Olimpijske igre 2012- London

poruka: 660
|
čitano: 70.979
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London

samo me zanima što bi naš komentator rekao da je bilo ovako na drugoj strani, mislim da nebi pola sata prestao govoriti da je krađa, a ovako kad se dogodi njima onda je sreća. Gledao sam na desetke prijenosa primjerice engleskih komentatora kad Engleska igra nogomet i oni su uvijek objektivni, nikad nisu subjektivni jer takav komentator mora biti. Ja osobno mislim da nije cijela lopta prošla, ali teško je to znati.
Najvažnije je da smo pobijedili, premda je igra bila jako loša u zadnje 2 četvrtine, idemo po medalju!

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2012 13:51 (antimadridista).
14 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London

Kinezi ubijaju :D uplašim ih se kad ih vidim

 

Osobno, volio bih da SAD odnese najviše medalja, žalim naše jer su stvarno loše pripremljeni. Ne znam 'el ih trema uhvatila ili šta, ali bilo je i boljih dana

██████████████████████████████████████████
11 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
nul-3 kaže...

Kinezi ubijaju :D uplašim ih se kad ih vidim

 

Osobno, volio bih da SAD odnese najviše medalja, žalim naše jer su stvarno loše pripremljeni. Ne znam 'el ih trema uhvatila ili šta, ali bilo je i boljih dana

  Zašto bi to volio?

13 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Onjegin kaže...
nul-3 kaže...

Kinezi ubijaju :D uplašim ih se kad ih vidim

 

Osobno, volio bih da SAD odnese najviše medalja, žalim naše jer su stvarno loše pripremljeni. Ne znam 'el ih trema uhvatila ili šta, ali bilo je i boljih dana

  Zašto bi to volio?

slazem se meni su ameri uvijek svugdje isli na qrac {#}

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
nul-3 kaže...

Kinezi ubijaju :D uplašim ih se kad ih vidim

 

Osobno, volio bih da SAD odnese najviše medalja, žalim naše jer su stvarno loše pripremljeni. Ne znam 'el ih trema uhvatila ili šta, ali bilo je i boljih dana

 kaj se čudiš--osim nogometa-rukometa-vaterpola.ostali sportovi su manje sponzorirani od strane naše vlade..kolko para tolko muzike...

Bahrija
14 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Onjegin kaže...
nul-3 kaže...

Kinezi ubijaju :D uplašim ih se kad ih vidim

 

Osobno, volio bih da SAD odnese najviše medalja, žalim naše jer su stvarno loše pripremljeni. Ne znam 'el ih trema uhvatila ili šta, ali bilo je i boljih dana

  Zašto bi to volio?

Jer sam osobno fan američke košarke, jer sudjeluju gotovo u svim disciplinama i jednostavno više volim amere ngo kineze.

 

Da naši imaju potencijala, vjerovatno bi bodrio naše. Naši bi mogli pokupiti medalju samo u rukometu te eventualno vaterpolu. Ona hrvanja i ono ne pratim a streljarstvo te gimnastika  po meni nisu sportovi. Gimnastika je ples a streljarstvo ratovanje.

██████████████████████████████████████████
14 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
nul-3 kaže...

Jer sam osobno fan američke košarke, jer sudjeluju gotovo u svim disciplinama i jednostavno više volim amere ngo kineze.

 

Da naši imaju potencijala, vjerovatno bi bodrio naše. Naši bi mogli pokupiti medalju samo u rukometu te eventualno vaterpolu. Ona hrvanja i ono ne pratim a streljarstvo te gimnastika  po meni nisu sportovi. Gimnastika je ples a streljarstvo ratovanje.

ako sam dobro shvatio, ovo bi trebalo značiti da ne bodriš naše na OI zato što nećemo pokupiti medalje?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
antimadridista kaže...
nul-3 kaže...

Jer sam osobno fan američke košarke, jer sudjeluju gotovo u svim disciplinama i jednostavno više volim amere ngo kineze.

 

Da naši imaju potencijala, vjerovatno bi bodrio naše. Naši bi mogli pokupiti medalju samo u rukometu te eventualno vaterpolu. Ona hrvanja i ono ne pratim a streljarstvo te gimnastika  po meni nisu sportovi. Gimnastika je ples a streljarstvo ratovanje.

ako sam dobro shvatio, ovo bi trebalo značiti da ne bodriš naše na OI zato što nećemo pokupiti medalje?

Nije stvar u medaljama, nego borbi. Ne znam jesu li se uplašili ili što?

██████████████████████████████████████████
14 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London
ne, nego jednostavno nismo konkurentni u nekim sportovima. Gaćina je bio odličan u stolnom tenisu i bolje nije mogao, rukomet i vaterpolo zasad pobjeđujemo. Neznam što si očekivao, da ćemo u prva tri dana igara pokupiti 20 medalja kao SAD i Kina?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London

ahahahah tebi je gimnastika ples a strelicarstvo ratovanje probaj malo jednog i drugog neznam kako bi se snaso...a to da nasi nemaju potencijala i da mogu pokupit medalju samo u rukometu i vaterpolu su gluposti...

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2012 14:45 (ivek-ire).
14 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
ivek-ire kaže...
ahahahah tebi je gimnastika ples a strelicarstvo ratovanje probaj malo jednog i drugog neznam kako bi se snaso...a to da nasi nemojau potencijala i da mogu pokupit medalju samo u rukometu i vaterpolu su gluposti...

Napravio sam više lukova i strijela nego što su oni litara vode popili. Odrastao sam na selu i to nam je bio najdraži hobi. Mislim da još imam luk u dvorištu, ali nemam strijela. Gađali smo limenke preko rijeke.

██████████████████████████████████████████
12 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
pa dobro bravo za tebe nije to bitno. Nemoj podcjenjivat ostale sportove a pogotovo nase sportase...
15 godina
online
Re: Olimpijske igre 2012- London
nul-3 kaže...
ivek-ire kaže...
ahahahah tebi je gimnastika ples a strelicarstvo ratovanje probaj malo jednog i drugog neznam kako bi se snaso...a to da nasi nemojau potencijala i da mogu pokupit medalju samo u rukometu i vaterpolu su gluposti...

Napravio sam više lukova i strijela nego što su oni litara vode popili. Odrastao sam na selu i to nam je bio najdraži hobi. Mislim da još imam luk u dvorištu, ali nemam strijela. Gađali smo limenke preko rijeke.

o sori ti si neka faca onda, vjerojatno si i bolji od svih njih tamo. kako obozavam kad ovako neki jadnici vrijeđaju neki sport govoreci da ne vrijedi.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
nul-3 kaže...

Jer sam osobno fan američke košarke, jer sudjeluju gotovo u svim disciplinama i jednostavno više volim amere ngo kineze.

 

Da naši imaju potencijala, vjerovatno bi bodrio naše. Naši bi mogli pokupiti medalju samo u rukometu te eventualno vaterpolu. Ona hrvanja i ono ne pratim a streljarstvo te gimnastika  po meni nisu sportovi. Gimnastika je ples a streljarstvo ratovanje.

  Ja imam običaj da govorim gluposti, ali da je gimnastika ples?

 

Nastia Liukin na prošloj Olimpijadi.

Kevin Tan, također na prošloj.

 

 

Prijatelju moj, ovo su pravi sportovi (treba trenirati i sl.), a ne nogomet, košarka, rukomet, odbojka, hokej i svi slični preprecjenjeni sportovi.

 

Sport u kojem te drugi može izvući, u kojem te ozlijedi protivnički idiotski igrač, u kojem nema ljepote niti nekih izraženih fizičkih sposobnosti (ne znam koliko hrvatskih nogometnih reprezentativaca trči 100 za manje od 10) i ne zaslužuje biti na Olimpijadi.

 

Timski rad podnosim jedino u štafetama i dubl tenisu (i to je jedva). Smatram da Olimpijada treba biti natjecanje u kojem se slavi sportski duh, ljudsko tijelo i njegova snaga i sposobnosti.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Onjegin kaže...
nul-3 kaže...

Jer sam osobno fan američke košarke, jer sudjeluju gotovo u svim disciplinama i jednostavno više volim amere ngo kineze.

 

Da naši imaju potencijala, vjerovatno bi bodrio naše. Naši bi mogli pokupiti medalju samo u rukometu te eventualno vaterpolu. Ona hrvanja i ono ne pratim a streljarstvo te gimnastika  po meni nisu sportovi. Gimnastika je ples a streljarstvo ratovanje.

  Ja imam običaj da govorim gluposti, ali da je gimnastika ples?

 

Nastia Liukin na prošloj Olimpijadi.

Kevin Tan, također na prošloj.

 

 

Prijatelju moj, ovo su pravi sportovi (treba trenirati i sl.), a ne nogomet, košarka, rukomet, odbojka, hokej i svi slični preprecjenjeni sportovi.

 

Sport u kojem te drugi može izvući, u kojem te ozlijedi protivnički idiotski igrač, u kojem nema ljepote niti nekih izraženih fizičkih sposobnosti (ne znam koliko hrvatskih nogometnih reprezentativaca trči 100 za manje od 10) i ne zaslužuje biti na Olimpijadi.

 

Timski rad podnosim jedino u štafetama i dubl tenisu (i to je jedva). Smatram da Olimpijada treba biti natjecanje u kojem se slavi sportski duh, ljudsko tijelo i njegova snaga i sposobnosti.

ni sam nebih mogao bolje rec. SVAKA CAST! :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London

ne mora se bas ova tema pretvoriti u trolanje, svade ili sta vec

hrvatska tako igra, dobro krenu pa imaju crnu rupu

gledao nedavno osvajanje zlata rukomet atlanta 1996

vodili 7 razlike protiv velikih svedana, na kraju se jedva izvukli

tako nasi igraju, kidaju nam zivce

i rukomet i vaterpolo i goran ivanisevic,...

 

vaterpolo danas mi je drago da koji put i sudac falije za nas

pogotovo protiv neke vece zemlje

jedva cekam rukomet, nisam gledao prvu

danas cemo vidjeti jesu li spremni za medalju ili ne

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
15 godina
online
Olimpijske igre 2012- London

po meni bi trebali pobjedit i to s velikom gol razlikom. nas rukomet i srpski nisu za usporedbu, ono proslo natjecanje necu komentirat.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
laser u oko i vozi hehehehhe ;D
13 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London

ne kazem da nismo bolji, ali ako se budemo mucili sa srbima

ili necemo daleko ili cemo se opet izivcirat do finala

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
15 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
nul-3 kaže...
Ona hrvanja i ono ne pratim a streljarstvo te gimnastika  po meni nisu sportovi. Gimnastika je ples a streljarstvo ratovanje.

Ma nemoj?

 

Imaš s jedne strane najboljeg svjetskog sportaša koji puši kutiju dnevno i mrkne dvije pive nakon treninga (Ivano Balić) i to je tebi sport, a jedan gimnastičar koji sa takvim načinom ne bi mogao niti prismrditi repki, taj ti nije sportaš. Ma bravo!

 

Pogledaj malo kako su građeni ti gimnastičari. Jel znaš da su najteži elementi u vjžebi mišića (bilo da je to powerlifting, BB ili neki trejći sport gdje je važna isključivo muskulatura i fizička superiornost) dolaze iz gimnastike (flag, plank, zgib,...)?

Što se tiče strelličarstva, samo drži ruku 20 minuta u pozi u kojoj ju natjecatelji moraju držati. Apsoluno nemaš nikakav teret na njoj, ne mora uopće biti mirna niti išta. Samo ju drži 20 min tako, pa da vidimo kako to nije sport. 

 

Sva sreća da nemamo sestre Zaninović i četverac skull koji su glavni favoriti za zlato (sestre svjetska i eu prvakinje, 4x svjetski prvaci). Ali se od rukometa dalje ne vidi, jel? Ovo ostalo ionako nisu sportovi...

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
14 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
nul-3 kaže...
ivek-ire kaže...
ahahahah tebi je gimnastika ples a strelicarstvo ratovanje probaj malo jednog i drugog neznam kako bi se snaso...a to da nasi nemojau potencijala i da mogu pokupit medalju samo u rukometu i vaterpolu su gluposti...

Napravio sam više lukova i strijela nego što su oni litara vode popili. Odrastao sam na selu i to nam je bio najdraži hobi. Mislim da još imam luk u dvorištu, ali nemam strijela. Gađali smo limenke preko rijeke.

 nisi jedini koji je imal luk i strijele u djetinjstvu--od čega si radil strijele i objasni mi postupak?

Bahrija
16 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London

Ne bih htio biti bahat ili nešto, ali mislim da ćemo danas Srbima održati lekciju iz rukometa...

Koristite blage riječi i jake argumente BF3 nick: Dorjan_CRO
11 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Bukva kaže...

Ma nemoj?

 

Imaš s jedne strane najboljeg svjetskog sportaša koji puši kutiju dnevno i mrkne dvije pive nakon treninga (Ivano Balić) i to je tebi sport, a jedan gimnastičar koji sa takvim načinom ne bi mogao niti prismrditi repki, taj ti nije sportaš. Ma bravo!

 

Ali se od rukometa dalje ne vidi, jel? Ovo ostalo ionako nisu sportovi...

  Podsjetio si me sad kad si spominjao Ivana Balića...

 

Tek sportovi u vodi! Gdje se vodi računa o svakom mišiću, njegovoj razvijenosti (pogledajte savršena tijela plivača), svakom udarcu, svakom udisaju, skoku i okretu.

 

Valja doći na bazen svaki dan, rastegnuti se pa plivati od 8 ujutro do 2 popodne. Godinama. I opet voliš da plivaš.

 

Ne znaju rukometaši kakvi su to muke. Bitno je da zna laktom u bubreg ubost.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
nul-3 kaže...

 

Da naši imaju potencijala, vjerovatno bi bodrio naše. Naši bi mogli pokupiti medalju samo u rukometu te eventualno vaterpolu. Ona hrvanja i ono ne pratim a streljarstvo te gimnastika  po meni nisu sportovi. Gimnastika je ples a streljarstvo ratovanje.

{#}{#}{#}{#}{#}.

"Ona hrvanja i ono ne pratim a streljarstvo te gimnastika po meni nisu sportovi. Gimnastika je ples a streljarstvo ratovanje".
16 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
nul-3 kaže...

Jer sam osobno fan američke košarke, jer sudjeluju gotovo u svim disciplinama i jednostavno više volim amere ngo kineze.

 

Da naši imaju potencijala, vjerovatno bi bodrio naše. Naši bi mogli pokupiti medalju samo u rukometu te eventualno vaterpolu. Ona hrvanja i ono ne pratim a streljarstvo te gimnastika  po meni nisu sportovi. Gimnastika je ples a streljarstvo ratovanje.

Po tebi je onda biciklizam razbibriga, plivanje rashlađivanje u vodi i tako da ne nabrajam... Sve ono za što je potreban trening, odricanje i napor je sport.

Koristite blage riječi i jake argumente BF3 nick: Dorjan_CRO
14 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
nul-3 kaže...

Jer sam osobno fan američke košarke, jer sudjeluju gotovo u svim disciplinama i jednostavno više volim amere ngo kineze.

 

Da naši imaju potencijala, vjerovatno bi bodrio naše. Naši bi mogli pokupiti medalju samo u rukometu te eventualno vaterpolu. Ona hrvanja i ono ne pratim a streljarstvo te gimnastika  po meni nisu sportovi. Gimnastika je ples a streljarstvo ratovanje.

Pogledaj par olimpijskih treninga gimnastike i vidit ces jasno da je to daleko od samoga plesa:

"Let us work without theorizing... 'tis the only way to make life endurable." - Voltaire
15 godina
online
Olimpijske igre 2012- London

evo pocela je utakmica, i ne sviđa mi se nasa igra, predugo traje napad. iako imamo dobru obranu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2012 17:18 (mar123).
15 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
mar123 kaže...

evo pocela je utakmica, i ne sviđa mi se nasa igra, predugo traje napad. iako imamo dobru obranu.

umjesto da odemo na +2 sa igračem više, mi smo i dalje na 1:1... {#}

15 godina
online
Olimpijske igre 2012- London

i sad nam jos ne priznaju ovaj.

15 godina
online
Olimpijske igre 2012- London

evo ga popravak igre, obrana je stvarno na vrhuncu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice