Krađa vipa ili?

poruka: 12
|
čitano: 9.489
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Krađa vipa ili?

Pozdrav. Danas sam dobio račun i skoro dobio herc. Znači normalno plaćam mobilni internet L od vipa 145,53 Kn. no ono što sam vidio jest Naknada za uključenje odlaznih poziva/ vip online usluga. Ja se nesječam da sam aktivirao tako nešto niti neznam što to znači pa ako bi mi netko mogao to malo bolje pojasniti. Cijena toga je 56kn :S

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Krađa vipa ili?

Nazovi službu za korisnike, nema ti druge. I podijeli ovdje s nama što su ti rekli, da se ne dogodi još nekome isto.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Krađa vipa ili?
izith kaže...

Nazovi službu za korisnike, nema ti druge. I podijeli ovdje s nama što su ti rekli, da se ne dogodi još nekome isto.

Da samo da se malo smirim, poslo sam im i Mail..

15 godina
neaktivan
offline
Re: Krađa vipa ili?

Ok, ekipa rekla da je to radi tzv. ponovnog uključenja usluge, no ona nikad nije niti bila isključena tako da neznam ja točno što se njima muti po glavi. Nije meni do tih 50kn al brate ako već nešto potpišemo nek tako bude...

16 godina
offline
Krađa vipa ili?

I, što sad? Hoće ti to vratiti ili...?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Krađa vipa ili?

Ako nisi bio platio račun i isključili su te to je naknada za ponovno uključenje, ne uključuju ponovno badava a ako nisi bio isključen i sve račune si platio na vrijeme onda im faksiraj odreske računa

 

izith ne petljaj se tamo gdje pojma nemaš molim te

 

 

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2012 1:26 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Krađa vipa ili?
Oldy kaže...

Ako nisi bio platio račun i isključili su te to je naknada za ponovno uključenje, ne uključuju ponovno badava a ako nisi bio isključen i sve račune si platio na vrijeme onda im faksiraj odreske računa

 

izith ne petljaj se tamo gdje pojma nemaš molim te

 

 

Pa ne petljam se, vidiš lijepo da pitam jer mi nije jasno. Gospodine sveznajući.

14 godina
offline
Krađa vipa ili?

Gospodine nesveznajući niz godina koristim mobilni net   i da bio sam isključen i da platio sam naknadu za ponovno uključenje na prvom slijedećem računu

 

kako ne volim takve ljude ccccc

bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Krađa vipa ili?

A dobro kaj te strefilo 143 kn :D.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Krađa vipa ili?
Oldy kaže...

Gospodine nesveznajući niz godina koristim mobilni net   i da bio sam isključen i da platio sam naknadu za ponovno uključenje na prvom slijedećem računu

 

kako ne volim takve ljude ccccc

Autor teme je naveo kako usluga nikad nije ni bila isključena, pa me zato zanima što i zašto mu je naplaćeno. Dakako, isto koristim mobilni net.

 

A kakve to ljude ne voliš, kad već idemo offtopic - one koje nešto zanima, pa pitaju?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Krađa vipa ili?
BMK kaže...

A dobro kaj te strefilo 143 kn :D.

nekom je i to puno..

xfact
14 godina
offline
Krađa vipa ili?

Ako mu nije bila isključena neka im faksira odreske računa

zvuči mi bez veze da vip izmišlja isključenja,

 

osim ako nisu uveli i naplatu uključenja novim korisnicima to ne znam

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice