Najbolji program za vraćanje podataka

poruka: 11
|
čitano: 46.556
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Najbolji program za vračanje podataka
pitanje

Nemam eksterno kučište ali mi baš dolazi NAS, mogu li i njega iskoristiti pa da spojim taj hard preko LANa?

Uglavnom, to je onaj problem od prije kad mi je PM8 pomaknuo particije za par mjesta, pa ih onda drugi program vratio, pa sam vidio fileove, pa onda Windowsi napravili svoje i sad ih opet ne vidim. Fileovi čak nisu ni zbrisani, niti je hard formatiran. Neki O&O program je našao oko 40 000 fileova, ali koliko vidim on traži po ekstenzijama, a one koje meni trebaju *.exr i *.max nisu bile na popisu. Nisam siguran da bi ih vratio. Možete li mi savjetovati program koji baš skenira i traži fileove neovisno o particji i sl (kao što je taj bio) i neovisno o ekstenzijama fileova. Trebam samo nekoliko njih važnih, ostalo mi je bekapirano.

 

Znači, možda nešto što koriste u onoj firmi kod nas koja se bavi tim za bolesno velike iznose.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za vračanje podataka

Možeš koristiti besplatan program Recuva ili ako imaš TuneUp Utilities njegov TuneUp Undelete.

 

To su dva programa koje ja koristim, ali ti si napisao da ti nekih datoteka koje si tražio nisu bile,

 

to se obično događa jer se neki dijelovi datoteke prilikom brisanja oštete i ne mogu se povratiti,

 

a drugi je taj što ih računalo(program za vraćanje) nakon podužeg vremena uopće ne skenira i zato ti nisu bili

 

na listi

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- intel e7200 3ghz,gigabyte ep35-ds3,gainward 8800gt OC,segate barracuda 500gb,2x 2 gb kingmax ram,thertmlake soprano
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.12.2008 13:51 (Mayales).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Najbolji program za vračanje podataka
autorov komentar

Hvala probati ću oba.

Recuva mi zadnji put nije uspijela. Problem je što je sjebana particija, zači baš mi treba program koji skenira disk bez obzira kako je formatiran. Fileovi su svi friški i ne pobrisani, a nije ni ništa rađeno na hardu od 'incidenta'.

 

 

16 godina
offline
Najbolji program za vračanje podataka
prihvaćeno rješenje

Probaj GetDataBack, jako hvaljen i sa dosta zadovoljnih korisnika:

 

http://www.runtime.org/data-recovery-software.htm

 

Sa TunUp-om osobno nisam zadovoljan. Dešavalo mi se da pobrišem nešto i istog trenutka idem to tražiti i nije nalazio obrisane fajlove. Tako da je prilično nepouzdan.

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Najbolji program za vračanje podataka
autorov komentar

Super! Sviđa mi se opis, točno što mi treba. O&O mi je našao hrpu fileova, ali kako neki bmp ili tif imaju i po gigu, znam da je tu puno smeća, tako nešto nisam imao. Hvala ti!

16 godina
offline
Najbolji program za vračanje podataka

pisalo se već o ovoj temi, ali kad imamo ovo... ajde da i ja opet pitam.

 

Zna li netko neki pouzdan program za vračanje podataka sa memorijske kartice mobitela, na kojoj je predhodno napravljeno formatiranje. Isprobao poveći broj rikoverija ali ništa.

هردسري & سبيدسري
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
RE: Najbolji program za vraćanje podataka

Kako u temi nije riječ o vračevima, promijenio sam naziv teme tako da odražava ono o čemu tema govori - dakle, o vraćanju podataka. Mene bi bilo sram tako pisati. Radije pišite bez kvačica i crtica ako vam to ne ide. Ili koristite provjeru pravopisa. Ili drugi put slušajte o čemu se govori na satovima hrvatskog jezika u školi. Namigiva

16 godina
offline
RE: Najbolji program za vraćanje podataka
autorov komentar

Nefil, SPASIO si mi život! I taj program naravno! Thanks! Ovaj program treba savjetovati svima i pisati o njemu u Bugu! Ljudi koji su ga napravili zaslužuju medalju!

 

Nakon što je nekoliko programa pokušalo vratiti particiju i još jače 'usmećili' hard i još jače sakrili prave particije sa svojim pokušajima te nakon što je nekoliko programa bezuspješno pokušalo vratiti datoteke, ovaj je vratio sve datoteke poimence, i točno njihove pozicije po folderima!!! Ne mogu vjerovati! Moja preporuka!

 

E da, za mbaksa, sram prihvaćen, i greška naučena.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.12.2008 11:01 (Crayox).
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za vraćanje podataka

pozdrav!slucajno sam pobrisao file iz utorrenta,radi se o iso file-u pa ako mi mozete preporuciti kakav dobar program!thx

kayser soze
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za vraćanje podataka
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za vraćanje podataka

evo instalirao i radi i nasao i hvala!Izlanuo se

kayser soze
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice