EP u nogometu 2024

poruka: 404
|
čitano: 37.140
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
EP u nogometu 2024

ja stvarno ne vidim problem....

 

kladionice ce pokupiti pare, reklame ce zaraditi pare, birtijasi ce zaraditi pare, nogometasi ce zaraditi pare.... tako da ne kuzim, samo trcanje za loptom je odavno sporedna stvar, koga briga, dok god svi masno zaradjuju....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
15 godina
offline
EP u nogometu 2024

Nemreš mi dobiti 3 komada u 1 poluvremenu. Pa igram bzv razne lige i igram oba daju 3+, ali ovo je jako jako jako rijetko.. Dobiti 3 gol u 45 + 2 miinuti  još u 90 minuta ne zabiti barem jedan gol. Pa koji k... igrate 90 min a da ne možete zabiti bare 1 gol i Vi kao predstavvljate "profesionalne" igrace...?(decki bez ljutnje,ali koferi lagano za Hr jer prolaz dalje po meni niste zasluzili pa makar ne znam koliko ste ostavil svoje "srce" na terenu")

11 godina
offline
EP u nogometu 2024

jbt zgubimo jednu tekmu i to od Španjolaca i odma se tjera naše doma :)

da, loši su bili, al su dobili i fini spust na zemlju (kak je kolega rekao koji post prije)

15 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Utakmica je pokazala da nemamo rjesenje za visoki presing i da ne mozemo iznjeti loptu. Ovo vracanje lopte livakovicu i nabijanje lopte naprijed je bila svaka lopta za spanjolsku. Nemamo ni igraca brzog krilnog koji ce prijetiti u nasoj eventualnoj kontri. Tako da je tu najvise kriv dalic i losa taktika za utakmicu (mi smo trebali napasti visoko). No igrali smo protiv bolje ekipe i zasluzeno su nas razmontirali. Idemo sad nekako porbati proci skupinu iako mislim da je to to, gubimo od italije a albanija je isto upitna. Doci ce do smjene generacije , dolazak novog iznornika i te promjene su potrebne
Intel 80286
13 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Španjolci su red iznad nas po svim kriterijima, bolji su i nije sramota od takve ekipe izgubit.
Al ono kaj je samota, to je naša igra. Gledam Albance, tuku se i čupaju sa Talijanima, kako i treba. Naši mlaki i njonjavi 80% vremena, al nije ovo prvi put...
Halo Bing! Kako bratac?
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2024 21:46 (Apachy).
10 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Habla epaniol?
12 godina
online
Re: EP u nogometu 2024
Na muci se poznaju junaci. Kad će biti drž nedaj jako teško onda ćemo se dignut kao feniks.
5 godina
offline
EP u nogometu 2024

Lopta je okrugla, a i inace nista ne ocekujem od nasih na EP. I to ne samo po pitanju nogometa. Meni je jedino zao onih ljudi koji su potrosili novce i vrijeme da odu uzivo gledati ovo sto su ovi nasi "fudbaleri" pruzili. Namjerno nisam napisao nogometasi, jer su odigrali upravo onako kako komsije obicno odigraju. Nezainteresino i kljakavo. Mozda oni sutra demonstriraju kako se igra nogomet protiv Engleza. Ruku na srce, moglo je biti i vise od 0:3 da je to Spanjolska zeljela. Nase se nista tu nije ni pitalo s ovakvom "igrom".

11 godina
offline
EP u nogometu 2024

Jel nekome jos malo stekava slika utakmica na momente, na A1?

14 godina
online
Re: EP u nogometu 2024
Apachy kaže...
Španjolci su red iznad nas po svim kriterijima, bolji su i nije sramota od takve ekipe izgubit.
Al ono kaj je samota, to je naša igra. Gledam Albance, tuku se i čupaju sa Talijanima, kako i treba. Naši mlaki i njonjavi 80% vremena, al nije ovo prvi put...

 Ali Italija je ekipa koja ti dopušta fajt, njih možeš na mišiće jer nisu toliko dobri tehnički kao ovi. Španjolci ako te uhvate u mlin ne dopuštaju ti ni da im se približiš. Njih treba iskontrirati, a mi na ovom prvenstvu nemamo igrače za to. Nemamo krila, Perišić više nije onaj stari a nemamo nikog drugog. Nama u kontru trče Kramarić i Majer. To su dobri igrači ali sa loptom u nogama, spori su na krilu kad treba neku kontru istrčati. Lakše ćemo se mi potući sa Talijanima.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
3 godine
offline
Re: EP u nogometu 2024
dado16 kaže...
Perisic proslo svrseno vrijeme

 Perišić je iako još uvijek neutreniran, naš najbrži i najopasniji napadač, što je i pokazao.

合氣道
14 godina
offline
EP u nogometu 2024

Previše prije ovoga prvenstva hvalisanja. Nema više te poniznosti koje je promovirao Dalić. Ne znam jeste uopće primjetili to, kao mi smo izmislili nogomet i sada sve znamo. I odmah laganih 3-0 za Španjolce. Kako su nas fino analizirali i uštopali, a da se nisu ni previše oznojili. Dobio sam baš dojam da ljudi nisu svjesni opasnosti ove grupe.

Španjolci odigrali Gegenpressing kao da Nijemci igraju, i otkrili kako treba igrati protiv ovakve Hrvatske. Pritisak na Modrića i Brozovića koji su bili naši najlošiji igrači. Svaka čast Kovačiću koji je morao pokrivati njih dvojicu i još pokušavati odigravati nekakve dubinske lopte prema naprijed jer ova dvojica doslovce ne znaju što bi sa loptom. čak s u i obrambeni dobro se snalazili u tim situacijama, ali od ove dvojice nije bilo nikakve podrške. I u Katru je po meni Kova bio naš najbolji vezni igrač, samo se to ne smije reć izgleda da se slučajno ne uvrijede Luka i Broz. Da je Mišić igrao danas, malo morgen bi Fabian Ruiz onako došao do gola (ali eto Dalić je zaključio da nam je dovoljan jedan CDM na Euru, Broz je  po njemu alfa i omega ove repke). Malo pogledajte njihova kretanja u sredini i pogledajte Kovu koji jedini se ispravno postavlja u sredini i ne kasni za igračima poput ove dvojice. Naravno, da će to rezultirati ispadanjem čitave obrane jer se obrambeni igrači nalaze u teškoj poziciji, plus bekovi koji su previsoko. Toga sam se najviše bojao prije početka utakmice, ali bitno da se diže euforija nakon Portugala. I dalje mi nije jasno zašto Pongračić, ako znamo da su nam Šutalo i Gvardiol/Erlić uigraniji par, ali očito stručni stožer zna sve.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2024 0:46 (fighterZu).
15 godina
online
EP u nogometu 2024

spanjolci su dobra ekipa, tu nema opce nikakvog govora da nisu.

mi smo izasli takticki uzasno, zahvaljujuc dalicu, jer nije da na rosteru nema kvalitete. ima kvalitete hrpu, samo ju treba posteno poslozit, al bojim se da nas strateg to ne moze, pa ce nas opet cupat neki individualac. 

smjesno smo odigrali, al ko sta ste vec ponovili svi bolje da je to protiv spanjolske u prvoj tekmi.

 

a brozovic je govno kockarsko koje da ima imalo obraza bi sam reko treneru da pusti mlade da igraju ili se oprostio od repke kao sto se oprostio od ozbiljnog nogometa kad je preso u onu polu ligu. zasto u portugalu ronaldo ne igra, a kod nas je broz konstanta. jbt vade se modric i kova, ali broz je zacementiran u postavi. covjek bi reko da ima negdje skrivenu snimku gej orgija s dalicem u glavnoj ulozi. 

11 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Igrali smo loše ali ne toliko. A Španjolci nas uvijek rastave. Na žalost to je tako. Jednostavno ne znamo kako s njima igrati. Ono što je veći problem je što nemamo golgetera. I to već dugo ako smo ga uopće ikad imali. Sve napravimo dobro, akcija, taktika i onda pred golom nema nikoga tko bi znao ugurati loptu u mrežu. One situacije jučer su bile tragikomicne. Za plakat! Pred golom se petlja i nitko ne zna što bi.
15 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Visoki presing i mi ne mozemo izaci sa loptom, procitali su nas spanjolci ko knjigu. Takticki dalic potučen do koljena. Ali i igrači bez žara i volje, jako mlako pa rekao bi ko pičkice. Jedino su se mayer i kova fajtali i trudili ovo sve ko tetkice.
Intel 80286
8 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Horned Reaer kaže...
Sto se tice komentatora bez Drage Cosica to vise nije isto

 Ne daj bože tog urlikavca vise nikad, niti ikog slicnog njemu

 

covjek se samo derao kao krcmar, a takvo mu je bilo i takticko znanje o nogometu. 

Njegovo komentiranje : dobar dan, dva traca, urlikanje, pokrao sudac.

 

Inace svi znamo zbog cega doticni ne komentira,mislim da mu nema povratka

14 godina
protjeran
offline
EP u nogometu 2024

Danas derbi, England - S. Vidim da se naslađuju porazom Hrvatske. Vjv danas dobiju 5 komada od Engleza. 

12 godina
online
EP u nogometu 2024

A gle Foden u životnoj formi, Bellingham, Saka, Kane i iza Declan Rice pa ima da ih zapale.

9 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
x18x05x kaže...

Danas derbi, England - S. Vidim da se naslađuju porazom Hrvatske. Vjv danas dobiju 5 komada od Engleza. 

 

Nevjerojatno je da im to pričinjava toliko zadovoljstvo. Meni bi uvijek drago bilo da neko od naših susjeda skine neki ozbiljniji skalp, tipa da oni maznu Englesku ili Njemačku ili tako nešto. 

 

Naš dosadašnji uspjeh u nogometu oni neće stići idućih 50-100 godina. A ponašaju se kao da su nam oni utrpali 3 komada. 

 

Prije koji dan sam gledao snimku sa njihove televizije jednog nogometnog analitičara koji je rekao kako Hrvatska igra ozbiljan "fudbal", ali je naglasio da on Hrvate nikako ne voli, da ne bi bilo zabune. Meni je nevjerojatno da oni mrtvi ladni to pričaju na TV-u. Ja se ne sjećam da sam ikad čuo da na našim programima netko kaže javno da ne voli Srbe.

2 godine
online
Re: EP u nogometu 2024
sporttest kaže...
Horned Reaer kaže...
Sto se tice komentatora bez Drage Cosica to vise nije isto

 Ne daj bože tog urlikavca vise nikad, niti ikog slicnog njemu

 

covjek se samo derao kao krcmar, a takvo mu je bilo i takticko znanje o nogometu. 

Njegovo komentiranje : dobar dan, dva traca, urlikanje, pokrao sudac.

 

Inace svi znamo zbog cega doticni ne komentira,mislim da mu nema povratka

 Gori od njega je možda jedino Stjepan Balrog ali ne po urlikanju, čim čujem da on komentira odmah na internet idem tražiti neki alternativni stream.

15 godina
offline
EP u nogometu 2024

Gomila klošara,izbornika koji su sad pametni a sapunjali su mačora kad smo pobjeđivali.Dalić pročitana knjiga? Koji jazavac je to napisao da sad ne listam...uglavnom....sram vas može bit.Bilo je loša jučer ali to je sport a ovo je ipak forum gdje svaka nakaza može isprdit šta hoće.puj

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
11 godina
offline
EP u nogometu 2024

Ne treba dramiti, nismo jučer bili dobri i izgubili smo od bolje ekipe i kraj price.

 

8 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Pa buraz dalic je procitana knjiga.
Tko god je ozbiljnije trenirao nogomet ili sudjelovao u njemu na ikakav nacin, zna da je dalic podkapacitiran.

Hvala bogu da imamo ovakve igrace
3 godine
offline
Re: EP u nogometu 2024
Cansee kaže...
Prije koji dan sam gledao snimku sa njihove televizije jednog nogometnog analitičara koji je rekao kako Hrvatska igra ozbiljan "fudbal", ali je naglasio da on Hrvate nikako ne voli, da ne bi bilo zabune. Meni je nevjerojatno da oni mrtvi ladni to pričaju na TV-u. Ja se ne sjećam da sam ikad čuo da na našim programima netko kaže javno da ne voli Srbe.

Meni je to ok, čovjek je iskren.

To mi je korektnije nego kad Vučić kaže; "Želim našim komšijama Hrvatima uspeh na EP u fudbalu" 

 

合氣道
11 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
mislioc kaže...

A gle Foden u životnoj formi, Bellingham, Saka, Kane i iza Declan Rice pa ima da ih zapale.

 

nije im baš pomoglo protiv Islanda u pripremnoj :)

nadam se uber zanimljivoj tekmi - možda se iznenadimo :)

8 godina
online
EP u nogometu 2024

Albanija poprilično kvalitetna, bit će čupavo...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
11 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Cansee kaže...

 

Nevjerojatno je da im to pričinjava toliko zadovoljstvo. Meni bi uvijek drago bilo da neko od naših susjeda skine neki ozbiljniji skalp, tipa da oni maznu Englesku ili Njemačku ili tako nešto. 

 

to mediji i političari forsaju netrpeljivost, kao i naši na drugu stranu...

hrpa normalnih ljudi uvijek navija za repke s ovih prostora (osim ako ne igraju s našima naravno, zvučim sad kao "panzer" ali tak je :D )

 

osobno bi volio da Srbija prođe skupinu i/ili Slovenija - ali je malo nerealno da se to desi (bar za obje reprezentacije)

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2024 11:58 (60nine).
12 godina
online
EP u nogometu 2024

Ja im želim brzo ispadanje i puno golova u njihovoj mreži.

13 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
x18x05x kaže...

Danas derbi, England - S. Vidim da se naslađuju porazom Hrvatske. Vjv danas dobiju 5 komada od Engleza. 

 trebalo bi, igrao sam 1000e na pobjedu srbije i preko 2.5 gola, kvota preko 2

13 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
sporttest kaže...
Pa buraz dalic je procitana knjiga.
Tko god je ozbiljnije trenirao nogomet ili sudjelovao u njemu na ikakav nacin, zna da je dalic podkapacitiran.

Hvala bogu da imamo ovakve igrace

 nije mi jasno zasto vec ne ode s klupe, lik mi je izuzetno iritantan kao pojava, pogotovo kad spominje vjeru... 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice