Pozadinsko osvjetljenje na laptopu

poruka: 8
|
čitano: 29.762
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pozadinsko osvjetljenje na laptopu

Imam Dell Inspiron 1525. Radi se o tome da kad ga uključim u struju, ekran svijetli jednakom jačinom kao i kad radi na bateriju, ali ipak radi na struju pa valjda nije problem u punjaču/napajanju. Netko zna u čemu bi mogao biti problem, pleaseMršti se

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Pozadinsko osvjetljenje na laptopu

Imaš li software za regulaciju svijetline? Probaj s time,ili podesi u BIOS-u ako ima...

Moj forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pozadinsko osvjetljenje na laptopu
motaro1989 kaže...

Imam Dell Inspiron 1525. Radi se o tome da kad ga uključim u struju, ekran svijetli jednakom jačinom kao i kad radi na bateriju, ali ipak radi na struju pa valjda nije problem u punjaču/napajanju. Netko zna u čemu bi mogao biti problem, pleaseMršti se

Ako bi mogao obijasnit sta je problem mozda i pomognemo....Radi se o tome da kad ga uključim u struju, ekran svijetli jednakom jačinom kao i kad radi na bateriju, ali ipak radi na struju pa valjda nije problem u punjaču/napajanju.

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." * Friend: "What is it?" * Me: "An operating system." * Friend: "Like Firefox?"
15 godina
neaktivan
offline
Pozadinsko osvjetljenje na laptopu

ma nema veze sa softverom jer imam i xp i sedmicu i na oba sustava je jednako. jednostavno, kada ga uključim u struju, osvjetljenje se uvijek treba pojačati, tj. to se događalo do večeras. sada svjetlo radi kao da nije priključen u struju...mračno je ali se sve vidi. probajte svoj laptop ostaviti da radi samo na bateriji, eto tako je :(

moguće da je to posebno svjetlo koje bi trebalo raditi ali je krepalo?

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Pozadinsko osvjetljenje na laptopu
motaro1989 kaže...

ma nema veze sa softverom jer imam i xp i sedmicu i na oba sustava je jednako. jednostavno, kada ga uključim u struju, osvjetljenje se uvijek treba pojačati, tj. to se događalo do večeras. sada svjetlo radi kao da nije priključen u struju...mračno je ali se sve vidi. probajte svoj laptop ostaviti da radi samo na bateriji, eto tako je :(

moguće da je to posebno svjetlo koje bi trebalo raditi ali je krepalo?

Pročačkaj malo po BIOS-u...

Moj forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2009 4:28 (xZero1).
14 godina
neaktivan
offline
Pozadinsko osvjetljenje na laptopu

jel imaš na tipkovnici tipke za pojačavat i smanjivat svjetlinu?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pozadinsko osvjetljenje na laptopu

Ides na control panel---power options---i nastimas sebi koliko ce ti biti osvjetljenje kad radi na bateriji i na kablu

Pertla
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pozadinsko osvjetljenje na laptopu

Nadi na tipkovnici tipku Fn Negdje pokraj CTRL i drzi ju, dok drzis tu tipku stisci strelicu prema gore za posvetlit ekran, a prema dolje za potamnit ekran.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice