T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

poruka: 89
|
čitano: 28.563
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
Lex Luthor kaže...

A kada ce T-cum ponuditi onaj famozni 3D odnosno na jednom računu telefon, internet, tv, o kojem prićaju najmanje dvije godine???

zašto da nude.

 

zato su kupili Iskon, pa tamo eksperimentiraju.

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
APazinjan kaže...

Ja sam sad zvao. Promjena iz 10 GB u 15 Gb vrijedi tek od 1.4

A ja sam sad zvao SZK po treći put i sad mi kaže da definitivno i ovaj mjesec, dakle od 1. 3. 2010. svi korisnici paketa 10 GB koriste paket od 15 GB. Paket 10 GB završio je sa 28.02.2010.

15 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

U pravu si papuk. Nemojte vise siriti dezinformacije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.3.2010 11:41 (Los Sam).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Ljudi ovaj T-com je kuća luđaka. Kako sam već potrošio 6 GB sada sam ponovo zvao SZK. Kaže mi tip da 15 GB vrijedit će od 1. 4. 2010. Galamio sam na njega jer mi je jučer tvrdila da čita i piše joj da ja imam 15 Gb od 1. 3. 2010. a on mi sada tvrdi "da on čita da imam 10 GB do isteka ovog mjeseca. I zašto se nerviram kad je to istina jer on vidi na str. Moj t-com". Kažem da i ja to isto vidim, ali gdje je ona jučer čitala jer mi je tvrdila da njoj piše da korisnik... ima 15. GB od 1. 3. 2010. Da pukneš od muke! A svi oni od nas korisnika dobijaju plaću.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

I što je sad točno? Neodlučan

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
Tom69 kaže...

I što je sad točno? Neodlučan

Ja sam koristio paket od 10 GB

Sad su mi na korisničkim stranicama skinuli oznaku da sam korisnik paketa od 10 GB, ali nisu stavili oznaku da sam korisnik paketa od 15 GB.

Očito će sve biti jasno tek kad stigne račun za tekući mjesec

15 godina
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Budući da je t-com u pitanju, nebi bilo čudno da nas namjerno lažu da vrijedi od 1.3. Tako bi za nabijeni promet od 15 GB fino obračunali 160 kn = 60(10gb) + 5*20(1gb).

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Ja sam sada totalno zbunjen, ja sam prije imao 10 GB paket, dali sada imam 15 GB, nisam ništa produživao.

Lako je čovjeka sprdati, al aj mu daj 100kn
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
Dodinho kaže...

Ja sam sada totalno zbunjen, ja sam prije imao 10 GB paket, dali sada imam 15 GB, nisam ništa produživao.

Da, imas 15 GB po cijeni od 59 kn.

A ako potpises ugovor na 12 mj. za taj paket, onda je cijena 48 kn.

Znaci ako ne potpisujes ugovor, onda placas kao i do sada,samo imas 5 GB vise.

14 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

--Postovani,
nastavno na Vas e-mail, zelimo Vas obavijestiti kako smo uvidom u bazu
podataka utvrdili kako ste od datuma 01.03.2010. korisnik usluge MAXadsl
15 GB. Navedene promjene internet paketa su aktualne i odnose se na sve
T-Com MAXadsl korisnike, a detaljnije informacije o istome mozete
pronaci na mreznoj adresi
http://www.t-com.hr/privatni/internet/maxadsl/promet.asp .  Ovo sam dobio od: kontakt@t-com.hr nakon što sam pitao  tko mi može dati istinit odgovor na pitanje koliko Gb  prometa u paketu 10 GB mogu potrošiti u ožujku, s obzirom da sam 4 puta zvao SZK T-coma i dobio sam 2+2 različita odgovora. Valjda je ovo konačan odgovor!?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Ma nabijem i njih i njihovo "sniženje"...

Jučer mi je veza pukla 5 puta u razmaku od 15-tak minuta, a zatim još dva puta u razmaku od tri sata.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

E ljudi nešta mi nije jasno. Imam potpisan ugovor s T-Comom na 2 godine tj. 24 mjeseca, trenutno je prošlo 14 mjeseci od potpisa ugovora. E sad kad bih ja odabrao ovaj paket od 15 GB po nižoj cijeni da li se meni tih 12 mjeseci ugovorne obveze obračunavaju odmah idući mjesec ili tek kad mi istekne rok na koji sam potpisao ugovor, odnosno za 10 mjeseci

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
Prince-Artas kaže...

E ljudi nešta mi nije jasno. Imam potpisan ugovor s T-Comom na 2 godine tj. 24 mjeseca, trenutno je prošlo 14 mjeseci od potpisa ugovora. E sad kad bih ja odabrao ovaj paket od 15 GB po nižoj cijeni da li se meni tih 12 mjeseci ugovorne obveze obračunavaju odmah idući mjesec ili tek kad mi istekne rok na koji sam potpisao ugovor, odnosno za 10 mjeseci

To i mene zanima. Ja sam u sličnoj situaciji. Mislim da bi trebalo ići odmah tj od sljedećeg mjeseca jer ti si pod ugovorom samo za dsl liniju, a za paket meni na ugovoru piše do raskida(ili tak nešto, nije određeno datumom). Po takvom ti bi mogao ugovorit paket od 15 GB kojeg nesmiješ mijenjat 12 mjeseci, a nakon 10 mj bi te normalno zvali da produljiš ugovor za dsl liniju i ponudili neku nagradu. E sad bi tu teoriju trebalo provjerit.

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
BlackM kaže...
Prince-Artas kaže...

E ljudi nešta mi nije jasno. Imam potpisan ugovor s T-Comom na 2 godine tj. 24 mjeseca, trenutno je prošlo 14 mjeseci od potpisa ugovora. E sad kad bih ja odabrao ovaj paket od 15 GB po nižoj cijeni da li se meni tih 12 mjeseci ugovorne obveze obračunavaju odmah idući mjesec ili tek kad mi istekne rok na koji sam potpisao ugovor, odnosno za 10 mjeseci

To i mene zanima. Ja sam u sličnoj situaciji. Mislim da bi trebalo ići odmah tj od sljedećeg mjeseca jer ti si pod ugovorom samo za dsl liniju, a za paket meni na ugovoru piše do raskida(ili tak nešto, nije određeno datumom). Po takvom ti bi mogao ugovorit paket od 15 GB kojeg nesmiješ mijenjat 12 mjeseci, a nakon 10 mj bi te normalno zvali da produljiš ugovor za dsl liniju i ponudili neku nagradu. E sad bi tu teoriju trebalo provjerit.

ugovor je samo za paket,ja sam sebi mijenjala,ne utječe na ugovor za adsl,i kreće odmah od sljedećeg mjeseca

14 godina
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Meni jucer zvali iz t-scuma....SZK-e i kao ako ostanem na flatu godinu dana da imam kao 20% popust.....ja rekao ok posto mi ionako onda istice ugovor pa mi je tako svejedno, a na flat-u sam stalno.

Pitam zensku dali mogu mjenjati brzine kako hoce u tom periodu i naravno da nije znala pa me zvala nakon jedno cca 15-ak minuta i rekla da samo trebam ostati na flat-u, a brzine mjenjam kako hocu....meni ok.

Nego, dali ima netko info kada ce povecati brzine.....vec ih dugo nisu mjenjali pa je vrijeme da to malo uduplaju! Namigiva

No, ne tuzim se na download.....vec na uplad koji je koma.

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Znači od 1.3. imam 15 gb?Ako nije tako platit ću 20kn za svaki dodatni gigabajtNeodlučan

Fućkaj ga!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Ja sam zvao i kaže da već je 15GB. Samo neka probaju nabiti račun. A user.t-com.hr pod promet stoji prazno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
blagus kaže...

Ja sam zvao i kaže da već je 15GB. Samo neka probaju nabiti račun. A user.t-com.hr pod promet stoji prazno.

Meni su prvo rekli da samo novi korisnici imaju 15gb a drugi put da svi imaju.Sad sam im poslao e-mail pa ćemo vidit odgovor!

Fućkaj ga!
15 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Brzi su,evo šta kažu:

 

Postovani,
nastavno na Vas e-mail, zelimo Vas obavijestiti kako smo uvidom u bazu
podataka utvrdili da ste datuma 01.03.2010. postali korisnik usluge
MAXadsl 15 GB. Navedene promjene su aktualne i odnose se na sve T-Com
MAXadsl internet korisnike s identicnim statusom korisnickog racuna.
Nadamo se da ste zaprimili sve potrebne informacije.
 

To znači da svi vi koji ste imali 10gb sada imate 15!Sretno trošenjeNamigiva! 

Fućkaj ga!
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Dobio sam obavjest, sa računima za Veljaču, kako moj sadašnji 10 GB promet postaje 15 GB.

Super!

Međutim tu je još jedna obavjest u kojoj kažu da će 01. 04. 2010. u Vjesniku objaviti izmjene u cjenovnom sustavu za određene usluge u javnoj komunikaciskoj mreži.

Više možemo saznati na www.t-com.hr također od 01.04.

No što sad?

Hoće li povisiti cjene ili sniziti?

Misle li privući ljude s nižim cjenama „Flata“ da produže ugovore, a onda povisiti cjene drugih usluga?

Koliko im se može vjerovati?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Je li onda dovoljno na user stranicama odabrati flat uz ugovornu obvezu 12 mjeseci i ovu manju cijenu? 

U listopadu prošle godine potpisao sam ugovor na 2 godine 4/256 i flat.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Sorryte ljudi nemam vremena citati postove, ja sam uzeo externi hdd za 1 kn i produzio ugovor, hocu sad imati flat za 79 ili starih 99 ?

ⓑⓤⓖ░░▒▓███►◕‿◕◄███▓▒░░ⓑⓤⓖ
14 godina
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

ja sam u 10.mj 2009.god potpisao ugovor za flat na 24 mj, u iznosu od 180kn

prije neki dan sam bio u t-comu nešto se raspitivao i rekli su mi da mogu potpisati novi ugovor na 12mj. u kojem stoji da moram sljedećih godinu dana biti na flat tarifi ali mi je tada mjesečni račun za flat 160 kn,znači 20 kunića manje i ja to ljepo potpisah i uštedih 20 kunića mjesečno

dnl
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
Josip7g kaže...

Je li onda dovoljno na user stranicama odabrati flat uz ugovornu obvezu 12 mjeseci i ovu manju cijenu? 

U listopadu prošle godine potpisao sam ugovor na 2 godine 4/256 i flat.

Jeste. Akcija traje do kraja ožujka.

14 godina
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

pozz.

 

Trebao bih jednu informaciju.

 

Ti paketi se mjenjaju na https://user.t-com.hr/index.php ?

 

I onda se pošalje onaj zahtjev na tim stranicama ?

 

Jel dolazi kakva pismena obavijest u svezi toga ?

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu
mihi999 kaže...

pozz.

 

Trebao bih jednu informaciju.

 

Ti paketi se mjenjaju na https://user.t-com.hr/index.php ?

 

I onda se pošalje onaj zahtjev na tim stranicama ?

 

Jel dolazi kakva pismena obavijest u svezi toga ?

 

 

 

 

Možeš na toj stranici promijeniti ili nazvati SZK. Od prvog dana sljedećeg mjeseca vrijedi ti paket koji si izabrao. Ja sam nazvao SZK 16. 11. i od 01.12. sam koristio paket 10 GB, a oko 15. 12. došla mi je pismena obavijest da sam od 01. 12. postao korisnik MAXadsl Super 10 GB. Ako izabereš paket koji je na akciji; npr. 15 GB bićeš obavezan 12 mj. koristiti najmanje taj paket. I dobićeš pisanu obavijest (ugovor). Možeš zatražiti u tom periodu veći (skuplji) flat, ali ne možeš manji - start paket od 1 GB.

14 godina
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

Da vam kazem malu info......naime imam  u novome stanu sve od t-coma pa tako i flat. Tu sam godinu dana i znaci godinu dana koristim na ovoj lokaciji njihove usluge koje su inace potpisane na ugovornu obvezu od 24 mjeseca.

Nazvali su me prije par tjedana iz SZK i pitali dali mislim i dalj ostajati na flat-u posto onda imam jeftiniju pretplatu.....naravno da sam pristao jer mi druge vrste pretplate ne pasu tj. treba mi flat u ovome stanu.

Usput sam pitao dali sa time produzujem i ugovornu obvezu prema njima za 12 mjeseci (na onih 24 mj.) no oni su mi odgovorili da nista ne produzujem, vec se samo obvezujem da cu imati flat 12 mjeseci i da necu dirati nista oko smanjivanja paketa. Meni pase posto mi ionako za 12 mj. istice ugovorna obveza..... Isto tako sam pitao dali smijem mjenjati brzine tj. dali si je mogu povecat i smanjit kada hocu i lijepo su mi rekli da mogu to raditi bez problema i da je samo vazno da 12 mj. ostanem na flatu.

 

P.S.

 

Stigao mi je napokon i prenosni HDD koji sam narucio dok sam produzivao pretplatu za MaxTV u drugome stanu.....cekao sam na njega malo vise od mj. dana.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
offline
RE: T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

logirajte se na t comove stranice pa čete vidjeti kolki vam je paket aktiviran ja imam 15 gb tako piše al sad sam si aktiviro da od 1.4 imam flat,,, :D

15 godina
offline
T-com snizio cijene uz ugovornu obvezu

evo ga meni pise ovako: 

Tip korisnika:MAXadsl 15 GB
Šta imaju podmornica i windowsi zajedničko? Čim otvoriš prozor počinju problemi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice