Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 30.123
|
čitano: 6.452.946
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
lemon_juice kaže...

mozda da si manje gledo po teretani ko je naturalac a ko' je na steroidima i da si se vise fokusiro na sebe, mozda ne bih tako mislio

 da naisi iz osijeka?

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
monsieur kaže...

Sta je to tocno na njegovom tijelu toliko masivno da se ne moze dostici prirodno nakon 7 godina treninga? Sigurno nema preko 85 kila (tj. defka je odradena dobro), dobro osvjetljenje/kut slikanja.

 nije bitna masivnost, nego suhoca i punoca, sto je gotovo nemoguce imati natty, osim pod velikom pumpom ili ako si genetski frik, na tolikoj suhoci ces biti flat, ravan.. 

11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
MARKOZD15 kaže...

Po mom misljenju si taman na nekoj granici sto mozes dostici prirodno. Odlicna genetika i nizak body fat zapravo daju dojam da si dosta veci nego sto jesi (imas 85 kila), sto stvarno nije previse. Da imas 90+ kila na ovaj bodyfat, onda bi se stvarno zapitao jesi na necemu. A i da si na steroidima, boli me ona stvar, vidi se da trosis dosta vremena u teretani sto zasluzuje respekt

 

Iako mi poprilicno "suho" izgledas, sto je za svaku pohvalu. Cut je odlicno napravljen po ovome sto vidim.

 upravo to :D 10/10 

 

KIKI3ooo 

 

ima ih svakakvih ali zacudio bih se koliko ih je ljubomorno... toliko da bude smijesno, onda one koje te se trude ignorirat pa te gledaju krajickom oka, kad ih skontas i pitas nesto onda se useru, pa ove sto se nemogu prestat smijat i tak, mos birat u 90% slucajeva haha.. iskreno ni nemoras imat neku misicnu masu cisto da si shredan na to se povampire

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 1:31 (lemon_juice).
11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...
lemon_juice kaže...

mozda da si manje gledo po teretani ko je naturalac a ko' je na steroidima i da si se vise fokusiro na sebe, mozda ne bih tako mislio

 da naisi iz osijeka?

 zvonimire znas me znam te 

6 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Nisam siguran je li natty ili nije , ali figura je top gledajuci jel je na gearu ili ne , a sad je li steroid ne bi lako osudjivao , iako mislim da ima nekoliko materijala gdje bi se mogli naslutit roid koristenje ( blago zaobljen traps i neprirodan oblik ramena ( preokruglast ) ) , ali ako covjek trenira 7y i ako je genetski lud - moguće je , samo ako se i bodes , ne lazes nas nego sam sebe ! :D , salute , odlicna forma , samo jako

13 godina
offline
Rast mišića i visina

Jel moguće da osuđujete lika da je na roidsima? Lik je lijepo izrezran i to je to, ne vidim nikakvu pompu oko izgleda dal je natty ili nije.

 

Većina vas tu izgleda ko kurac u hladnoj vodi pa seruckate po svakom ko dođe malo pokazat kako se to radi.

 

hejteri će hejtat, šta će drugo nego hejtat.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
14 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Vidi se da je na wheyu, poznatom opasnom preparatu, nema šanse da je to natty.
One ring to bring them all and in the darkness bind them
15 godina
offline
Rast mišića i visina

Danas vise ni nesmijes krocit u gym jer te već drugi dan proglase da si na ''stereoidima''  .. uzas...

Zbog takvih hejtera osobno ne stavljam slike nigdje...

Treniram 4 puta tjedno, 5 obroka dnevno, sve važem gotovo u gram...

Radim po programa od jednog ''lika''. Necu ga reklamirat jer bi hetjeri mogli napast

Krenuo sam u gym ponovo 01.04.2017 , vaga bila na 104kg

Danas je na 80.4kg.....

 

 

Nikakve djete , samo regulirat prehranu i to je to,  u principu jedem više nego ikad, al naravno izabrane namirnice...

Svaki dan prije posla 1h vremena ( ponekad dan prije ''skuham'' ) potrošim na pripremu 5 obroka....

Tako da nema nikakve sanse da dođem u napast pojest nesto van toga...

 

Lemon juicy- samo naprijed , odlično definicija....

Treba tu j... trud , znoj, odricanje itd.....

 

 

Sad imao jucer ''cheat'' nakon 18 dana strogoće.... i kora od drveta mi bila fina....

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2017 10:41 (kostolomac).
13 godina
offline
Rast mišića i visina

Ma hejteri će hejtat tako to ide. 

Ja osobno ne pazim na ništa, samo kad sam išao, treirao sam jako i ubijao se, i zadovoljan sam kako izgledam. Jasno da može bolje i još izrezanije, ali realno neam vremena ni volje, a bome volim pojest jumbo pizzu tu i tamo i kako da onda ja se držim neke stroge dijete.

 

185/95 je sad i ok temelj za masu, ali ne bih išao opet na 100kg ko prošle god, već probao tu negdje ostat.

 

ugl samo rokajte, a kad sliku ovdje stavite pripremite se na pljuvanje i ljubomoru, jer takav smo mi narod i to tako ide :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...

Ma hejteri će hejtat tako to ide. 

Ja osobno ne pazim na ništa, samo kad sam išao, treirao sam jako i ubijao se, i zadovoljan sam kako izgledam. Jasno da može bolje i još izrezanije, ali realno neam vremena ni volje, a bome volim pojest jumbo pizzu tu i tamo i kako da onda ja se držim neke stroge dijete.

 

185/95 je sad i ok temelj za masu, ali ne bih išao opet na 100kg ko prošle god, već probao tu negdje ostat.

 

ugl samo rokajte, a kad sliku ovdje stavite pripremite se na pljuvanje i ljubomoru, jer takav smo mi narod i to tako ide :)

 

Kako to biva u životu, oni koji pljuvaju najčešće izgledaju lošije/gore od popljuvanih :)

Xbox: Muskarcina
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Virty kaže...

Kako to biva u životu, oni koji pljuvaju najčešće izgledaju lošije/gore od popljuvanih :)

 Zato ti 90% ekipe ovdje nikad nije stavilo sliku, već samo pametuju skriveni iza svojih profila 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
11 godina
offline
Rast mišića i visina

a dobro nije pljuvao, nego me optuzio za steroide... hvala svima momci  

16 godina
offline
Rast mišića i visina

Mislio sam općenito, ne samo na ovaj zadnji slučaj.

Ja sam doživio situaciju di mi je rečeno da se ne trujem kazeinom i wheyom.....šta reći :)

 

Xbox: Muskarcina
11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

hahah, pa vidim ima i tu njih par di mislie slicno 

16 godina
offline
Rast mišića i visina

I onda sutra istog lika vidim u McDonald's-a na prežderavanju :)

Nemam ništa protiv povremenog izlaska za gušt u McDonald's, ovo se samo odnosilo na to da se ne suplementiram "zdravo" :)

Xbox: Muskarcina
13 godina
offline
Rast mišića i visina

Sve je to dobro, priuštit si tog smeća i užitka nekad. Kad mi cura napravi palačinke sa sirom pa maznem 10 komada pa ne mgou disati...ali ne svaki dan, onako, nedjeljom kad se ne dižem iz kreveta cijeli dan.

takav dan treba tvom mozgu a bome i mišićima.

 

Po meni treba bit umjeren u svemu, a na treningu dat sve od sebe i rezultati će doći. Bitno je poštovati svakoga tko se trudi i radi za sebe i ako si u situaciji dati mu savjet ili dobronamjernu kritiku kao i pohvalu. zato smo tu na forumu da jedni druge bodrimo i pomažemo, a ne zajedljivo prozivamo za razne supstance.

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
offline
Rast mišića i visina

povratak velikana

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...

Ma hejteri će hejtat tako to ide. 

Ja osobno ne pazim na ništa, samo kad sam išao, treirao sam jako i ubijao se, i zadovoljan sam kako izgledam. Jasno da može bolje i još izrezanije, ali realno neam vremena ni volje, a bome volim pojest jumbo pizzu tu i tamo i kako da onda ja se držim neke stroge dijete.

 

 Fakat mos pojest jumbo-icu ? :)

Truth in engineering.
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Batista kaže...

 Fakat mos pojest jumbo-icu ? :)

 Borba je, i kako gdje. Kad mi je u domaćem tu lokalu natrpa jer zna da je za mene, cura i ja je pojedemo ali ona mi mora pomoći.

Inače neke slabije natrpane mogu pojesti iako na kraju bude malo borbe, ali da sam prase prase sam  

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
10 godina
online
Re: Rast mišića i visina

@kostolomac

 

Jel' možeš napisati okvir svoje prehrane??

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
13 godina
offline
Rast mišića i visina

Jedva čekam sad da inače samorpozvani veliki nutricionist i stručnjak, PzKpfw objasni malo neke stvari.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...

Jedva čekam sad da inače samorpozvani veliki nutricionist i stručnjak, PzKpfw objasni malo neke stvari.

Samoprozvani stručnjak nam daje minuse na zadnje postove :)

Treba ga pratiti i u ostalim temama :)

Xbox: Muskarcina
7 godina
protjeran
offline
Re: Rast mišića i visina
Virty kaže...
fila2208 kaže...

Jedva čekam sad da inače samorpozvani veliki nutricionist i stručnjak, PzKpfw objasni malo neke stvari.

Samoprozvani stručnjak nam daje minuse na zadnje postove :)

Treba ga pratiti i u ostalim temama :)

 Treba paziti, ta uvlakuša je miljenik admina, pogotovo onog što je lak na okidaču (banovima)

15 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
PzKpfw kaže...

@kostolomac

 

Jel' možeš napisati okvir svoje prehrane??

 

 Ovo je nekakva baza koje se držim u cca 90% slucajeva, iako imam dosta jos strane sto mogu ubacit ali ja većinom idem ''linijom manjeg otpora''

 3.5 tjedna sam na tom rezimu trenutno..

 Planiram po programu radit cca do sljedeceg ljeta, s time da će se naravno plan prehrane i treninga ovisno o napretku mjenjat po potrebi.

 Osobno sam zadovoljan sa menijom i izborom namirnica

 

 

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
7 godina
protjeran
offline
Rast mišića i visina

Koliko je to kalorija dnevno da sad ne računamo?

15 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Paolo Maldini kaže...

Koliko je to kalorija dnevno da sad ne računamo?

 Nisam uopce računao, lik za mene to odradi, niti me iskreno ne zanima bas :)

 

 Program je rađen na temelju raznih podataka koje sam ja njemu dao i želja koje sam imao. ( što hoću od sebe ''napravit'' )

 Znači nije na pamet....

 Naravno, zato je tu i praćenje da se vidi u kojem smjeru se ide i da se eventualno nesto promjeni ako je potrebno....

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2017 11:15 (kostolomac).
12 godina
odjavljen
offline
Rast mišića i visina

Kolko se ceka paket od myproteina?

13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Paolo Maldini kaže...

 Treba paziti, ta uvlakuša je miljenik admina, pogotovo onog što je lak na okidaču (banovima)

 Ne sekiraj se, znam i ja admina - dva ovdje pa neeće bit problema. Nitko ga nije uvrijedio pa nema potreba za reportanjem koje čini vjerojatno.

 

kostolomac kaže...

 Nisam uopce računao, lik za mene to odradi, niti me iskreno ne zanima bas :)

 

 Program je rađen na temelju raznih podataka koje sam ja njemu dao i želja koje sam imao. ( što hoću od sebe ''napravit'' )

 Znači nije na pamet....

 Naravno, zato je tu i praćenje da se vidi u kojem smjeru se ide i da se eventualno nesto promjeni ako je potrebno....

 Koliko košta to što je lik odradio, a mogao si sam doma, pogledavši malo internete?

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
15 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...
Paolo Maldini kaže...

 Treba paziti, ta uvlakuša je miljenik admina, pogotovo onog što je lak na okidaču (banovima)

 Ne sekiraj se, znam i ja admina - dva ovdje pa neeće bit problema. Nitko ga nije uvrijedio pa nema potreba za reportanjem koje čini vjerojatno.

 

kostolomac kaže...

 Nisam uopce računao, lik za mene to odradi, niti me iskreno ne zanima bas :)

 

 Program je rađen na temelju raznih podataka koje sam ja njemu dao i želja koje sam imao. ( što hoću od sebe ''napravit'' )

 Znači nije na pamet....

 Naravno, zato je tu i praćenje da se vidi u kojem smjeru se ide i da se eventualno nesto promjeni ako je potrebno....

 Koliko košta to što je lik odradio, a mogao si sam doma, pogledavši malo internete?

 Većina zapusi i zapije taj iznos u manje od pola mjeseca , eto toliko :)

 

Pa jeo sam ja slično i trenirao  po svom zadnjih par mjeseci...

 

Sad sam za probu uzeo i okej mi je.

Inače nije samo te dvije strane , ima  ih cca 10 sve objašnjeno u detalje....što kako sto se tice prehrane i treninga .....

Bolje da me ''profić'' prati nego da sam experimentiram :)

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
kostolomac kaže...

 Većina zapusi i zapije taj iznos u manje od pola mjeseca , eto toliko :)

 

Pa jeo sam ja slično i trenirao  po svom zadnjih par mjeseci...

 

Sad sam za probu uzeo i okej mi je.

Inače nije samo te dvije strane , ima  ih cca 10 sve objašnjeno u detalje....što kako sto se tice prehrane i treninga .....

Bolje da me ''profić'' prati nego da sam experimentiram :)

 najlakše se tako opravdati, no ono, ne poznamo te, smiješ reći koliko takav jelovnik košta,čisto informativno.

 

U svakom slučaju, ako imaš love dapače, ali zanima me koliko takvo što košta.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice