Problemi sa Zyxel P-660 HW-D3 i routing modom

poruka: 3
|
čitano: 3.535
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa Zyxel P-660 HW-D3 i routing modom

naime jucer dobio navedeni modem i postavio sve u routing modu (t-com sluzba me vodila) i sve radilo, onda sam ja sam prebacio u bridge mode i takodjer radilo, ali kad sam ipak odlucio da bi routing mode (jer mi wireless ne radi u bridge modu) vise mi se ne spaja na internet. Znaci kad mi je u routing modu ne spaja se na internet, a kada je u bridge modu spaja se. Ovi iz t-com sluzbe su rekli da ne znaju gdje je problem.

Molim vas za pomoc, hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa Zyxel P-660 HW-D3 i routing modom

resetiraj modem tako da stisnes reset ozada na 20tak sec i onda ga podesi u routing mode.

 

Ako nisi siguran kako, nazovi sluzbu za korisnike i reci im da si tek dobio modem.

 

Inace, imam isti modem i radi kao urica za razliku od d'linka 584t koji je bio katastrofa

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa Zyxel P-660 HW-D3 i routing modom

Da, resetiraj ga, drži reset iza dok se lampice ne pogase i nazovi odmah služba za korisnike, reci da si resetirao router i da ga treba podesiti na routing mode, vjerojatno nešto od postavki nisi uključio kako treba.. ako u route mode-u ne bude radilo kako treba kada ti oni budu pomagali oko konfiguracije, zahtjevaj da ti se prijvai kvar, pa da ti ga zamijene...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice