Loš FPS,framedropovi,crashanja....

poruka: 2
|
čitano: 1.677
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Loš FPS,framedropovi,crashanja....

Sve je pod moj PC...matična je nova,podržava procesore do 95w,a moj FX 8150 je 125w(jel to problem?).Događaju se čudne stvari,recimo,surfam internetom i smrzne se,a ako ostavim BF3 da radi u pozadini nema freeza.U igricama imam loš FPS i framedropove.RAM,proc ili matična?Grafička nedavno u linksu odvrtila heaven 24h,HDD bez greški,temperature su ok,to možemo odmah eliminirati.Idem sad odvrtit neki čmark pa mi recite dal je score dobar...

EDIT:3D mark mi javlja ovo:

Workload Single init returned error message: DXGI call IDXGISwapChain::SetFullscreenState failed:

The requested functionality is not supported by the device or the driver.

DXGI_ERROR_NOT_CURRENTLY_AVAILABLE

 

EDIT2:pokrenem prime95 a CPU zakucan na 38%?!I ruši se na OCCT nakon jedva minute loada...sad,procesor je neispravan ili matična ne podnosi takav load?Ako i je matična,zašto imam slab FPS i framedropove?Zbog nje sigurno ne.

battlelog:KICKASS_HR
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2013 3:57 (kurt).
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Loš FPS,framedropovi,crashanja....

125W TDP procesor, i to još Bulldozer FX 8150, na ploči od 300 Kn s jeftinom 3+1 naponskom regulacijom, RLY?

TO ne može raditi, čudi me kako još nisi spalio ploču. Ako i nisi, nemaš brige - hoćeš ako nastaviš koristiti tako.

Underclockaj i undervoltaj taj procesor dok ne nabaviš drugu matičnu (što prije moguće!), raditi će malo bolje.

To što opisuješ ima uzrok u naponskoj regulaciji procesora, preslaba je i ruši ti testove (i pravi probleme) jer se muči i pregrijava (procesor traži više nego što ona može dati).

 

Slab framerate i framedropove imaš jer ti procesor ne može raditi kako spada. Da, zbog matične.

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2013 8:46 (191x7).
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice