Gdje kupiti komponente za PC?

poruka: 11
|
čitano: 18.727
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti

zanimame gdje mi se najbolje isplati kupiti komponente??

 

a trgovina moze biti i online

 

gdje je najjeftinij??

 

u vemilu, vsc, hangaru, hg spotu?????

 

gdje??molim pomoc

 

unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gdje kupiti

Mislim da je Diskont24.

Probaj Linux! - www.linuxzasve.com | Otkrij Linux! - wiki.open.hr
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti

ima li jos koja dobra tgrovina gdje se mogu naci komponenti po najjeftinijoj cijeni???

AMD Semprom 3000+ 1.81GhZ, ATI Radeon 9600 series 256MB, RAM 1,5 GB, hard 160GB...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gdje kupiti komponente za PC?

ja cu si komp uzet u hardvaraju jer imaju dost velik izbor i dos povoljne cijene sam neznam dal oni moglu slozit komp onda pa ga sastavljenog poslat.

Tko pod drugim jamu kopa nos!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti komponente za PC?

To bi svi voljeli znati i da su još k tome vrhunske ;)

Spomenuti diskont je navodno najjeftiniji. Ne znam iz prve ruke.

Ali računaj s time da nekada 200-300 kuna više nije prevelika cijena ako iz trgovine odeš zadovoljan.

Možda jesu malo skuplj od ostalih, ali sa AnalogBit-om i Linksom apsolutno nikada nisam imao nikakvih problema.

Od usluge do robe. Tu mogu dodati i Autronic. Nisam tamo često, ali zamjerke također nemam.

Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja. - J. Krishnamurti
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje kupiti
di genero kaže...

ima li jos koja dobra tgrovina gdje se mogu naci komponenti po najjeftinijoj cijeni???

Imaju dosta trgovina i proizvoda u bazi... Lijepo vidiš kaj je di najjeftinije... 
Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
15 godina
offline
Gdje kupiti komponente za PC?

e jel ima neko kojih losih iskustava sa hardverajem jer sam cuo da neko govori da im usloga nije bas nesto?

Tko pod drugim jamu kopa nos!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gdje kupiti komponente za PC?

Preporuka ADM-a...medu najjeftinijima...nikad problema oko garancije...kupio tamo vec 7 kompova (uskoro 8)!

Q6600 G0 @ 3.6GHz | Big Typhoon modded Gigabyte X38-DS5 2x2Gb G.Skill PK Seagate 250GB ST3250410AS Gigabyte 8800GTS 512Mb | AC S1 Corsair HX620 Samsung 2232BW Chieftec BA02-B-B-B modded
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje kupiti komponente za PC?
Rino kaže...

Preporuka ADM-a...medu najjeftinijima...nikad problema oko garancije...kupio tamo vec 7 kompova (uskoro 8)!

 mi mozes poslat link? od amd shopa u hrvatskoj
16 godina
offline
Gdje kupiti komponente za PC?

Hehe ADM je a ne AMD. :)

 

http://www.adm.hr/

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Gdje kupiti
di genero kaže...

zanimame gdje mi se najbolje isplati kupiti komponente??

 

a trgovina moze biti i online

 

gdje je najjeftinij??

 

u vemilu, vsc, hangaru, hg spotu?????

 

gdje??molim pomoc

 

unaprijed hvala

 u ve mila za gotovinu naravno ako imaju što traziš
MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 2×1-TB-plus vanjski hd Maxstor-500gb NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice