju me boli dupe, vise je necu ni gledat na telki.... 

Velika sramota!

 Mene njih nije zao, iskreno ko ih jebe. Nisu njemi, gluhi ni sljepi znaju oni jako dobro sto se dogada pa sute i kao "bojkotiraju" izbornike. Nitko od njih nije jos rijec reka protiv HNS-a ili nekog izbornika, da ne govorim protiv Mamica, a uredno pi*de kako se trude i da nije do njih. Previse se te zvjezde stitlo ovih godina, pa da je samo jedan od njih digao glas iza njih bi stala kompletna drzava, ovako su samo lutke u igrokazu OPG-a Mamic. Zadnji hrvat kojeg sam iskreno postovao i kojeg sam uziva gledat je Eduardo da Silva, on je za ove ostale doktor hrvatsva i to je dokazao na i van terenu. 

 

Repku d.o.o. ne pratim jos od Stimca tad je bilo jasno ko dan tko vodi to prciju i na koji nacin, jedino mi je zao sta za izbornika nije doveden Zoran Mamic pa da upotpune taj OPG kojeg su stvorili. 

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
13 godina
offline
Sve o nogometu

Gutao sam, gutao i ja ta sranja ali sad je i meni dosta. Prvo Štimac, pa Kovač a sad ovaj.... Od današnjeg dana me zaboli racku za ovu Mamićevu i Šukerovu reprezentaciju.

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2015 15:27 (vrinho).
14 godina
offline
Sve o nogometu

Haha, sjećate se kad smo jedva čekali smjenu Markovića sa čela HNS-a? Tko bi rekao da će situacija otići sa lošeg na gore...

 

Ode ova generacija igrača u p.m. nažalost. Što mislite tko će biti idući trener nakon što Čačić dobije otkaz za pola godine - godinu? Ja sa nadam Jurčiću, njegov kontrolirani negomet bi možda probudio onu žar u našim igračima. :)

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2015 22:33 (ph3nom_gamer).
13 godina
offline
Sve o nogometu

Mislim da svi znamo tko će biti sljedeći izbornik, pa Zoran Mamić, sve vodi k tome. Evo sad dobio Arsenala (kojeg ne bi da mu Bilić nije pomogao sa savjetima) pa će mu to jako pomoći u životopisu a vidimo da su kriteriji da postaneš izbornik sve manji. Malo me čudi da ga sad odmah nisu postavili. Ali bit će, beskičmenjak Šuker će čim Mamić zafućka smijeniti ovog Čačića kojemu dajem godinu dana max i instalirati braceka na mjesto.

---Life is ours, we live it our way---
15 godina
offline
Sve o nogometu

Evo jedna malo lijepša vijest od Čačića i repke.

 

HRT4 će svakog ponedjeljka u 21:10 imati emisiju koja je slična kao legendarna Petica, zove se Stadion. Gledao sam danas emisju, nije loša, jedino što nije bila Engleska liga (valjda radi prava?)... ugl. bar će ponedjeljak biti malo zanimljiviji 

 

http://sport.hrt.hr/299841/pocela-nova-sportska-emisija-stadion

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2015 23:30 (Balvan8).
13 godina
offline
Sve o nogometu

I ja sam pogledao, nije loše, podsjetilo me jako na Peticu makar je onda bilo nešto više utakmica u sažecima. Jedino fale sažeci Premierlige koja je očito preskupa za HRT i da otkupe prava. Srećom pa imam Sportklub :)

---Life is ours, we live it our way---
15 godina
offline
Sve o nogometu

Robert Lewandovski uđe u 2 poluvremenu, Bayern je tada gubio 0:1 protiv Wolfsburga i u 9 min zabije 5 golova  gledam i ne vjerujem

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice