Kako se čuli za BUG Forum?

poruka: 35
|
čitano: 4.645
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

naslov sve govori!!!

 

ja sam to došao s foruma hr jer mi je tamo bilo preglupo ima previše raznih tema tu je ono sve oko kompova i to mo se tad svidilo.

Neznam di se ide za to .
14 godina
protjeran
offline
RE: Kako se čuli za BUG Forum?
RPG vs TENK kaže...

naslov sve govori!!!

 

ja sam to došao s foruma hr jer mi je tamo bilo preglupo ima previše raznih tema tu je ono sve oko kompova i to mo se tad svidilo.

Ja sam prvo došao do bug videa i tek sada sam spao na Forum

14 godina
neaktivan
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Čitajući BUG, a pošto nisam imao net tek sam se nedavno prijavija.

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
14 godina
odjavljen
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Pa eto, bavim se u slobodno vrjeme računalima, još davno sam nekad znao kupiti najnovij BUG,a za forum sam znao ima dosta dugo, ali nije mi se dalo baš registrirat, pa sam napravio account neki dan.

15 godina
offline
RE: Kako se čuli za BUG Forum?
Pratio sam bug i hacker od kad su izasli,onda je hacker propao pa sam nastavio bug pratit,i tek prije godinu dana sam dobio net pa sam se pridruzio i na forum :D..
16 godina
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Hmm, ja sam i prije visio na BOL-u, tako da, cim je forum napravljen, sam vidio i dosao. Samo se nisam odmah registrirao, ni sam ne znam sto, ali mislim da sam bio medu 100 prvih koji su posjetili forum.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
14 godina
protjeran
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Čitajući Bug.

Skype: internet.gospodin
16 godina
neaktivan
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

 mislim da sam saznao za forum čitajući Bug ali se nisam odmah registrirao nego nekoliko tjedana kasnije... Od početka mi se je svidio dizajn iako je drugačiji nego sada. Da je forum vBulletin vjerovatno bih od davno zaboravio na njega. Namigiva

A life? Cool! Where do I download one of those?
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2010 13:38 (leo_819).
14 godina
odjavljen
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Pa otišao na BOL i vidio forum i čitao forum od prije godinu i pol i eto, prije 8 mjeseci se registrirao jer mi je trebala pomoć...

Ja nemam potpis!?
14 godina
neaktivan
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Počeo sam čitati Bug, pa na stranice, ali nisam se odmah registrirao tek za cirka pola godine i evo me!NamigivaZadovoljan, nemam primjedbi...

“Ustanite kao lavovi iz drijemeža, U nesavladivom broju Stresite lance ko rosu sa vas Koje su, dok ste spavali, stavili na vas Vas je mnogo, a njih je – malo.”
14 godina
neaktivan
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Preko prijatelja. Registrirao se on onda i ja

Neznam šta da napišem :)
16 godina
neaktivan
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Pročitao sam u Bugu i registrirao se...

4chan always finds a way!
15 godina
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Preko google-aCool

Tražio sam nešto, svidio mi se dizajn, ekipa i ostao Osmijeh

http://www.hr-invites.com (chiteri, trejderi i bezobraznici nisu dobrodošli) ; last.fm: BORG_CRO
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2010 14:18 (BORG).
15 godina
neaktivan
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Kad sam otišao na bug web stranicu(kad sam tek dobio adsl,dial up je bio prespor) veoma brzo sam ga zamjetio.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k
15 godina
neaktivan
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Naslov ti baš i ne govori sve :)

Teško je reći, ali mislim preko googla.

Nisam se odmah registrirao nego nakon nekoliko mjeseci, kad sam nešto drugo trebao.

Na forumu sam u početku provodio jako puno vremena, ali sad ga rijetko posjetim :(

Malo su se teme razvodnile, a uz to sam i moderator na jednom drugom forumu, koji broji manje članova što mu je u jednu ruku i prednost jer ima manje spama.

Za forum mogu reći samo sve pohvale, jer ima stvarno dosta ljudi koje su svoje znanje spremni podjeliti s drugima.

Ne ostavljaj ništa nedovr <a href="http://najboljadijeta.blogspot.com">Dijeta</a>
14 godina
neaktivan
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

isto preko googlea. bilo je to za vrijeme call of duty mw2 hypea Smijeh. googlao sam rasprava o mw2 i došao bug forum. jedno vrijeme sam samo ćitao, a poslje se i joinao.

@ BF BC 2
14 godina
neaktivan
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Preko frenda koji je dugo član ovog foruma i onda sam i ja na njegovo preporuku da nešt pročitam..

Nemam potpis osim na licnoj
14 godina
neaktivan
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

di su sad modovi 

Neznam di se ide za to .
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako se čuli za BUG Forum?

Često sam bia na BOL-u, a i BUG kupujem već 15 godina pa sam samo čeka da krene forum !

I see banned people.
15 godina
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Prije nego sto sam se registrirao intenzivno sam tragao po googleu za hardverom.

Htio sam pronaci pokoji review i tako...

Ali nakon sto bih svaki put upisao nesto takvo u rezultatima bih nasao temu na forumu o tom hardveru.Osmijeh

Tako sam malo prosvrljao forumom i odlucio se registrirati.

Svidio mi se dizajn,ekipa,teme i ostao.Nevinašce

Keep this topic alive!
15 godina
protjeran
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Ja sam prvo tražio pomoć za neke quick launch ikone nestale s desktopa, mis ona Language Bar HR ili nešto tipa pa sam vidio da po raznim forumima ima rješenja, a kako Google.hr prije izbacuje naše Hrvatske stranice prva je i bila BOL Forum. Odlučio sam se regati poslje jer mi se svidjela ideja da i ja učestvujem kako tako i ja znam nešto:P Sad nisam požalio provedenoga vremena, obično sam svaki dan ovdje neki i po 4 sata dugoCool

loss of interest question wonder ways of fear they pull me under
15 godina
neaktivan
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Imao sam neke probleme s kompom pa sam tražio po netu rješenja i uvijek mi prvi rezultati na Google-u budu s bug foruma-a pa sam se registrirao.A časopis Bug sam počeo kupovati nakon što sam se registrirao na forumSmijeh

Fućkaj ga!
15 godina
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Uh, ni ne sjecam se tocno. Mislim da sam imao neki krs od racunala i trazio neka rjesenja i naletio na forum. Nisam se odmah regao, puno kasnije...

TrustNo1
14 godina
neaktivan
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Trazio sam rjesenja za  neke probleme kao i inace, i prvo sto mi je google otvorio bio je ovaj forum.............

The quieter you become the more you are able to hear...
14 godina
neaktivan
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Učlanio sam se dok sam poceo trazit novi komp...

 

HVALA SVIMA NA BUG FORUMU ZA POMOĆ I PODRŠKU!!!

14 godina
offline
RE: Kako se čuli za BUG Forum?

Koristim BUG časopise svaki mjesec pa otprilike 5 godina i više kupujem samo BUG eto tako sam saznao i za BUG Forum.

14 godina
neaktivan
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Trebalo mi nes za komp, prijavio se, svidjelo mi se (ekipa i cijeli forum) i ostao..Osmijeh

CPU: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1051608 VGA: http://www.techpowerup.com/gpuz/35ycs/
15 godina
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

iz PCE foruma, posto se tamo masovno pljuvalo po bug casopisu i forumu, odlucio sam provjerit o cemu se radi..

 

Na kraju krajeva puno aktivnija forum koji ima svojih prednosti i mana...

 

 

A da se pljuje po njemu nije zasluzio bar iz mojeg iskustva..

16 godina
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

Prije foruma je bio samo BOL bez foruma.

 

Da bi komentirali neku vijest, morali ste upisivati mail adresu uz komentar na koju bi vam dosla potvrda o komentiranju gdje ste vi morali potvrditi komentar.

To je bilo malo nespretno...

Tako ja tu i tamo komentiram, kad ono na jednom - forum! Nema vise glupih potvrdnih mailova!

Registriro sam se odmah.

- Psiho246
14 godina
neaktivan
offline
Kako se čuli za BUG Forum?

gnjavio sam geekove iz bug-a sa svojim pitanjima za svaku malu glupost,pa su me poslali na bug forum (a vjerovatno i u PM)Smijeh.

uglavnom jedini forum na kojem jesam i na kojem sam ikad bio aktivan,a tako će i ostati jer ovdje učim,a ako se usput još malo zabavim,opet dobro.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice