World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.322.577
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...


1BIT kaže...

 Tako je, deda ima 2 skilla već odabrana u fullu, treći si sam biraš i taj je na 0%, ja sam bustao sa knjižicom koju sam osvojio sad tokom blagdanske atmosfere (vjerojatno ju i ti imaš), 850 000exp-a na jednog člana posade po izboru, dobiješ jednu takvu za svaku naciju

 dobijes jednu takvu TOCKA. ali nije zakljucana za naciju pa se pokazuje u svakoj naciji.

ili imas dokaze za suprotno? to bi znacilo da doijes djabe za svaku naciju npr. comandera kojeg mozes bustati klikom na pola treceg skila, sumnjam da je brko tako velikodusan

ta knjiga je kao ona univerzalna za sve clanove posade, ko ove od 2 million credits ali "nacionalno otkljucana", moze za bilo koju naciju pa se prikazuje u svakoj dok ju ne iskoristis (jos nisam pa nije 100% sigurno)

 

 hm, vidiš moguće, opće nisam obračao pažnju, u blagdanskom duhu sam te sve silne exp boostere odma podjelio, pa niti ne znam koliko ih je bilo
ja mislim da se dobije booster 100 000exp i 20 000exp svakom članu posade jedan po svakoj naciji, a ovaj 850 000exp na jednog člana posade je samo jedan i može se iskoristiti na bilo koju naciju
a ćuj, malo je brko velikodušniji u zadnje vrijeme, prije blagdana je podjelio tier VII super hellcat i tenk nije loš, samo ga svi imaju

ED63 kaže...

1BIT kaže...

Ovaj x5 šta možemo iskoristit je odlična stvar, nakupio preko 20 000 exp-a u jednoj bitki
...

Kako je lijepo ovako grindati
malo ispod 20 000exp-a u jednoj bitki 

 nemoj mislit da onaj koji nas gleda  a ime mu ne spominjemo rimuje se sa gledaa , da nije primjetio da si postal dvije 2nd CLASS borbe a dobro znas da je zabranio sve ispod ejs masteri

 joooj, a znaš da sam slab na to, da me više vesele ove medalje sa desne strane, nego ejs masteri sa lijeve
mada morao sam skrinšotat zarađene exp-e, inaće mi nitko nebi vjerovao

ali potrudit ću se suzdržat ubuduće

 

Nego Edo©®™, grindaš li ti još tenkove ili samo hrabriš nas ovisnike ovdje?
Na kojem si akauntu najaktivniji, dodaš me za comradesa?



EDIT:
Kakvi su se ovo igrači pojavili u igri, samo premium tenkove imaju

 
 
 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2020 16:32 (1BIT).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
AirLive kaže...

Jeli dobio neko mail od wg sa 2019. recap gdje prođeš neku animaciju i na kraju mi piše da me poklon čeka kad se ulogiram...

 ja sam to dobil na mejl, a taj poklon si dobil kad si se ulogiral za bozic, mala kutija i prem t2 francuz

 ja dobio Progetto-46 30 dana rental i 3 dana premium

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ja sam dobio 3 dana premiuma i nista vise.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

pretpostavljam da ima veze sa "stažem" u WoT-u. ja igram od 2011. ;-)

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Moguce, moj je 04/2012.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

 

Ja sam taj mail shvatio kao neki spam i odmah ga izbrisao. 
Odoh vidjeti da li je jos uvijek u onom folderu gdje su izbrisani mailovi 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ne treba ti mail, odes na ovaj link, logas se i vidis:

https://2019.battlejourney.com/

Moj PC  
0 0 hvala 2
9 godina
offline
World of Tanks

Koliko se sjećam, progetta se dobijalo za godišnjicu, ja sam npr. imao progetta i dobio sam vrijednost u creditsima. Isto se dobije mail sa linkom ko i za blagdane. Moguće da je neko napravio acc pred sam kraj (neke) godine pa se poklopilo i nije ni skužio...

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
World of Tanks

Sad nedavno kad su dijelili PzS35, tier 3, dali mi ga na tri accounta a na četvrtom mi dali Valentine II, tier 4... I mogu vam reći, mali drlog sa lošim topićem (Valentine II) bolje zarađuje nego Super Hellcat!!

Ono, sa oba odigram traljavo i Super Hellcat bude u plusu cca 700 silvera a mali Valentino 2000-3000... Po osobinama su čista suprotnost, S Hellcatu fali samo oklop i više HPa dok Valetu fali top i brzina (može fino dingat i pun je HPa ali s običnim ammom mora bježati od Matilde).  

Šta vi kažete na zaradu Super Hellcata?

P.S. Zaradu sam spomenuo za non premium acc.

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

S.Hellcat nije premium nego reward tenk, tako da nema bonusa za dodatnu zaradu.

Isto kao i T-50-II.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
online
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

S.Hellcat nije premium nego reward tenk, tako da nema bonusa za dodatnu zaradu.

Isto kao i T-50-II.

 Jel T-50-2 još gubi silver i kad napravi fin rezultat i bude pobjeda?

Nisam ja ništa prčko.
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ne znam, ne vozim ga, jer nije to vise to. Neusporedivo slabiji tenk od "starog" T-50-II.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Ne znam, ne vozim ga, jer nije to vise to. Neusporedivo slabiji tenk od "starog" T-50-II.

 Ni ne znam za "stari" T-50-II !!?? Znam za ovaj od prošle godine, sa 2 na kraju oznake i 57 mm topom... To je sigurno bug što gubi novac...

Nisam ja ništa prčko.
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
World of Tanks

Idemo na 30.000 

 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Game over, sve istraženo. Sad čekat nove ruse i opet grind.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.1.2020 9:16 (Dragone).
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Malo sam apstinirao od wota pa se prije dva dana vratio uzeo konacno kornjacu i izvrio zadatak...

puno lakse mi je bilo ovo napraviti s njom nego npr s e4 tier x

 

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Pozdrav svima,

 

malo prije sam pokušao upaliti tenkove, javio je da ima neki mikro patch i kad ga probam skinuti i instalirati dobijem ovo sa slike.

 

Jel još tko dobio ovakvo nešto?


 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: World of Tanks
Asterix040 kaže...

Pozdrav svima,

 

malo prije sam pokušao upaliti tenkove, javio je da ima neki mikro patch i kad ga probam skinuti i instalirati dobijem ovo sa slike.

 

Jel još tko dobio ovakvo nešto?


 

 

 Vidi par stranica unazad. Isto bilo i kod mene pa mi kolega 1BIT dao upute...  Klikni na "Repair" i slijedi upute

Pisao sam negdje na Badnjak 24.12 ili 25 . 12...  tih dana

Nisam ja ništa prčko.
13 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

Idemo na 30.000 

 

imaš više pobjeda nego ja ukupno partija 

 

Dragone kaže...

Game over, sve istraženo. Sad čekat nove ruse i opet grind.

 

to je epska volja.. meni su neka stabla poprilično odbojna i ne bi ih ni pomislio igrati..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
World of Tanks

meni se neke nacije poprilično odbojne:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Primam opake optužbe od poljaka, ispada da oni borbu prsa o prsa smatraju varanjem i optužuju me za cheat-anje

 

(bokčija ni engleski ne zna)
A to bi značilo:

 

A ovako je to izgledalo:

 
 
 
 
 
 
 
 

REPLAY

 

Fun fact, poljak mene roka sa goldom, svaka mu probija, ja se patim sa ap i gledam koji weak spot mi se nudi tjekom hrvanja da ga probijem...
A jesam cheater

Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: World of Tanks

IMHO u 99% slučajeva se kreteni javljaju nakon partije 

tu i tamo se nađe netko normalan tko pohvali tvoju igru iz enemy teama, ili da kaže da je imao sreće sa penetriranjem..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

IMHO u 99% slučajeva se kreteni javljaju nakon partije 

tu i tamo se nađe netko normalan tko pohvali tvoju igru iz enemy teama, ili da kaže da je imao sreće sa penetriranjem..

 ja to imam sve na block odavno...

Bnet: mNik987#2148
14 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...
nine kaže...

IMHO u 99% slučajeva se kreteni javljaju nakon partije 

tu i tamo se nađe netko normalan tko pohvali tvoju igru iz enemy teama, ili da kaže da je imao sreće sa penetriranjem..

 ja to imam sve na block odavno...

 Da, i ja isto i rijesen problem.

15 godina
offline
World of Tanks

Imam 8k golda, uzeo bih nekakvog premiuma da stanca lovu. Preporuka? Mogu dodati jos malo golda ako ce to sta znaciti.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...

Imam 8k golda, uzeo bih nekakvog premiuma da stanca lovu. Preporuka? Mogu dodati jos malo golda ako ce to sta znaciti.

 Koje nacije preferiras, stil igre, heavy, medium, light....

Netko ko je svo vrijeme igrao sa heavijima nece bas u pocetku stancati dobru lovu ako uzme medium premiuma.

Daj nam malo vise informacija...

14 godina
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...

Imam 8k golda, uzeo bih nekakvog premiuma da stanca lovu. Preporuka? Mogu dodati jos malo golda ako ce to sta znaciti.

 Šteta šta nisi uzeo dok je trajao adventski kalendar, tada su se premiumi za pravu lovu prodavali za golde...
Sad trenutno in game šta možeš kupit bi ti jedino preporučio Löwe kao best money maker trenutno, zatim T54-mod1 i Strv S1.
A da si uspio uhvatit na advent kalendaru za golde, dobra kupnja bi ti bila Progetto 46 i Rheinmetall Scorpion/Scorpion G

EDIT: i pričekaj popuste ak ti nije hitno, mada isto šteta, sad su ti bili za blagdane, Löwe je bio snižen sa 12 500 golda na 10 000 golda ako se dobro sjećam tako nešto...

 

 

 

Off topic:
Make it fun

 
 
 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 23:50 (1BIT).
13 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

A da si uspio uhvatit na advent kalendaru za golde, dobra kupnja bi ti bila Progetto 46 i Rheinmetall Scorpion/Scorpion G

 

špageto nije bio na kalendaru nego u boxovima.. 

ja bi isto rekao da su lavić i t54-mod1 najbolji pick iz standardne ponude.. od td-ova možda jagdtiger 8,8.. t26e5 je isto solidan tenk, ali se ne isplati za gold uzeti, jer se za 8k bondsa može uzeti patriot verzija.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
offline
World of Tanks

Preferiram hevije. Ali mi i Scorpion G izgleda kao zabavan tenkić...

 

Nije mi hitno, mogu se strpit do idućih promocija.

 

Btw u boxovima sam dobio onu rusku dvocjevku. Zbilja me ne ide sa njim. Imam osjećaj kao da je od papira. Tko god opali put mene - buši.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice