Asus ovlasteni servis

poruka: 13
|
čitano: 21.751
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Asus ovlasteni servis

koji je Asus ovlasteni servis, i dali je moguce da provjere preko serijskog koda da mi garancija jos vrijedi jer ne mogu naci garanciju i racun za njega.?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Asus ovlasteni servis

Mislim da su oni

 

http://hr.s1see.com/

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Asus ovlasteni servis

da jesu, samo mi nije jasno nemam garanciju i racun al su provjerili preko serijskog broja i kao garancija je do 4og mjeseca ove godine, a znam da je kupljen u 1vom mjesecu tako da bi garancija trebala biti do 01.2015.?!?

Kao oni gledaju od kad je kod njih dosao tako nesto je rekao u servisu, i sad recimo zamijenit ce HDD jer je gotov i sta nebi trebali produziti garanciju ?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Asus ovlasteni servis
marxone kaže...

da jesu, samo mi nije jasno nemam garanciju i racun al su provjerili preko serijskog broja i kao garancija je do 4og mjeseca ove godine, a znam da je kupljen u 1vom mjesecu tako da bi garancija trebala biti do 01.2015.?!?

Kao oni gledaju od kad je kod njih dosao tako nesto je rekao u servisu, i sad recimo zamijenit ce HDD jer je gotov i sta nebi trebali produziti garanciju ?!

ak mijenja hdd onda se garancija produzuje samo na hdd odnosno taj hdd ima svoju garanciju

HOW ABOUT NO
13 godina
offline
Asus ovlasteni servis

u servisu mi je rekao da se nista ne produzuje, da je garancija do 4og mj bez obzira sto je HDD zamijenjen ?!

po to moze i polovni sad stavit unutra i da crkne opet za par mjeseci?!"

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Asus ovlasteni servis

standardno neznanje hrvatskih "dućana" servisa i tako to...

neznam zašto se opterećuješ sa tim, kupi hdd u futua it, i imaš na njega valjanu garanciju 24 36 ili 60 mjeseci garanciju.... i to je to....

 

novi dio uvjek mora imat svoju garanciju....

 

 

 

 

HD Portal - pogled u svijet visoke rezolucije www.hdportal.eu
13 godina
offline
Asus ovlasteni servis

idem po njega bas prekosutra pa cu bas vidjet sta ce reci za garanciju za HDD da li ima na kraju ili ne

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Asus ovlasteni servis

Ima li di ovlasteni servis u Splitu? Trebao bi ga ocistiti skupilo se prasine , a da pri tom ne gubim garanciju.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Asus ovlasteni servis

UPOZORENJE!!!!!!!!

Ukoliko želite izbjeći malverzacije ovlaštenog servisera računala System1 (ASUS,Toshiba,Dell,Fujitsu) ne kupujte navedene proizvode. Temeljeno na nekoliko iskustava s dotičnim možete samo držati "fige" da vam se uređaj neće pokvariti a jamstvo ukratko možete objesiti "mačku o rep"! Ako se nadate da će vam osoblje u Elipsu moći pomoći - ZABORAVITE! Sa serviserom nije uopće moguće uspostaviti kontakt a kamoli istjerati pravdu u slučaju reklamacije. Ako smatrate da su vam nakon servisiranja pokvarene komponente zamjenjene novim - VARATE SE! Uglavnom...agonija će potrajati nekoliko mjeseci.

Ovo je dobronamjeran savjet temeljen na vlastitom iskustvu a protumačite ga kako želite.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Asus ovlasteni servis

Takoder loša iskustva sa navedenim servisom. Kupio novi Asus laptop kojem se HDD uzasno cuje, igla zakucava, i odmah nakon par dana na reklamaciju i kazu sve ok, max 5 dana ce biti na servisu. Sad vec 2 tjedna niti glasa od njih... Bio u ducanu gdje kupio lap i kazu da nista ne mogu napraviti...

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Garancija graficke

Pitanje. Ako kupim graficku karticu u Njemackoj (Asus gtx 1060) ako se sa njom sta desi ako se pokvari ili slicno. Dali ce priznat garanciju u ASUS shopu kod nas ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Garancija graficke

-ne postoji asus shop.. druga trgovina odbije robu koja nije njegova (nema veze s njom) ali ako je takav ugovor s lokalnim distributerima može biti npr globalni servis.. Tad to piše u garanciji, popis mjesta-država/graova i sl. pročitaj...

-zakon, sve možeš kroz trgovca kod kojeg si kupio, ostalo je stvar ovlaštenog servisa/mreže distriburera.

-garancija je 2-3 godine.. većina komponenti se u tom roku neće pokvariti, pa ako nisi pehista nema razloga da se tebi pokvari u tom roku (nakon tog nema veze), ili ako ti je to važno, tad ne kupuj vani.. to je tvoja odluka-rizik/cijena i nema 'boljeg' odgovora.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Re: Garancija graficke
Nerkesis kaže...

Pitanje. Ako kupim graficku karticu u Njemackoj (Asus gtx 1060) ako se sa njom sta desi ako se pokvari ili slicno. Dali ce priznat garanciju u ASUS shopu kod nas ?

 Dok desifriras sto je ovaj gore htio reci.

Moraš slati nazad u Njemačku, kod nas ne možeš ništa. I to šalješ na svoj trošak.

Isplati se kupiti inače. Prodjes jeftinije nego kod nas, a da se da se pokvari su stvarno male, unutar garancije ima slučajeva, ali to je rijetkost!

Ako ti se pokvari, pošaljem im nazad i oni ti kad potvrde sa servisom daju novu istu, a ako je nemaju na zalihi neku drugu u vrijednosti te :)

everyday i'm shuffling...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice