Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 30.123
|
čitano: 6.453.073
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Rast mišića i visina

Baki moj taj meni je 50-80 kn na dnevnoj bazi. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2017 15:21 (monsieur).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Rast mišića i visina
Zin8 kaže...

Kolko se ceka paket od myproteina?

 itko?

10 godina
online
Re: Rast mišića i visina

@kostolomac

 

Hvala ti Kosta na podijeljenom iskustvu. Budem proučio tvoj jelnovnik, te ću ga prilagoditi svojim potrebama. Učim od onih koji više znaju. Već djelomičnim čitanjem, sam zapazio neke stvari koje ću prilagoditi svojim potrebama.

 

-----------

 

Nisam pitao da nekoga na navlačim na bilo što, nego me fakat zanimalo. Svi oni koji idu u teretanu, nemaju isti cilj. Poštujem ekipu koja ide za povečanjem mišićne mase, te održavanje iste na što višem nivou, te njihovu posvećenost ostvarenju toga cilja. Nije to lagano. Al' moje teorije o nekim dodacima neću spominjati, jer to samo buni forumaše, pa to pitanje više ne povlačim...

 

Well, nego znam jednog tipa kaj je sa mnom išao u teretanu, pa se dugo tražio jer u vježbnju i prehrani, te se počeo baviti fizičkom aktivnošću i paziti na hranu zbgo razloga što u njegov familiji imaju problema sa kardiovaskularnim tegobama(genetski). Uz normalno, regularno vježbanje, tip je platio 1000 kuna jednom tipu kaj se žiku u te stvari, te ga je isti metar dana upućivao u jelnovnike(kako, što spremati za jelo), te se drži one LCHF prehrane. Uz to(prehrana+vježbanje) veli da se prerodio, te da mu je krvna slika kao da ide na visinske pripreme....

 

'Oću napisati da ljudi zbog raznoraznih razloga pohađaju teretanu(bivši sportaši, rehabilitacije, aktivni rekreativci kojim je trening snage potpora za glavnu aktivnost...). Okay, ekipa ide i zbog BB, povečanja mišićne mase i to je O.K.

 

Osobno, idem zbog toga da bude zdrav, te da iz sebe izvlačim maksimume, fizičke, psihičke....itd. Da, budem bolji u svemu što radim, a upravo mi teretana, trčanje, plivanje, aktivnosti na otvorenom(planinarenje....) uvelike pomažu u tome....

 

Nego, htio sam vas pitati još jednu stvar. Koliko vi koji ste aktivni fizički(iz bilo kojeg razloga) koristite uz teretanu, aerobne treninge? Prvenstveno, mislim jel' prakticirate trčanje? Ak' da kolik uz ostale fzičke aktivnosti, te gdje(na otvorenom ili teretana)?

 

Naime, negdje sam pročitao na webu, da su znanstvenici radili neko istrživanje, te da je najbolje za prevenciju starenje i odgađanja svih mogućih bolesti, combo treninga aerorobnih i treninga snage, odnosno teretana+trčanje, primjerice.

 

 

 

 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
PzKpfw kaže...
Hvala ti Kosta na podijeljenom iskustvu. Budem proučio tvoj jelnovnik, te ću ga prilagoditi svojim potrebama. Učim od onih koji više

Nego, htio sam vas pitati još jednu stvar. Koliko vi koji ste aktivni fizički(iz bilo kojeg razloga) koristite uz teretanu, aerobne treninge? Prvenstveno, mislim jel' prakticirate trčanje? Ak' da kolik uz ostale fzičke aktivnosti, te gdje(na otvorenom ili teretana)?

  Na bulku trenutno kad mi padne napamet, al uglavnom je to 3-4 puta tjedno, toliko vjerojatno nije potrebno al to mi je najdrazi oblik relaksacije i iskreno uzivam u tome. Na selu zivim pa je svaki put neka druga ruta kroz sumu, po brdima, tako da nikad ne postane monotono. Najcesce udrem 5-8 km, trenutno mi je cilj 5 km spustit ispod 20:00 i istrcat polumaraton cak u blizoj buducnosti, naravno prezivit ga, ne vjerujem da bi vrijeme bilo neko kompetitivno.

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
Zin8 kaže...
Zin8 kaže...

Kolko se ceka paket od myproteina?

 itko?

Nekad 2tj, nekad 5 dana, zavisi. Kad si naručio?

14 godina
offline
Rast mišića i visina

Ja sam mislio da nutricioniste plaćaju ljudi sa zdravstvenim problemima, pretili ljudi, ljudi u poznim godinama, i "glupi amerikanci", a ne pametni mladi zdravi ljudi. Ne znam. Možda imam primitivno razmišljanje ali mi je to nekako nepotreban trošak, u doba interneta.

13 godina
odjavljen
offline
Rast mišića i visina

@PzKpfw

 

Inace osim teretane u koju idem 3/4/5 puta tjedno (koliko vremena imam), bavim se kosarkom svaki dan po 2/3h. Tako da mi je jako tesko navuci salo, ali i misice.

 

Ali najbitnije je kako se osjecam, stvarno vrhunski a to je i cilj svega ovoga

14 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
KIKI3ooo kaže...

Ja sam mislio da nutricioniste plaćaju ljudi sa zdravstvenim problemima, pretili ljudi, ljudi u poznim godinama, i "glupi amerikanci", a ne pametni mladi zdravi ljudi. Ne znam. Možda imam primitivno razmišljanje ali mi je to nekako nepotreban trošak, u doba interneta.

 da jer se to obavi za 5min ,mislim racunica koliko ces cega unositi ,a onda si prehranu slozis ,znas se sta se smije sta ne

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
lemon_juice kaže...
exer1234 kaže...
lemon_juice kaže...

mozda da si manje gledo po teretani ko je naturalac a ko' je na steroidima i da si se vise fokusiro na sebe, mozda ne bih tako mislio

 da naisi iz osijeka?

 zvonimire znas me znam te 

 

haha odmah sam te prepoznao po slici..

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
kostolomac kaže...

Danas vise ni nesmijes krocit u gym jer te već drugi dan proglase da si na ''stereoidima''  .. uzas...

Zbog takvih hejtera osobno ne stavljam slike nigdje...

Treniram 4 puta tjedno, 5 obroka dnevno, sve važem gotovo u gram...

Radim po programa od jednog ''lika''. Necu ga reklamirat jer bi hetjeri mogli napast

Krenuo sam u gym ponovo 01.04.2017 , vaga bila na 104kg

Danas je na 80.4kg.....

 

 

Nikakve djete , samo regulirat prehranu i to je to,  u principu jedem više nego ikad, al naravno izabrane namirnice...

Svaki dan prije posla 1h vremena ( ponekad dan prije ''skuham'' ) potrošim na pripremu 5 obroka....

Tako da nema nikakve sanse da dođem u napast pojest nesto van toga...

 

Lemon juicy- samo naprijed , odlično definicija....

Treba tu j... trud , znoj, odricanje itd.....

 

 

Sad imao jucer ''cheat'' nakon 18 dana strogoće.... i kora od drveta mi bila fina....

 i , kad izlazis na natecanje i gdje? vidim spremas se za binu, iako cak ni tada ne bi trebao biti toliko ogranicen

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
lemon_juice kaže...

a dobro nije pljuvao, nego me optuzio za steroide... hvala svima momci  

 ma ajde, svi znamo da koristis kreatin, nemoj nama lagati :P 

15 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...
kostolomac kaže...

 Većina zapusi i zapije taj iznos u manje od pola mjeseca , eto toliko :)

 

Pa jeo sam ja slično i trenirao  po svom zadnjih par mjeseci...

 

Sad sam za probu uzeo i okej mi je.

Inače nije samo te dvije strane , ima  ih cca 10 sve objašnjeno u detalje....što kako sto se tice prehrane i treninga .....

Bolje da me ''profić'' prati nego da sam experimentiram :)

 najlakše se tako opravdati, no ono, ne poznamo te, smiješ reći koliko takav jelovnik košta,čisto informativno.

 

U svakom slučaju, ako imaš love dapače, ali zanima me koliko takvo što košta.

 400KN = jelovnik, program treninga, praćenje 2 mjeseca, izmjena po potrebi programa treninga/jelovnika itd........ ;)

 

Budimo realni ovo je nikakva lova.....

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2017 7:12 (kostolomac).
15 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...
kostolomac kaže...

Danas vise ni nesmijes krocit u gym jer te već drugi dan proglase da si na ''stereoidima''  .. uzas...

Zbog takvih hejtera osobno ne stavljam slike nigdje...

Treniram 4 puta tjedno, 5 obroka dnevno, sve važem gotovo u gram...

Radim po programa od jednog ''lika''. Necu ga reklamirat jer bi hetjeri mogli napast

Krenuo sam u gym ponovo 01.04.2017 , vaga bila na 104kg

Danas je na 80.4kg.....

 

 

Nikakve djete , samo regulirat prehranu i to je to,  u principu jedem više nego ikad, al naravno izabrane namirnice...

Svaki dan prije posla 1h vremena ( ponekad dan prije ''skuham'' ) potrošim na pripremu 5 obroka....

Tako da nema nikakve sanse da dođem u napast pojest nesto van toga...

 

Lemon juicy- samo naprijed , odlično definicija....

Treba tu j... trud , znoj, odricanje itd.....

 

 

Sad imao jucer ''cheat'' nakon 18 dana strogoće.... i kora od drveta mi bila fina....

 i , kad izlazis na natecanje i gdje? vidim spremas se za binu, iako cak ni tada ne bi trebao biti toliko ogranicen

 Haha, ne zanima me ''bina'' ni natjecanja ni išta slično....

Ovo radim siključivo za  sebe niti planiram neke ekstreme, nego jednostavno se ''mrvicu'' izdefinirat...nista sto već nije viđeno. 

K tome bit će česti cheat ( barem jedno tjedno ).

Što će biti za mjesec -dva-tri....nemam pojma , mozda ''puknem'' i sve pošaljem znas vec gdje :)

Uopće se ne zamaram toliko, jer meni je prevenstveno bio cilj skinut višak kg, sve ostalo što napravim će biti bonus.

A budimo realni bez ''sređene kuhinje'' napredak je slab ili jakooo spor....

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2017 7:20 (kostolomac).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
Imam nekakvu bol u sredini i na desnoj strani leđa (podrucje bubrega).
Sad citam na internetu da je najvjerojatnije upala bubrega, a ne ide mi se kod doktora..
Jel itko imao mozda slican problem?
16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Wiseman kaže...
Imam nekakvu bol u sredini i na desnoj strani leđa (podrucje bubrega).
Sad citam na internetu da je najvjerojatnije upala bubrega, a ne ide mi se kod doktora..
Jel itko imao mozda slican problem?

Aj u doktora, ne igraj se.

Xbox: Muskarcina
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
kostolomac kaže...
exer1234 kaže...
kostolomac kaže...

Danas vise ni nesmijes krocit u gym jer te već drugi dan proglase da si na ''stereoidima''  .. uzas...

Zbog takvih hejtera osobno ne stavljam slike nigdje...

Treniram 4 puta tjedno, 5 obroka dnevno, sve važem gotovo u gram...

Radim po programa od jednog ''lika''. Necu ga reklamirat jer bi hetjeri mogli napast

Krenuo sam u gym ponovo 01.04.2017 , vaga bila na 104kg

Danas je na 80.4kg.....

 

 

Nikakve djete , samo regulirat prehranu i to je to,  u principu jedem više nego ikad, al naravno izabrane namirnice...

Svaki dan prije posla 1h vremena ( ponekad dan prije ''skuham'' ) potrošim na pripremu 5 obroka....

Tako da nema nikakve sanse da dođem u napast pojest nesto van toga...

 

Lemon juicy- samo naprijed , odlično definicija....

Treba tu j... trud , znoj, odricanje itd.....

 

 

Sad imao jucer ''cheat'' nakon 18 dana strogoće.... i kora od drveta mi bila fina....

 i , kad izlazis na natecanje i gdje? vidim spremas se za binu, iako cak ni tada ne bi trebao biti toliko ogranicen

 Haha, ne zanima me ''bina'' ni natjecanja ni išta slično....

Ovo radim siključivo za  sebe niti planiram neke ekstreme, nego jednostavno se ''mrvicu'' izdefinirat...nista sto već nije viđeno. 

K tome bit će česti cheat ( barem jedno tjedno ).

Što će biti za mjesec -dva-tri....nemam pojma , mozda ''puknem'' i sve pošaljem znas vec gdje :)

Uopće se ne zamaram toliko, jer meni je prevenstveno bio cilj skinut višak kg, sve ostalo što napravim će biti bonus.

A budimo realni bez ''sređene kuhinje'' napredak je slab ili jakooo spor....

 Savjet,, ako se zelis MRVICU izdefinirati, ti se ogranicavas, patis, mucis? cemu to? ....??? s IIFYM mozes doci do forme za binu,a kamoli se mrvicu izdefinirati, a nece ti faliti niti jedna namirnica.. Kakav cheat, ovo ono

 

I sam kazes, mozda puknes, dakle ta prehrana ti je neodrziva na duge staze, a to ne valja.. ne spremas se za binu niti si mr olympia.. Prehrana mora biti ona koju ces moci gurati na duze staze a ne nesto sto je mjesec dana.. 

 

Istina je da je bez sredjene prehrane napredak slab i spor, ali sredjena prehran ne znaci da automatski moras izbaciti sav uh, jesti samo "clean" hranu, ogranicavati se s namirnicama, ne jesti UH navecer... itd itd... a ja sam 100% xsiguran da ti to radis, jer ti je taj "trener" tako rekao....

 

Ajd imenuj svog trenera? neki poznatiji?

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2017 12:47 (exer1234).
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
kostolomac kaže...

 400KN = jelovnik, program treninga, praćenje 2 mjeseca, izmjena po potrebi programa treninga/jelovnika itd........ ;)

 

Budimo realni ovo je nikakva lova.....

 Tebi možda je, meni je 400kn mj telefon i voda + dopunsko.

Ne dam 400kn nekom da mi prepričava nešto što imam na internetu, ako se potrudim sve si sam mogu složiti bez problema, samo da želim ići tako daleko u to.

 

Tko ima dapače, ali 400kn nije ''nikakva'' lova, netko za 400kn cijeli dan se ubija od posla negdje u fušu od jutra do mraka, ako je tebi nikakva, drugome je samo takva.

 

I dalje mislim, da se sve može za 0kn, ali ako tebi to pali i imaš lovu, dapače prijatelju 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
lemon_juice kaže...

a dobro nije pljuvao, nego me optuzio za steroide... hvala svima momci  

Točno to, nisam pljuvao nego rekao da iskreno mislim da si na juiceu :)

A ja sam tu svoje slike objavio, i nisam ljubomoran na nikoga, svojom sam formom a bome i snagom zadovoljan :)

 

15 godina
offline
Rast mišića i visina

Exer - fila, hejteri helloooo

 

 

Da ima sve i svašta na netu, od toga pun k. krivih informacija.....zašto da uzalud gubim vrijeme na testiranje nečeg?

Radim dnevno 10-12h da bi  ''gubio'' vrijeme na netu tražeći što meni odgovara niti sam za takvo nešto stručan.

A i tu nije pitanje tih 400 kn, treba imati volje i karakter  uopće za takvo nešto, đabe sve pare ovog svijeta ako se to nema....

 

Niti svaki program utječe na svakog isto .....

Ako je plan prehrane i treninga uz to praćenje za 400kn puno love onda stvarno neznam.... Pa više dođe malo veća vreća Wheya ( bez kojeg se može ) negoli li ovaj program prehrane/treninga.

I još k tome jednokratna uplata

 

Nemam ja nikakav višak love, nego sam si postavio prioritet....i točno znam gdje ću koju kunu potrošit.

Niti me to ''pali'' nego jednostavno dok dođeš na 104kg,  onda okreneš ploču za ''360'' jer to tak više ne može...

Sam sam svojim ''metodama'' bez izgladnjivanja smršavio uz trening 24kg.....

Niti mislim vječno jesti samo piletinu ili slicno.....

Većina ljudi potroši  na pušenje i kave tijekom cijele godine nego ću ja na nešto za što mislim da je puno ''zdravije'' a bome meni i korisnije....

 

A i ja sam bedak da se ''opravdavam'' nekome za svoju lovu koju sam sam zaradio

 

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2017 14:32 (kostolomac).
13 godina
offline
Rast mišića i visina

Dečko brkaš iskaz mišljenja s hejtanjem. Nigdje te nisam hejtao, čak i branio kad su neki vikali da si na đusu.

 

Rekao si nikakva lova, 400kn je meni ok lova, ako je tebi nikakva dapače. Zašto ne čitate post do kraja. Nigdje nisam rekao da ne smiješ toliko dati za program ili nešto, već konstatirao, ako je tebi to nikakva lova samo je brate daj, ali ja ne bih nikad. Ne vidim di si ti vidio tu hejt, no dobro, izgleda da si malo sad osjetljiv pa svaki komentar koji nije drkica na tebe odmah hejt 

 

btw. okreće se za 180, jer kad se okreneš 360 opet si na istome. Svaka čast za volju, determiniranost i sve, samo sam konstatirao gore da se može puno toga, s malo novca, ali moraš ''nadoštukati'' to sa još više volje truda i odricanja.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2017 15:02 (fila2208).
15 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...

Dečko brkaš iskaz mišljenja s hejtanjem. Nigdje te nisam hejtao, čak i branio kad su neki vikali da si na đusu.

 

Rekao si nikakva lova, 400kn je meni ok lova, ako je tebi nikakva dapače. Zašto ne čitate post do kraja. Nigdje nisam rekao da ne smiješ toliko dati za program ili nešto, već konstatirao, ako je tebi to nikakva lova samo je brate daj, ali ja ne bih nikad. Ne vidim di si ti vidio tu hejt, no dobro, izgleda da si malo sad osjetljiv pa svaki komentar koji nije drkica na tebe odmah hejt 

 

btw. okreće se za 180, jer kad se okreneš 360 opet si na istome. Svaka čast za volju, determiniranost i sve, samo sam konstatirao gore da se može puno toga, s malo novca, ali moraš ''nadoštukati'' to sa još više volje truda i odricanja.

 Ne vidis tip smajlića na kraju? Čista zezancija u svezi hejtanja

Pa ok je lova, ne velim da je ništa, ali vrijedi te love navedeno. 

Jer ja da nekom to radim bi naplatio dvostruku i više, iz tog razloga tih 400 zvuči ''malo'' . Pogotovo kad čovjeka gnjavim koliko hocu i kad hocu. nebi ja za te pare to radio.

Kad znam koliko mogu na sat sa svojim poslom zaradit onda ovo nije problem nikakav, a i cijenim trud da neko tako živi cijeli život....

Inače vjerujem da se može sam uz net dosta toga postići, samo treba dodatni trud i vrijeme uložit ;)

 

Danas ništa nije besplatno, osim zraka :)

 

Dosta pisanja, treba nesto ''prigriznut'', 3 obroka su u meni još 4. prije gyma

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2017 16:29 (kostolomac).
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
kostolomac kaže...
f

 

Kad znam koliko mogu na sat sa svojim poslom zaradit onda ovo nije problem nikakav, a i cijenim trud da neko tako živi cijeli život....

 

 

 Pa to je drugo kad je tebi 400kn ruganje, samo to kažem, to je ta razlika.

A gle on mora nać cijenu prihvatljivu i raditi na što više ljudi to da diže lovu, i to je to. Dobra je to lova,a  fcb je prepun fitness trenera, trba znat nać pravoga

sretno :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
11 godina
offline
Rast mišića i visina
13 godina
odjavljen
offline
Rast mišića i visina

@fila2208

 

Totalno te razumijem i podrzavam. Ali da dodam nesto. Dosta ljudi, pogotovo recimo nekih mojih poznanika, jednostavno nezna niti ima volje to istrazivati. Ne barataju dobro pojmovima poput kalorijskog deficita, suficita itd.

 

Ja sam bio totalno drugaciji sto se toga tice. Kad sam krenuo trenirati, u prvih mjesec dana sam sve to pojmove pohvatao samo zato jer sam istrazivao svaki dan po par sati na internetu. Jer sam imo neki cilj i htio sam sve o tome znati.. alo da, nismo svi isti

13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
MARKOZD15 kaže...

@fila2208

 

Totalno te razumijem i podrzavam. Ali da dodam nesto. Dosta ljudi, pogotovo recimo nekih mojih poznanika, jednostavno nezna niti ima volje to istrazivati. Ne barataju dobro pojmovima poput kalorijskog deficita, suficita itd.

 

Ja sam bio totalno drugaciji sto se toga tice. Kad sam krenuo trenirati, u prvih mjesec dana sam sve to pojmove pohvatao samo zato jer sam istrazivao svaki dan po par sati na internetu. Jer sam imo neki cilj i htio sam sve o tome znati.. alo da, nismo svi isti

 Jasno,90 % dođe i pita kako da budem velik ko ti, uzme bučke 25kg i stane kraj mene i kida si tetive.

Reci što uzimaš, jel mogu naručiti preko tebe itd...

 

Ja osobno nikad nisam zaronio duboko u kalorije i prehranu. Nemam volje ni mogućnosti. Danas sutra kad budem s curom/ženom živio, bude mi slagala sebi i meni menije i zajedno ćemo vježbati što mi je san.

zasad uz male korekcije u prehrani, suzdržavanje od nekih stvari, ali i uživanje u svemu što život pruža alkohol/junk/loše životne navike, može se dobro izgledati, bit zdrav i zadvoljan.

Vidio si moje slike, znaš kako izgledam, i sad mi reci da se ne može tako izgledati, bez da se pazi na nešto. Trebaš naći životni stil, i sam sebi postavit granicu do koje ideš, do kolike žrtve a za što?

Da bi jebao pičke? Da bi na plaži netko drkao na tebe? Da drkaš sam na sebe? Da ideš na binu? Da, dok drugi uživaju u alkoholu i zajebanciji, ti piješ vodu?

 

Koji je cilj i koliko si spreman žrtvovati, i onda dalje po tome.

Meni je bit zdrav, dobro izgledati, bit jak, a usput i najviše popit i pojesti kad se i to je po meni najjača shema :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
11 godina
offline
Rast mišića i visina

Koji bcaa od myproteina uzeti? Imao sam od maline i okus mi je bio odlican ali prekraj zaliha mi je vec dosadio pa sam sada uzeo zelenu jabuku i nikako mi ne pase, bas se osjeti da je okus cista kemija (sto kod maline ipak nisam osjetio) i podrigujem se evo i 6 sati nakon sta sam popio.

16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
icip kaže...

Koji bcaa od myproteina uzeti? Imao sam od maline i okus mi je bio odlican ali prekraj zaliha mi je vec dosadio pa sam sada uzeo zelenu jabuku i nikako mi ne pase, bas se osjeti da je okus cista kemija (sto kod maline ipak nisam osjetio) i podrigujem se evo i 6 sati nakon sta sam popio.

Ako se ne pripremaš za neko takmičenje ili imaš poseban razlog, nemoj nijedan, rađe kupi nešto drugo.

Takav odgovor sam dobio i od ljudi kojima je fitness/BB posao-život.

Probao sam i nula bodova.....

Xbox: Muskarcina
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Virty kaže...
icip kaže...

Koji bcaa od myproteina uzeti? Imao sam od maline i okus mi je bio odlican ali prekraj zaliha mi je vec dosadio pa sam sada uzeo zelenu jabuku i nikako mi ne pase, bas se osjeti da je okus cista kemija (sto kod maline ipak nisam osjetio) i podrigujem se evo i 6 sati nakon sta sam popio.

Ako se ne pripremaš za neko takmičenje ili imaš poseban razlog, nemoj nijedan, rađe kupi nešto drugo.

Takav odgovor sam dobio i od ljudi kojima je fitness/BB posao-život.

Probao sam i nula bodova.....

 Nisi dobio 30kg čistog mišića pa veliš ne funkcionira?

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...
Virty kaže...
icip kaže...

Koji bcaa od myproteina uzeti? Imao sam od maline i okus mi je bio odlican ali prekraj zaliha mi je vec dosadio pa sam sada uzeo zelenu jabuku i nikako mi ne pase, bas se osjeti da je okus cista kemija (sto kod maline ipak nisam osjetio) i podrigujem se evo i 6 sati nakon sta sam popio.

Ako se ne pripremaš za neko takmičenje ili imaš poseban razlog, nemoj nijedan, rađe kupi nešto drugo.

Takav odgovor sam dobio i od ljudi kojima je fitness/BB posao-život.

Probao sam i nula bodova.....

 Nisi dobio 30kg čistog mišića pa veliš ne funkcionira?

Xbox: Muskarcina
13 godina
offline
Rast mišića i visina

Pa šalim se malo, ali kako si to osjetio da to ne funkcionira? Znaš li kad je bcaa najbitniji?

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice