0xc000007b Battlefield 1 opet isto

poruka: 3
|
čitano: 573
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
0xc000007b Battlefield 1 opet isto

Taman kada sam do prije neki dan rijesio problem sa origin setupom sad se pojavio problem u bf1. Instalirao sam ja bf1 sa origina normalno i ocu uci i javlja mi se greska 0xc000007b. I sjetio sam se da sam ubacivao neke d3d.dll fajlove u syswow64 a ti fajlovi su zadnji put modovani 2005 godine. A kada ocu instalirat najnoviji directx pise da je vec instaliran. Sad neznam da li su ti fajlovi problem sto sam ubacivao u syswow64.

Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: 0xc000007b Battlefield 1 opet isto

Zašto si ikakve fileove ubacivao unutra?

DirectX ti po defaultu dolazi kada god instaliras grafičke drivere.

Moj savjet je da obrišes te dll fileove, probas reinstalirati grafičke drivere (obavezno koristi DDU - Display Driver Uninstaller: https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html) i nakraju u Originu desni klik na Battlefield 1 i ionda Verify game files. On će ti provjeriti sve fileove koji su potrebni za igru i skinuti one koji ne trebaju.

 

I još mali savijet, izbrišti prije nego ponovno pokreneš igru Battlefield 1 folder u: Documents/Games pa da si ponovno možes postaviti postavke.

 

 

5 godina
offline
Re: 0xc000007b Battlefield 1 opet isto
BRKO1KROZ0 kaže...

Taman kada sam do prije neki dan rijesio problem sa origin setupom sad se pojavio problem u bf1. Instalirao sam ja bf1 sa origina normalno i ocu uci i javlja mi se greska 0xc000007b. I sjetio sam se da sam ubacivao neke d3d.dll fajlove u syswow64 a ti fajlovi su zadnji put modovani 2005 godine. A kada ocu instalirat najnoviji directx pise da je vec instaliran. Sad neznam da li su ti fajlovi problem sto sam ubacivao u syswow64.

 U onoj temi gdje si prvi put pisao sam ti sve detaljno opisao, počevši od instalacije windowsa.

 

Ideš zbrda-zdola, vrati se na početak i ajde po redu.

Live long and prosper.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice