2.0 Zvučnici

poruka: 67
|
čitano: 24.350
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
2.0 Zvučnici

Ako je za rock i takve stvari onda super.l

Odlični visoki i srednji te mekani umjeren bas.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
2.0 Zvučnici

Sad mi ništa uopće nije jasno, vidim po stranim siteovima da dosta ljudi pljuje po M-Audio Studiophile AV20 zvučnicima.

Kažu da nisu dostojni svoje cijene.

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: 2.0 Zvučnici
Xbox360 Modder kaže...

Sad mi ništa uopće nije jasno, vidim po stranim siteovima da dosta ljudi pljuje po M-Audio Studiophile AV20 zvučnicima.

Kažu da nisu dostojni svoje cijene.

On pita za polovne od 400kn, vrijede svake lipe te cijene.

Cemetary gates
12 godina
neaktivan
offline
Re: 2.0 Zvučnici

...ukratko,čuo sam te Bose Companion 2.0  i kad bi koštali do 150 kn onda bi ih si kupio za potrebe u uredu - da ne smetam kolegama u poslu ali da potiho imam kvalitetan zvuk.

12 godina
neaktivan
offline
2.0 Zvučnici

dali itko zan razliku između 2.0 i 2.1 zvučnika...dali su zvučnici 2.1 koji su sa subwoferom jači od 2.0 zvučnika?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: 2.0 Zvučnici
lule95 kaže...

dali itko zan razliku između 2.0 i 2.1 zvučnika...dali su zvučnici 2.1 koji su sa subwoferom jači od 2.0 zvučnika?

 

Primjerice , ako uzmemo dva sustava (2.0 i 2.1) iste rms snage , 2.0 sustav je uvijek glasniji. 2.0 sustavi imaju dva woofera , znaći po jedan u svakom satelitu dok 2.1 ima samo jedan. Razlika je također i u zvuku.
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
8 godina
neaktivan
offline
Re: 2.0 Zvučnici
Imam problem Audi A3 ozvučenje je orginalno izvadio sam radio njegov stavio drugi sa kablom koji potreban ker serijski ima tri dzeka a ovi 2 ..i ozvučenje nece da radi to jest radi samo prednja dva zvučnika a wufer i ostLi ne sta bi mogao biti kvar hvala :)
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice