Problemi s przilicama, przenjem i dvd medijima

poruka: 1
|
čitano: 963
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Problemi s przilicama, przenjem i dvd medijima

Evo ovako... Prije par dana dobio sam na poklon przilicu Pioneer DVR-215 (sata). Ugradio sam ju medutim kada sam htio napraviti image jednog od mojih DVD-a (traxdata dvd-r 16x) nisam uspio, tj preciznije uspio sam 1/5 puta. U neri mi se prijavljivao error... Mislio sam da je prvo stvar u przilici pa sam ju vratio.... Medutim dobio sam novu (istu) i nasao se s istim problemom. Istovremeno sam kupio i dr przilicu NEC 7203S (takoder sata) i ugradio i nju. Rezultat przenja istog dvd-a je bio jednak kao i kod prethodna dva Pioneera. Onda sam formatirao Windowse XP misleci da je do njih, pa sam mijenjao i Neru, na kraju sam pokusao promijeniti firmware kod pioneera medutim nisam ga mogao instalirati (skinut je s pioneerove stranice za moj model). Znaci przilice mi nece stvarati image na hard za dvd-ove (traxdata dvd-r 16x) koje sam przio nekada samsungovom przilicom (istina na max speed). Nakon toga ubacim traxdatu dvd+r 8x i dvaput mi przilica (pioneer) przi kako treba.... Moram napomenuti da mi je stara samsungova przilica gutala sve dvd-ove. U cemu je problem da ove dvije  nove prave probleme???

 

Przilice  su  kupljene  prema  trenutnoj  ponudi  na  nasem  trzistu  pa  molim  da  se  ne  daju  glupi  komentari  poput  smece...  itd  nego  da  se  pisu  samo  iskustva  prijedlozi  i  moguca  rjesenja ovog problema...

 

 

Hvala  :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.3.2008 13:51 (igy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice